Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234201) tretyak válasza Jim74 (#234154) üzenetére


tretyak
aktív tag

Ennek az elődjét vettem két éve eggyel kisebb méretben (55xe9005), az Android néha idegesítő, de a képe hibátlan. VA panel, rendes HDR, input lag is nagyjából rendben. Oled nem játszott anno - asszony nem igazán beégés kompatibilis.
Én itt nézelődtem: [link]

(#234202) sp8787 válasza .LnB (#234198) üzenetére


sp8787
addikt

Na csak ezert megneztem es tenyleg 80 egy radir. :K

(#234203) .LnB válasza VTom (#234197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ha belegondolok, hogy mennyi idő/munka lenne ezt tényleg jóra kipofozni.. Nem hiszem el, hogy megérné nekik a belefektetett meló. Kezdjük a rengeteg töltőképernyővel. Azt nem lehet csak úgy átalakítani. Igaz ennek kijavításáról jelenleg szó sincs. Pedig kellene. Szerintem ez megint csak egy duma. Aztán lesz valami javítás, amolyan tessék-lássék módon, de közel se az amit mi elképzelünk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234204) .LnB válasza sp8787 (#234202) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond, mi szakértők vagyunk. A fiam most elsős. És mondja nekünk, hogy neki is kellene "csodaradír", mert az osztályba sokaknak van, de neki nincs. Néztünk egymásra, hogy az mi lehet?! Aztán mondja, hogy a kék és piros radír. :D Az osztályba náluk az a csodaradír. Aztán csak összekapargattuk rá a pénzt valahogy. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234205) Frod válasza .LnB (#234166) üzenetére


Frod
addikt

Végülis a Destiny 2 is úgy ingyenes, hogy egy vagon tartalom van benne, tehát el tudom képzelni, hogy működik ez a modell.
Mindenesetre, én tavaly 2e-ért beszereztem, várom a rework-öt!

ui: a karácsonyi fények elvileg azért vannak még, mert az event ki lett tolva február végéig. Bár tény, ami tény, nagyon hülyén veszi ki magát.

Do you see the white shadow?

(#234206) .LnB válasza Frod (#234205) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát azért a Destiny 2 se annyira ingyenes... Miután független lett a Bungie, az alapjáték free lett az tény. Csak azzal már a megjelenéskor is komoly tartalmi problémák voltak. Kvázi az egy kicsit nagyobb demo.
Meg az a sztori más. A Bungie-nak érdeke, hogy a Destiny 2 menjen, mert az jelenti az életben maradásuk kulcsát (és a kínai pénz).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234207) Xaels válasza Frod (#234205) üzenetére


Xaels
félisten

A D2 sem teljesen ingyenes. Az alapot sokan megvették sztandard 60EUR árért, utána meg fizetős volt minden DLC, az alapot is akkor tették ingyenessé amikor a tartalmi update megint egy fél játék ára volt és minden nagyobb cuccért szélesen tartják a markukat. Az alapban egyébként rohadt kevés tartalom volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234208) oriic válasza gyuromoj (#234182) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az Episode 3.

Live-Die-Respawn

(#234209) gyuromoj válasza oriic (#234208) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igen, közben letisztult a dolog. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#234210) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Resident Evil 2ben ez a nagy benga halhatatlan faszi izé folyamat össze vissza járkálni fog, keresve engem?Hallom a lépteit...egyfolytában...az előbb kidöntötte előttem a falat...majd be szartam b+... :DDD Fülesen beszarás mennyire para. :B

(#234211) oriic válasza gyuromoj (#234209) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontositottam amugy a fooldalon a hirt is mert ez mar az uj szezon lesz. :R

Live-Die-Respawn

(#234212) Rage47 válasza .LnB (#234169) üzenetére


Rage47
veterán

ios-en néztem, dögunalom volt számomra

(#234213) .LnB válasza ProEvoFan (#234210) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"majd be szartam b+..."

