Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Moki2 válasza Terentius (#849) üzenetére


Moki2
aktív tag

Nem beégésről beszélek , ahogy írtam is , hanem fényerőcsökkenésről... [link]

[ Szerkesztve ]

(#852) doongoo válasza nfsu17 (#749) üzenetére


doongoo
addikt

de megy

(#853) Redneck


Redneck
veterán

A Gshopper 2 napja processinget ír a rendelés státuszára. Írtam a supportnak 12 órán belül hogy törölni szeretném, de még mindig nem történt semmi. Paypallal fizettem.

Az a fasza hogy épp érősödik ez a retkedék forint, így 2.5-3 rongyot, már biztos buktam az átváltással. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#854) gombasm


gombasm
aktív tag

A külföldről vásárlókat most tényleg nem értem...

Nincs garancia, előre kell utalni, utána aggódás, hogy mikor jön meg a csomag, megjön-e egyáltalán, kell-e pluszt fizetni vagy sem....

Megnéztem a magyar árakat, most 131e -ről indul a 8/256 és 12 különböző boltban árulják (a 12/256 141e -től és 5 boltban kapható).
Nem kell előre fizetni, másnapra kiszállítják utánvéttel. Még olyat is találtam, ahol minimális plusz pénzért garanciaidőben ingyenes az oda-vissza szállítás és természetesen elvégzik a javítást gariban...
Szóval szerintem sem az ár sem a szolgáltatások (hiánya) nem indokolja már a külföldi izgulós beszerzést.

(Én hónapokkal ezelőtt vettem itthon az F5 8/256 -ot, általam ismert, de "sufni gsm" boltból, tudva, hogy a garanciájukkal nem megyek sokra. Nem mernék már kínába utalgatni 100e -en felüli összegeket....)

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

(#855) Redneck válasza gombasm (#854) üzenetére


Redneck
veterán

1. Ezerszer vásároltam külföldről, sosem volt gond, minden megjött, van csomagkövetés.
2. Majdnem 40 rongy a különbség a két ár között, a sufni gsm hasznát meg nem fizetem meg.
3. Nem izgulok, van Paypal védelem, csak félreértettem ezt a global dolgot. Ez nem az Apple. :(

Egyébként murphy hogy a jmf játékpénz pont most vett jobb irányt. Ha ez nem lenne, nekem sem lenne bukó a váltás.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#856) WhiteWalker válasza Redneck (#853) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én szombat este rendeltem (13T) onnan. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle ... :U

Lehet kell nekik több nap míg feldolgozzák , ráadásul 11.11 is volt , ahol nem elképzelhetetlen, hogy bejött nekik több rendelés és több idő kell nekik a feldolgozáshoz. Én azt mondom türelem :R

[ Szerkesztve ]

(#857) Steve1207 válasza gombasm (#854) üzenetére


Steve1207
veterán

A legnagyobb baj a sufni gsm-nél, hogy nem tudod mi lesz, nem tudod honnan van a készülék és simán eltűnhet a bolt is idehaza, amire már volt sokszor példa, mert kb 1-2 évente újat alapítanak. Garit meg annyit intéznek, mint amit te is otthon a fotelből egy hard resettel vagy fastboot rommal, mert nincs szervizük javarészt, mint régebben a hazai nagyobb "sufni" kereskedőknek legalább. Annál még akkor is nagyobb az esély probléma esetén, hogy lelevelezed külfölddel.

Valamint, ahol nincs 2 év gyári az utóbbi évek kötelező EU szabályozásai miatt 100e felett, az ugyanúgy a himihumi gari, akkor meg már legyen olcsóbb még 20e-rel, de ne azok zsebét tömjem, akik ugyanúgy nem csinálnak majd semmit komolyabb gond esetén.

(#856) WhiteWalker: páran 4-5 napot vártunk még 11.11 előtt is, nekem most került szállításra, de teljesen random. Majd küldik.

