Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11751) proof88 válasza Iron Funeral (#11750) üzenetére


proof88
addikt

Melbourne :U
igen tudom ha lenne oldal akkor lehetne tudni hogy mi lesz, de amíg nincs tárhely addig nincs oldal :D ha valami nagy gebasz lenne, akkor majd máshogy oldjuk meg a nevezést, hogy ne a futam előtt 1 nappal kelljen nevezni :D eredeti terv szerint már aug elejétől lehetne nevezni, na mindegy, tudjátok nehezen indulnak be a dolgok :D

ja amúgy lezártnak tekintjük már az esős futamos szavazást, azaz 1-nél több esős futam lesz a szezonban. Már megvan, hogy hol lesznek esős futamok. Ez legyen meglepetés, amíg nincs meg az oldal, addig annyit árulok el, hogy szám szerint 2 futam lesz esős.

A szabályzat is megvan már módosítva, csak ugye amíg nincs oldal ... ja és igen az eredeti oldalra lusta vagyok feltolni. :P

A jövő héten lesz letölthető a végleges trackpack, csak azt addig nem tudom felrakni amíg nem tesztelek valamit a szerveren ... Ugyanígy a segédletem is jövő héten lesz letölthető, már nem fog semmi hiányozni belőle, amit akartam bele, az lesz benne jövő héten, annyi a hiányossága, hogy Monaco, Spa, Hungaroring segédlet még nem lesz benne, erre majd később visszatérek, egyelőre elégedjetek meg az ausztrál segédlettel. :D A lényege úgyis az ha megértitek hogy mivel mit lehet állítani a setupban.

Egyébként fun meg mindenféle gyakfutamokat tarthattok hogy legalább az SC-t teszteljétek, mert most be van kapcsolva az SC. Megbeszélitek itt a topikban, hogy mikor kinek jó, pl ma este 8kor vagy 9kor mindenki legyen a szerveren aki akarja tolni, aztán ennyi. Következő edzésre ti is át tudjátok rakni, csak szavaztatni kell azt kész.

hmmm még volt valami fontosabb közölni valóm, csak most nem ugrik be ... Farkas mi volt az?

(#11752) akoska07 válasza proof88 (#11751) üzenetére


akoska07
nagyúr

Már megvan, hogy hol lesznek esős futamok. Ez legyen meglepetés, amíg nincs meg az oldal
végülis ráér majd az esős futamok után 2-3 héttel is megtudni,hogy hol lesz :P :DDD
semmi jelentősége.

ez akkora nagy titok ? (biztosan nem az,mert ti már tudjátok. :P )
titokra nem szavazok :P

honlap karbantartók ne legyenek lusták.
az más,ha konkrét dolgokra hivatkozva nem tudnak bizonyos dolgokat frissiteni.
a lustaság nem mentség :P
kicsit komolytalan...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#11753) proof88 válasza akoska07 (#11752) üzenetére


proof88
addikt

a szavazás arról szólt hogy hány legyen, ezt megszavaztátok, a pályák pedig sorsolással kerültek ki ... :D pontosabban kerültek volna ki, de inkább manuálisan választottuk ki a 2 pályát :D nyugi még időben meglesz, de egyelőre még nincs meg az esős verzió se abból a 2 pályából ;]

a régi tárhelyre már nem akarok semmit felrakni, az újra akarok, arra meg várunk... 1-2 dolog már készen van, pl versenynaptár, de már tényleg csak kicsit kell várni :D

(#11754) akoska07 válasza proof88 (#11753) üzenetére


akoska07
nagyúr

egy dolog,hogy nincs még esős verzió a pályából.
attól még van neki neve :P

a régi tárhelyre már nem akarok semmit felrakni, az újra akarok, arra meg várunk...
...mennyivel jobban hangzik ez igy.

egyébként ez a szerver meg tárhely f@szság,nem fér bele az én fejembe.
vmi vagy müködjön vagy ne.
vannak normális értelmes tárhelyek szerverek amiket lehet használni.
már többször is irtam,hogy ez igy nem jó.
mindig van vmi probléma.
erre megoldást kell találni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#11755) Szabesz válasza akoska07 (#11754) üzenetére


Szabesz
őstag

Találtunk megoldást. Leülhetünk kettes? :)

Egyébként ez a valami vagy működjön vagy ne... hááát, te se voltál még mérés laboron 4 órát szopni, h miért működik az aminek nem kellene és fordítva ;]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#11756) akoska07 válasza Szabesz (#11755) üzenetére


akoska07
nagyúr

ez nem ilyen vicces amugy.

van vicces is... pill és mutatom :DDD
pl.:[link]
...vakság,meg a seggberugás ugyanaz :DDD

mérés labor,nem szerver és tárhely.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#11757) Szabesz válasza akoska07 (#11756) üzenetére


Szabesz
őstag

"mérés labor,nem szerver és tárhely."
Pedig elég sok köze van hozzá, kb az alapja mindennek ami 0 és 1.