Na én pont ezért nem játszok vele. :D Annyira jónak néz ki, látom, tudom. De nekem ez nem hiányzik. Nem akarom, hogy a gyerek meg az asszony zokogni lásson a félelemtől. :DDD

Igen, ő követ "végig". Ez a játék egyik lényege.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234214) Rage47 válasza ProEvoFan (#234210) üzenetére


Rage47
veterán

Tipp: ha hallod, sétálj, mert a futásra egyből utánad ered. :)
Így már élvezhetőbb lesz a játék.
Én imádtam azt a game-t utólag visszagondolva, annak ellenére, hogy nagyon felhúzott :D

(#234215) Digidroid


Digidroid
tag

Rádirok közül én ezt ajánlanám, már csak esztétikai okokból is..

(#234216) .LnB válasza Digidroid (#234215) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

drága. :DDD
Én majd ilyet veszek: [link] Egyensúlyozzák majd a kis szarvukkal a Pro-t. Tök trendi lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234217) Digidroid válasza .LnB (#234216) üzenetére


Digidroid
tag

100 ft :(

(#234218) Frod válasza .LnB (#234206) üzenetére


Frod
addikt

Igen, anno az alapban tényleg az volt.
De amióta kijött a New Light (ami nem = az alapjátékkal), és abban a két korábbi dlc + az első talán három szezon tartalma van, úgy már egészen tisztességes a kontent. Mindezt ingyen.

Én úgy látom, hogy az utóbbi években egy valamire való looter-shooter sem volt amelyik érdemi tartalommal jelent volna meg az első pillanatban, mindegyik esetében vagy arra kellett várni, vagy a ráncfelvarrásra. Vagy mindkettőre.

Az Anthemmel is van baj, nem is kevés, de az esélyt én megadom a BioWare-nek, éljenek vele!

Do you see the white shadow?

(#234219) .LnB válasza Frod (#234218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én annyira felhúztam magam a Destiny 2-n a megjelenés után, hogy elkezdtem a Warframe-et. Na azzal ilyen szempontból nem volt gond. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234220) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#234210) üzenetére


30z.Samu
félisten

Para, mi? :D Egy jó tanács, ahol tudsz sétálj és jóval kevesebb alkalommal futsz bele. Viszont elég jó a füle, szóval ahogy lőni vagy futni kezdesz ott terem. :D

Sic Parvis Magna

(#234221) Bogyi007 válasza .LnB (#234179) üzenetére


Bogyi007
veterán

Francokat! :)) DVD lemezeket - abból is főleg az EVM (Ezt Vedd Meg) sorozatból - az a TUTI! :DDD :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#234222) Frod válasza .LnB (#234219) üzenetére


Frod
addikt

Amikor kijött az alap verzió a Plus-hoz, azt mi is elég hamar otthagytuk.
A New Light megjelenése után gondoltam visszanézek mi a helyzet, hát csak belement 100 óra :D
Magamon lepődtem meg a legjobban mennyire meg tudta változtatni a véleményemet a játékról az akkori állapota.

Do you see the white shadow?

(#234223) VTom válasza .LnB (#234203) üzenetére


VTom
veterán

A töltőképernyőre csak a nextgen lesz a megoldás, azzal szerintem nem tudnak mit kezdeni.

A többit meg kíváncsian várjuk. Ha pénzt kérnek azoktól, akik megvették az eredetit, akkor eleve halálra van ítélve a dolog.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#234224) .LnB válasza Bogyi007 (#234221) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta! "Shockot" kaptam!...ez így jó poén volt. :DDD Mondjuk én a helyedben a fehér izét tenném alá. Legalább lenne valami haszna. Én monitor alá használtam, arra jó volt. ;]

(#234222) Frod
Jó, csak tudod, én day1 vettem. Aztán egy (két?) hét után ott álltam, és csak heti egy nap volt értelme játszani (keddenként). Hát ott kialakult bennem egy bizonyos érzés a játék iránt. Ami nem a szeretet volt... Az viszont korrekt, ahogy mergelni lehet az accot PC-ről, PS4-re. Azt jól megcsinálták. És mostanra elhiszem, hogy jó játék.

(#234223) VTom
Na ne idegeljél fel ezzel a töltőképernyővel! Soroljam a játékokat ahol nincs annyi, mégis ow, még nagyobbak is...stb stb..??