.

(#858) mihione


mihione
őstag

Tegnap este felraktam a paranoid androidot, eddig ez a leggyorsabb rom a próbálták közül.Testreszabhatosagban jóval csekélyebbek a lehetőségek de mondjuk ez nem annyira zavar mert a háromnegyede se kellett nekem amiket a többi tudott.Akkuido meg tesztelés alatt,elvileg abban is jónak kéne lennie.
Meg jött egy frissítés a gcam konfig fajlhoz,színeket kicsit korrigálták benne meg a feheregyensulyt.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#859) Steve1207 válasza mihione (#858) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem régi nagy kedvenc, top 3-as rom volt mindig. Bár találátam anno telegramon pár hasonló build-et stabilitásra, gyorsaságra (most nevekben passz már), ahol kb annyi minden engedett, mint egy evolution pl, de hozta a paranoid előnyeit.

.

(#860) mihione válasza Steve1207 (#859) üzenetére


mihione
őstag

Amikor nexusom volt akkor nekem is ez vált be legjobban.Remelem most sem okoz csalódást :D
Az NFC fizetés Google payen keresztül nem mukodik,de szerintem itt a Google friss korlátozása lesz a ludas...Ki lehet játszani magisk segítségével de annyira nem mozgat a téma hogy nekiálljak.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#861) 7Heads Drago válasza gombasm (#854) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Melyik sufni boltban van szerinted gari? Ennyi erővel Kínából se rosszabb. Sőt ha tényleg gond van a teloval, te közvetlenül beszélhetsz a kínaival amúgy meg beküldöd a sufni cégnek és majd ő beszél a kínaival. Nekem anno 2-3 hónapig húztak így egy alaplapot. A készlet kiírás meg a legtöbbször kamu.... nem fog bekészletezni semmit se senki. Alig van 1-2 cég ahol nagyobb a készlet, minden más csak a nagykerben vagy egy depoban valahol.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#862) pcnet válasza 7Heads Drago (#861) üzenetére


pcnet
addikt

Meg megnézném azt a sufni gsmet is, aki mondjuk egy alaplap cserét benyel oda-vissza Kínába postázással. Szerintem is ezerszer inkább Gshopperstől mint sufni zsebét tömjem. Nekem anno Partnero GSM (ami azért egy jó nevű cég volt Nexusok idejében) csavarhúzóval feszegette meg a power gombot, meg bekamuzott egy akksi cserét. És nem értették, mi a bajom, hisz működik?! Fogyasztó védelemmel fenyegetőztem, erre nagy duzzogva vissza utalták az akksi csere árának felét, amit persze kifizetettek velem. Mocskos tróger banda mind!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#863) nfsu17


nfsu17
veterán

Én csak azt nem értem, ha törvény(?) van arra, hogy x összeg fölött garancia van a műszaki termékre, amit Mo-n vásároltam...akkor mi az, hogy nincs rá garancia?
Elhajt a sufnigsm, hogy há bocs, de ez a teló óccó volt, így nincs rá garancia, még akkor se, ha Vitya bácsi másképp rendelkezik.?
Ha megveszem a legolcsóbb gsmből, majd fél év múlva lehal a fél kijelző és visszaviszem, akkor kötelesek megcsinálni, nem? Hisz ez a garancia lényege.
Nem?
Nem azt mondom, hogy küldjék vissza Kínába, és azt se, hogy a tmxnek küldjék vissza.
De vhogy csinálják meg, mert Mo-n árulják hivatalosan.
Persze tekintsünk el attól, hogy a cég fél év múlva megszűnik, akkor valóban bukta.

(#864) szkaroly válasza nfsu17 (#863) üzenetére


szkaroly
senior tag

Sokszor nem ugyanazt veszed a noname boltban mint mondjuk a Mediában. Nem is ide szánták eredetileg például (eu rom EEA helyett). Garanciát csak olyan termékre fog vállalni a cég amit ide szánt. Xiaomi-t ismerve esetleg még hardveresen sem ugyanaz. Az adócsalás meg egyéb hasonló dolgokat meg se említem...