¯\_(ツ)_/¯

(#11758) akoska07 válasza Szabesz (#11757) üzenetére


akoska07
nagyúr

tudod nagyon jól hogy értettem.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#11759) Szabesz válasza akoska07 (#11758) üzenetére


Szabesz
őstag

én soha

¯\_(ツ)_/¯

(#11760) akoska07 válasza Szabesz (#11759) üzenetére


akoska07
nagyúr

jó veled beszélgetni. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#11761) Szabesz válasza akoska07 (#11760) üzenetére


Szabesz
őstag

Ugyehogyugye :)

¯\_(ツ)_/¯

(#11762) Iron Funeral válasza proof88 (#11751) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ja valami olyan pálya, ahol jó volt a Toro, szóval... :DDD
Egyébként Silverstone meg Nürbi szvsz :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11763) Farkas23 válasza proof88 (#11751) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Mire gondoltál, mi nem jut eszedben? Most igy nekem se jut eszembe, de ha vmi konkrétabbat mondasz róla, akkor megmondom:)

Egyébként meg nyugalom mindenkinek. Mi mindent megteszünk, hogy minél hamarabb megtudjatok mindent.

(#11764) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#11762) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Esetleg Monaco :Y

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11765) proof88 válasza Farkas23 (#11763) üzenetére


proof88
addikt

fogalmam sincs, mindegy akkor lehet nem fontos :D :D
Ákoska: most tényleg egy működő és mindig elérhető tárhely lesz elvileg :)
rESET: nem, nem azok lesznek az esősek ahol jó volt a toro, nehogy azt hidd hogy így próbálom az előnyötöket elvenni :D egyrészt az nem etikus dolog, másrészt nem lesz már szükségem ilyen eszközökre, most már alapból nem lesz előnyötök :P úgyhogy nem, nem Spa lesz esős, nem is Szingapúr, meg nem tudom még hol volt kiemelkedően jó a Toro. :)

Amúgy aki 25-ös vagy annál rosszabb időt megy Melbourne-ben, az legyen szíves küldjön telemetriát, mert eddig Szabesz sem tudott 25.7-nél jobbat menni, most meg hirtelen sokkal jobbat ment, igaz az okát egyelőre nem tudjuk. :C De átküldte és most legalább sokkal jobbat megy. :D

(#11766) cila1 válasza proof88 (#11765) üzenetére


cila1
aktív tag

Én küldenék de még soha nem használtam.Azt se tudom eszik e vagy isszák.

(#11767) proof88 válasza cila1 (#11766) üzenetére


proof88
addikt

A segédletem elején van róla egy 1 oldalas beüzemelési útmutató. Nézd meg. :)

(#11768) Iron Funeral válasza proof88 (#11765) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szóval, ha küldök telemetriát akkor begyorsulok? Van egy egész gyüjteményem, hova kell küldeni :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11769) cila1 válasza Iron Funeral (#11768) üzenetére


cila1
aktív tag

Küldjél már helyettem is eggyet!
Én 1.20-as időt kérek Ausztrálba ha lehet. :D

(#11770) proof88 válasza Iron Funeral (#11768) üzenetére


proof88
addikt

én csak 1 telemetriát kérek egy tisztességes gyors körödről ausztrálban :D vagy feltöltöd valahova, vagy a mail címemre elküldöd (msnen most nem tudok fenn lenni bocsi). A mail címem ugyanaz mint az msn címem, adatlapomon is rajta van. :D

(#11771) JColee válasza proof88 (#11770) üzenetére


JColee
őstag

Kicsit lemaradtam, benzinfogyasztás marad normálon, vagy felrakjuk 2szeresre?

(#11772) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Ma ismét feltettem a játékot, mert múlt hét elején vásároltam meg az első kormányomat, gondoltam kipróbálom újra, mert ezt megelőzően igen rossz véleménnyel voltam az irányíthatóságról.

