Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199751) ManUnited válasza hombre[EU] (#199722) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Hát szerintem összességében sokkal többe kerülhetett a dolog, főleg ha az ice team munkáját és költségét is beleszámoljuk, de legyen.

[ Szerkesztve ]

(#199752) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kipróbáltam a Horizon Chase Turbo demot.
Ez valami eszméletlen hangulatos.Anno az ilyen játéktermi arcade játékok előtt álltam nyálat csorgatva és sajnálkozva, mert hamar elfogyott a húszasom.... :K
Akciósan behúzom, mint állat.

(#199753) markknight válasza ProEvoFan (#199752) üzenetére


markknight
veterán

Telefonon volt hozzá szerencsém. Menõ soundtrack, változatos pályák, kihívással teli feladatok, imádtam.

(#199754) Xaels válasza ProEvoFan (#199752) üzenetére


Xaels
félisten

Én droidon játszottam.[link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199755) Sanyyka válasza Carlos Padre (#199737) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

:R :)

Ha valaki a használt VR vásárláshoz is tudna néhány praktikus tanácsot adni, hálásan megköszönném.

(#199756) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Solid HD Remake - Teaser 2 (DREAMS)

Kíváncsi vagyok milyen remekműveket hoznak össze a tehetséges emberek ebben a programban. :C

Live-Die-Respawn

(#199757) madkiller válasza hombre[EU] (#199729) üzenetére


madkiller
őstag

Ennél nagyon sokkal kissebb informatikai cégek is használnak vállalat irányítási/projekt management szoftvereket , amit napiszinten vezetnek és kitöltik a dolgozók min dolgoztak és mettől meddig. Van ahol a fizetést is ez alapján kapják. Egy ilyen szoftverből lehívható az össz óraszám, amit megszoroznak egy előzőleg kikalkulált rezsióradíjjal és meg van a munkadíj. A könyvelés meg hozzá csapja a programba a többi kimenő számlát. Bérleti, díjak, eszköz vásárlások, marketing stb... és meg van a projekt költsége.

[ Szerkesztve ]

(#199758) Deck


Deck
titán

Másnál se jó a PlayStation Network?

PS5

(#199759) penge111 válasza Wesder (#199626) üzenetére


penge111
addikt

A Lost Odyssey 6k-t, még 20k-t is megér számomra, mivel nálam a number 1 jrpg. Ha kicsit is fogékony vagy a jrpgre akkor neked is simán megér ennyit!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#199760) hombre[EU] válasza madkiller (#199757) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezen jót mosolyogtam. Értem mire gondolsz, de ez nem az

Life, Uh, Finds A Way

(#199761) drachoHUN válasza Deck (#199758) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Hmmm, nálam este nem volt, éjfél körül. Most éppen jó.

Forza JUVE!!!

(#199762) Wesder válasza penge111 (#199759) üzenetére


Wesder
félisten

Komolyabban sosem merültem bele a jrpg-kbe. Remélhetőleg xClouddal majd fogsz tudni jàtszani vele, ha most esetleg nincs lehetőséged rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199763) tboy93 válasza bandi0000 (#199704) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én fejlesztőként dolgozom, nagyjából tisztában is vagyok a bérezéssel. Mi speciel 2 éve fejlesztünk egy alkalmazást, 6-8 emberrel és olyan bődületes összegnél jár a fejlesztés költsége, hogy ha leírnám letennéd a hajad. Ergo én speciel egyáltalán nem csodálom, hogy ennyiért adnak egy-egy új játékot. A magyar bérek ráadásul sokkal-sokkal alacsonyabbak mint az USA-ban vagy Nyugat-Európában.

[ Szerkesztve ]

(#199764) penge111


penge111
addikt

Ezúton köszönöm .LnB kollégának, hogy személyesen! elhozta nekem ingyen a The Order 1886 játékot. Ráadásul úgy, hogy én Pesti vagyok, ő pedig nem! A mai világban ritka az ilyen ember. Jó volt vele dumálni, nagyon jó arc, és nagyon szép és csinos felesége van, mondjuk nem tudom hogy lehet egy ilyen csúnya gyereknek ilyen mákja Csak vicceltem ;] . Még egyszer nagyon köszönöm .LnB kolléga a játékot, és a személyes találkozást! :R
Ha június elején végzek a játékkal (most még a DS3 pörög), aki elsőként igényt tart rá annak továbbítom a játékot a saját kontómra.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#199765) tboy93 válasza penge111 (#199764) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy ilyen körben én is benne lennék :B

