Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Def26 válasza Mister_X (#397) üzenetére


Def26
félisten

En most is ps3 -rol netezek. :D Sot innen utaltam el a t-mobile csekkeket. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#402) Ghard válasza james001 (#400) üzenetére


Ghard
őstag

Írtam volna,hogy annál bármi jobb, de felvillant a techland felirat.
Jason Statham leüt egy figurát, aki úgy öltözik mint az inFAMOUSban Cole. :U

(#403) james001 válasza Ghard (#402) üzenetére


james001
veterán

Tök mindegy ki kire hasonlít benne... :U
Kíváncsi leszek egy gameplay-re majd,kérdés ez FPS vagy TPS lesz-e.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#404) Ateszzero válasza james001 (#403) üzenetére


Ateszzero
őstag

Szerintem maradjon tps.

(#405) ldave


ldave
félisten

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#406) gyuromoj


gyuromoj
veterán

ONE eddig nem győzött meg, remélem a Sony odateszi magát. Majd reggel megsasolom. Akik követik azoknak jó szórakozást. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#407) ldave


ldave
félisten

Na? Mi ez a csend? Mindenki sokkot kapott? :)

A Slime draws near! Command?

(#408) MasterMark válasza ldave (#407) üzenetére


MasterMark
titán

Good guy Sony

Switch Tax

(#409) Mister_X válasza ldave (#407) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát még én! A nyomorult telefon nem keltett, pedig muszáj lett volna :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#410) ldave


ldave
félisten

Hát, az egyetlen 'rossz' hír így elsőre, hogy multihoz kell majd PSN+ előfizu, viszont ha megmarad ez a havi ingyen játék mellé rendszer, akkor annyira nem rossz a helyzet.

Ja, meg a Last Guardian-ról semmi hír, ez nagyon leszomorított :(

A Slime draws near! Command?

(#411) Mister_X válasza ldave (#410) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Viszont első körben kapnak DriveClubot a Plusosok. Szerintem így már önmagában megéri :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#412) ldave válasza Mister_X (#411) üzenetére


ldave
félisten

Valakinek lehet, engem autós játék a GT4 óta nem hozott lázba :)

Sokkal inkább a sok-sok indie cím, ami jön PS4-re: The Witness, Transistor és társai.

A Slime draws near! Command?

(#413) Mister_X válasza ldave (#412) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ingyér lesz! Há kell enné több? Majd csak lesz majd még cím, be is kell futnia párnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#414) ldave


ldave
félisten

Mindenesetre Sony trollkodás, felső fokon:

A Slime draws near! Command?

(#415) Helmoras


Helmoras
őstag

Engem meggyőztek a Sonynál, tetszettek a játékok, örülök hogy olcsóbb és nincs rám eröltetve a kamera, éljen a használt game kereskedelem és az offline játék, szóval most gyűjtök egy használt PS 3-ra hogy behozzam a lemaradást az exclusive címek terén, aztán majd 1 év múlva lehet beruházok egy PS 4-re talán addigra 100k körül kapható lesz....(álmodik a nyomor :C )

(#416) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Volt szó róla, hogy a PS előfizetés is megosztható lesz-e?

(#417) Helmoras válasza scorpy02 (#416) üzenetére


Helmoras
őstag

Mire gondolsz? Konkrétan? az 5 dollár alatti PS network megosztható-e a haverral aki átjön játszani hogy mondjuk ketten multizzatok egy gépről?, szerintem ez accounthoz tartozik nem megosztható

[ Szerkesztve ]

(#418) MasterMark válasza scorpy02 (#416) üzenetére


MasterMark
titán

Volt.

Switch Tax

(#419) Edgeri


Edgeri
senior tag

Bekaphatják, sz@rok a PSN+ra, nincs időm annyit játszani, hogy non-stop kijátsszak minden ingyenes tartalmat amit hozzá adnak, ellenben ha ad-hoc le akarok ülni egy kicsit majd multizni, egy olyan játékkal, amit megvettem, akkor ehhez tartsak fent havi szinten egy PSN+ előfizetést?! Ez egy vicc.

Üdv, Edgeri

(#420) scorpy02 válasza Helmoras (#417) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Arra gondolok, mint a One-nál, hogy nem kell majd minden profilhoz külön Gold előfizetést venni.

(#421) Helmoras válasza Edgeri (#419) üzenetére


Helmoras
őstag

Kb. ezer forint lesz egy hónapra ez egy 120 ezres gépnél és egy 15ks játéknál, szerintem belefér, főleg ugy hogy indulásnak mellécsapnak egy gamet. Szerintem.

(#422) MasterMark válasza Edgeri (#419) üzenetére


MasterMark
titán

Igen.

