Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Na, nem volt netem, azért nem írtam eddig. :(((
Valamit a T-Home elbarmolt, mert vagy min. 3-4 falunak nem volt a környéken.

Grafikonok:
Ez mindig sarkalatos, kinek ez tetszik, kinek az, igyekszem az utóbbi időben szépeket csinálni, természetesen feliratozni is, de szerintem a legtöbbet a segítséget a vonalak jelentik, s ahhoz lehet mérni, abból következtetni.

Bár a memóriás tesztbeliek is szépek voltak, sőt jól is olvashatók, volt akinek az sem volt az igazi. Szóval itt tényleg nehéz szépet is és hatékonyat alkotni, de majd próbálkozok tovább.

De ha valamelyik nagyon nehezen látható, akkor azt természetesen javítom.

Fogyasztásra
Én is nagyon meglepődtem a 3870-es fogyasztásán, azt elhihetitek, mivel abban a tudatban éltem, hogy ez a kártya egyáltalán nem is fogyaszt sokat, de a jelek szerint a 4830 még annál is kevesebbet.

És nem a fogyasztásmérő hibás, az is fix - bár néhány wattot tévedhet - mert a tápnak a ventilátora is kevésbé pörög föl a 4830 mellett, mint a 3870-nél.

Váltás:
Ezt mindenkinek magának kell eldönteni, hogy számára megéri-e, nekem speciell 10000 Ft-omba került, s úgy érzem megérte.

S valóban nem akartam mindenkit elküldeni 4830-ért, mert nekem abból egy fillér hasznom sincs :) de ha valaki kevesteli már a teljesítményét, akkor van egy ésszerű lépési lehetősége.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.