Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Megkérdeztem én is a CC-t hogy mi a helyzet az árgaranciával de csak ennyit kaptam:

Kedves Attila!

Örömmel halljuk, hogy ilyen nagy felkavarást csinált a meghirdetett előrendelői termékünk.
Hogy a kérdésére válaszoljak, nagy valószinüséggel tudjuk tartani, mivel az europai ajánlott fogyasztói ára 400 Euro, ha ezt kiszorzom 300 FT al akkor kijön a 120 000 FT.
MIvel a 400 euro a ajámlott ára és a sony nem változtat akkor természetesen tartjuk az árat rajtunk nem mulik:)
Ha öszinte vagyok szerintem inkább M.O olcsobb lesz mint drágább, de ilyen messze a megjelenéstől, nem lehet mit mondani mivel a sony is csak a fogy árat lövi be a nagyker árat nem.
Egy biztos ha nálunk változik az ára (és tegyük fel felfelé, mert gondolom ha most megirgérem hogy annyi lesz 119.990 ft és mire megjelenik 114 990 FT lesz akkor az mindenkinek fájna:)) abban az esetben mindenhol változni fog ami logikus is mert csodák sehol sincsenek mindenki nagykerekből vásáról, de ahogy be tudtuk az információk szerint löni a legkedvezőbbre akkor is efelé fogunk hajlani (akár haszon nélkül is mint jelen esetben) :)))))
Azon vagyunk, hogy minél több előrendelést tudjunk felvenni, mivel minél nagyobb előrendelést tudunk felvenni egy termékre annál jobb fogyasztói árat tudunk kalkulálni a felhsználok felé, és ahogy érzem az elmult 2 napban ez sikerülni is fog:)
Remélem sikerült kielégítendő választ adnom.

Nem mondják ki amit hallani akarunk.

(#802) Neoteric válasza Ateszzero (#801) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát ha 300 alatt marad euro, akk marad az ára. Kb ennyi.

PSN: ne0teric_sAN

(#803) akela91 válasza Neoteric (#802) üzenetére


akela91
addikt

Dollárba lehetetlen lesz beszerezni nagykereknek? (ha jól tudom azon nincs még áfa/vám, ergo mind1 lenne)

[ Szerkesztve ]

(#804) Xirtam válasza akela91 (#803) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha szürke importból szerezné mindenki a gépeket, idővel azt érnék el, hogy hivatalosan még játék se lenne az országban. ;)

(#805) jookomak válasza akela91 (#773) üzenetére


jookomak
őstag

Én tutira mentem, d3-at előrendeltem 3 helyen, és egyedül az ipon tartotta az előrendelői árat. Így ott lett a legolcsóbb, és még ajándék posztert is kaptam hozzá.
Sajnos az a veszély nem fenyeget, hogy a ps4-et előrendeljem, inkább várok majd vele, míg kicsit lejjebb megy az ára.

(#806) viserion


viserion
tag

sziasztok!

atolvastam az elso hozzaszolast, de nem talaltam infot ezzel kapcsolatban, szoval megkerdeznem: ps3 jatekok menni fognak? olvastam mar mindenfelet ezzel kapcsolatban, most akkor mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#807) jookomak válasza viserion (#806) üzenetére


jookomak
őstag

Elég ködös még ez a dolog, valami olyasmit nyilatkozott a sony, hogy gaikai-on keresztül lesznek stream-elve, de még senki nem tudja konkrétan, hogy ez hogy is fog kinézni.

(#808) Mister_X válasza viserion (#806) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legvalószínűbb:

I. beteszed a lemezt, II. a PS4 közli veled, hogy ez PS3-as játék, GAIKAI-on keresztül streamelheti, III. jó netkapcsolat (~10Mbps, alacsony ping) esetén játszol. Digitális tartalmakkal ugyan ez lehetn csak ott tuti lesz egy GAIKAI könyvtárad, ahonnét kiválaszthatod, hogy mit streameljen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#809) viserion


viserion
tag

koszonom. :R

(#810) Xirtam


Xirtam
veterán

GamesCom-on lesz hivatalosan bejelentve. Remélem lesz belőle kipróbálható verzió. :C

[ Szerkesztve ]