(#199766) Deck válasza drachoHUN (#199761) üzenetére


Deck
titán

Végre jó :P

PS5

(#199767) bandi0000 válasza tboy93 (#199763) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Egy szóval se mondtam, hogy sok vagy kevés a 60 dollár, de magának a kiadónak ia felelőssége van, tehát ha van 2 játék egységnyi előállítási költséggel, egyiket, tegyük fel, hogy az össz költsége 1 millio darab eladásával nullára jön ki, akkor ha az egyik játék szar lett és csak 1 milliot vettek, akkor azon nincs nyereség, de ha a másik fasza lett és elment 10 millió, akkor azon szarrá keresték magukat

Én is tudom nagyjából a fejlesztési költségeket, de ott előre legtöbbször ki van alkudva az ár, és ezáltal nem a vakvilágba dolgoztok, hogy hátha sikerül eladni x példányt és nem megy a cég csődbe

Xbox One: bandymnc

(#199768) .LnB válasza S e t h (#199708) üzenetére


.LnB
titán

Csak a saját véleményemet írom le, hogy én miért nem váltok. Nem akarok senkit meggyőzni, vagy nagy igazságot írni, nem is értek hozzá annyira.

A kényelem és komfort az első. Mert nem izzad bele (annyira) a fülem, nem kell hosszú kábellel bajlódni, és azzal, hogy lemerül. Engem a 7.1-es hangzás sose érdekelt, nem tudom jónak elképzelni. És egyszerűen ebbe szoktam bele a sok év kompetitív fps során. Ott szóba sem jöhetett a térhangzás mert nem valós, esetleg torzít. Egyetlen profi játékos sem használja. Így én se tettem sose.
A fejhallgató jobb teret ad a hangzásnak, de egy fülhallgató sokkal közvetlenebbül szól a füledben. Én egy olcsó, mély-kiemelt fülhallgatót használok. Amit zenére nem tartok jónak, de itt ha lövök, ha dübörög a hang, akkor eszméletlen élmény. Példának a GoW kígyóját emelném ki, annak a hangja!! A szemem majd kiugrott a helyéről úgy dübörgött. saelin is vett ilyen fülest, nem tudom használja e még, de ő is pozitívan nyilatkozott róla.

Szerencsére rengeteg fülest próbáltam már, én szeretek kisérletezni a kínai olcsó fülesekkel. De ismerőseim, kollégám nem spórol az ilyesmin. És amikor egy 20+-os füles kb annyit tud mint a pár ezres kínai, akkor mosolygok sokszor. De én már megtaláltam magamnak azt, ami után nem vettem/próbáltam többet, ez a ROCK Zircon lett. Játékra meg a korábban is említett Sound Intone E6+ van.
Érdekes módon a HyperX Cloud-omat sosem próbáltam még a PS-sel.

Természetesen vannak jobb fülesek mint az enyém, és 20 fölött is bőven akad jobb. De az már az az árkategória amiből én nem veszek meg 4-5db-ot. És nehéz is másra hagyatkozni mert nem mindenkinek egy az ízlése ilyen téren se.

A gamer cuccokról meg nem is beszélve. Egy Razer, Logi, Astro, Turtle Beach is drága. És az ár/érték (teljesítmény) arány baromira elnagyolt. Ott a fele árat a villógó fények, és a név miatt fizeted. Akkor már inkább egy kezdő-közép haladó hi-fi, stúdió fülest vennék mint ezeket a gamer cuccokat. A HyperX-et is csak azért vettem mert a belső benne olyan amilyen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199769) .LnB válasza penge111 (#199764) üzenetére


.LnB
titán

;) Nagyon szívesen! Szívesen elvittem én. Jó volt dumálni kicsit. Meg szeretek az arcképek mellé arcot is társítani. Menyasszonyom, nem feleségem. De neki van óriási mákja ám. Nem mindenki képes végigjátszani a Persona5-öt, a Sony is megmondta. Hát hol találna még egy ilyen férfit?!. :DDD A nap fénypontja volt a veled való találkozás, mert amúgy a film szörnyű csalódás volt. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199770) Deck válasza .LnB (#199768) üzenetére


Deck
titán

Nem beszélve arról, hogy a komolyabb fülesekhez kell usb-s hangkártya is a ps mellé, na meg nem lehet a kontrollerbe dugni mert leszívja az aksiját és gyenge lesz a hangja is, ahoz képest mintha usb-s hangkártyába dugnád.
Nem hiába van "butított" HyperX-es PS edition fejhallgató ps4-hez.

