Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) ANDROID???


ANDROID???
addikt

HPI Lett, a Strada XB.
Azt látom, hogy az első kereket forgatom szépen forog, de ha a hátsót, akkor akad. :U
Kis gázon tartom a sebességet akkor csak 3 kerék forog nagy gázzal mind a 4. :W
Már csavarozok, de nem tudom még mi a hiba. :U

(#6152) HummeRC válasza ANDROID??? (#6151) üzenetére


HummeRC
senior tag

Gondolom ezt felemelve, a levegőben tapasztaltad. Ilyenkor a lengőkarok simán nyílhatnak nagyobbat, mint amit a féltengely (kutyacsont) mozdulni tud. Ha ilyenkor gázt adsz, vagy tekergeted, akkor szokott kattogni és akadni, akkor is, ha egyébként minden rendben van belül.
Persze lehet akár diffi törés, vagy hézagolási probléma is a hiba oka, de a legegyszerűbb azt leellenőrizni, hogy a két akadó hátsó lengőkart feljebb nyomod, hogy ne lógjon annyira és úgy mozgatod meg a kerekeket.
Ha ilyenkor is kattog és akad, akkor van értelme szétszedni. Ha megszűnik az akadás, akkor a lengőkar maximális lógását kell kisebbre venni. Ha van erre downstop csavar (lengőkarban kicsi függőleges hernyócsavar) akkor azzal, ha nincs, akkor a lengéscsillapítót kell rövidebre nyitásúra állítani, hogy ne engedje túlnyitni a lengőkart.

(#6153) ANDROID??? válasza HummeRC (#6152) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ahha. ezt így még gondoltam. Megnézem ezeket. Már majdnem neki estem tegnap rommá bontani.

A hézagolási probléma okán csak az állítás szükséges, jól értem?

Szerk. :

Felemelve a hátsó lengőkarokat vízszintre emelve simábban forognak a hátsó kerekek..

[ Szerkesztve ]

(#6156) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#6155) üzenetére


ANDROID???
addikt

Megvan a hiba forrása. Köszönöm a segítséget! :R

(#6157) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Lipo 2S 5000 mAh 7.4 V jó lehet a Maverick Strada-hoz?
(Minden gyári)
Esetleg g 2 darab 3300 mAh?

(#6158) tvamos válasza ANDROID??? (#6157) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez a kefés motoros? Úgy emlékszem, abban az esc-ben nincs lipo védelem, túl fogod meríteni az aksit vele, és tönkre megy.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6159) ANDROID??? válasza tvamos (#6158) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#6160) JoolsNOS válasza tvamos (#6158) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kell rá egy lipo őr aztán kész.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6161) ANDROID??? válasza JoolsNOS (#6160) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az micsoda :U

tvamos:

(#6162) HummeRC válasza ANDROID??? (#6161) üzenetére


HummeRC
senior tag

Li-po őr olyan mini elektronika, amit az akku balanszer csatlakozójára tudsz tenni játék közben és méri az akku feszültségét. Ha eléri a határt, akkor sípol, hogy ne merítsd tovább.

Egyébként amit linkeltél leírást, abban írják, hogy kezel 2-3s lipo akkukat és van hozzá alacsony feszültség védelem, csak be kell jumperelni.

[ Szerkesztve ]

(#6163) ANDROID??? válasza HummeRC (#6162) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor az jó úgy, át kell "jumperelni" és mehet bele az S2 (akár S3). Csak ugye az akkutest férjen be a helyére.

Két 3300-as, vagy inkább 1 5000-es akku a jobb megoldás?

(#6164) HummeRC válasza ANDROID??? (#6163) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ha én választanék, akkor tuti a két 3300-ast választanám, ha csak ez a két opció van.
Össz játékidő is több, csak cserélni kell közben. Az az előny is megvan, hogy az egyiket kb feltöltöd, míg a másikat kijátszod. (Ez töltő és akku függő is).

Tényleg. Milyen töltőd van, amivel lipo akkut akarsz tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#6165) tvamos válasza ANDROID??? (#6161) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez szuper! Akkor csak beállítod a jumpert.

Én a több kisebb aksiban hiszek, de arra oda kell figyelni, hogy bírja a motor csúcsáramát!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6166) ANDROID??? válasza tvamos (#6165) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hol keressek emberiárban akkut?
Kellene átalakító is, ha csak pl. T csatis van.

(#6167) JoolsNOS válasza ANDROID??? (#6166) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Vagy kínából, vagy pl face csoportokban

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6168) ANDROID??? válasza JoolsNOS (#6167) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pl?

(#6169) tvamos válasza ANDROID??? (#6166) üzenetére


tvamos
nagyúr

En Hobbykingen vettem regebben, EU-s raktarbol, de mostanaban mar nem eleg olcso a kinai.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6170) ANDROID??? válasza tvamos (#6169) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az a baj a kínából jött cuccokkal, hogy utólag. Még. Vernek rá sarcot itt..

