Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) renji00 válasza fausto (#6900) üzenetére


renji00
aktív tag

Ilyet sem látni minden nap.

(#6902) RangerFox válasza rwin5 (#6898) üzenetére


RangerFox
veterán

Mindenképpen, a grafika és az új játékok miatt

(#6903) RangerFox


RangerFox
veterán

Monster Hunter Freedom Unite már jön is lefele. Végre felkerült a magyar store-ra, 1500 pénzt meg mindenképp megér. :)

(#6904) rwin5


rwin5
őstag

A vita viszi a psp jatekokat?

(#6905) renji00 válasza RangerFox (#6903) üzenetére


renji00
aktív tag

Bárcsak ilyen egyszerűen megúsztam volna . Toukiden Kiwami , Hatsune miku diva 1 , Hyperdimension nep 2 is becsúszott . :(( Plussz még van ami érdekel de arra már nincs felesleges keret. Maximum ha eladom a videó kártyám.

(#6906) VooĐoo válasza rwin5 (#6904) üzenetére


VooĐoo
tag

PSP és PSone, minden amit a Store-on látsz.

(#6905) renji00: Igen, elég pénztárcagyilkos akció, és képesek voltak hó végére betenni...

[ Szerkesztve ]

PSN: Neon--Skyline

(#6907) rwin5 válasza VooĐoo (#6906) üzenetére


rwin5
őstag

ezt most nem értem pontosan :D szóval akkor lejátsza a PSP "lemezeket" is?

(#6908) fausto válasza rwin5 (#6907) üzenetére


fausto
addikt

Lemezeket nem, csak amit megveszel a PS store-ba

(#6909) VooĐoo válasza rwin5 (#6907) üzenetére


VooĐoo
tag

Lemezeket természetesen nem viszi, csak a digitális tartalmat. :)

PSN: Neon--Skyline

(#6910) rwin5 válasza VooĐoo (#6909) üzenetére


rwin5
őstag

hmm, még mindig nagyon gondolkozok melyik legyen a kettő közül.. régen játszottam a Crash team racingnek egy PSP változatával, hasonló játékok vannak vitára? :D Most pont a PH-n volt egy cikk, hogy eléggé halálán van a VIta mert kevés a játék rá :U

(#6911) renji00 válasza rwin5 (#6910) üzenetére


renji00
aktív tag

Nem igaz. A vita él és virul , mondjuk az igaz hogy jelenleg semmilyen megjelenést nem várunk a Sony stúdiók felől.

Vita drágább , jobb . A játékokat leginkább digitális formában érdemes beszerezni mert használtan is horror áron vannak. A digitális vételhez pedig hatalmas mennyiségű tárhelyre van szükség és a memóriakártya árak pedig az egekben vannak. (Ez azért van mert a Sony kitalálta hogy neki egyedi kell és ők drágán árulják.)

Itt vannak a megjelenés előtt álló játékok: (úgy jó 95%)
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=969122

Ezen felül pedig Playstationstore oldalon nézegethetsz PSP,PS1,PSV játékok között amiket a rendszer elfuttat. Érdemes nem magyar oldalra regisztrálni hanem angolra mert ott sokkal több tartalom érhető el , ami ellene szól pedig hogy euró árfolyam szerint fizetsz ami nem mindig jön ki kedvezően.

(#6912) VooĐoo válasza rwin5 (#6910) üzenetére


VooĐoo
tag

Csak egy olyan játékról tudok Vita-n mint a Crash Team Racing, és az a ModNation Racers, de ez megjelent PSP-re is.

A kevés játékot meg ahogy nézzük, én a japán címek miatt vettem a gépet és azokkal el lesz látva még jó hosszú ideig, viszont nyugaton már nem fognak rá kiadni egyetlen AAA játékot se, csak indie-t. Ennek fényében dönts.

PSN: Neon--Skyline

(#6913) TazLeacher válasza rwin5 (#6910) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ott CTR, ami megvehető Vita-ra. :D

(#6914) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végre beakciózták a Final Xet :) Ez a hyperdimendion neptunia mennyire sorolható a tradicionális jrpgk közé?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6915) rwin5 válasza TazLeacher (#6913) üzenetére


rwin5
őstag

Akkor CTR lesz kész vita lezárva :DD :DD :C :R

(#6912) VooĐoo: ez a játék is nagyon király :C Maradok a Vita-nal,

egyébként zenét szoktatok rajta hallgatni? Mennyire jó? Pl a régi telefonomon nagyon halk volt azért is vettem később egy MP-t de az meg szétment

[ Szerkesztve ]

(#6916) fausto válasza rwin5 (#6915) üzenetére


fausto
addikt

Van Sonic All Star is, ami hasonló, mint a CTR, de egyébként valóban, sok PS1 és PSP játék megvásárolható Vita-ra is. De mielőtt belevágnál, nézd meg, hogy milyen játékok vannak rá és mik jönnek, azok érdekelnek-e, nehogy megbánd.

