Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) fausto válasza RangerFox (#5949) üzenetére


fausto
addikt

Úgy emlékszem, hogy az auto aim-hez rá kell bökni az ellenfélre

(#5952) szilchi


szilchi
őstag

Nézegettem a demokat,de néhány játéknál nincs demo,csak a teljes játék.Meg van pl. a Little Deviants,amit egyszer le tudtam tölteni Store-ból,azóta nem tudom letölteni csak a download list-ből.Store-ban a demoknál már csak a teljes játék van.A többi játék demot viszont Store-ból is le tudom szedni.Érdekes...
Kiváncsi vagyok a jövő évi PS Now-ra.Bár nem lesz olcsó,de azért egy-két PS3 játékot kipróbálok majd Vita-n.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#5953) fausto


fausto
addikt

A karácsonyi leállások miatt minden Plus előfizetőnek kitolják a Plus lejáratát 5 nappal. Ezen kívül a hónapban minden PSN felhasználó fog kapni egy 10%-os kedvezményt, amit egyszeri vásárlásra lehet felhasználni. Itt írják.

(#5954) RangerFox válasza fausto (#5953) üzenetére


RangerFox
veterán

Arról nincs hír hogy mikor fogjuk ezt a -10%-ot megkapni? Illetve ezt hogy kell érteni? A legközelebbi vásárlásomkor 10%-ot levon az összegből, vagy e-mailben kapok egy kódot, amit PSN-en kell beváltanom?

(#5955) fausto válasza RangerFox (#5954) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem egyszer csak megírják, hogy ettől-eddig az első vásárláshoz 10% kedvezmény jár, de én is csak annyit tudok, amit a linken írnak:
"In addition, sometime this month we will announce that for a limited time, we will be offering a 10 percent discount code good for a one-time discount off a total cart purchase in the PlayStation Store as a thank you to ALL PSN members."

(#5956) james001 válasza fausto (#5953) üzenetére


james001
veterán

Először úgy volt hogy kapunk egy 1 hónapos plus-t (akinek nincs alapból),lehet rájöttek az túl "sok" :C

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5957) fausto válasza james001 (#5956) üzenetére


fausto
addikt

Hogy hogy úgy volt, mikor írtak ilyet?

(#5958) james001 válasza fausto (#5957) üzenetére


james001
veterán

Blogon említette az egyik PSN-es emberke állítólag. Aztán lehet csak viccelődött :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5959) MrTwister


MrTwister
őstag

Januári leárazás a storeban - első részlet(Part 1)! Nézzétek meg érdemes! :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#5960) crue válasza MrTwister (#5959) üzenetére


crue
őstag

Már egy hete nézegetjük, de azért kösz.

(#5961) Gijon válasza james001 (#5942) üzenetére


Gijon
senior tag

Én meg a Gow-nál dobtam majdnem ki az ablakon. Itt tartok, (tartottam, mert inkább abbahagytam.) a 32 percnél, akárhogy sietek nem akar összejönni.

(#5962) james001 válasza Gijon (#5961) üzenetére


james001
veterán

Hohó akkor a Hádészos pengés oszlopnál vegyél be majd nyugtatót! :DDD
Egyébként ha már GoW Collection,milyen lett Vitára? Azt hallottam hogy eléggé akad,az fps sokszor esedezik. Bár nem tudom megvegyem-e,már kijátszottam mind a 2 részt PS2-n is többször aztán PS3-on is kiplatináztam őket,úgyhogy nem tudom kell-e nekem itt is (hiába király játékok,már megint pénzt kiadni rájuk... :D )

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5963) Gijon válasza james001 (#5962) üzenetére


Gijon
senior tag

Annyira nem rossz, néha látni, hogy beesik az fps, de nem zavaróan. A videók szörnyűségesek a játékmenethez képest, de maga a játék kárpótol. Szerintem vitán nehezebb. Én akcióban vettem asszem 4e. környékén, de azért is megérte, mert cross buy ps3 (a mentés viszont nem :o ). Így megvan a fiamnak is osztott ac. :K Így már nem volt rossz vétel.

(#5964) Jakesz


Jakesz
őstag

Duke Nukem 3D megy PS TV-n is?

(#5965) Blaise válasza Jakesz (#5964) üzenetére


Blaise
veterán

Még meg se jelent :)

(#5966) RangerFox válasza james001 (#5962) üzenetére


RangerFox
veterán

A videók borzalmasak, meg néha nem adja be a trófeákat, de amúgy nem rossz.
Engem az első részben az a rész idegesített, amikor egyensúlyozni kellett ilyen palánkokon, és közben jöttek a pengék. Jajj, borzalmas volt. :DDD Most végeztem a Hotline Miami összes pályájával, talán egy szép napon összedobok egy platinát belőle, most 40%-on van a mutató.

(#5967) Goldwin válasza james001 (#5962) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#5968) james001


james001
veterán

Köszi srácok,lehet inkább kihagyom. Szép volt jó volt,de elég volt PS2-n és PS3-on is :D Majd inkább lehet a Sly HD Collection vagy R&C HD Collection-t zsebelem be. Bár most az Isaac-el tök jól elvagyok.

