Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Faby


Faby
senior tag

Árban jó lehet még az Amazon.de, a 8/256-os verzió 412,14€ + 7,51€ a szállítás, így mindösszesen 162 370 Ft (jelen 386,9 Ft / € árfolyamon). Ok, ez 25 ezer Ft-tal több, mint az itteni eddigi legolcsóbb bolt, de azért az Amazon talán nem egy sufni GSM bolt szintje.
És messze nem az eMag 213 eFt-os ára.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#302) szs85


szs85
tag

Sziasztok!
Egy Mi 10T Pro-hoz képest az F5-nek mik az erősségei vagy gyengességei?
Köszönöm előre is

(#303) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Már összekevertem a topikokat :)

Tényleg furcsák ezek a szürkeimportos boltok rájuk írtam hogy mi újság van a telefonommal mert elméletileg raktáron van oda írtam nekik a rendelési számot azóta se kaptam választ. Hogy a francba lehet raktárba hogyha napokig tart egy rendelés feldolgozása is hátha valami raktáron van az két három nap maximum és már még aznap rendelés napján kapom azt ,hogy rendelés feldolgozza vagy a szállításra előkészítve az valami de síri csend. Vagy a raktáron azt jelenti ,hogy még Kínában van a telefon vagy mi?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#304) Graphics válasza Pityu. (#303) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nyugi. Úgy rápörögtél már.

Hétvége jön. Ez már nem ér oda . :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#305) Pityu. válasza Graphics (#304) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem nem az ideéréssel van a bajom hanem egy normális webshopba ha megrendelsz valamit utána küldenek egy emailt, hogy feldolgozva de itt semmi ilyen nem volt.
Tehát érted a tájékoztatással van nekem a bajom most felhívtam őket kérdeztem, hogy akkor mi van a rendeléssel és akkor mondták, hogy hétfőn adják fel és az kedden ér ide mondtam nekik hogy oké csak, hogy nem kaptam információs emailt a rendelésről. menetéről

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#306) Graphics válasza Pityu. (#305) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezzel a rendelessel ezt vallaltad. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#307) Pityu. válasza Graphics (#306) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jó de ezt a telót máshogy nem lehet megrendelni

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#308) Graphics válasza Pityu. (#307) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor türelem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#309) Pityu. válasza Graphics (#308) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az vagyok csak a protokol volt fura.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#310) AiRLAC válasza szs85 (#302) üzenetére


AiRLAC
addikt

[link]
3 évvel újabb, könnyebb, IPS helyett Amoled kijelző, kettővel újabb Android verzió (+ tovább támogatott), gyorsabb CPU és GPU

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#311) fabicska


fabicska
aktív tag

Azt a módosított Gcam apk-t el lehet kérni, amelyikkel a cikk írásakor fotóztatok? Vagy olyan oldalakra dob, ami halott, vagy egyszerűen a letöltésre [link] nem vezet link. Pedig nem gondolom magam hülyének hozzá.

Előre is nagyon köszönöm :R

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#312) Pityu. válasza fabicska (#311) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Itt szerintem találsz infókat ezt keresd Poco F5 / Redmi Note 12 Turbo » alatta linkek vannak

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#313) gombasm válasza fabicska (#311) üzenetére


gombasm
aktív tag

Szia!

Itt olvasgass: [link]

Én e szerint telepítettem, minden frankón működik.

GM

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

(#314) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Közeledik a holnapi nap és a telefonom csomagszállításáról nincs semmi hír vagy vajon ebben is lopakodó üzemmódban vannak a webshopok mint a rendelését feldolgoztuk üzenet nem kiküldésében?Vajon,hogy tudom majd meg,hogy csomagom jött? Füst jelekből? :D

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#315) Graphics válasza Pityu. (#314) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Utolsó javaslat ,utána törlöm a topicot, mert nem a rendelésról akartam olvasni.( Majd visszajövök, ha ez lement.)

Hívd fel őket! Meert mi nem fogunk tudni a rendeléssel kapcsolatban információkat adni, az hogy ide ventillálod neked jó, nekünk meg olyan, amilyen... :)

Szerk.: Nincs olyan opció, hogy törlöm a hozzászólásokat, amik erről szólnak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#316) Pityu. válasza Graphics (#315) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A megoldás töröld a hozzászólásokat amik erről szólnak ennyi és még szólnod sem kell csak delete és nem zavar többet :)
Hát mondjuk nem sokan írnak ide az biztos :D

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#317) válasza Müszi (#299) üzenetére



addikt

Nekem pont most dobta fel a szeptemberi security patch-et.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#318) Müszi válasza (#317) üzenetére


Müszi
senior tag

Múlt héten megvolt nálam is.👍

(#319) gombasm válasza Pityu. (#316) üzenetére


gombasm
aktív tag

"Hát mondjuk nem sokan írnak ide az biztos."