(#6917) Totheground válasza fausto (#6900) üzenetére


Totheground
addikt

Hm...
P4G, Dynasty Warriors 8, Shinovi versus, Monhan meg a SAO is elgondolkodtató. Ezekben bennehaygták az eredeti nyelvet is? Supported-nél csak az angolt írja.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6918) VooĐoo válasza Totheground (#6917) üzenetére


VooĐoo
tag

Persona 4 teljesen angol, SAO japán hang angol felirat, Senran Kagura szintén, és ha monhan alatt Monster Hunter-re gondoltál akkor annál teljesen mindegy mert egy szót nem szólnak benne szerintem. :D DW-t nem tudom.

(#6915) rwin5: Fejhallgatóval próbáltam, de nagyon halk. Fülessel elég jó, de nincs normális hangszínszabályzó csak pár előre beállított hangzás, így zenére nem ajánlom.

PSN: Neon--Skyline

(#6919) Totheground


Totheground
addikt

Kicsit ráakadtam a SK-ra.
Na mindegy, ez az éjszaka mar a kutyáké. Vagy a... Telt idomoké. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6920) Totheground


Totheground
addikt

Amúgy ezeket tolom mostanában.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6921) Rigormortiis válasza Totheground (#6920) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az atelier roronát és merurut én is végigtoltam. A hyperdimension rebirth 1 mennyire 'tradicionális' jrpg?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6922) Totheground válasza Rigormortiis (#6921) üzenetére


Totheground
addikt

Kicsit talán kevesebb a story (de persze van rendesen) és több a dungeon crawling, de szerintem max ennyi a különbség,

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6923) Rigormortiis válasza Totheground (#6922) üzenetére


Rigormortiis
addikt

De nyugtass meg, hogy ez nem idömenedzselös, mint a persona vagy az atelier.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6924) renji00 válasza Rigormortiis (#6923) üzenetére


renji00
aktív tag

Nem . Teljesen Moe , comedy. Viszont elég sokszor van szükség egy kis grind-ra.

(#6925) Totheground válasza Rigormortiis (#6923) üzenetére


Totheground
addikt

Ahogy felettem is mondjak, nem, nem futsz ki az idobol (nincs X nap, hogy teljesits mindent). A storynak persze elobb-utobb vege van, de ez termeszetes.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6926) rwin5 válasza VooĐoo (#6912) üzenetére


rwin5
őstag

Mennyi az ilyen típusú játék ára Ft-ban kb? Ilyen játékok is vannak PS VItára? [link]

(#6927) VooĐoo válasza rwin5 (#6926) üzenetére


VooĐoo
tag

Ha 3D platformereket keresel akkor: Ratchet & Clank HD Trilogy, Ratchet & Clank Q-Force, The Jak and Daxter Trilogy, Tearaway, Sly Cooper: Thieves In Time

Most hirtelen ennyi ugrik be, de store-on ott van Crash első 3 része is. Árban változóak, de dobozosan ki lehet fogni elég olcsón ezeket, 3-4k körül.

PSN: Neon--Skyline

(#6928) rwin5 válasza VooĐoo (#6927) üzenetére


rwin5
őstag

wow nagyon jók ezek a játékok, régen play stationon játszottam hasonlóval még gyerekkoromban.. :D

(#6929) rwin5 válasza VooĐoo (#6927) üzenetére


rwin5
őstag

ez igaz amúgy? :U "Ez a Vita még az első generaciós az-az Oled kijelzővel van felszerelve ami szebb képet nyújt mint a slim." Melyiket érdemes akkor vásárolni?

jaj bocs nem láttam, hogy még szerkeszthető

[ Szerkesztve ]

(#6930) Elims válasza rwin5 (#6926) üzenetére


Elims
veterán

Én azt hiszem,hogy az ilyenekből (is) több van psp-re.
Nem azt mondom,hogy rossz a vita,de szerintem várj a vásárlásával még egy fél/egy évet.Addig nyomkodj egy psp-t.
Arra tényleg hatalmas választék van. (és jóval olcsóbbak is)

Szerk.: Szerintetek milyen a vita-s silent hill?Most akciós és elgondolkoztam rajta.

[ Szerkesztve ]

(#6931) Praetorianus válasza Elims (#6930) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Nekem tetszett a Silent Hill, de szinte egyedul voltam a velemenyemmel :D Teny, hogy egy ido utan nagyon monotonna valik... A hangulat nekem bejott, de a story mod vegigvitele (21 palya) utan nem nagyon van ertelme folytatni. Persze ha valaki a trofeakra utazik, akkor belefolyhat, de akkor felkeszulhet tobb havi jatekra...