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5969) RangerFox válasza james001 (#5968) üzenetére


RangerFox
veterán

A Ratchet & Clank nagyon jó, ajánlom mindenkinek!! Én most az első rész végén vagyok, de nagyon leköt, csak néha nehéz.

(#5970) anddrew


anddrew
tag

:)

π

(#5971) hanno22


hanno22
csendes tag

Sziasztok,

Gondolkodom egy Vita beszerzésén a PS4 mellé, elsősorban a remote funkció miatt érdekelne, persze akkor kipróbálnám a legjobb vita címeket is. Találtam egy 3G verziót használtan és az lenne a kérdésem hogy mi az amire érdemes odafigyelni vásárláskor? Gari már nincs rá. Nézegettem újakat is, de kb +20 ezer a különbség.
:R

(#5972) RangerFox válasza hanno22 (#5971) üzenetére


RangerFox
veterán

A Vitának nincsenek különösebb típushibái, megbízható gép. Ha nem karcos az előlapja, működik a Wi-Fi akkor nem választhatsz rosszul. ;)

(#5973) #67544576


#67544576
törölt tag

Az miért van, hogy a Need For Speed Most Wanted-ben legyőztem az Alfa Romeo-t (MW-10), de nem kaptam meg az Alpha Dog trófeát, és a városban sem találom az eltulajdonításra váró Alfa Romeo-t?
Fel kell csatlakozni a netre, vagy mi lehet a hiba? Offline-ban játszottam. :F

(#5974) Rigormortiis válasza #67544576 (#5973) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Verseny után le kell ütközni. Ha elszalasztottad, random fel fog tűnni a városban. Ez igaz a többi mw járgányra is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5975) #67544576 válasza Rigormortiis (#5974) üzenetére


#67544576
törölt tag

Ó a francba! :W
Nem tudtam, köszi! :R

(#5976) LeventeV


LeventeV
senior tag

Olyasmiket olvastam a napokban, hogy az OLED kijelzo eletideje veges es rovidebb mint egy LCD kijelzo eseteben. Illetve azt is olvastam, hogy az OLED kijelzon sokszor beeg a kep. Ez mennyire igaz?

[ Szerkesztve ]

(#5977) james001 válasza LeventeV (#5976) üzenetére


james001
veterán

Szerintem az OLED sokkal szebb. Én már láttam élőben az új Slim-et az LCD kijelzőjével,és sokkal "szürkébbnek" tűnt a kép rajta. De ha minden igaz azért váltak meg az OLED-től,mert az ette a legjobban az akksit és így az LCD-vel több akku időt nyertek.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5978) LeventeV válasza james001 (#5977) üzenetére


LeventeV
senior tag

És az mennyire igaz, hogy hamar tönkremegy az OLED?
Láttam pár képet beégésekkel, de azt is írják, hogy az OLED idővel veszít a színéből, és ezért hosszabb távra jobban megéri az LCD.

[ Szerkesztve ]

(#5979) RangerFox válasza LeventeV (#5978) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez hülyeség.
AZ egyetlen baja az, hogy sötétben, sötét háttérnél vannak esetek, amikor foltos lesz. Erről lehet képeket találni a neten. Az enyém egy megjelenés napi készülék, de semmi elváltozás nincsen az akkori és a mosatni színek között..

(#5980) Karma válasza RangerFox (#5979) üzenetére


Karma
félisten

Időutazó vagy tán, hogy a halványodó színeket így össze tudod hasonlítani? :)

“All nothings are not equal.”

(#5981) fahrii válasza RangerFox (#5979) üzenetére


fahrii
őstag

Pedig nem az, ezek az oled kijelzők hátrányai. De beégés könnyen elkerülhető, az élettartam meg engem annyira nem tud mozgatni heti átlag 5 óra játék mellett :D

(#5982) RangerFox válasza Karma (#5980) üzenetére


RangerFox
veterán

Nos, ha el is változott a színe, akkor sem annyira szembetűnően, hiszen én nem vettem észre változást. Emiatt nem hiszem hogy aggódnia kéne az Oled-es Vitától... :)
fahri: Nos még így "színelváltozva" is szebb képet ad mint az LCD. :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#5983) fahrii válasza RangerFox (#5982) üzenetére


fahrii
őstag

Majd 6-7 év, vagy 10000 óra játék után visszatérünk a témához :DDD

(#5984) gelbelex válasza Goldwin (#5967) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszi a linket. Akadozik, engem zavar. Sok pénzt nem fogok adni érte... :(

(#5985) fahrii


fahrii
őstag

Szerintetek szerdán kikerül a januári sale 2. adagja? Pénteken jár le a PS+om, addig jó lenne bezsákolni valami játékot.

(#5986) fausto válasza fahrii (#5985) üzenetére


fausto
addikt

Igen, 7-ére ígérték.