Nekem is logikusabbnak tűnne 2 db 3000, vagy 3300-as.
Azonban a hazai 10-11000ft/db nem ösztönöz, lehet inkább maradni fogok 10-12 ért (maximum, de szerintem ez is drága) az 5200-5300 mAh-nál.

[ Szerkesztve ]

(#6171) JoolsNOS válasza ANDROID??? (#6170) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem feltétlenül. Nekem az utóbbi 5 ali rendelésemből 1-re raktak. Wishen kicsit drágább minden, de ott soha nincs + ráfizetés utólag és hamarabb is itt van. Inkább most az euro árfolyam miatt szívás. Nézz körül face csoportokban. (rc börze stb)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6172) tvamos válasza ANDROID??? (#6170) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerintem meg a nagyobb webshoppok (Aliexpress, Banggood) maguk intezik a vamkezelest, szerzodeses partnerrel, es nem kell fizetned semmit. (Akkor fizetsz, ha elcseszerintes esete forog fenn. Reklamalni kell.)

Ellenben az a baj, hogy nem nagyon olcsobb az aksi kintrol, csak akkor, ha valami nagyon szutykot veszel.

De az igaz, hogy 2 dragabb, mint 1. Az tuti!

Amugy veszel hengeres aksit, es osszerakod belole. Annal nincs olcsobb.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6173) ANDROID??? válasza tvamos (#6172) üzenetére


ANDROID???
addikt

pl, ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#6174) tvamos válasza ANDROID??? (#6173) üzenetére


tvamos
nagyúr

Sosem hallottam meg errol a brandrol. De ezek a kinaiak hiresek arrol, hogy odafigyelnek a minosegre.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6175) ANDROID??? válasza tvamos (#6174) üzenetére


ANDROID???
addikt

Na nekem az összes ilyen jellegű név, újdonság. :D

Azt most hogy érted, irónia? :F

(#6176) tvamos válasza ANDROID??? (#6175) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, ironia. Innen nagyon nehez kivalasztani, hogy melyik olcson jo, es melyik szar. Raadasul egymas termekeit is hamisitjak. Szerintem egyszeruen nem eri meg ilyet vasarolni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6177) ANDROID??? válasza tvamos (#6176) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem innen gondoltam, van aprón ilyen akku. Aztán lehet szart vett Ő is.. :U

(#6178) tvamos válasza ANDROID??? (#6177) üzenetére


tvamos
nagyúr

Lehet azert adja el...;)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6179) HummeRC válasza tvamos (#6178) üzenetére


HummeRC
senior tag

Sajnos esélyes, hogy igazad van. Aki megvesz egy jó akkut (mai árakon), az nem adja el, ha bevált.

ANDROID??? : a márkásabb lipo akku mellé ne felejtsd ki egy jó töltő költségét se, mert az autóhoz gyárilag adott "töltő" adapter nem alkalmas normális akku töltésre. lipo képes töltő nélkül meg nagy esélyed van felgyújtani az egészet. Javaslom keress rá yt-on a "lipo battery explosion" kifejezésre. :)

(#6180) ANDROID??? válasza HummeRC (#6179) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez lenne az. Hát nem tudom jó e nekem bekockáztatni körülbelül 6000 ért (annyival többért kaphatom ugye a boltban, ha veszek két ilyen teljesítményűt)

(#6181) JoolsNOS válasza ANDROID??? (#6180) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az összes akksi kínai. Persze érdemesebb ismertebb márkáknál maradni. Nekem van noname. Semmi baja. Kigyulladni meg akármelyik ki tud, ha nem úgy foglakozik vele az ember ahogy kell...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6182) ANDROID??? válasza JoolsNOS (#6181) üzenetére


ANDROID???
addikt

Arra gondolsz, a meghirdetett cuccost vegyem nyugodtan?

(#6183) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ilyen? :töltő

(#6184) tvamos válasza JoolsNOS (#6181) üzenetére


tvamos
nagyúr

"Az összes akksi kínai."
Felesleges ilyeneket irni, nem mindegy, hogy hol veszed, a nevtelen kiani webshopbol nem tudod, milyen minoseget kapsz.

"Kigyulladni meg akármelyik ki tud, ha nem úgy foglakozik vele az ember ahogy kell..."
Kar ilyen kozhelyeket hangoztatni! A markas is kigyuladhat, ha nagyon rosszul kezeled, de azert tobb eselyed van, hogy nem lesz baj. A rossz minoseguvel meg akkor is lehet gond, ha odafigyelsz ra. Az meg nem vicces, ha kigyulad a tolton a szobaban.

(#6183) ANDROID???
Ehhez kell kulso adapter. Ha van olyanod, akkor jo. Ha be akarod dugni a konektorba, akkor B6AC-t nezz.

Nekem volt masolat B6-om, 4 is, de egyet javitanom kellett, mert rossz volt a referenciaja. En azert az elso tolteskor ellenoriznem, hogy jol meri-e a cellafeszultsegeket.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6185) ANDROID??? válasza tvamos (#6184) üzenetére


ANDROID???
addikt

https://shop.modell.hu/akkutolto-b6ac
?