(#811) akela91 válasza Xirtam (#810) üzenetére


akela91
addikt

:Y Nice. :)

(#812) james001 válasza Xirtam (#810) üzenetére


james001
veterán

Minek ezt is ennyire erőltetni... De azért kíváncsi vagyok rá,Kratos fog-e benne játszani.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#813) Xirtam válasza james001 (#812) üzenetére


Xirtam
veterán

Én örülök neki. Imádom! :D :C Vannak elvarratlan szálak, és szerintem rengeteg lehetőség van még benne. PL amikor még Kratos tényleg ember volt, lehetne hatalmas csatában részt venni. Úgy is ez a nagy újdonság, hogy az új gépek egyszerre hány karaktert képesek lemodellezni.

Simán egy 1000 fős csatában, mennél és darálnál. Pl. Rengeteg lehetőség van az egész mitológia miatt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#814) akela91 válasza Xirtam (#813) üzenetére


akela91
addikt

+1, viszont egy ekkora húzócímet, nem bejelenteni E3-on, elég érdekes. Szóval lehet csak fake, vagy még legalább várni kell rá 1 évet. Szerintetek?

(#815) Xirtam válasza akela91 (#814) üzenetére


Xirtam
veterán

Vagy csak szimplán nem voltak vele időre készen. Az is nagy szó volt, hogy a DICE egy TEASER-t feltudott mutatni a Battlefront-ból. Konkrétan 2 hónapja vannak kb náluk a jogok.

A Microsoft most előtte minden puskaporát az E3-on, maximum 2-3 címet várok még tőlük. Sony még volt amit tartogatott. Vagy szándékosan, vagy mert nem volt még lényegesen felmutatható tartalom. :U

(#816) james001 válasza Xirtam (#813) üzenetére


james001
veterán

Háát abban már lehet nem lenne benne az a jó kis GoW stílus és hangulat. Meg hát az első részben illetve a Chains of Olympus-ban már elmeséli a majdnem egész történetet Kratos emberi múltjáról,sőt ugye a Ghost of Sparta-ban még a gyerekkorát is :D
De amúgy félre ne érts,én is várom,de szerintem már eleve az Ascension is erőltetett lett,már azt se tudtam hova rakjam a sztorit,mivel állítólag a Chains of Olympus volt az előzmény,de akkor ez lett az előzmény előzménye érted :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#817) Xirtam válasza james001 (#816) üzenetére


Xirtam
veterán

Igazából azt se bánnám, ha a 3. részt folytatnák. Mivel a holteste nem volt ott. Tuti nem halt meg. Ő NEM HALHAT MEG! :D :DDD

(#818) james001 válasza Xirtam (#817) üzenetére


james001
veterán

Ha végigtoltad a Ghost of Sparta-t,akkor a végén ott a "válasz" :)

Na mindegy ha ez tényleg nem fake,akkor a gamescom-on úgyis kiderül minden :K Amúgy honnan van a kép?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#819) Xirtam


Xirtam
veterán

Őőő amúgy CC-vel meg Über-el vigyázzatok. Tudtommal befognak zárni. Ezért is fura ez az előrendelő parádézás. Elég fura ez az árszabása a CC-nek.

Bár legyen olcsóbb. Adja isten, hogy minél több ember számára elérhető legyen. Csak Fura hogy a hivatalos partnerek mint pl egy 576 sem adja ennyiért. És ha megnézitek az utóbbi 1 évet, az összes SONY termék (játékok) egy áron futottak a legnagyobb boltoknál. Ezért a SONY szerződés. Míg a kisebb boltok folyamatosan játszottak az árral. Persze ez a vásárlóknak tetszik. De hivatalosan, nem megengedett.

(#820) oriic válasza Xirtam (#810) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, érdekes. Neogaf-ra is kitették a képet és azonnal zárták topicot...