Mert mindenki a vásárláson pörög, meg gondolkozik, az ára meg csak megy felfelé...
Kevesen vagyunk, akik meg is vették, nekünk meg nincsen igazán gondunk vele, mert frankón működik :K .

(A rendeléshez meg annyit, hogy ha drágább is lenne: soha ne fizess előre. Nem megnyugtató, hogyha a pénzedért még egy e-mailt sem kapsz napokig.)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

(#320) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na megjött a teló,kíváncsi lesez milyen lesz :)

#gombasm

Isten igazán csak másféle bánásmódhoz szoktam ha olyan helyről rendelek és előre kifizetem az árát a terméknek mindig küldik az értesítést most ez most az történik.De ilyen helyeknél majd másképp fogom csinálni.

Nem is csak a gondról szólhat egy topik hanem tippekről mert ugye nem mindenki ismer minden zegzugát a telefonnak.De majd ugye amúgy meg kérdez aki akar aztán majd kap választ :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#321) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na B20 tesztelve először a telefon band 3-mat írt ki folyton de közben észhez tért és most band 20-at ír.Volt itt aki írta,hogy tud segíteni gcmaban xda oldalról ezt raktam fel MGC_8.7.250_A11_V11 viszont ha elindítom pár másodperc és kilép a programból.Egy felhasználó írta az oldalon is,hogy kilépked,van valami normálisan működő?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#322) Müszi válasza Pityu. (#320) üzenetére


Müszi
senior tag

Szuper. Grat. hozzá! :C
Akkor idegeskedés letudva nálad is :K .
Megkérdezhetem milyen rom-mal jött?

[ Szerkesztve ]

(#323) Pityu. válasza Müszi (#322) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Globális rommal TMRMIXM kipróbáltam a kamerát igaz még csak a gyári appal de szimpatikus így elsőre és már szerzem is befelé a külsejét védő cuccokat a telefonnak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#324) Müszi válasza Pityu. (#323) üzenetére


Müszi
senior tag

Helyes!
Nekem most jött, hogy átvehető a tok.
Üvegfólia nem kell. Az X4 pro-ra vettem ugyan de ideiglenesen a gyárilag rajta lévő műanyaggal használtam egy évig és az ugyan ilyen tokban még csak meg sem karcolódott. Mellékeltem hozzá az új tulajának (fiamnak). ;)

[ Szerkesztve ]

(#325) Pityu. válasza Müszi (#324) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én a szokásos carbon tokot veszem ami bevált meg bejött,nézegettem még nillkin tokot amin hátul csak a kamera üvegek látszanak ki de nagyon vastagítaná a telefont.
ez a carbon

Meg rendeltem még hozzá kamera védő öveget ami elméletileg pont a kihagyott lyukba illik.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#326) juve600 válasza Pityu. (#323) üzenetére


juve600
nagyúr

TMREUXM -es EEA jobb lenne mert az van a régiónkra kitalálva, de mégjobb ha nyitod a BL-t és felteszed a xiaomi.eu romot :)

(#327) Pityu. válasza juve600 (#326) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én nem mókolok semmivel sem elcseszni se akarom meg nekem jó a global rom is biztos van különbség az EU-hoz képest de most így nem látom de volt már global romos telefonom azzal sem volt gond.Viszont durva d poco x3 pro-hoz képest máris kis előrelépés ez a netem maximumát kitudja hajtani míg az nem tudta teljesen kihasználni.Bár mondjuk nem töltök le filmeket meg ilyesmi de bármi gyorsabb.Nem vagyok otthon benne annyira de miért baj ha nem pont a mi régiónkra van kitalálva?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#328) Müszi válasza juve600 (#326) üzenetére


Müszi
senior tag

Nálam csak a könyvtok jöhet szóba. Már megszoktam a kényelmetlenségeit.
Családban 2 éves másik mobilon sima szilikon tok van. Volt kijelző törés is és a harmadik üvegfólia reped meg rajta. Nem hajlandó a gazdi másféle tokot használni.
Tény, hogy sokkal durungabb a könyvtokban a teló de az legalább elöl is véd és a kamea lencsék is mélyebben ülnek így védettebbek.

.... Bocsi, Pityu. -nak szántam.

