Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#155) DrKapocs


DrKapocs
őstag

PWM témakörben lenne kérdésem, de végül app ügyben. Erről tudtok valamit? Az androidcentralon ez van fenn:

"All the phones on this list have been tested by us and vetted to help alleviate eye strain when used at regular brightness levels above 50%. We would recommend never using a phone below 50% brightness level simply because many of them use tricks to help keep image quality high, as I said above. Oftentimes, that means PWM dimming.
My recommendation is to use these phones at high brightness to ensure no flicker, then use an app like this screen and notification dimmer to artificially lower the brightness. I've tested a lot of screen-dimming apps, and this is the best one."

Letöltöttem a Playről a javasolt appot, vajon mennyi értelme lehet? Az tény, hogy 100%-os fényerőn mutatja a készülék magát, de ugye nem égeti ki a retinám emiatt, mert valamiféle, sötét "fedő réteget" alkalmaz, amit az appok felett jelenít meg. Mennyire jók ezek az appok vagy kamu az egész?

Én a javasoltat és ezt az appot is letöltöttem, kb ugyan az, mint az ez is, mint ajánlott, csak reklámok nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.