Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) hackeeeee válasza Agrox (#145) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nha, nekem ezért van memóriakártyára állítva az sms tárolás... Nincs ilyen gondom...

Véleményem szubjektív...

(#152) hackeeeee válasza Coleszi (#147) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Passz, nekem mind2 benne van, bár nekem ez a widget dolog elég zavaró...

Véleményem szubjektív...

(#153) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Jó cikk,grat hozzá!
Nekem volt 5800-ám és utána iPhone,hát össze sem lehet hasonlítani a 2telefont!
Az Apple,egyszerűen profi!A Nokiának még van hova fejlődnie sebesség,és kezelőfelület terén.Akkuidő nálam 1nap volt a Nokiával,pedig szinte semmi játék nem volt rá,a magyarázat,egyszerűen : gagyi az összes! Ájfónra brutális játékok kerülnek ki,nap,mint nap!
Több 10.000 játék,és alkalmazás közül válogathatunk.
Bár "dzsélbrék" nélkül nem ájfón az ájfón :)))
A kamerája mindkettő telefonnak pocsék,a Nokián hiába a dupla led,nem ér semmit sötétbe,de még félhomályban sem....
Amiért a Nokiát szerettem az a GPS volt,és semmi más! (Garminnal használtam)
Meg egy vagány trendi telefon,de az iPhone,akkor is jobban tetszett,mint formailag,mind tudásilag...Nokia pártiaknak ajánlom csak,szinte egy árban van a 2G-vel,inkább az Apple készülékét ajánlom személy szerint! :R

szerk.

Eszembe jutott,hogy nekem vodás Nokiám volt,és nem lehetett szoftot frissíteni rajta!
Nem mindegyiken lehet,vagyis akkor még nem lehetett (december) .

[ Szerkesztve ]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#154) FRENK1988 válasza FRENK1988 (#150) üzenetére


FRENK1988
veterán

Pannonosok számára is mától elérhető a v40.0.005 ös 141.1MB-s firm:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#155) Andrewstarr válasza ::Trunks:: (#153) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Feldobtam az új szoftot, nagyon faja :K
Én nokia párti vagyok, persze megtapogattam a szifont is, és télleg
odaver a minősége, de azért árban is ott van egy új, vagy egy jó állapotú.
Nem is érdemes szerintem összehasonlítani őket, mert teljesen más kategóriát
képvisel mindkettő.

(#156) kisedi válasza Dottore (#50) üzenetére


kisedi
tag

Azért Symbiános telókat 2010-ben már nem vásárlunk!
A symbian halott! Lassú, elavult, s néhány éven belül eltűnik.
Ha nem I-phone vagy Android akkor már inkább WinMo de ne
ez az ezeréves csiga !!

(#157) FRENK1988 válasza kisedi (#156) üzenetére


FRENK1988
veterán

ezt ki mondta neked? Meg a Symbian az egyik legjobban hasznalhato telefonszoftver. Ezekre jon ki a legtobb hasznalhato program es egy csupasz symbian nagyon sok dologra kepes egy WinMo hoz kepest. Ne feledkezz meg a közep es alsokategorias Nokiakrol. Azok pont a jol kezelhetosegukrol es rugalmassagukrol hiresek. Szoval inkabb Symbian mint WinMo. (igen volt mind2)

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#158) hackeeeee válasza kisedi (#156) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nha, erre vártam... Az ilyen hozzáállásra.

Később jöttél, mint számítottam...

Amúgymeg, én kérek elnézést, de én nem fogok annyival többet adni az ájfonért, amennyit kérnek érte azért, mert amcsiban a szinészek nagyrésze azt használja azért mert megengedhetik maguknak, Én kérek elnézést... Android jó lesz, tény, de várni kell még vele, az legalább megfizethető kategória az átlag embernek is. Amúgymeg lehet ezeréves a symbian, de sztem nem csiga. Ájfónt is láttam már gondolkozni, csak nem mutat homokórát... :W

Véleményem szubjektív...

(#159) Coleszi


Coleszi
tag

A Symbian fejlődik és az uj gyönyörű és 3x gyorsabb lesz mint a mostani állítólag, amit az Iphone OSX, Android és egyéb dolgokból gyúrtak össze.