PS5

(#199771) penge111 válasza .LnB (#199768) üzenetére


penge111
addikt

Lehet nyárra beszerzek egy ilyen fülest, mert nekem ugyan gold van, de előre félek már a nyártól! Amúgy a 7.1 parasztvakítás, de bizonyos játékoknál (sajnos elég kevés van) nagyon durván tudja ezt prezentálni. Mondjuk alapon is elég komolyan szól, főleg a mély hangok... Ja, és sajna sokat kell töltögetni 6-8 óra max nálam.

Nem mondod, pedig annyira hype-olják azt a filmet, akkor majd virágboltból leszedem. Amúgy is asszonykám, sokkot kapna egy közel 3 órás filmtől moziban.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#199772) Deck válasza penge111 (#199771) üzenetére


Deck
titán

Fasza lett pedig az új Avengers. ;)

PS5

(#199773) Woodslave válasza penge111 (#199764) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is feliratkozom a szerencseláncra természetesen vállalva hogy továbbítom a következőnek, mondjuk azt nem igérem hogy személyesen :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199774) sp8787 válasza Deck (#199772) üzenetére


sp8787
addikt

Garbaggio

(#199775) tboy93


tboy93
nagyúr

Úgy rácuppantam a pénteken vett Gran Turismo Sportra, hogy egész hétvégén csak azt toltam. GOW is félre lett rakva miatta. Atom jó játék, legutóbb autós játékot a PS1-es időkben élveztem ennyire (TOCA World Touring Cars).

(#199776) mttssz válasza tboy93 (#199763) üzenetére


mttssz
senior tag

Kozmunek fel eves fejlesztesi projektre 3 fovel is akkora osszegeket lattam az ertekelo ertekezleten hogy csak lestem a nullakat, azert a szoftverek nem olcsok. :D

(#199777) shaddam válasza .LnB (#199768) üzenetére


shaddam
aktív tag

Nekem egy Superlux HD668B-m van, ami egy párdolláros elosztóval van mikrofonnal okosítva és bedugva a DS4-be. Nekem bejön a hangzása(főleg ilyen áron), legdurvább amikor rádugom a vitát és olyan hangokat hallok amikről eddig nem is tudtam :DD Múlthéten jött meg aliexpressről a dacom (FX-AUDIO DAC-X6). Elvileg felismeri hangkártyának a ps4, ha nem akkor marad az optikai mint ahogy a ps3 is rá lesz kötve. Ma vagy holnap tervezem felavatni ahogy időm lesz rá, majd elmesélem. Tippre a DS4 nem képes rendesen meghajtani

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#199778) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok!

Újrapasztázás közben sikeresen elszakítottam a 4 pines tápcsatlakozót. Hol lehet ilyet beszerezni itthon? Konzolos boltokban nincsen :(

F1

(#199779) tboy93 válasza szabeska (#199778) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha már itt a pasztázás a téma, tudtok ajánlani valakit Pesten aki megbízható ilyesmivel? Öcsémnek frissen szerzett slimjét lassan lehet megérné felfrissíteni, nem sokat használta az előző tulaj, de mégiscsak 2 éves lesz a gép.

A sok hasonló sztori miatt lehet nem állnék neki otthon a szerelésnek :D

[ Szerkesztve ]

(#199780) Carlos Padre válasza tboy93 (#199775) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, mert nem olvastad el a véleményeket, hogy mennyire szar. Úgy könnyű :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199781) marilllyo válasza szabeska (#199778) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a venti csatlakozóját téptem ki. :DDD

Ebay-ről bugáztam egyet.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#199782) Xaels válasza szabeska (#199778) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem konkrétan nem fogsz boltban ilyet találni, de csatlakozót meg kábelt a Conrad-ban vagy Lomex-ban. ebay-ről meg mindent.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199783) tboy93 válasza Carlos Padre (#199780) üzenetére


tboy93
nagyúr

:DDD

(#199784) S e t h válasza .LnB (#199768) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi a részletes kifejtést!
Nagyjából le is írtad, ami számomra is kérdés ezt illetően.
Én a telefonomhoz kapott Samsung EO-IG955 headsetet használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, mondhatni rosszabbra számítottam.

