Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akik csak az új jelenetekre kíváncsiak pörgessenek 12:22-höz.

Live-Die-Respawn

(#2) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

bár az Alan Wake-et folytatnak inkabb... :(

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#3) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Stresszes lehet emberünk élete, egy ilyen kaland után... :DD

Amúgy maga a game nem rossz, sőt! Ha lenne One-om, várnám.
Ez, és a FC jónak néz ki .

De várjuk meg az első - komoly - értékeléseket...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

PS 4-re miért neeeeem?! :F

(#5) Hiftu


Hiftu
senior tag

Elég fájdalmas volt a fickót hallgatni, aki az alaptörténetet magyarázta.
Számomra ez jelez hozzáállásbeli problémákat.
Ha ebben trehányak voltak, akkor vajon még miben?

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#6) rodrigez válasza Hiftu (#5) üzenetére


rodrigez
senior tag

Igen,1-2 után megkérdeztem magamtól, hogy ez gyépésekhez beszél vagy kikhez? :)

(#7) tDr1v3r válasza Hiftu (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A két Max Payne és az Alan Wake trehány játék lett? Na ugye...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Jó a videó eleje :DDD Mégis mi a tökömön futna egy X1 exkluzív játék, WiiU-n?! :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#9) Hiftu válasza tDr1v3r (#7) üzenetére


Hiftu
senior tag

Ebben az esetben visszavonom a trehányság megjegyzést.
Ha ennyire tapasztaltak, hogy engedhették oda ezt a fickót kommentálni?
Valami sántit. Ez a fickó vagy egy fejes fejlesztő vagy a marketingesek nagyon elbaszták.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#10) tDr1v3r válasza Hiftu (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ki van írva a videón, Creative Director.

Nem értem hogy mi a bajod vele... az hogy akcentussal beszél, vagy hogy egy komplexebb háttértörténetű játékot próbál konyhanyelvebben narrálni?

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) [Prolixus] válasza Hiftu (#9) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Konkrétan a Remedy egyik (ha nem A) vezető írója. Ő írta a Max Payne 1-2-őt és az Alan Wake-et is. Sam Lake.

A gameplay amúgy harmatgyengének tűnik. A koncepció viszont érdekelne, főleg, hogy a Remedy készíti. Kár, hogy csak X1-re jön.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12) Thodeus válasza [Prolixus] (#11) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nem mellesleg az ő arca virít a Max Payne 1-ben Maxen, illetve az átvezető képregényekben is ő játszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Gergosz2


Gergosz2
veterán

nem hiszem, hogy egy hosszú életű játék lesz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) [Prolixus] válasza Thodeus (#12) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Igen, mondjuk tudomásom szerint csak azért, mert akkoriban a Remedy-nek nem volt pénze külön színészre, úgyhogy fogtak egy jóképű manust a stúdión belül (Lake-et) és ő lett Max. Le is cserélték szegényt a 2-re...ami hiba volt szerintem. Anno emlékszem csak pislogtam, hogy ez meg miféle Max Payne, nem is úgy néz ki ahogy ki kellene néznie. :DDD Összeségében szerintem a legjobb választás mégis a szinkronszínész arcának alkalmazása volt a 3. részben.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15) Chapel


Chapel
addikt

MP+Alan Wake+időmanipuláció.
Nem olyan rossz kombó ez, bár ez is túl scriptnek tűnik. Ha jön meglátjuk, egy próbát megér.

Imádom a MP sorozatot, mind megvan, de az, hogy a 3. részben a fél játék elnyomhatatlan cutscene, nagyon tönkrevágta a játékélményt. Örülhet az ember ha 1-2 percet egyben harcolhat, mászkálhat. :U

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16) zseko válasza Chapel (#15) üzenetére


zseko
veterán

Én is azt utáltam az MP3-ban, az egyedüli régi hangulatot adó rész a temetőbeli volt.

A játék jónak ígérkezik, de még ez sem fog rávenni hogy xbox-ot vegyek, kár érte.

HR24.hu

(#17) Peat;) válasza Chapel (#15) üzenetére


Peat;)
veterán

A MP3 nem ehhez a gárdához kötődik. Eladták a max payne márkát a rockstarnak, semmi közük nem volt a 3. részhez már ha jól tudom. Ezek a srácok a mp 1-2, alan wake játékokat készítették eddig el és most ügyködnek a quantumon, mindegyik játékuknak volt egy hangulata, története, vannak akik szeretik őket vannak akik nem. Szerintem azon ritka fejlesztők közé tartoznak akik még élvezetből csinálják amit csinálnak, tudva, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni. A max payne-t hogy eladták meg baromi ügyes húzásnak tekintem, ez a topik is bizonyíték arra hogy sokan gőzük nincs arról melyik játékot kiknek köszönhetjük, így nagy renomét nem vesztettek az eladással, de biztosították az anyagiakat maguknak és nekem megint egy új és másfajta élményt adtak az alan wake-el, nem pedig x.-edik rókabőrt, vagy összelopkodott játékot mint ahogy az divat. (olyannyira hogy már magas pontszámmal is jutalmazzék a "tesztelők" ezt a trendet, lásd a shadow of mordor csodaszart)

(#18) Hiftu


Hiftu
senior tag

Reagálva a kérdésekre. Rossz hallgatni a fickót. Az egy dolog, hogy akcentusa van, bár AAA játékoknál a narrációt nem lehetne igy. Viszont rosszul hangsúlyoz és még a szöveg is vacak sokszor.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#19) Peterson_ válasza [Prolixus] (#14) üzenetére


Peterson_
addikt

Én úgy tudom, hogy már a kettőben is az ő arca - és hangja volt-.
A háromban csak kicsit "elgyötörté" tették.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) [Prolixus] válasza Peterson_ (#19) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Akkor rosszul tudod. A szinkronhang mindhárom részben James McCaffrey volt, de ő csak a 3. részben adta az arcát is a karakterhez. A 2. részben Max arcát Timothy Gibbs-ről mintázták.

