Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KillHates válasza depmod (#49) üzenetére


KillHates
nagyúr

9800GTX :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#52) Zomb€€ válasza Ndruu (#3) üzenetére


Zomb€€
őstag

ok ez privi lenne xd

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53) Ndruu válasza Zomb€€ (#52) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ment a válasz is.

UI: Bocsi csak néha feledékeny vagyok:B

Harrrr!!!!

(#54) Elmör válasza KillHates (#51) üzenetére


Elmör
senior tag

3DMarkör rulez mi? :DDD :DD :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#55) KillHates válasza Elmör (#54) üzenetére


KillHates
nagyúr

Crysisör oszt majd Fárcrájolós! Most keresek asszasszinnyólót! :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#56) Bengio


Bengio
tag

Igaz ami igaz, szép méretekkel rendelkezik ez a kártya. No meg azért ez az áramfelvétel. Egy 600W-os Zalman kell a meghajtásához... :U

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#57) Zolee11 válasza paulka (#32) üzenetére


Zolee11
senior tag

De igen őket kell hibáztatni, én 8 éve vagyok a szakmában, és sokszor emlegetem az édes anyukájukat. Nekik az a legegyszerűbb elhelyezés amit kidob a "gép", oda a legegyszerübb a vezetékezés, oda rakjuk, nem érdekel minket, hogy mi minek lesz az útjában.

A belógó vinyó nem a ház problémája, ne vicceljünk már, 10 éve így építik a házakat, akkor mi a jó édes @#&><đ[] kell oda rakni a SATA csatlakozót? Vegyek új házat is mert őket nem érdekli... 10.000 egyéb helyre rakhatnák, persze bonyolítaná a vezetékezést, de meg lehetne oldani...
De ez le van kakkantva, majd a user mogoldja... Na én ezért okolom oket.
Üdv.

no brain, no problem

(#58) MBazsee


MBazsee
tag

Hát igen, egy 1,1kg-os procihűtőnél is elmondtam: "mint a Microsoft-nál, ha jó nem lett, legyen nagy!"

(#59) KillHates válasza Bengio (#56) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bátorkodom megjegyezni a 600W-os Zalmanom nem volt elég...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60) KillHates válasza Zolee11 (#57) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vannak azért interferenciális gondok is. Azért üres a proci környéke, a lap alja meg tele bizbaszokkal. (pl. rossz helyen levő SATA csatikkal :D )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61) KillHates válasza MBazsee (#58) üzenetére


KillHates
nagyúr

:C :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62) Picco


Picco
addikt

a 8 pin-es csatlakozót átkapcsolja pirosra és a kártya nem ad képet!

hasonlot csinal a 2900 szeria is :K

grat a cikkhez :R

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#63) KillHates válasza Picco (#62) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm! Volt XT2900-asom de annak csak akkor kellett a 8pin ha kergetted! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64) Picco válasza KillHates (#63) üzenetére


Picco
addikt

nekem pro-m van de annal van 1 led az egyik sarkaban es ha nem kap eleg tapot akkor pilacsol :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#65) KillHates válasza Picco (#64) üzenetére


KillHates
nagyúr

A GX2-ön volt vagy 20 LED :U és azok mint a karácsonyfa...
Gondolom el tudod képzelni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#66) CptMisi


CptMisi
őstag

az szép, gondolom ilyen állapotban voltál---> :W :W :W :W :W :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#67) KillHates válasza CptMisi (#66) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ilyen állapotban:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68) pszihó


pszihó
aktív tag

Megnevezésed ettől kezdve: :C
Agy és Szív sebész Professzor Adjunktus Kandidátus és a Számitógépes tudományok AKADÉMIKUSA. :C

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#69) KillHates válasza pszihó (#68) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem a fenti titulus a LÚZER-e találóbb! :D :D
De köszönöm a megtiszteltetést :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#70) Elmör válasza KillHates (#67) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha nem láttam volna korábban képet rólad, még el is hittem volna, hogy Te vagy a képen. Agyhalál master! ;] :D :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#71) nakos válasza KillHates (#2) üzenetére


nakos
senior tag

Mesterem, már ne haragudj a hasonlatnak de ez kb. olyan mint amikor a 60 colos plazmát akarnád a kispolckiba bepaszírozni mert akciós volt az Auchan-ban.... :Y

Miért nem veszel egy normális házat, amihez egy normális lap is párosítható.
Ilyen MICRO ATX-es okosságok, Internet-letöltő PC-nek jók, nade belerakni egy 9800GX2-t? :F :Y
Egy kis megalkuvással VGA kártya értékének a tizedéből meglennél egy méretesebb házzal.