[ Szerkesztve ]

(#329) Carline válasza Pityu. (#327) üzenetére


Carline
őstag

Én Indonézt használtan f2 pro-n meg erre is felraktam (call recording miatt) és semmi negatívum nem volt. Volt 4G+ meg 5G is Tkom kártyán. Most xiaomi.eu van rajta. Okés az is bár furcsa hogy egy hónap óta nincs sec.update se .eu romon. (tudom nem hallok meg miatta csak gondoltam itt is hamar jön ki update rá)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#330) Jakuu válasza gombasm (#319) üzenetére


Jakuu
őstag

Na igen, nem véletlenül vettem meg 130-ért. Le is írtam, hogy simán kalkuláljanak 40k plusszal mire itt valaki elkezdi árulni hivatalosan.

(#331) Jakuu válasza Pityu. (#321) üzenetére


Jakuu
őstag

AGC8.4.300_V9.5Fix és Papaji-v10 AGC konfig fájl.

(#332) Pityu. válasza Müszi (#328) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én mindig vigyázok a telóra,tok,üvegfólia,kamera üveg,hátlap fólia,csiptetös hordtok 🙂 a poco x3 prot amit eladtam a vevő le volt hidalva használt telefon ami szinte gyári állapotban van 🙂

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#333) Pityu. válasza Carline (#329) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát eu romnál is jó párszor kellett lengyel régióra rakni az x3 mat,hogy jöjjön a frissítés. Nekem mikor kártyát raktam ma a telóba folyton B3-mat írt de aztán jött a B20 is szóval a mobilnet ugyan úgy eldöcög mint eddig a wifis net meg majdnem 2x jobban 🙂

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#334) Pityu. válasza Jakuu (#331) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszi,este utánanézek

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#335) Mazi386


Mazi386
újonc

Én 1 hete használom, EEA ROM-mal jött 12GB verzió.

Szerintem ezért az árért igen jó választás. A tapasztalatokat majd később leírom.

(#336) Müszi


Müszi
senior tag

Csak, hogy némi tapasztalatot is írjak a telóról.

"Belakáskor" appokat és frissítéseiket igaz wifin, de olyan gyorsan letöltötte és telepítette hogy csak pislogtam :Y és persze a további használatkor is nagyon pörgős. Nem gondolkodik sokat semmin :K .
Ami nálam nem igazán előrelépés az a kijelző. Az előd X4 pro papíron 10 bit és max 1200 nit. Ez 12 bit és max 1000 nit. Egymás mellett hangyányival valóban fényesebb is az X4 max fényerőn és 12 bit színmélység ide vagy oda, nekem valamiért mégis kicsivel teltebbnek tűnt a színvilága a réginek alapbeállításon. Persze azért így is teljesen rendben van és jobban belemászva a beállításaiba biztosan lehetne még faragni rajta.
Szerencsére a kéretlen reklámokat sokkal kevésbé dobálja fel az F5.
Akku ugyanúgy 5000 mAh és kb. ugyanaddig is bírja nálam.
Hangszórók és mikrofon szintén nagyon hasonlóak és megfelelően működnek.
Persze kamerában sokkal jobb a helyzet. Szerintem teljesen jól teszi a dolgát a stabilizált főkamera ami miatt a fotók és a videók is sokkal jobb minőségűek. Persze ezt is az X4 pro-hoz hasonlítom ami gyalázatos volt ilyen téren.
Biztosan vannak sokkal jobb fotózási képességű mobilok de ennyi nekem bőven elegendő főleg ennyiért. :)

[ Szerkesztve ]

(#337) ginola válasza Müszi (#336) üzenetére


ginola
addikt

A kijelzőt érdemes kalulibrálni, utána lehet számottevő véleményt alkotni róla.

(#338)



addikt

Színsémát én azonnal visszaraktam normálra, sokkal természetesebbek a színek így.

Alapnak valami élénk van beállítva de úgy nagyon csicsás volt nekem, nem tetszett.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#339) Mazi386 válasza Müszi (#336) üzenetére


Mazi386
újonc

Hát, lényegében hasonlókat tudok megerősíteni.

A sebesség a gép nagy erénye. Semmin nem gondolkodik, minden brutális tempóban jön be, továbbá pedig semmi röccenés. Megtoltam erősebb játékokkal is, melegedés jelét sem igazán tapasztaltam, a gyári töltővel való töltés alatt éreztem legmelegebbnek a telefont a hátuljánál.

Nekem a kijelző simán megfelel, kicsit ráhúztam a színeket, szerintem nagyon szép képe van. Az auto fényerősség nekem kicsit alulkalibrált, kicsit erősebb fény megfelelőbb lenne.