Poco X3 Pro

(#865) WhiteWalker válasza nfsu17 (#863) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Érdekes , most megnéztem az Árukereső oldalán az első három "sufni" GSM boltot, ahol árulják a Poco F5 8/256 verziót. Mindegyik garanciát vállal , 2 év , vagy "Jogszabályban rögzített jótállás" szöveggel.
Gondolom online 14 napos elállási jog is megvan.

Ezeknek több ezer értékelésük van , nyilván pozitív. Nem kell ennyire f@sni ezektől...

[ Szerkesztve ]

(#866) szkaroly válasza WhiteWalker (#865) üzenetére


szkaroly
senior tag

Csak az a 2 év bolti garancia, nem gyári. Ha nincs szerencséd, rosszul is járhatsz ([link]). Ami az értékelést illeti, anno a Turbado-nak is sok jó értékelése volt, mégis le lett húzva a wc-n a cég.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#867) WhiteWalker válasza szkaroly (#866) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Van ilyen valóban , de ez egy cég.
De ennyi erővel akár egy nagyobb cég is kivonulhat az országból egyik napról a másikra , ha egyszer valamiért a külföldi tulaj(donosok) úgy döntenek.
Semmire sincs biztosíték.
A bolti garanciára reflektálva.

(#868) Steve1207 válasza WhiteWalker (#867) üzenetére


Steve1207
veterán

Dehogynincs biztosíték. A nagyobb áruházak hazai importőrön át szerzi be hivatalos forrásból, teljesen mindegy, hogy az anyavállalat hol van. Ha megszűnne pl bármely nagyobb áruházlánc idehaza, akkor is a vásárlási helytől függetlenül ugyanúgy meglesz a garanciád és a szervizháttered, mert mindenk van országonként szerződött partnere.

Alapvetően nem is a boltba kell(ene) vinned gari esetén (azért van a garipapírod a hivatalos importőrtől/szerviztől mellette a dobozban, nem pedig csak egy bolti számlád), hanem a hazai szervizbe, a bolt csak egy "könnyítés", akik lusták felkeresni és úgy jóval hosszabb is a folyamat, mert az ő logisztikájukon is át kell menni, ami pluszban kb 1,5-2 hét. De ez sok terméknél így működik, boltban csak felveszik, amikor hetente fordulnak egyet a szerviz felé leadják, ugyanígy egy-két hét múlva felveszik onnan, ami hozzájuk tartozik és majd akkor szólnak neked, ezért húzódik 3-4 hétig egy gariztatás, ha bolttal intézed (szolgáltatók is ugyanazokhoz viszik, de nekik sokkal sűrűbb ez a kör).

Ha te intézed, mert megteheted, akkor meg beviszed, megvizsgálják pár napon belül, ha javítható szintén pár napa alatt megcsinálják és már hozhatod is. Ha meg nem javítható hiba, akkor kibontanak egy újat és lesz egy új cserekészüléked, aztán másfél hét alatt már ott virít a javított/cserélt, mondhatni vadonat új a kezedben.

.

(#869) mihione


mihione
őstag

Stock Leica VS Gcam Dtux 6.7 kamera teszt.
Első kép mindig a gyári,második a Gcam.Nem tudom a Leica appal készült miért lett ilyen apokaliptikus feelingu :DDD (authentic beállítást használom,direkt a kép kozepere exponaltam mindkét appal)
A közelik a két képből lettek zoomolva,jobb összehasonlítás vegett.




Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#870) 7Heads Drago válasza mihione (#869) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem a gcam-os-ak túl világosak.
Ezt a gcam-ot fel lehet rakni a global-ra? Kipróbálom majd én is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#871) mihione válasza 7Heads Drago (#870) üzenetére


mihione
őstag

Pedig az áll közelebb a valósághoz, de manuálisan lehet az exponalason allitgatni meg itt is.
Részletek meg a színek egyértelműen nyertek a gcamon reszemrol.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#872) 7Heads Drago válasza mihione (#871) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A szín az jobb tényleg.
Azért is akarom kipróbálni majd.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#873)



addikt

Én is szeretnék GCAM-ot, de nem tudom megoldható-e manuális mókolás nélkül.

Szóval, hogy ne rontsa el az NFC-t, meg ne kelljen külső appokkal bohóckodni. Egyszerűen nem bízom random netről letöltött telepítő meg config filokban.
Legjobb lenne egy sima Play store-os install.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#874) Pityu. válasza (#873) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na azt nem fogsz találni mivel a GCam hivatalosan nincs csak Google telefonokra és azt portolják. És nem kever be semminek sem a telefonon viszont,hogy ne lépjen ki a config fájlt be kell tallózni benne.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#875) válasza Pityu. (#874) üzenetére



addikt

Igen, ismerem a process-t, csak eddig egyik forrás sem tűnt nekem 100% megbízhatónak, így inkább hagytam.

De mivel nem hivatalos, gondolom sosem fogom tudni teljesen trustworthy forrásból letölteni a telepítő+config file-t.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#876) ginola válasza mihione (#869) üzenetére


ginola
addikt

A színek jobbak, de akad ennél kiforrottabb gcam is.

(#877) nfsu17 válasza (#875) üzenetére


nfsu17
veterán

De mivel nem hivatalos, gondolom sosem fogom tudni teljesen trustworthy forrásból letölteni a telepítő+config file-t.

Hát a play áruházból nem fogod, igaz.
Viszont ez az oldal tekinthető hivatalosnak gcam forrást tekintve
[https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/]

[ Szerkesztve ]

(#878) WhiteWalker válasza mihione (#869) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Gcam elég meggyőző! Elég nagy a különbség ráadásul.

(#879) Steve1207 válasza (#875) üzenetére


Steve1207
veterán

Ennyi erővel a store-ból se lenne szabad telepíteni semmit, amikor negyed évente átlag több ezer alkalmazást szednek le mindig biztonsági probléma miatt.

.

(#880) mihione válasza ginola (#876) üzenetére


mihione
őstag

Melyik?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#881) nfsu17 válasza mihione (#869) üzenetére


nfsu17
veterán

próbálj ki egy másik gcam-ot is (mivel én nem tudom tesztelni > csak saját felelősségre)

[MGC_8.9.097_A11_V17]
itt meg config fájl hozzá [Poco F5.xml]
forrás ( [link] )

for me loading config etc was not working until I placed it under the Folder Downloads (were the apk was located) under AGC.8.4\configs where it searches for default..

ha jól értem az AGC.8.4/configs mappába kell tenni az xml fájlt, a downloads mappa nem jó neki

De majd Pityu megmondja, úgyis regelve van ott is :D

Ha egy kicsit tudnánk javítani a fotók minőségén, akkor nekem jó lenne ez a teló is, nem kellene a 13T...végülis ezzel a gcam-al is már sokkal jobbak a fotók..mondjuk a gyári sem hulladék, árának megfelelő minőséget hoz.

(#882) Steve1207 válasza mihione (#880) üzenetére


Steve1207
veterán

Shamim Gcam-ja, AGC, MGC, LMC, trCam van pár féle. Nekem san1ty és Parrot változatok voltak évekig, de ők felhagytak velük, csak a külön csoportjaikba dobáltak még verzókat egy ideig és off. Mindenesetre én pont rühelltem elég sokáig az MGC és LMC változatokat. Lényeg a lényeg, F5-re is van 9.1-as verziókig már elég sok minden és sokszor még a configos hülyeségekkel se kell vacakolni feltétlen, mert alapból hoz egy jobb szintet a gyárinál és kész, minden egyéb csak "plusz", ha azokat is tesztelgetni meg nézegetni akarja az ember. Szerk.: természetesen, amiket felsoroltam abból mindből van F5-re való változat, ami megy rajta elméletileg.