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234225) VTom válasza .LnB (#234224) üzenetére


VTom
veterán

Ez oké, de nem nagyon tudok más Frostbite 3 motorra épített OW játékot, gondolom ennek is köze van hozzá. Ha jól emlékeszem, a DA:Inquisition is FB3, és annál is hosszú volt a töltési idő. Ill. az Andromeda-nál is.
Szerintem ezen nem olyan egyszerű javítani.
Persze nem vagyok ekkora májer játékfejlesztés terén.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#234226) .LnB válasza VTom (#234225) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne szorítsuk kifogások köré, ne magyarázkodj a fejlesztők helyett. Nekem végfelhasználóként nem magyarázat az, hogy mert az engine ilyen.. Tudom, hogy az összes EA stúdióra rá volt erőltetve a Frostbite. Ettől még nekem, neked ki kell várni azt a rengeted töltési időt nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234227) Frod válasza .LnB (#234224) üzenetére


Frod
addikt

Azt teljes joggal megértem, ha valaki 60€-t adott ki megjelenéskor érte, akkor nincs jó véleménnyel róla. Én is csalódott lennék, tartalombővülés ide vagy oda.

Do you see the white shadow?

(#234228) ldave válasza .LnB (#234226) üzenetére


ldave
félisten

Ha az Anthem menthető is lenne, a jelenlegi Bioware-ből nem nézem ki, hogy ezt a feladatot meg tudnák oldani.

A Slime draws near! Command?

(#234229) markknight válasza .LnB (#234203) üzenetére


markknight
veterán

A töltési ideje is teljesen átlagos, a GTA V még többet is tölt, a a Destiny 2 meg konkrétan játszhatatlan ps4-en (karakteremet nem töltötte be 3 perc alatt a karakterválasztón, törölni kéne az egész játékot még a store-ból is) és ahhoz képest, hogy az anthem open world, nem tölt többet mint a battlefront 2 vagy mondjuk egy need for speed. Jó világ, élvezetes repülés, izgalmas harcok. Szimplán tartalom kell meg némi bugfix. Annyira nem tróger ez a játék

[ Szerkesztve ]

(#234230) saelin válasza .LnB (#234224) üzenetére


saelin
veterán

Az Anthem egy alfa állapotú project még mindig. Tavaly óta hozzá sem szagoltak a fejlesztők. Sean Murray (a NMS feketebáránya, aki mára aranybárány lett) azt írta Twitter-en, hogy a Bethesda és Bioware jobb ha kussban van, és csendben dolgoznak a játékon, mert anno ők is így tettek a No Man's Sky-al. Az ő játékuk egy igazi come back. Viszont! Az technikailag sokkal jobb állapotban volt mint a fent említett két stúdió játéka, csak a beígért content-ekkel nem lettek kész időben. Ott is olyan hate hullám volt, hogy még az is hallott róla, aki a mai napig nem játszott vagy érdeklődött a játék iránt. Örülnék ha kikupálnák a játékaikat, de semmi esélyt nem látok rá... Ha mégis van rá szándék, akkor lepjenek meg mindenkit.

Nekem az Anthem nyitotta fel a szemem, hogy multis játékot day one venni ritka nagy hülyeség. Egy ilyen címnek előbb fel kell futnia, ha meg nem sikerül, akkor úgyis kaszálják.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234231) VTom válasza .LnB (#234226) üzenetére


VTom
veterán

Eszem ágában sincs helyettük magyarázkodni, sz@rok én a fejlesztőkre :) Teljesen jogos, ha fel vagy háborodva, ha megvetted megjelenéskor teljes áron.

Én csak azt mondom, hogy ezen 100%, hogy nem fognak tudni változtatni, csak az új generáció hardware-e lesz rá a megoldás.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#234232) S e t h válasza ProEvoFan (#234210) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vannak helyek ahová viszont nem lép be, pl. mentési helyek ahol írógép van.
Vicces amikor ott áll az ajtóban és néz.
Nem tudok mitől foshtam jobban, a pévéktől a strandingben, vagy ettől. A léptei zaja mindig ott van mindenhol.
Akkor kezdtek el csuklani néhányan a Capcomnál, amikor menekültem előle, ott csattogott mögöttem, előlről meg a nyakamba ugrott egy licker.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234233) markknight válasza VTom (#234231) üzenetére


markknight
veterán

Max pár órát játszott vele ingyen két hónapja, és azon a ponton hagyta abba, ahol csak a töltés lehet problem. Én megvettem 20 ezerért mégse toporzékoltam úgy, mint itt páran a megjelenéskor látatlanban. De most megint előkellett húzni, valamit hogy legyen min dühöngeni:D