(#72) DroiDMester válasza nakos (#71) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Bizony-bizony! akinek van VGA-ra 120-130.e Ft.ja az ne egy ilyen mikroATX.ház+lap párossal akarja beüzemelni ehez a kártyához normális lap és táp kell, normális lap meg m-ATX.be nem létezik! az M40.ről meg annyit hogy az HTPC.nek készült ház nem játékos gépnek való! mivel a szellőzése is igen gyenge! a GX2.től ha használtad is volna benne tükör tojás sütő lett volna belöle 1-2.óra játék után! :))

(#73) pszihó


pszihó
aktív tag

Nem értitek mi?
A kihívás a lényeg!
Minden felnőtt bele tud szarni egy normál méretű WC-be, de egy bilibe beleszarni felnőtt méretü seggel és azt ülve kitörölni a mini bilin? Hát kérem ez a kihívás. :DDD

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#74) KillHates válasza nakos (#71) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hol van 60"-os akciós plazma??? Rohanok a polákommal!! :DDD

Ember! Ez feladat! Thermaltake Eclipse DV 6000-em volt előtte egy 850/1200W-os NorthQ táppal. Abba nem kunszt egy vagy két GX2 berakása! Ez mindjárt más. Lan party-n ránéznek a gépre mosolyognak, majd amikor látják a 22-es Iilyamámat már kezdik selyteni...
Nem hiába mondjuk mindig a fórumokon a PC egy vallás, és ha majd egyszer a legütősebb játék az aknakereső lesz rá, akkor sem fogok konzolt venni. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#75) KillHates válasza pszihó (#73) üzenetére


KillHates
nagyúr

:R :R :R ja és ha kifelejtettem volna:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#76) KillHates válasza DroiDMester (#72) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az M40 szellőzése valóban nem a legjobb de ez a lényeg; lemezolló nélkül megcsinálni, hogy a GPU 55 fokos legyen nem kis molyolás.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77) zorallgyerek


zorallgyerek
csendes tag

Valaki tudna nekem segíteni?Nem tudom eldönteni,hogy milyen kari legyen az új gépembe,9800gx2>1GB,vagy 8800ultra 768MB?Dobjatok egy PM-t pls vagy tesztet,mert én sehol nem találtam!Köszi!

(#78) feka007


feka007
nagyúr

Hmm, most gondolkodtam GX2-ben, mivel most 4870 X2 lenyomta 70k alá az árát, de így mégsem kell, ha új táp is kéne... :( Nem mellesleg már a kétslotos 8800GTX is majdnem rálóg a SATA csatikra, ez tuti eltakarná...
Csak a szívás lenne vele...

(#79) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Fejlemény, fejlemény, és fejlemény!

Jelentem, sikerült több 9800GX2-t tesztelnem (számtech szerviz), egy 550W-os Corsair VX táppal. Két 6 pines PCIe csati van rajta. Azzal ugyebár nem megy a kártya a 6 pin miatt, valamint az összes testelés össze van kötve benne. Egy ráhúzótüskés leágazás a fekete táperekről, a kimaradt kér tüskére rádugva (mivel mindkettő test), és máris zöld a kártya.

Tehát a módosítás: egy ilyen bekötésű tápcsati, ahol az összes test közösítve van, valamint az ottani öt testvezeték a táp összes többi testvezetékével közösítve van, szépen vitte a kártyákat, mindet! És volt közte ASUS is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80) priti


priti
addikt

így már világos

Az van, hogy a 8 pines csatinak két kör kell és ezt ellenőrzi a +2 pinnel :W
...mert írni-olvasni senki sem tud, bolondbiztos kell hogy legyen :W

Hardverlesen

(#81) #93228288


#93228288
törölt tag

9800GX2-es videókarihoz elég a shieftek 560W táp?

(#82) KillHates válasza #93228288 (#81) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát inkább a 9800GX2 topic-ban kérdezd meg. Nagyon függ a táp kialakításától...
A 600W-os Zalmannal is ez volt a baj, hogy szét volt osztva a 12V-os ága.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#83) Black Dragon válasza #93228288 (#81) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem elég neki egy Chieftek 560 as táp bőven, még egy 500W os táp is elég neki, én már próbáltam :)

(#84) Nforewer


Nforewer
tag

sziasztok! Valakitudna nekem segíteni 9800gx2 bios tuningban??
én már próbálkoztam vele és odáig jutottam hogy lementettem mind két kari biosat és amikor vissza akartam rakni az ujat akkor csak az egyikre rakta fel! pedig mind a kettőt visszatöltöttem neki! valaki tudna nekem segíteni hoygan lehetne ezt megoldani!
Válaszokat pü-ben várnám!
Előre is köszönöm segítségeteket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.