(#6186) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#6185) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ott nincs készleten, de itt van. [link]

Esetleg, ha van jobb beszerzési forrás (nem okvetlenül kína, hogy ne 2-3 hét legyen mire idér), jöhet a link :)

[ Szerkesztve ]

(#6187) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#6186) üzenetére


ANDROID???
addikt

Imax b6 ac-t találok csak. Érden hirdet a jófogáson valaki (nem tudom garaciás-e) skyrc b6 C (tanán V2) verziót, de az már 20.000
Ezt nézegetem még:
ez

(nyilván nem gond, ha olcsóbb)

[ Szerkesztve ]

(#6188) JoolsNOS válasza ANDROID??? (#6187) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem ilyen van.
Igaz csak 2-4 s akksit tud, de nem hamisítják és tökéletesen teszi a dolgát.
Ráadásul hasnáltan szereztem 5ezerért. Többször láttam már hasonló áron használtan.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6189) ANDROID??? válasza JoolsNOS (#6188) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ezt az ev-peak-et kezdtem már fejben megrendelni.
Hol érdemes keresni?

Másik.
Az akkuval még mindig nem tudtam dűlőre jutni. :U
2800-ast tudnék 2 darabot újak 13-ért, de lehet a hpi-hez a 2800 még kevés. :U
5200 már tuti jó, de nem valami gazdaságos 13/db áron, abból 2 darab. A 3300-as akkuk nagyon nem gazdaságosak.

[ Szerkesztve ]

(#6190) ANDROID??? válasza JoolsNOS (#6188) üzenetére


ANDROID???
addikt

Egy van most is ilyen használtan, 12. (15 a bolti ár)

Nem tudom, hol érdemes keresni töltőt, mert amiket tudok, ott nincsenek, csak vagy régi sz.rok, vagy bolti árban.

(#6191) JoolsNOS válasza ANDROID??? (#6190) üzenetére


JoolsNOS
veterán

MOst nem láttam, de mint mondtam érdemes belépni face csoportokba. RC böze, adás-vétel. stb. Ott láttam már 2-3* is. Én is ott vettem egy slash-el együtt +5ért.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6192) ANDROID??? válasza JoolsNOS (#6191) üzenetére


ANDROID???
addikt

Zeee, azt hiszem el is engedhetem. 😔

Ott nézelődök, de nem sok minden van jelenleg.

(#6193) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok
Reely Desert Climberbe [link] keresek a gyári 1500-as 2 cellás akku helyett valami komolyabbat (3-4000mah) ami el is fér a régi helyén.

Sajnos a gyárija 7-8 perc alatt koppra fogy.

Lenne ötletetek, honnan mit vegyek?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#6194) JoolsNOS válasza envagyok (#6193) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ez gyakorlailag ugyanaz mint a wltoys12428. Kicsit meg kell faragni az akksitartót és akkor 3000 mah körüli lipo is belemegy. Kicsit visszaolvasol, akksivásárlás is a téma. A lényeg, hogy ismertebb mártkát érdemesebb választani. Hazai boltokból drágábban, aliról, apróról olcsóbban hozzájutni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6195) envagyok válasza JoolsNOS (#6194) üzenetére


envagyok
veterán

Ha esetleg valakinek van konkrét bevált bestbuy akkufajtája hozzá, tud linket küldeni?
Az a baj a netes vásárlásoknál, hogy a minőséget és a méreteket nem lehet pontosan tudni.
Hol érdemes megfaragni a tartót?
Akkor nem tud kimozdulni az akku?
Aprón mit értesz?
Alin most a free shipping ingyenes ? (Vám/Áfa)

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#6196) JoolsNOS válasza envagyok (#6195) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nemigazán van bestbuy. Én kb minidg az akciós vagy olcsóbbat választottam eddig aliról, egyikkel se volt gond. Visszaolvasol, láthatod, hogy valaki esküszik pár márkára. Én ott vágtam le ahol lezárja a fedelet és helyette tépőzáras szalaggal rögzítettem az akksit. Apró: faces adok-veszek rc csoportok.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6197) envagyok válasza JoolsNOS (#6196) üzenetére


envagyok
veterán

Alin a "wltoys 12428 akku" keresésre dob ki csomó találatot 3000-esnek mondottat, ami nem tűnik nagyobbnak.
De ott se tudom melyik a plusz áfásvámos, melyik nem.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#6198) ANDROID??? válasza envagyok (#6197) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez egész jól viszi a wltoys 12427 - et.
[link]

(#6199) envagyok válasza ANDROID??? (#6198) üzenetére


envagyok
veterán

Sajnos ez nem elerheto

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#6200) ANDROID??? válasza envagyok (#6199) üzenetére


ANDROID???
addikt

:U sehol nem találsz típus alapján.?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.