[ Szerkesztve ]

(#234234) .LnB válasza markknight (#234229) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És te komolyan tudsz így játszani? Hogy kimennél egy ajtón, de jön egy töltő képernyő. Te meg közben azon gondolkozol, hogy jó-jó, az NFS is ennyit töltött, nem gáz ez... ?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234235) .LnB válasza VTom (#234231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hé hé hé!! Dehogy vettem meg! Ne nézzél már.....
Játszottam zárt/nyílt tesztek alkalmával vele. Ott láttam, hogy ez kuka. Eszem ágában sem volt megvenni. Aztán amikor megjelent, a megérzésem bebizonyosodott.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234236) Bogyi007 válasza .LnB (#234193) üzenetére


Bogyi007
veterán

Minden rosszindulat nélkül de nem gondolsz te is néha túl egyes dolgokat?
Baromi jó összeesküvés-elmélet gyártó tudnál lenni - ezt arra alapozom amikor ilyeneket írsz.

Speciel lehet hogy engem is érdekelne éppen ez az infó. Nem játszottam az első résszel se, de ennyiért ha esetleg mindkét platformon be lehetne szerezni akkor már inkább az erősebb konzolomra szeretném megvenni - ergo akkor a Ps4 Prohoz.

A másik válaszodhoz reagálva: Hófehérke még nem lesz alátét. :)) :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#234237) markknight válasza .LnB (#234234) üzenetére


markknight
veterán

Igazából küldetés kezdetekor és végeztekor tölt. Egy küldetés átlagban olyan 5-8 perc, de vannak hosszabbak amin boss is van (kemény 3 darab létezik az egész játékban) Akárhogy számolom egy Battlefront 2-ben is ilyen hosszú egy meccs, attól függően milyen játékmódban tolod persze. Ha hozzáveszem mondjuk a Codot, aminek hosszú a matchmakingje akkor annyira nem is borzamas ez a kemény 1 perc amennyit tölt a játék. Konkrét számra nem emlékszem, de 1 percnél biztos nem volt több, legalábbis én nem annyinak éreztem. Toltam ám a Warframet is, nem néz ki ilyen jól de 20-30 másodpercig ott is töltünk, Destinyt meg inkább nem hozom fel ismét, mert mint írtam az a legallja.

Meg most őszintén, mit várjak egy PS4-től? Hangos mint állat, a játékok szarul néznek ki 4k-ban, elérte a határt ez a konzol. A slim már a Fortnite-ot se nagyon bírja, tölt mint állat az is.

[ Szerkesztve ]

(#234238) .LnB válasza markknight (#234237) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

gamekapocs.hu:
-Idegőrlően hosszú töltési idő
-Ekkor még azt hittük, hogy az lesz a legnagyobb fájdalmunk, hogy a quickplay mód helytelen működése megtréfálja a rajongókat, vagy hogy rengeteg töltőképernyőt kell bámulnunk, borzalmas töltési idővel
-Vérlázítónak tartom, hogy a játék úton-útfélen töltőképernyőt dobál, ráadásul borzalmasan hosszadalmas töltési idővel.

IGN.hu:
-Anthemet ért legfőbb kritikákra, mint a felemás és sokszor használhatatlan felszerelések rendszerére; a szerverről való ledobálásokra; a töltési időkre; na meg a néhányaknál jelentkező PS4-es fagyásokra

PC Guru (patch-ről):
-A legfontosabb talán, hogy csökkenti a töltési időt a régebbi HDD-k esetében is.
-A legfontosabb változásnak talán a töltőképernyőkön töltött idő csökkentése mondható. Korábban sokan panaszkodtak rá, hogy a játék nagyon sokáig tölt, ezt mérsékelni fogják a fejlesztők, ahogy a végtelen töltőképernyőt okozó hibákat is igyekeznek eliminálni.