Az oldalsó ujjlenyomat kicsit szokatlan, azt azét még szokni kell, gyakran úgy nyúlok a telefonhoz, hogy "visszarezeg", azaz más ujjal érintem és az azonosítás meghiúsul.
BTW rezgés, nekem kicsit gyengécske a motor. A tesztben ha jól emlékszem, a megfelelő szót használták, annyi és nem több.
Illetve a hangszórók némileg dobozhangon szólnak, de ez lehet csak az én érzetem, a hangerő viszont teljesen jó.
1 hét után ennyi negatívumot tudtam összeszedni, a többi csak pozitív. Akksi, sebesség, készülékház, nappali kamera. Mind 5-ös a telefon árához képest. Lehet tényleges flagship telefonokhoz hasonlítani, de akinek egy midrange elegendő (amik a mai világban már azért teszik jól a dolgukat), az F5 a legjobb választások egyike. Én bátran ajánlom.

(#340) Pityu. válasza Müszi (#336) üzenetére


Pityu.
nagyúr

írtam én is,hogy nekem maxon kihajtja a netemet a telefon a poco x3 pro nem tudta pedig az se volt egy gagyi telefon.Van sokszoros áron jobb kamera de felesleges annyit kiadni pénzt érte mert hamar cseréli az ember meg ez nem egy fényképezőgép,hogy akár 10 évig is meglesz,meg nem mindig annyival jobbak a drága cuccok.Viszont ha jó nagy érzékelő lenne bennük akkor eltudnának lépni de akkora egy darabig még biztos nem lesz bennük mint egy fényképezőgépbe na meg a lencsék is kicsik meg lehetne sorolni.Majd a napokban még én is kóstolgatom kicsit a telefont,kamerára majd kíváncsi leszek ha belemélyedek de gyári szoftverrel se olyan vészes mint régebbi telókon.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#341) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Van itt olyan aki olyan üvegfóliát használ ami a teljes kijelzőt lefedi?Ha igen akkor a kis vékony fekete keretek kitakarnak valamennyit a kijelzőből vagy nem jelentős?Úgy jártam,hogy rendeltem egy natúr üvegfóliát a telóra aztán a drágábbat küldték ami a teljeset lefedi és tokbarát de az olcsóbbnak az árán.Meg a másik azt tudom,hogy az f5 meg az f5 pro picit méretben is különbözik meg a kijelző felbontásában de a kijelző mérete lehet ugyanakkora?Mert az üvegfólia csomagolásán az van írva,hogy F5 5G/F5 Pro hátulsó matricán meg csak F5 Pro.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#342) Patrik_0201 válasza Pityu. (#341) üzenetére


Patrik_0201
kezdő

Nekem is a teljes képernyőt lefedő fólia van fekete kerettel, próbáltam pontosan rátenni hogy egyenletes legyen de a széleken látszik hogy kitakar egy minimális részt, ha pl videót nézel és elfordítod látod is. De nem drasztikus, ezért nem vennék kisebb fóliát.

Ugyan akkora a két telefon kijelzője, viszont a káva nagyobb az F5 Pro-n, nem tudom ez nálad mennyit fog számítani.

[ Szerkesztve ]

(#343) Pityu. válasza Patrik_0201 (#342) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mint kiderült nem kaptam drágábbat csak annak a csomagolásába rakták bele a natúrt 🙂 mindegy jó ez eddig is ilyet használtam.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#344) Pityu. válasza Jakuu (#331) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kipróbáltam ezt a verziót is de bármit próbálok pár másodperc múlva fekete képernyővel kilép a gcam.Mi a franc lehet ez?Lehet köze ahoz,hogy globális rom van a telefonon?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#345) Jakuu válasza Pityu. (#344) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem tudom, nekem simán megy. A konfig fájlja nélkül fagy? Vagy az be is van elsőre töltve ?

(#346) Pityu. válasza Jakuu (#345) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azt még nem raktam be,előző telefonon anélkül is elindult normálisan. De majd azt is megpróbàlom,hogy berakom a konfig fájlt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#347) ginola válasza Pityu. (#346) üzenetére


ginola
addikt

A nélkül nem fog menni.
Custom romok közül mi ajánlott?

(#348) Pityu. válasza ginola (#347) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen most utána olvastam külföldi oldalon,x3 pro nál nem volt ilyen kilépegetés config nélkül na de ez nem gond ha amúgy meg működik 🙂

Romban sajnos nem tudok segíteni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#349) PpenoO


PpenoO
őstag

Használja valaki Yetteles simmel? Volte működik rajta?

(#350) doongoo válasza PpenoO (#349) üzenetére


doongoo
addikt

Igen, működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.