(#160) - = Zk = - válasza hackeeeee (#136) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálam még az OVI is kussol az új szoftról:C....
bár én hozzászoktam már. mire "megkapom" a 40-est, már kijön az azutáni is:C...így volt ez az előzőeknél is.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#161) FRENK1988 válasza - = Zk = - (#160) üzenetére


FRENK1988
veterán

ne ovi-t hasznalj hanem Nsu-t az nalam egybol felismerte es mar avval szalad a telefonom.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#162) henesa


henesa
aktív tag

Mit takar a KINETIKUS GÖRGETÉS ???????????? :F

Eltartott egy darabig míg rájöttem hogy kell felvennem a hívást az új szoftverrel :DDD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#163) hackeeeee válasza - = Zk = - (#160) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom azért, mert a tiéd nem független, hanem szolgáltatófüggő.

Véleményem szubjektív...

(#164) hackeeeee válasza henesa (#162) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben láthatod, mi is az.

Hm, nekem ha widget-ek be vannak kapcsolva, az alsó két gomb nem ér őssze, van köztük rés, ez másnál is így van?

Meg gondolom a tárcsázós rész is ilyen matt maradt, nem lett olyan csillogós mint régen volt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#165) - = Zk = - válasza FRENK1988 (#161) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nsu-t használok alapból. csak próba volt. de az nsu-nál is ez a helyzet....

hackeeee:igen, magentás a "kicsike" ...ez van:))

164: azért remélem "ez az izé" kikapcsolható a telón. annyira megszoktam a jelenlegi alap kijelzőt :U :B

166: épp azt mondtam. lesz, csak qrva későn:)) ;)
van időm...nekem jó így is a teló. lehet nézek több videót az új szoftról, és fel sem teszem. kiderül...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#166) FRENK1988 válasza - = Zk = - (#165) üzenetére


FRENK1988
veterán

Akkor várhatod h legyen rá FW frissités :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#167) hackeeeee válasza - = Zk = - (#165) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tom, hogy külön szolgáltatós telóknál mikor jön az új szoft.. Max helyi szervízbe be kő vinni, hogy ők nem e csinálnák meg, mert ők lehet megkapják hamarabb. Bár ez sem biztos.

Véleményem szubjektív...

(#168) FRENK1988 válasza hackeeeee (#167) üzenetére


FRENK1988
veterán

NEkem megycsinálták. Kaptam új Prod kódot. És már hasít az új FW. Kérdem a nyíregyi Nokiánál a csajt h sok van-e mondja vagy 10 ;] De az enyémet előre vette :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#169) - = Zk = - válasza hackeeeee (#167) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, nem talpalok feleslegesen egy szoft miatt. a 31-est is kivártam.

queation:
az új szoftnál is lehet használni ezt a fajta "kijelzőtípust"?:U

szívemhez nőtt... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#170) hackeeeee válasza - = Zk = - (#169) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem ezeket alulra rakja, és alul a 2 ikonból 2 szöveges gombot csinál, csakhát elég sz@rul néz ki, mert nem érnek össze, meg alul, oldalt is van rés...

@Frenk: Helyes. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#171) - = Zk = - válasza hackeeeee (#170) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem lehet kikapcsolni ezt az elrendezést?....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#172) hackeeeee válasza - = Zk = - (#171) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ha bekapcsolom a widgeteket, akkor alapból lerakja, felül a névjegyzék lenne, ha használnám, de nem használom.

Véleményem szubjektív...

(#173) - = Zk = - válasza hackeeeee (#172) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhh. tehát ennek részben ez a lényege.
de ahogy értelmezem, kikapcsolható. max nem lesznek widgeteim. ami nekem voltaképp nem is baj, hozzászoktam, hogy a menüben kóválygok...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#174) hackeeeee válasza - = Zk = - (#173) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is..

Bár most bekapcsoltam, kíváncsi vok magamra, hogy mennyire fogom használni... Mondjuk az jó, hogy a zenelejátszót kiteszi főképernyőre, és nem kell állandóan belelépni...

Véleményem szubjektív...