(igazából elég lett volna rákeresni a szinkronhangra, ordít róla, hogy nem hasonlít igazán a 2. rész Max Payne-jére :N )

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#21) Ghard válasza tDr1v3r (#7) üzenetére


Ghard
őstag

Az Alan Fake-et gondol át még egyszer... :)

(#22) tDr1v3r válasza Ghard (#21) üzenetére


tDr1v3r
veterán

wut

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) Ghard válasza tDr1v3r (#22) üzenetére


Ghard
őstag

Látom nem sikerült :)
Szóval 2 oldalról is érdekes. Technikailag az intelnek lett volna techdemo, ehelyett azért elég ocsmány lett.( persze ez csak PCseknek érdekes)
A másik a játékmenet, ami inkább idegesítő, mint élvezetes lett szvsz. Eredetileg ez sem így festett.
Na, csak a hangalámondásos csávó részre reagáltam :)

(#24) tDr1v3r válasza Ghard (#23) üzenetére


tDr1v3r
veterán

PC-n toltam végig és tetszett.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25) Ghard válasza tDr1v3r (#24) üzenetére


Ghard
őstag

Irigyellek. Tényleg.

(#26) Peat;) válasza Ghard (#25) üzenetére


Peat;)
veterán

Elég sokaknak tetszett, nekem is.

(#27) tDr1v3r válasza Ghard (#25) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ilyen az ha nem ugyanolyanok az emberek. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28) Gergosz2 válasza Ghard (#25) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem se jött át. Nem azt mondom hogy, rossz de egy idő után baromi unalmasnak éreztem. Szerintem egy jó kis Silent Hill-t nem közelít meg.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#29) tDr1v3r válasza Gergosz2 (#28) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem személy szerint nagyon adta, a Bioshock Infinite mellett a tavasz legjobb játékélménye volt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30) Döglött Róka válasza tDr1v3r (#29) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Detto.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#31) #08052480 válasza tDr1v3r (#22) üzenetére


#08052480
törölt tag

Pedig nem kelene meglepodni, ha valaki visszakerdez az "Alan Wake marpedig nem trehany jatek" kijelentesre, ugyanis egy ilyen hosszu ideig keszulo jatekhoz kepest az Alan Wake sok szempontbol vedhetetlen - elsosorban ami a jatekmenetet illeti. Tiz oran keresztul kell ugyanolyan kornyezetben, ugyanolyan modon romma loni ugyanazt a ket-harom fajta ellenfeltipust ugyanazzal a ket-harom fajta fegyverrel, kozben ujrainditani vagy felszaz generatort a vilag legbugyutabb minijatekaban. Valami oruletesen monoton es hijan van ilyen szempontbol barmifele kreativitasnak - ezzel szemben elkepesztoen hangulatos is tud lenni es a porgo narrativa viszi elore az embert (meg ha maga a cselekmeny nem is nagy szam). Szoval preferencia kerdese, viszont semmikepp sem meglepo, ha valaki nem szereti korbe-korbe ugyanazt csinalni.
Viszont ha a QB is csak ennyit fog tudna en konnyes bucsut veszek a Remedytol.

(#32) Gergosz2 válasza #08052480 (#31) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen valami ilyesmi miatt nem tetszett. Monoton és teljesen kiszámítható lett a játék x idő után. De ez magán vélemény, másnak ettől függetlenül tetszhet .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#33) Döglött Róka válasza Gergosz2 (#32) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Majdnem minden singel player cim ilyen a casual reteg miatt, en emiatt el sem inditom oket normal fokozatban (Normalban meg a Halo is otvar, de Legendary-n mar hatalmas elmeny). Altalaban hard-on jonnek ki a jatekmenet szepsegei.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#34) #08052480 válasza Döglött Róka (#33) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nekem ugy remlik az AWs hard annyit jelentett, hogy tovabb kellett vilagitani az ellenre mielott elkezdted volna loni. A Halo teljesen mas ligaban jatszik :)

(#35) Döglött Róka válasza #08052480 (#34) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tudod mennyit szamitott a tovabb vilagitas?:)

Egyebkent elismerem, a Halo AI-ja zsenialis es teljesen mas szint. Legutobbi csalodas a Far Cry 3 volt warrior fokozatban.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#36) #08052480 válasza Döglött Róka (#35) üzenetére


#08052480
törölt tag

Valoszinuleg nem, mert csak annyi maradt meg, hogy tovabb kellett futkarozni korulottuk - ami sajnos szamomra se nem erdekes, se nem szorakoztato nem volt - hat meg ha el is volt nyujtva mint a buldozeres reszeknel. Vegig az volt az erzesem, hogy gyenge alapokra epitkezik a jatek amivel keptelen mit kezdeni - valoszinuleg ezert volt az, hogy az elso es utolso palya kozott annyi a kulonbseg, hogy erosebb lampaval vilagitasz a megsokszorozott szamu, de egyebketn detto ugyanolyan agyutoltelekekre.

(#37) WonderCSabo válasza Hiftu (#5) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.