Szóval a 2009-es pályák közül az Olasz, Monzai pályán kezdtem 10 körre való benyával az egyik Ferarrival, úgy, hogy a lenti képen látható segítségeket állítottam be ill. a kocsi paramétereihez egyáltalán nem nyúltam.

Ezek a "megengedett" segítségek, ha jól tudom. :U

Aztán egy pár kör bénázás következett, de egész jónak véltem a vége felé, mármint az irányíthatóságot a bill-hez vagy a kontrollerhez képest.

Néhány kép a köridejeimről.

Nem emlékszem, hogy akkoriban mennyi volt nektek a bajnokság ideje alatt ezen a pályán, ezért megkérdezem, hogy az enyémek hova tartóznak?

Továbbá, ha valakinek Logitech Force Ex kormánya lenne és átküldené nekem az erre vagy akár másik pályára vonatkozó setupját azt megköszönném.
Továbbá az is kellene, hogy azzal mit kell tennem, hogy használatba tudjam venni.

(#11773) Szabesz válasza zodo (#11772) üzenetére


Szabesz
őstag

Leggyorsabb megfutott kört nem tudok most hirtelen, az időmérőn ezek az eredmények születtek: 1,2. Ill a versenyen megfutott leggyorsabb kör azt hiszem Frenkyé volt.

Nekem olyan kormányom van, de nincsen semmiféle setup, érzésre be van állítva a ff, és ennyi (valamint 1% holtjáték a kormányhoz, és 5% a gázpedálhoz); ezeket mind rFactorban kell belőni.
Ugye nem ilyen nézetből vezetsz? :B

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#11774) zodo válasza Szabesz (#11773) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az infokat.
, de igen, mert eddig ezt favorizáltam, idővel még változhat.

(#11775) Szabesz válasza zodo (#11774) üzenetére


Szabesz
őstag

Belső nézetből sokkal jobban rátalálsz az ívekre.

¯\_(ツ)_/¯

(#11776) JColee válasza zodo (#11772) üzenetére


JColee
őstag

Sérthetetlenség nálunk nem megengedett, de a stabilitást nyugodtan használhatod, ha úgy könnyebb menni.

(#11777) proof88 válasza JColee (#11771) üzenetére


proof88
addikt

üdv ismét :D marad normálon

(#11778) zodo válasza JColee (#11776) üzenetére


zodo
nagyúr

Jah, igaz csak a teszt erejéig kapcsoltam be.
Így is egész stabilnak éreztem, de még nem állítgattam az auto beállításait.

Előbbiekben rosszul tettem fel a kérésem, nem a kormányhoz kérnék setup-ot, hanem az auto-hoz olyan játékostól aki kormánnyal, ne adj isten force ex-el megy.
Szóval aki megosztaná velem a beállításait, azt szívesen venném.

(#11779) JColee válasza proof88 (#11777) üzenetére


JColee
őstag

bitte danke :R

(#11780) proof88 válasza zodo (#11778) üzenetére


proof88
addikt

ez ugye fsone2008 a képek alapján ...
Monzához ezt tudom adni: MonzaQual3
Legjobb időm vele 1:21.396 (2x-es benzin fogyival és gumi kopással), gondolom ezt szuper lággyal értem el. Max. sebesség 348 km/h. Az iszonyatosan lassú sikánokban, mint ami pl a célegyenes végén is van, az a leglassabb, használj nyugodtan 1-es fokozatot ha 2-esben kényelmetlen kanyarodni ott. Bár lehet a 2-es fokozat is úgy van hangolva hogy jó legyen oda, de nem emlékszem már!
Legjobb szektoraim: 27.199, 28.170, 26.027 - kombinálva: 1:21.392

(#11781) zodo válasza proof88 (#11780) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen fsone2008, de ha minden igaz akkor 2009-es pályán.
Azt írja az oldal, hogy nincs beépülőm. Milyen oldal az, java-s?
Az szép köridő, gratulálok!
Köszi a gyorstalpalót, de egyelőre még nem a manuális váltóval megyek, mert a kormány használata is szokatlan.

(#11782) proof88 válasza zodo (#11781) üzenetére


proof88
addikt

hmm, nem tudom melyik oldalra gondolsz, ez most a jelenlegi oldalunk még pár napig
max flash van rajta, java nincs

(#11783) zodo válasza proof88 (#11782) üzenetére


zodo
nagyúr

Konkrétan a MonzaQual3 setup-ot nem tudtam letölteni. Arra az oldalra gondoltam.