Logout bejegyzés:
-Az ellenfelek nem változatosak, a környezet nem elég nagy, és hogy rengeteg a töltőképernyő, illetve a feladatok unalmasak és ismétlődőek.
-Ha meg éppen egy barlangba repüléskor történik a töltés, ott is megoldhatták volna, hogy amíg tölt, addig mi tudunk befelé repülni a barlangba, aminek egy hosszabb bejáratot csináltak volna, így nekünk csak annyi tűnt volna fel, hogy hosszabb a bejárata, de nem lenne töltőképernyő.

Ipon.hu (day1 patch-ről):
-A patch csökkenti majd a töltési időt a régebbi merevlemezeken, javít néhány végtelen töltőképernyős hibát, számos bugot, és a kliens stabilitását is megdobja kicsit.

Gamechanel.hu:
-Néha elfelejt betölteni bizonyos ellenfeleket, ti meg csak álltok és bámultok.
-A töltési idők sem egyszerűek. A negyven, játékkal töltött órámból hat egészen biztos, hogy a loading felirat bámulása volt..
-Borzalmas töltési idők

És bónusznak egy Kotaku-s cikk, a töltési időkről.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234239) markknight válasza .LnB (#234238) üzenetére


markknight
veterán

Kedves vagy, hogy összecopyzod nekem, hogy keresni se kelljen, de ne kanyarodjunk már megint vissza ide :D Engedjük el az Anthemet, én már megtettem 1 éve :D

(#234240) .LnB válasza markknight (#234239) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez után [link] szükségesnek éreztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234241) 30z.Samu válasza .LnB (#234238) üzenetére


30z.Samu
félisten

OW Zoly kritikáját elfelejtetted belinkelni. ;]

Sic Parvis Magna

(#234242) .LnB válasza 30z.Samu (#234241) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ne sértegessél! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234243) Xaels válasza markknight (#234237) üzenetére


Xaels
félisten

Lestoppereltem anno videón. Kicsit több mint 1 perc PS4 Pro-n mire bedob a páncélba mászás és küldetés választás után. Persze ez változik ha matchmaking is van random emberekhez. A Forge meg 10mp.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#234244) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#234241) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na én pl most iratkoztam le róluk.
Amit a DS kapcsán összeköpködtek anno még elnéztem, gondoltam ez is egy vélemény, rendben, nem kell hogy mindenkinek tetszen.
Aztán most kezdték előlről Phelan-nal, hangoztatva hogy ŐK mennyire objektíven tesztelnek.. (Phelan pl végig sem játszotta..)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234245) Rage47 válasza Zoleee83 (#234244) üzenetére


Rage47
veterán

Még csak most? :D Nálam a DS volt a csúcs. Ott nem véleményt mondtak, hanem fikázták azt, akinek tetszik a játék. Elgurult a gyógyszer totál.

(#234246) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#234244) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megállt bennem az ütő, hogy Phelan, aki egy rohadt jó World of Tanks videós volt pár éve, ilyen ratyesz csatornához került, aztán most megnéztem és ez egy másik csávó. :D Huh, nagy kő...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#234247) erahurka válasza Zoleee83 (#234244) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem nem lenne bajom velük, de most megsértődtem mert a semmiért tiltottak Twitchen. Egyik live-ra még kommentelhettem, másikra már nem. És nem vágom, nem írtam semmit szerintem. :DDD

(#234248) Jim74 válasza Tegla80 (#234158) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R
Nayrobi Neked is :R

[ Szerkesztve ]

(#234249) 30z.Samu válasza Rage47 (#234245) üzenetére


30z.Samu
félisten

A film kritikák sem különbek. Reggel megnéztem a Bad Boys 3 kritikát, meglepődtem volna ha akár egy pozitív dolgot is megemlít a film kapcsán. :D

Sic Parvis Magna

(#234250) VTom válasza .LnB (#234234) üzenetére


VTom
veterán

Csak hogy tisztázzuk, én nem azt írtam, hogy ez így rendben van, mert más játékoknál is ennyi a töltési idő, hanem azt, hogy más FB3-ra írt OW játékoknál is fennáll ugyanez a probléma, így feltételezem, hogy ezen nem fognak tudni javítani.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.