Hétvégén kipróbáltam az unokaöcséim által használt fejhallgatót, amit ők használnak konzolhoz, nem is néztem a márkáját, 26 ezer forintért kapták.
Fura volt maga az élmény, mert amíg az "agybadugós" headsettel szinte közvetlen volt az élmény, mintha ott lettem volna én is az események sűrűjében, addig a fejhallgatónál ugyan a minőség jó volt, de mintha kicsit távolabbról szóltak volna a hangok és 20 perc múlva már örültem, hogy levehettem, mert zavart, hogy rámelegedett a fülemre. Egyébként a God of war és Black Ops volt a próba tárgya, szó sem róla, jó volt, de ott volt a de......

Hétvégén majdnem rányomtam a megrendelem gombra a Sony gold wireless esetében, de tőlem távol áll a 14 napon belüli elállás, pedig úgy érzem ennek ez lenne a sorsa, kivéve ha padlóhoz verne a 7.1-es hangzás, de erős kétségeim vannak ezzel kapcsolatban.

A wireless önmagában kevés, akkor is ha időnként elakadok a kábelben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#199785) szabeska válasza Xaels (#199782) üzenetére


szabeska
addikt

Es milyen tipust keressek ebayen? Mert ahogy latom, tobbfele is van a 4 pinesbol.

F1

(#199786) dvd24 válasza S e t h (#199784) üzenetére


dvd24
senior tag

A füles higiéniai terméknek számít, szóval a cégek jófejségétől függ, hogy hagynának e elállni. Tehát csak óvatosan.

(#199787) Carlos Padre válasza shaddam (#199777) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát igen, DS4 fülhallgatókra lett tervezve, a Sonynak nincs is vezetékes fejhallgatója ps4hez. Én egy ilyen Turtle Beach PX24 Superamp-ot használok a kontroklerbe, jó a gamer fülesekhez is a mikrofon feedback miatt, de gondolkodom egy DAC vételén a minőség miatt. Szóval engem érdekelne a tapasztalatod.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199788) vg válasza szabeska (#199778) üzenetére


vg
addikt

A konzolok szervize-ben nekem szuperül megcsinálták egy gyakorlatilag hallott gépet, ott kérdezd meg.

(#199789) madkiller válasza hombre[EU] (#199760) üzenetére


madkiller
őstag

Mert még kevés ilyen szoftvert meg céget láttál aki használja ;) Majd később lehet fogsz látni :)

(#199790) szabeska válasza vg (#199788) üzenetére


szabeska
addikt

Mar hivtam oket, nem arulnak kabeleket... Az a vicc, hogy nekem a ADP-300CR taphoz valo kabel kellene, de pont csak a masik van mindenhol. Meg ebayen sincs :O

F1

(#199791) vg válasza szabeska (#199790) üzenetére


vg
addikt

Marad a szerviz pár tízezerért.

(#199793) tboy93 válasza .LnB (#199768) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lehet hogy szar forrásról olyan mintha nem lenne különbség, de ha aláraksz egy 30k-s belépő szintű DAC-ot akkor rájössz, hogy miért kerül egy-egy füles 2-3-5x annyiba mint egy másik :)

[ Szerkesztve ]

(#199795) .LnB válasza tboy93 (#199793) üzenetére


.LnB
titán

[kép] elég lesz?
Topping NX4 DSD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199797) tboy93 válasza .LnB (#199795) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor lehet a korral tompul a hallásod ;]

Én elég sokat hifiztem a haverokkal és cefet sok különbség van adott komponensek között, legyen az hangszóró, erősítő vagy akárcsak egy kábel. Nincs nagyon jó hallásom, de simán kihallani plusz részleteket egy jobb rendszerből.

(#199798) .LnB válasza tboy93 (#199797) üzenetére


.LnB
titán

A füled lehet, hogy jó, de a szövegértés...
Olvasd el újra a 199768-cas kommentemet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199799) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Teljesen jók a Resi 7 dlc-i. Megérte 2 év után elővenni a játékot!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#199800) penge111


penge111
addikt

Grand Kingdomról mi a vélemény? Látom tavaly év eleje körül ingyen volt ps+-ban, hátha páran neki estek. Tetszik a képi világa, most még ócsó is. Mondjuk mobilra elég sok hasonló játék van, de ha jó a sztorija, beírom ezt is a listámra.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.