(#11784) Frenky89 válasza zodo (#11783) üzenetére


Frenky89
őstag

jobbklikk > mentés más néven?

(#11785) zodo válasza Frenky89 (#11784) üzenetére


zodo
nagyúr

Csak az adott oldal reklám csíkja látszik a fejlécen ill. alatta üres lapon "beépülő tartalom".
Ezzel így nem tudok mit kezdeni.

(#11786) Frenky89 válasza zodo (#11785) üzenetére


Frenky89
őstag

Milyen böngésző ez?

Amúgy az itteni linken gondoltam végrehajtani, amit az előbb írtam.

(#11787) zodo válasza Frenky89 (#11786) üzenetére


zodo
nagyúr

(#11788) Frenky89 válasza zodo (#11787) üzenetére


Frenky89
őstag

Le én, de firefox-szal. :)

(#11789) proof88 válasza zodo (#11787) üzenetére


proof88
addikt

szedd le akkor iexplorerrel vagy valami, az csak van a gépeden :D

(#11790) zodo válasza proof88 (#11789) üzenetére


zodo
nagyúr

Azt nem tudom használni. :D
Megszereztem, köszönöm. :R
Egyszerűen be kell importálnom vagy hogy megy ez?

(#11791) JColee válasza zodo (#11790) üzenetére


JColee
őstag

bekopizod userdata/nicked/settings/pálya mappába szerintem, de nem vagyok 100%ig biztos az útvonalban.

(#11792) zodo válasza JColee (#11791) üzenetére


zodo
nagyúr

Valamiért nem akarja az igazat, inaktív a betöltés gomb.
Mindegy, azért köszi, mindenkinek.

(#11793) proof88 válasza zodo (#11792) üzenetére


proof88
addikt

ha felveszel msnre átküldöm

(#11794) proof88


proof88
addikt

egyébként Kiss Pál Tamás a hétvégén növelte előnyét a pontversenyben a Formula Rönóban, szóval remélem valamikor jön F1-be is :D

(#11795) zodo válasza proof88 (#11793) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi proof88 , de ne fáradj. :R
msn-em sincs.
Le tudtam tölteni végül az IE-vel, de most meg az importálással szívnék, annyit nem ér.
Készítek magam egy profilt, ha majd belemerülők a beállításokba.

(#11796) Szabesz válasza zodo (#11795) üzenetére


Szabesz
őstag

Bár látnánk amit te is, mert semmiféle importálásról nem hallottunk még rF alatt.

¯\_(ツ)_/¯

(#11797) proof88


proof88
addikt

ugye fsone-ban is 3 kör van hogy letöltsük az áthajtásos vagy stopandgo büntit?

(#11798) zodo válasza Szabesz (#11796) üzenetére


zodo
nagyúr

Lehet, hogy nincs importálás, de ti sem mondtátok ezelőtt amikor kértem és kaptam a proff-tól a monzai kvalifikációs setup-ját.
Úgy gondoltam, hogy bemásolom valamelyik játék könyvtár alá a letöltött .SWM fájlt ahogy JColee is javasolta és a Garázs menüpont vagy képernyő alatt (ahol menteni tudom a beállításaimat) Betöltőm (Importálom) a "proff" profilt vagy épp egy másikat.

Akkor teljesen homályba vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

(#11799) proof88 válasza zodo (#11798) üzenetére


proof88
addikt

hát pont így kéne lennie, ahogy JColee is javasolta, bemásolod a megfelelő könyvtárba, Monza esetén ez a Program Files\rFactor\UserData\PR00F\Settings\F12009-Rd13-Italy, és látni fogod a játékban ott ahol be lehet tölteni, jól mondod. :K

[ Szerkesztve ]

(#11800) proof88


proof88
addikt

Elkészült a segédletem végleges változata. :D

Letölthető innen, majd fenn lesz az új oldalon is, meg lesz pdf verzió is.
A videók mappa üres, azok külön itt vannak (lesznek fél óra múlva, mert még csak most tölti felé a gép).
A segédletet lehet olvasni meg minden, véglegesnek tekintem, persze a szezon során lesznek frissítések, de a lényeg megvan benne.

Ha valami nem világos benne, lehet kérdezni, illetve telemetriát is várok továbbra is. Telemetria beüzemelés is le van írva benne, meg Controller.ini-ből olyan dolgok amiket a menüből nem lehet állítani, komplett setup leírás ausztráliához kész setupokkal!
Jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.