(#175) Jake88


Jake88
tag

Mindenkinek ajánlom ezt a telefon típust. Megvagyok elégedve. Mindent tud amit kell. GPS-el vannak egy kicsit bajok 5perc mire megtalálja a műholdat,de utána már nem veszti el. Új ára: 58-63e között van. Ennyit simán megér. Nem mint az Ájfone ami 120e-160e között van.

(#176) - = Zk = - válasza hackeeeee (#174) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, ha majd küldik, meglesem énis. addig figyelem mások tapasztalatait:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#177) Magnat válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


Magnat
veterán

Azt is érdemes megemlíteni, h a különböző all in 1 voip progik ingyen vannak, mint Nimbuzz, Ebuddy, Fring és a többiek ... és működnek is jól. Valamint a 2-3 nap akksiidő akkor érvényes, ha nyüstölöd a telefont, nekem ugyanis éppen az tetszett benne, h ha csak telefonálni használod akkor 7-8 napot is simán elmegy.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#178) FRENK1988 válasza Magnat (#177) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ki vesz azért telefont ha nem használja? :DDD
Ezt az Ájfónnak

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#179) - = Zk = - válasza FRENK1988 (#178) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de rég láttam ezt a képet:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#180) Bonyesz


Bonyesz
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, h Vodafonnál elérhető -e az új frissítés? Vagy vki tudja -e, h mikor lesz elérhető?? :F Nekem sajnos a 30.0.0.011-es szoftra azt mondja ez a legfrissebb. Product kódot viszont nem akarom átírni, mert akkor ugye gari bukik.

[ Szerkesztve ]

(#181) hackeeeee válasza Bonyesz (#180) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ovi suite is azt mondja, hogy nincs frissebb?

Véleményem szubjektív...

(#182) Bonyesz válasza hackeeeee (#181) üzenetére


Bonyesz
csendes tag

Nokia Software Updaterrel próbáltam frissíteni-

(#183) - = Zk = - válasza hackeeeee (#181) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem szóltam!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#184) Bonyesz


Bonyesz
csendes tag

Sajnos az Ovi Suite is azt írja, h "Nem érhetők el frissítések." Eszközök/Szoftverfrissítések

[ Szerkesztve ]

(#185) hackeeeee válasza Bonyesz (#184) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, akkor vársz türelmesen.... Függetlenekhez mindig hamarabb jönnek a szoftok, vagy mint lent is javasoltam, vidd be szervízbe, és kérdezd meg, hogy frissíthető-e, és hogy megcsinálják-e, ha garis a teló, akkor sztem megcsinálják simán.

Véleményem szubjektív...

(#186) feliks válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


feliks
senior tag

Jó írás! Azért egy apró momentumba belekötnék, bár azt nem is te írtad:

"Az 5800 úgy szól kihangosítva, ahogyan még Nokia sosem. Hangos, nem torz, telefonhoz képest parádés.”

Elismerem, kegyetlenül jól szól, de multkor megversenyeztettem az 5800át egy n95 sima verzióval.. (azt hittem énis h az 5800 laposra veri) de kihangostva hangerőben és hangminőségben is odaveri őt az n95..

Viszont érdekes, hogy az 5800 befogott hangszórókkal is hallhatóan csöng, míg az n95 befogott hangszóróval majdnem elnémul..

[Be Happy]

(#187) Napfénysüti válasza FRENK1988 (#157) üzenetére

Ezt hogy érted hogy egy csupasz Symbian több dologra képes mint egy WM? E51-em volt, nemrég váltotam egy i8000 Omnia II-re és nem látom hogy mi az amit a Symbian tudott a WM meg nem. :F
5800-án is gondolkodtam anno de elnézve milyen az anyagminősége meg az a 434 Mhz-es processzor az egy vicc mikor már a nem érintős telefonokba is 600-ast tesz a Nokia. Persze amennyibe kerül annyit megér mert mégiscsak egy okostelefon ami egész sokat tud de ennyiért csodát sem szabad elvárni.

Més que un club!

(#188) hackeeeee válasza Napfénysüti (#187) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valahol írták, hogy elvileg ebbe is 600-as van, mint a többibe, csak vissza van fogva, franc se érti miért...