Live-Die-Respawn

(#821) Neoteric válasza Xirtam (#819) üzenetére


Neoteric
addikt

Most mi a hivatalos megjelenés?
576-ban dec 2., nálatok meg nov 22. van kiírva. :F

PSN: ne0teric_sAN

(#822) james001 válasza Xirtam (#819) üzenetére


james001
veterán

CC be fog zárni?? :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#823) Mister_X válasza Xirtam (#817) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát [spoiler] egy akkora lyukkal elég nehéz lenne élni. Plusz nem maradt semmi, amiért harcolhatna vagy élne. [/spoiler] De felőlem jöhet még GoW előzmény. Van még pár év a GoW1, de még a Chains of Olympus cselekményéig is, ami alatt tuti nem a lábát lógatta Kratos. Az Ascension számomra a legjobb GoW, de a 3-at se lehet überelni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#824) Xirtam válasza Mister_X (#823) üzenetére


Xirtam
veterán

Ascension mint legjobb? Why?

(#825) Mister_X válasza Xirtam (#824) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na jó, holtversenyben a harmadikkal. Az Ascensionban nekem a harcrendszer tetszett a legjobban (négyféle Blades of Chaos, ereklyék, felszedhető fegyverek), a grafika sem kispályás, vannak benne ötletes fejtörők, nem egy epikus pillanat és a lehetőségekhez mérten (Kratos még "gyenge") a bossharcok is jók. Persze inkább a harmadik résszel egyenértékű a szememben, mert ott csúcsosodott ki a sorozat, a legepikusabb küzdelmek voltak ott - máig borsódzik a hátam, ha a Hades bossfightra gonolok: az a zene, az a látvány, az a dinamizmus :Y Kár, hogy hardon kezdtem, de csak normalon tudtam befejezni, mert úgy túl könnyű lett a Zeus bossfight.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#826) Torry válasza Mister_X (#825) üzenetére


Torry
addikt

Most néztem meg youtube-on. Tényleg nemsemmi :D

(#827) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Gamescom 2013 - új PlayStation 4 játékok jönnek :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#828) james001 válasza gyuromoj (#827) üzenetére


james001
veterán

Remélem lesz egy Uncharted 4 bejelentés :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#829) Xirtam válasza james001 (#828) üzenetére


Xirtam
veterán

Csak én nem vagyok elájulva az Uncharted-től? :((( Számomra a Tomb Raider új része minden tekintettben jobb lett. :U

(#830) ldave


ldave
félisten

Arról van infó, hogy a PS3-as Pulse headset működik-e majd PS4-gyel?

A Slime draws near! Command?

(#831) james001 válasza Xirtam (#829) üzenetére


james001
veterán

Nekem is tetszik az új TR,de a régiek ezerszer jobbak (pl. a 4-dik rész). Én amúgy nagy UC fan vagyok,ezért várom már nagyon a 4-dik részt. :D
De ne feledd,mindenkinek más jön be,nem tetszhet mindenkinek ugyanaz :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#832) gyuromoj válasza james001 (#828) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az biztos hogy van még pár AAA cím a Sony tarsolyában, amit a GC-re tartogatnak. GOW, Uncharted, esetleg Resistance.
Lényeg hogy csak exkluzívakat jelentsenek be.
***
Az új TR nekem is tetszett, de az Uncharted széria is bejött. Nagy TPS "fan" vagyok.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#833) Xirtam válasza james001 (#831) üzenetére


Xirtam
veterán

Jogos, bár én próbáltam mindegyik részt. Adtam neki egy esélyt. Drake nagyon szimpatikus egyéniség, de egyszerűen a játékmenet nem tetszik. Számomra bugyuta a Motion Capture és bugyuta a lövöldözős részek. A többi jó. De ez a kettő számomra megöli. És a grafikától se voltam egyik résznél se elájulva.

(#834) jookomak válasza gyuromoj (#832) üzenetére


jookomak
őstag

És a Last Guardian-ról még mindig nincs semmi info. Azt is igazán elsüthetnék már.

(#835) Taposo válasza james001 (#828) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hát nem akarlak elkeseriteni, de valamelyik Last of Us játékkal foglalkozó cikkben olvastam hogy a Naughty Dog új sorozatot indit a Last of Us-al és ez lesz az Uncharted helyett, ha megtalálom belinkelem.

(#836) Baga1983 válasza Taposo (#835) üzenetére


Baga1983
senior tag

Én is azt olvastam valamelyik cikkben hogy ennyi volt az Uncharted, szép volt, jó volt, de mivel nagyon sok megvalósításra váró ötletük van, nem tervezik hogy folytatják a sorozatot. Persze soha ne mond hogy soha.