[ Szerkesztve ]

.

(#883) Pityu. válasza (#875) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Régebben poco x3 pron-n mikor használtam ott config fájl nélkül is elsőre ment a gcamera bár itt is mehet ha rögtön videóra vált az ember az appban és a menüben te is tudnál magadnak config fájlt kreálni csak sok beállításon kéne átrágni magad.Semmi baja nem lesz a telefonodnak az apptól én már régóta használom a második xiaomi telefonom óta azóta ez a 4. telefonom.Az elsőnél a redmi note 5-nél nem tudtam használni mert bl nyitás meg ilyesmi kellett volna én meg azzal nem akartam nyűglődni.

Ja amúgy azt elárulom nekem most is két verziója van fent a telefonon gcamból :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#884) pcnet válasza nfsu17 (#863) üzenetére


pcnet
addikt

"De vhogy csinálják meg, mert Mo-n árulják hivatalosan."

Sufni gsm szerinted mióta hivatalos viszonteladó/forgalmazó? Szerinted sufni gsm kft köthet saját szakálára TMX-el szerződést, hogy a náluk vásárolt SZÜRKE importos telefonokat szervizelje? Ezt Te se gondolhatod komolyan. Nagyobb volumenü partnerségek/szerviz hálózatok vannak az egész mögött, minthogy lehalt a fél kinelző, cseréljék ki. Ki? Miből? Kivel dolgoztasson? Sufni GSM kft majd bebattyog a telefonoddal a TMX-be, hogy hát nálunk vett egy csóka egy telefont, maguk meg cseréljenek 100 e ft-os kijelzőt, mert én a szavamat adtam, hogy ha baj lesz vele fordulhat hozzám? Kiröhögnék!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#885) Redneck


Redneck
veterán

3 nap után válaszolt a Gshopper a supportnak írt levelemre. 12 órán belül lehet jelezni a rendelés törlését, én 5 órán belül jeleztem. Mai üzenet: pénteken feladjuk a csomagot.

Ilyenkor szerintetek mit érdemes lépnem?
1. Írok nekik megint hogy nem kell, ne adják fel, az üzletszabályzatra hivatkozok.
2. Írjak nekik, plusz jelezzem a Paypalnak.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#886) kóóó válasza Redneck (#885) üzenetére


kóóó
aktív tag

Add el árába aprón🤷

Üdv.: kóóó!

(#887) doongoo válasza (#873) üzenetére


doongoo
addikt

nyugodtan felteheted, nem ront el semmit (NFC-hez semmi köze)

(#888) gombasm válasza Redneck (#855) üzenetére


gombasm
aktív tag

Bocsánat, de ez: "Majdnem 40 rongy a különbség a két ár között.." dokumentáld már le nekem, mert ez szerint te 100e -ért vettél F5 8/256 -ot v. 110e ért F5 12/256 -ot.

Mint írtam 131e ill. 141e az itthoni sufni ár, amin nem hinném, hogy darabonként 40e haszon lenne. Valamennyi biztosan van, azért árulják.

Szóval várom (talán más is kíváncsi erre) a 100e forint alatti beszerzési lehetőséget, azonnal rendelek én is legalább két darabot (feladva elveimet) és adom is fel a hirdetést róluk 120e -ért.

Köszi!

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

(#889) Redneck válasza kóóó (#886) üzenetére


Redneck
veterán

Persze, ha nincs jobb megoldás az lesz. :K

gombasm:
Oké, 30 az a 40, és Alzás árat néztem, de már nem izgatom magam. Majd megveszem, nem sürgős.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#890) gombasm válasza Redneck (#889) üzenetére


gombasm
aktív tag

Az alzá-n jelenleg nem látok ilyen készüléket, de a garancia szempontjából az a bolt itthon a sufni gsm kategória, hiszen nem hivatalos forgalmazók.