Switch Tax

(#423) Helmoras válasza scorpy02 (#420) üzenetére


Helmoras
őstag

Ja értem, szerintem nem lesz majd ilyen, speciel az én esetemben semmi hasznát nem látom az xbox eme előnyének, ha lenne 3 testvérem és felváltva nyuznánk a gameket lehetne valami értelme, de igy hogy az emberek többnyire egyedül gamelnek otthon vagy ha többen akkor ilyen offline coopokat, nem érzem ezt a nagy előnyt.

Mastermark: Tetszenek a válaszaid :D

[ Szerkesztve ]

(#424) Edgeri válasza Helmoras (#421) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ne próbáljunk még árat mondani előre, főleg mikor 1:1 arányokkal váltják az USD-t és az EUR-t. Bár ha a HUF-ot is így váltanák, akkor legyen :DDD
Én úgy gondolom, ha megvettem egy szoftveresen teljes értékű játékot, akkor ne kelljen egy multiért fizetnem, mert az nem egy DLC (ami jó, ha van, de ha nincs, az se korlátoz), hanem a szoftver része. Ez kicsit nekem olyan, mintha otthonra vennék egy italautomatát (a vételárába beleértve a italok árát is), majd még bele kellene dobálnom pénzt, hogy ki tudjak venni egy italt belőle és havonta jönne valaki aki elviszi a bedobott pénzt.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#425) MasterMark válasza Edgeri (#424) üzenetére


MasterMark
titán

A logikád kikezdhetetlen.

Switch Tax

(#426) Helmoras válasza Edgeri (#424) üzenetére


Helmoras
őstag

Ha 1-1 ben váltják eurot akkor 120k nem értem mire célzol, az meg hogy te ingyen multiznál egy dolog sokan vannak ezzel igy, én is nyilván. A két konzolgyártó másképp gondolkodik, el kell fogadni vagy nem kell megvásárolni, sajnos ez van.

(#427) Edgeri válasza MasterMark (#425) üzenetére


Edgeri
senior tag

Akárcsak a humorod.

Üdv, Edgeri

(#428) Edgeri válasza Helmoras (#426) üzenetére


Edgeri
senior tag

Arra céloztam, hogy én nem merném előre kijelenti, hogy vajon mennyibe fog fájni előre 1 havi PSN+ nálunk. Lásd HU PSN store árak vs. UK store árak. Egyébként meg nyilván ez lesz, ha tetszik, ha nem, de én ezt attól még inkorrektnek érzem, mert egy plusz fizetős szolgáltatást igénybe kell vegyek, amit kvázi már kifizettem a játék megvásárlásával.

Üdv, Edgeri

(#429) Helmoras


Helmoras
őstag

Ja hogy az, hát ugye amiket ilyenkor megadnak árak azok általában a náluk megvásárolható ár, de ezeknél viszonteladók olcsóbbak lesznek(nem tudom hogyan), ahogy most is vannak, kb 15k most az MS nél pl a live, de van ahol már 10k körül lehet kapni egy évre, ilyenre gondoltam. Ettől függetlenül értelek és egyetértek, nézzük a jó oldalát jönnek mellé ingyen játékok a pénzért :)

szerk, nya akkor 8 ért :) Kössz a helyesbítést.

Egy kis gonoszkodás a végére [Avagy hogy nézne ki egy Leage of Legends harc bizonyos emberek szerint a két konzol között :)]

[ Szerkesztve ]

(#430) MasterMark válasza Helmoras (#429) üzenetére


MasterMark
titán

8-ért is lehet kapni.

Switch Tax

(#431) Def26


Def26
félisten

Elég jó kis videó. Share gomb, menü rendszer és cross-game chat. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#432) Helmoras


Helmoras
őstag

Jól látom hogy a PS 4-nek a hátulján megy ki és be is a levegő kizárólag?, nem fog ez melegedési problémákat okozni ?:S

(#433) Ghard


Ghard
őstag

Még csak most nézem az e3at,de az árát láttam a hírekben.
Remélem azok a szagértők is látják, akik 200e Ft felett akarták megvenni. ;) Ezen az áron nálam lehet jelentkezni előrendelésre.
A konzol meg ronda, de a ps3 superslim után várható volt, hogy nem lesz normális kinézete. A hűtése legyen rendben a többi meg nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#434) ldave válasza Edgeri (#424) üzenetére


ldave
félisten

Kicsit ferde a példa. A gép és a szoftver amit megveszel a tied, de a mutliplayer-hez kell valahol egy szerver is, ami viszont nem a tied, de használni szeretnéd. Ennek a fenntartásáért fog most pénzt kérni a Sony.

A Slime draws near! Command?