[ Szerkesztve ]

(#837) Ghard válasza Taposo (#835) üzenetére


Ghard
őstag

A 3. rész nem volt olyan jó mint a 2, én nem bánom ha ez így lesz.

(#833) Xirtam
2007-ben és '09-ben volt az jó grafika, nem most.

(#838) Mister_X válasza Taposo (#835) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg arra emlékszem, hogy a ND nyilatkozta, hogy a The Last of Us az egyszeri és nem megismétlődő, nem lesz folytatása. Talán én híreztem ki.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#839) jookomak válasza Baga1983 (#836) üzenetére


jookomak
őstag

Eddig minden generációban új ip-vel jelentkeztek, és mind átütő siker volt. Engem az se zavar, ha nem LoU, vagy UC, csak jöjjön.

(#840) james001 válasza Taposo (#835) üzenetére


james001
veterán

Biztos hogy nem lesz Last of Us folytatás,legalábbis az ND ezt mondta,de az Uncharted-ot mondták hogy már készül az új rész... Vagy legalábbis csinálnak már valamit 1.5 éve,ha az nem UC4 lesz biztos nem veszek PS4-et,max 4-5 év múlva :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#841) Taposo válasza Mister_X (#838) üzenetére


Taposo
aktív tag

Akk úgy tűnik megváltozott a véleményük, bár amilyen sikere volt a Last of Us-nak én erre nem vennék mérget.De azt mondom attól hogy nekem nem jött be az Uncharted sorozat remélem a rajongói kapnak folytatást de remélem kovácsolnak egy új cimet is :K És még arra lennék nagyon kiváncsi hogy itt már beszéltek a PS Plus létjogosultságáról, de mi lesz a helyzet az olyan játékokkal mint a Destiny vagy a The Divison amik alapból megkövetelik a multit mivel mindkettő game azon alapszik, hiába veszem meg őket ha nem fizetek PS Pluszt ? akkor nem is játszhatok velük ?

(#842) Ps Vita válasza Taposo (#841) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igen,PS plusz nélkül nem tudsz semmilyen Online játékkal játszani :K

(#843) Taposo válasza Ps Vita (#842) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hát én aszondom azt az 5€ simán megéri havonta és ha jól tudom az előfizetők kapnak ingyen egy 60€ DriveClubbot ?
Illetve ez a PS Plusz simán elérhető lesz Szlovákiában/Magyarban is ? PS3-on nem fizettem elő semmi ilyesmin ezért tudakolózom ;)

[ Szerkesztve ]

(#844) viserion


viserion
tag

amazonon miert dec. 31-et irnak megjelenesnek? egyebkent mar le van akciozva $0.03-al, nem szaroznak. :DDD

(#845) Mister_X válasza viserion (#844) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert 2013 eddig a biztos, így 12.31-ig meg kell jelennie.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#846) frango13 válasza Taposo (#843) üzenetére


frango13
aktív tag

DriveClubot kapnak, de nem a teljes játékot, hanem egy lecsupaszított verziót, amit később fel lehet upgradelni a teljesre.

:)

(#847) Ghard válasza Taposo (#843) üzenetére


Ghard
őstag

Ahol net van ott elérhető, nincs korlátozás, ha magyarból usa ps plusra fizetsz elő, az is menni fog.

(#848) Def26


Def26
félisten

Egy kis PS4 OS. [link]

És egy kis media markt kép.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#849) james001 válasza Def26 (#848) üzenetére


james001
veterán

Vót má' ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#850) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok srácok !
Lenne egy olyan kérdésem hogy mit gondoltok a ps4 ről? tudom elég hülye kérdés -.- :D
de azért kérdem mert én most elő rendelném mert néztem róla videókat az előbb (gameplay) és brutális ! :D

találtam ezt az oldalt [link] itt elő lehet rendelni viszont azt olvastam 400 dolcsi lesz az ára itt viszont dolcsiba át számolva 540 re jön ki a gép ára ( 123.990FT)
illetve ha jól tudom ebbe nem tartozik bele a ps4 kamera ugye?

tehát érdemes itt elő rendelni ? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.