Lehet akkor jó fogásnak tűnt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#189) Napfénysüti válasza hackeeeee (#188) üzenetére

Gondolom kevesebbet fogyaszt. Ennyi értelme lehet. Bár így nuku divx... A Nokiát szerintem senki se tudja megérteni. :D

Més que un club!

(#190) hackeeeee válasza Napfénysüti (#189) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet... :)

Hát nem tom, nekem ez, ha nem hallgatok folyamatosan zenét, akkor 1 hetet, vagy másfelet kibír simán, ha nem folyamat telefonálok. Most widgetekkel kíváncsi leszek, hogy mennyivel fogja jobban kajálni az aksit.

Véleményem szubjektív...

(#191) Kleroo válasza feliks (#186) üzenetére


Kleroo
veterán

zenefüggő.
vagyis attól függ mit hallgattatok.Egy ilyen teló-hangszórónak, a rock a legnagyobb kihívás(bass,magas,sok hang+ének egyszerre)
Találtam youtubeon egy tesztet, ahol több fullos teló hsz-ja le van tesztelve.
Az N95 itt egy kis nyúlpiszok hangzásban az 5800-hoz képest. :)
[link]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#192) ALI_G válasza - = Zk = - (#169) üzenetére


ALI_G
veterán

Az új szerintem jobb mint ez volt.
És bejövő hívásnál is más fogad :)

FRENK1988: jó háttér, fél évig volt ez nekem is :D most a másik iphone killeres van.

[ Szerkesztve ]

(#193) hackeeeee válasza ALI_G (#192) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, jó ez az újelhúzós dolog, nemde? :D

Véleményem szubjektív...

(#194) ALI_G


ALI_G
veterán

Akiknél fent van a legújabb szoftver, azok tapasztaltak valami változást a fényképek minőségében?

hackeeeee: ja, tiszta szifon :) meg samsungoknál látni ilyet.

Napfénysüti: ez van. Szerintem elég ez a proci. Bármelyik WM-es gépet lepipálja készenléti időben. Divx-et nem tudni miért nem integrálták, 3party programmal lejátszható xvid / divx, bár mostanában nekem bénázik valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#195) hackeeeee válasza ALI_G (#194) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csoda, hogy a bill zár dolgot nem tették bele. :)

Amúgy, először nem tudtam, hogy hogy kell ezzel bánni, mert legelső hívásnál a szoft frissítése után, elhúztam az újjam, aztán beadta a bejövő hívást, nem vette fel, mondom most mivan?! Aztán köv hívásnál elhúztam az újjam megint, akkor már felvette, mondom áháááá, szóval így működik. :D

Nem fotóztam vele, elvileg kéne változnia? Zenelejátszó amúgy mintha picivel de, hangosabb lenne, bár ez lehet hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#196) FRENK1988 válasza Napfénysüti (#187) üzenetére


FRENK1988
veterán

E51 vegy Omnia II ne legyen már egy szint kérlek.
Amúgy arra gondoltam, hogy szolgáltatások és programok tekintetében (nem sokkal) de szerintem jobb a Symbian (igaz idősebb is mint a WM) :D
(#192) ALI_G: Linkeld csak :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#197) ALI_G válasza hackeeeee (#195) üzenetére


ALI_G
veterán

bill zár? mit értesz alatta?

Tényleg én is úgy vettem észre, hogy kihangosítva még hangosabb lett. Így már túlon túl hangos.

[ Szerkesztve ]

(#198) hackeeeee válasza ALI_G (#197) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, annál van ugye, hogy ha le van zárva, akkor hasonló módon kell kinyitni, mint ahogy itt fel kell venni.

Ebbe bele teszi a myphone theme, csakhát az nem ér annyit, amennyibe kerül....

Véleményem szubjektív...

(#199) - = Zk = - válasza ALI_G (#192) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem nem győzőtt meg videón keresztül! :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#200) ALI_G válasza hackeeeee (#198) üzenetére


ALI_G
veterán

Ja ismerem. Hát az nekem nem kell. Eddig mindenki azt mondta, hogy ez a billentyűzár megoldás a legjobb. Oldalt ez a csúszka.

fotót próbáljtáok már ki az új szofttal, hogy félhomályban milyet csinál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.