El is engedem ezt a garancia kérdést, mert én speciel még soha nem garanciáztattam telefont, pedig volt legalább 30 különféle xiaomi készülékem (a Oneplus-okon és Huawei-eken kívül) - még egy MI3 -al kezdtem, amit akkor csak Kínából tudtam megvenni.
Lehet hogy csak nekem van ekkora szerencsém, de néha arra is gondolok, hogy az a garancia nem feltétlenül szükséges ill. van az az összeg, amennyiért le lehet mondani róla: egy 160-170e értékű telefonnál a 30-40e forint nekem már megüti ezt a szintet.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

(#891) 7Heads Drago válasza gombasm (#888) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nagy tételben minden olcsóbb. Főleg Kínában. [link] 11.11 es ár meg még olcsóbb volt. És ez még nem biztos hogy a legolcsóbb.
Nálunk volt gariztatva Huawei, meg Sony.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#892) Füleske válasza gombasm (#890) üzenetére


Füleske
addikt

Az alza hivatalos Xiaomi viszonteladó: [link]

(#893) doongoo


doongoo
addikt

én "gariztattam" az F5-ömet sufni GSM-ben. Ja, nem, mert nem fogadták el garinak és kifizettem az USB csati cseréjét. Legalább nem volt nagy tétel. Amúgy volt eddig kb. harmincvalahány telefonom (vegyesen sufni GSM-ből, Kínából vagy itthoni hivatalos eladótól) de Murphy alapján, persze, hogy a mostani volt csak az első "garis" ügyem. Személyes véleményem alapján túl van pörgetve a téma.

(#894) Steve1207 válasza Redneck (#885) üzenetére


Steve1207
veterán

Amíg nem adják fel / nem kap csomagszámot van egy cancel order gomb a rendelés mellett úgy emlékszem pár napig (mostani sebességgel ahogy haladnak úgy 3 napig sztem).

.

(#895) BagyiAti válasza Steve1207 (#894) üzenetére


BagyiAti
csendes tag

Én pénteken rendeltem meg (gshopper szintén), a tegnap itt olvasottak miatt irtam nekik én is a "processing" miatt, ma feladták, majd rá 2 órára irtak választ is, hogy "We apologize for the delay. Your package has just been shipped, expect more logistics information to be updated in 24 hours." Most azért adták-e fel mert amugy is rámkerült a sor vagy mert irtam...passz.

[ Szerkesztve ]

(#896) mihione


mihione
őstag

Újabb stock VS Gcam összehasonlítás
Stock
Ginola által javasolt AGC 8.4 PAPAJI
LMC r17 Dtux 6.7

Nekem továbbra is a Dtux tetszik legjobban.Nincs tulvilagositva,tulszaturalva és a részletek is jók.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#897) nfsu17 válasza mihione (#896) üzenetére


nfsu17
veterán

ezek közül nekem is az utolsó tetszik legjobban

(#898) Redneck


Redneck
veterán

A Gshoppernél nem izgulják túl a szabályzatot. Simán feladták, hiába jeleztem 2x, hogy töröljék a rendelésem. :D

Öröm az ürömben, hogy van rá vevő.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#899) Gombinyó válasza Redneck (#898) üzenetére


Gombinyó
őstag

Lehet írtad csak nekem maradt ki, de miért akartad végül lemondani?

(#900) Redneck válasza Gombinyó (#899) üzenetére


Redneck
veterán

A hazai gari hiánya miatt. Van olyan EU piac ahol nem gond a Gshopperes beszerzés ha jótállásról van szó, de a magyar nem ilyen. :(

Majd várok valami hazai akciót aztán megveszem drágábban.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.