(#5987) szilchi


szilchi
őstag

Szép napot.NFS: Most Wanted-ben el lehet menteni valahogy a progresst játékban?Nem találok save állományt így azt nem tudom menteni.Csak 4 Gb-os kártyám van de kipróbálnám a Resistance demoját,ami 3 Gb-os.De csak úgy tudnám,ha törölném a kártyát.Gondoltam lementem a játékot,de azt meg wifi-n keresztül nem engedi a gép,azt írja nem tudott kapcsolódni.De pl. a GTA : Vice City stories save filejait így le tudtam menteni.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#5988) LeventeV


LeventeV
senior tag

Meglett a győztes konzol.
Végül az ár döntött. 27 ezerért sikerült vegyek egy Fat WiFi-s gépet, hibátlan, karcmentes állapotban, Uncharteddel. Egyedüli baja, hogy csak 4 gigás kártyát kaptam hozzá, így muszáj lesz vegyek egy újat.
Több kinézett gép után (használt Fat vagy új Slim), ez tűnt a legjobb választásnak.
Ez már a 3. Vitám, remélem ezzel sem lesz gondom. :D

(#5989) RangerFox válasza szilchi (#5987) üzenetére


RangerFox
veterán

Ha bejelentkezel az Origin fiókodba, automatikusan a felhőbe menti a játékállásod, ha újra letöltöd és belépsz, onnan folytatod, ahonnan abbahagytad. Ez így van akkor is, ha a Ps3-as változattal játszottál, a mentéseket így is át lehetne vinni a gépre.

(#5990) james001


james001
veterán

Ma kidobtam szerencsésen 1000 ft-ot a legszarabb kijelzővédő fóliára ami létezik,nem elég hogy olyan vékony volt hogy majdnem elszakadt mikor lehúztam,ráadásul buborékos volt mint állat mikor ráraktam a gépre,hiába próbáltam hitelkártyával lesimítani... Mondjuk mit várjak,valami fos kínai kiadás :D Haverom állítólag tud majd holnap szerezni egy másikat,ami azért normálisabb (remélem legalábbis)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5991) Tegla80 válasza james001 (#5990) üzenetére


Tegla80
addikt

En az elso gepre siman vettem egy 10"os tab verzat,azt raszabtam....klafa lett...nem karcolodik azota sem.
Vettem a masik gepet es hozza rogton 990ert "gyari szabasu elso hatsot" is.
Nah ez egy kalap kaka.... az eleje mar karcos es a szinek is furabbak a masikhoz kepest.
Picit meg marad rajta,de amint lesz idom tokolni vele,mar szabom is ra a maradekot az elozon levobol. Az folia,de ez....
A hatuljan nem gond,igy ott marad.

Sony® & PlayStation®

(#5992) RangerFox válasza james001 (#5990) üzenetére


RangerFox
veterán

Én a hátuljára meg az elejére raktam egyet-egyet, a hátulján viszont egy hétig maradt, aztán lejött, nem való oda fólia, vagy csak úgy a mm-re pontosan le van vágva, illetve garantáltan buborékmentes. Mondjuk én nekem nem érzékelte pontosan a hátsó touchpadet, amikor rajta volt. Az elején a fólia egy évet bírt, most júniusban vettem egy Starter Kitet, az abban lévő eredeti fólia van rajta, jövő nyárig remélem kibírja...

(#5993) #67544576 válasza RangerFox (#5992) üzenetére


#67544576
törölt tag

Nekem is a Travel Kit-ben lévő gyári fólia van az elején kb. fél éve. Tökéletes! Nem karcos, buborékmentes, és nagyon könnyű volt felrakni!! :K

(#5994) MrTwister válasza #67544576 (#5993) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem meg semmilyen fóliám nincs sehol sem. Lassan 3 éves lesz a fat Vitám és sehol egy karc,igaz szinte végig tokban volt. :-) Kivettem a tokból, játék, aztán vissza a tokba. :-)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#5995) james001


james001
veterán

Én mindenképp akarok rá egy fóliát,féltem a képernyőt. Mondjuk hülye voltam mert az előző fólia ami rajta volt azt kidobtam,pedig most simán visszarakhatnám addig amíg szerzek másikat... Butafej :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5996) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Store-on keresztül vett játéknak csak a mentéseit át tudom másolni a PS3-ra?
Vagy csak az egész játékot? Kevés a helyem a VITA-n, de csak az egész játékot tudtam felmásolni a PS3-ra.
Ha van rá lehetőség, és ha igen hol találom és hogy kell csinálni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#5997) RangerFox válasza Petreszku (#5996) üzenetére


RangerFox
veterán

Vita jatekoknal az egészet át kell másolni, psp, psone jatekoknal lehet csak külön mentést átvinni másik gépre.. (mobilról vagyok, bocsi)

(#5998) Petreszku válasza RangerFox (#5997) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ!
Ettől féltem egy régi 80 gb, fat gépem van és a vinyon vannak már játékok. Akkor inkább VITA játékokat törlök.

(#5999) csab2


csab2
veterán

Használt játékokat hol lehet találni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6000) ldave


ldave
félisten

Eladósorba tettem a Vitám, de előtte azért készítenék a memóriakártyáról egy backup-ot, hátha egyszer lesz még ilyen gépem. Ezt csak PS3/4-re lehet vagy PC-n is készíthető biztonsági másolat amit majd egy új gépre vissza lehet tölteni?

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.