(#435) Edgeri válasza ldave (#434) üzenetére


Edgeri
senior tag

Értem én, eddig is értettem, de akkor kalkulálja bele a játék árába a kiadó/Sony és ne kényszerítsen bele egy "előfizetésbe", ha multizni akarok. Ne legyen ez már plusz szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#436) Xaels válasza Edgeri (#435) üzenetére


Xaels
félisten

Tegyük fel belekalkulálják a játék árába. Minden játékot 2.500.- plusz költség terhelne, az lehet neked jobban fájna egy hónapban mint a havidíj.

Ha meg egyáltalán nem multizol akkor meg azért szívnál mert annyival többet kéne fizetned a játékért feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#437) Edgeri válasza Xaels (#436) üzenetére


Edgeri
senior tag

Részemről ez nem feltétlenül fájna jobban, mivel nem orrba-szájba vásárolok új játékokat. Számomra még az is elfogadhatóbb lenne, ha én dönthetném el, hogy mely játékhoz veszek olyan multit pluszban (valamilyen online pass-szerűen mondjuk storeból), ami SOHA nem jár le az adott játéknál, mint hogy folyamatosan előfizessek havonta. Ez utóbbi nyilván azoknak a játékosoknak "kedvez" majd inkább, akik egyszerre több játékkal is multiznak folyamatosan, kihasználják az "ingyen" plusszos játékokat, de pl. én nem ilyen vagyok és biztos nem vagyok egyedül ezzel.

Üdv, Edgeri

(#438) james001


james001
veterán

Na meglestem én is az E3-as konferenciát. Nekem tetszik a PS4 kinézete,olyan mint egy félrecsúszott szendvics :DDD Mekkora öröm volt mikor bejelentették hogy nem kell folyamatos online kapcsolat a játékokhoz,meg hogy a használt játékokat is "kezeli" :D
Játékok szépek,Killzone pl. besza-behu,viszont egy a gáz: NINCS UNCHARTED 4 :O Remélem azért hamarosan mutatnak belőle valamit,most ezt az UC4 hiányt betudom annak hogy a The Last of Us volt inkább a középpontban :U
Ja meg az egy kicsit ciki volt hogy az AC4 befagyott... Vagy direkt volt így? :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#439) Xirtam válasza james001 (#438) üzenetére


Xirtam
veterán

Ja picit befagyott! :D Watch Dogs-nál meg többször is leesett a frame. JÉZUS mi lesz így. :DDD ;]

(#440) Def26


Def26
félisten

Ez mekkora volt. [link] :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#441) Xirtam válasza Def26 (#440) üzenetére


Xirtam
veterán

Az ott lévők 80%-a életében ne látott még használt játékot. :U

(#442) Def26 válasza Xirtam (#441) üzenetére


Def26
félisten

Attól még örülnek neki. :D Ezt a feature -t a microsoft nyomta a sony kezébe. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#443) james001 válasza Xirtam (#439) üzenetére


james001
veterán

Hát igen Ubisoft-nak fel kell kötnie a gatyáját :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#444) Buster17


Buster17
addikt

PS4 fogja támogatni a PS3 -as játékokat?

(#445) Neoteric válasza Xirtam (#441) üzenetére


Neoteric
addikt

Én erre nem vennék mérget. Nyugaton ennek nagy hagyománya van, elég csak átmenni a sógorékhoz. Külön boltok vannak, amik használt játékokkal foglalkoznak.
576kbyte is próbálkozik ilyennel itthon, csak épp elég kapzsi módon, mert vicc kategóriás összegekért hajlandóak csak bevenni a használt játékokat.

Mindenesetre Sony-nak jár egy high-five. Ha lesz next-gen konzolom, akkor már csak emiatt is PS4 lesz, és a nagyon nagy címeket kivéve szinte tuti h másodkézből szerzem majd be a játékokat <=fele áron.

PSN: ne0teric_sAN

(#446) oriic válasza Buster17 (#444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hardverileg nem, Gaikai streamen lesznek elérhetőek.

Live-Die-Respawn

(#447) Ps Vita válasza Def26 (#440) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ezért ku*va nagy respekt nekik :C

(#448) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Telitalálat. A külső megfelel a mai trendeknek, a használt játékok támogatása piros pont, és nagyon sok jó game lesz elérhető rá. A 400eurós ár pedig: :R
Azt hiszem ha eléri a 100-80e Ft-os lélektani határt a PS4 ára, akkor megyek is és veszek egyet.

PS4

(#449) Dr.F.E.R.I. válasza Def26 (#442) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Sajnos eljutottunk oda, hogy már annak is ennyire kell örülni, ami harminc évig teljesen magától értetődő és természetes volt... :(

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#450) Buster17 válasza oriic (#446) üzenetére


Buster17
addikt

Hogy érted? szerverről kell letölteni vagy már azon a szerveren indítom el vagy elég ha a lemezes változatot használom?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.