[ Szerkesztve ]

(#6932) Elims válasza Praetorianus (#6931) üzenetére


Elims
veterán

"...egyedul voltam a velemenyemmel."

Köszi szépen! :-)
Így viszont inkább kihagyom.

(#6933) yusukee válasza fausto (#6900) üzenetére


yusukee
aktív tag

Ez pont nekem való :)

Nem tudja valaki, hogy a Sword Art Online: Hollow Fragmentben milyen nyelvű a beszéd? Nem látom a leírásban. (a ps store-os verzióban.)

Meg úgy általában a japán játékoknak a beszéde angol?

Edit: SAO-t megtaláltam visszaolvasva. Nem láttam, hogy van még 1 oldal a fórumon :D

[ Szerkesztve ]

(#6934) ImpersonatoR

Vettem egy vita tv t de egyelore kiprobalni sem tudom mert memoriakartyat nem kapok hozza az 1 gb meg keves. Duke nukem fert fel ra az meg nem indult el. Gondolom nem tamogatott jatek csak sima vitan, ahogy neztem AC sem az :/

(#6935) VooĐoo válasza ImpersonatoR (#6934) üzenetére


VooĐoo
tag

Duke Nukem-nek csak az amerikai verziója kompatibilis a géppel.

PSN: Neon--Skyline

(#6936) Tegla80 válasza ImpersonatoR (#6934) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Keress valami kompatibilis demot a store-ban es maris tudsz vele jatszani,igy kiprobalni....;)
Vagy aktivald a 14napos free plus-t(ha meg nem volt az account-hoz,plus csak olyanra tudod) es akkor a havi,es kovi havi tartalom is a tied lehet amig el a 14nap demo plus.(14 napban pont valtas lesz,igy elered mind2 honapot)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#6937) ImpersonatoR válasza Tegla80 (#6936) üzenetére

Rayman origins demója pont felfért rá. :U
Ahogy nézem AC sem megy vita tv n pedig az kimaradt anno amikor sima vitám volt.
Elég nehéz memóriakártyát kapni hozza azt hittem könnyebb lesz. :U
Aprón is csak 4 Gb os van ahogy nézem egy 8 -as minimum kéne.

(#6938) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A ffx vitán is fantasztikus. Istenem, de rég volt, hogy ps2n toltam, de még mindig ugyan azt adja! Viszont a hyperdimension neptunia...na ez nem egyszerü.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6939) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Fun fact: Elkelt a 4 milliomodik ps vita japánban.

(#6940) MomoSinX válasza turikoczka (#6939) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Legalább ott dübörög a Vita :D, ezért is csináltam japán fiókot + tanulok japánul, túl sok a jó dolog ott :D. Most 6000-ért sikerült venni egy 16 gigás kártyát is, mivel nagyrészt csak VN-t tolok így ez kiszolgál teljesen. Kár, hogy az ingyen játékválaszték nem valami nagy a piacukon mondjuk.

(#6941) ImpersonatoR válasza MomoSinX (#6940) üzenetére

hol tudtal venni 16 ost ? Foleg ennyiert?

(#6942) MomoSinX válasza ImpersonatoR (#6941) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Itt vettem hardveraprón használtan :). Néha kerülnek fel nagyon jó árban, de én is csak jókor voltam jó helyen kb.

Szerk: Annyi, hogy most rajtam maradt a 4 gigás, de szerintem nem is éri meg eladni, ki a franc venné meg xD.

[ Szerkesztve ]

(#6943) xridergabo


xridergabo
csendes tag

Srácok a DEAD OR ALIVE 5 PLUS, hogy-hogy ingyenes most angol storeon? Akció vagy valami BUG? :)

(#6944) fausto válasza xridergabo (#6943) üzenetére


fausto
addikt

Ne kérdezd, csak vedd meg gyorsan :C

Valami hiba lehet, köszi az infót!

(#6945) VooĐoo válasza fausto (#6944) üzenetére


VooĐoo
tag

Gyorsan lekaptam én is PS3-mal, majd később csinálok neki helyet és kipróbálom hátha, de ez szerintem csak a trial verzió. :D

PSN: Neon--Skyline

(#6946) fausto válasza VooĐoo (#6945) üzenetére


fausto
addikt

Nem hiszem, mert a leírásban szerepel az eredeti ár (~40GBP) és hogy meddig szól az ajánlat.

(#6947) VooĐoo válasza fausto (#6946) üzenetére


VooĐoo
tag

Kár érte. :D

PSN: Neon--Skyline

(#6948) xridergabo válasza VooĐoo (#6947) üzenetére


xridergabo
csendes tag

A fene... :D Valami gikszer lehet most a rendszerrel, a Ni no Kuni-t pl nem lehet megvásárolni, több játéknál nincs ár stb.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.