Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151551) WhiteWalker válasza RangerFox (#151550) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Neked is köszi.
Előbb vegigviszem az ODIN SPHEREt.
Utána gondoltam beszerzem ezt vagy a Kingdom Hearts HD részeket...
Vagy mindkettőt :DDD Nagyon megtetszett ez a stílus. ( a Chrono Cross óta van hianyerzetem)

Jah és a FF VII remake mikor érkezik? Lehet tudni róla valamit?

(#151552) ProEvoFan válasza kicsako (#151541) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én meg a 70ezret sokallom az xboxért ;]

(#151553) ldave válasza WhiteWalker (#151551) üzenetére


ldave
félisten

FF VII Remake-ről semmi infó, talán az E3-on mondanak valamit, de kizárt, hogy idén jönne.

A Slime draws near! Command?

(#151554) #20844032 válasza Gery9112 (#151545) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én bekapcsoltam az enyémet tegnap. És nem hangos!!négy! :Y
:DDD

(#151555) Tatyla válasza kicsako (#151541) üzenetére


Tatyla
őstag

A két gép már rég nem egy kategória :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#151556) kicsako válasza ProEvoFan (#151552) üzenetére


kicsako
őstag

Pedig ha nem lenne 5x akkora a Fifa tábor PS-en, akkor sosem jut eszembe, hogy Sony konzolt vegyek :)) A kontrollere egyáltalán nem áll kézre, még a Nacon Revo elit megagiga cuccé sem ami a boxéra hajaz. És ez az ami igazán számít nálam.

Legyen egy kis On is: Kell a Full HD tv a sima konzolhoz, vagy elég lesz a HD Ready?

[ Szerkesztve ]

(#151557) Revolit


Revolit
senior tag

Sziasztok,

Van egy PS4 a munkahelyen. Ha én végig szeretném vinni mondjuk a God of War-t, akkor ha létrehozok egy psn fiókot, és belépek a gépen (amit többen is használnak, láttam van több fiók), akkor az úgy működni fog minden gond nélkül? Megveszem a lemezes játékot, és tudok a fiókomon játszani?

Köszi!

(#151558) Lackooo84 válasza 3L1T3 (#151337) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Engem csak az érdekelne, hogy kb. hány óra volt a végigjátszás?

The Truth is out there...

(#151559) seniman válasza Revolit (#151557) üzenetére


seniman
addikt

Hol nyomod,nincs felvétel? ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#151560) Gery9112 válasza #20844032 (#151554) üzenetére


Gery9112
őstag

Az lehetetlen, hogy nem kerreg, prüszköl, süvít, zúg, búg, csörömpöl. :DDD Veled van a hiba.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#151561) #20844032 válasza kicsako (#151556) üzenetére


#20844032
törölt tag

Veszel átalakítót, és használhatod a one kontrollerét? (hamá annyira kellaz) :)

3L1T3: szomorúan olvasom :( Akkor ezt elhalasztom. Már a beyond-nál is az volt szvsz a probléma, hogy nem igazán volt már beleszólás a történetbe. David Cage tévúton jár már sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#151562) .LnB válasza kicsako (#151556) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a kontroller mizéria ez akkora kamu. Tudom nem vagyunk egyformák, de saját példám. Imádom az X1 kontrollerét, használom is PC-n. Ezért féltem a Dualshock 4-től. Aztán megjött a PS, megfogtam és használtam, nem nyavalyogtam, nem fintorogtam. Tök fasza. Semmivel sem rosszabb mint a X1-es.

Tegnap előtt meg hosszú idő után újra kézbe vettem az X1-ét. Majdnem elejtettem úgy meglepődtem, hogy milyen nehéz. :D

(#151552) ProEvoFan Én már múltkor is leírtam, hogy butaság X1-et venni. Csak sajna túl sok Xbox-os olvasta... ;] lett belőle akkora církusz! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151563) kovsol válasza .LnB (#151562) üzenetére


kovsol
titán

Legtöbb ember már előre eldönti, hogy úgyse tetszik neki a DS4, és ezt bemeséli magának. Nekem sok év Xbox után is nagyon tetszett már első alkalommal is, és pár nap után már teljesen megszokottá vált.

May the Force be with you!

(#151564) WhiteWalker válasza ldave (#151553) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szomorúan hallom. Pedig már több webshopban is látni, hogy elő lehet rendelni... Gondoltam 2, esetleg 3 hónapon belül érkezhet. De ezek szerint tévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#151565) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem sincs semmi ilyesmi a kontrollerek között... én tavaly télen kezdtem mindkettővel és mindkettő ugyanolyan jó kontroller. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#151566) kicsako válasza .LnB (#151562) üzenetére


kicsako
őstag

Többször is használtam már, nem látatlanban szidom. Fifa versenyeken többször is PS-en kellett játszani, és mindig kiestem az első körben :D Xboxos versenyeknél sosem volt gond. Továbbá haverhoz át szoktam járni játszani, de egyszerűen nem tudom megszokni a PS kontrollert.

(#151567) Kendek válasza Revolit (#151557) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, sőt, ameddig a lemez bent van, bárki tolhatja. Viszont egyszerre maximum 16 fiók lehet aktív a konzolon, szóval ebbe bele kell férned (különben törölni kell egy másikat). Ha csak ott játszol és csak lemezes single játékokkal, akkor mondjuk csak a játékállás mentése miatt érdekes egy saját account.

<-ƘƘ->

(#151568) .LnB válasza kicsako (#151566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem a kontroller hibája volt. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151569) kicsako válasza .LnB (#151568) üzenetére


kicsako
őstag

Na de valakinek válasz a kérdésemre? Kell a Full HD TV a sima PS-hez, vagy elég a HD ready? Összefoglalóban csak a Pro-hoz vannak infók.

(#151570) FollowTheORI válasza kicsako (#151569) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Attól függ mit akarsz látni milyen minőségben, milyen messziről, milyen méretben. Amúgy nem kell neki se 4K, se FHD, ha nincs más. Olyankor 720p-re skálázza vissza a kimenetét.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#151571) Carlos Padre válasza penge111 (#151539) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez a játék is megérdemelt volna egy újrakiadást ps4re.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#151572) consono válasza kicsako (#151569) üzenetére


consono
nagyúr

Kelleni nem kell, ha jól emlékszem kitol HD Ready képet is, de szebb lenne a Full HD (obviously).

"In God we trust. All others must bring data"

(#151573) .LnB válasza kicsako (#151569) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelj, ez a te döntésed. Kelleni nem kell természetesen.
Pro-hoz se kell a 4k tv. Csak jó ha van.

Bocsi a genyózásért. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151574) Kendek válasza kicsako (#151569) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#151575) winery válasza kicsako (#151569) üzenetére


winery
aktív tag

Használtam 2.5évet HD ready tévén nem volt gond, persze a vezér hangya motoszkált végig, hogy ez lehet szebb és nagyobb, de csak ezért nem kell új tévét venni .

Arra az indokra, itt a foci vb :D

(#151576) Nayrobi válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


Nayrobi
őstag

Gyors végignéztem újra a listát, a mass effect andromeda közel 2 rugóért nincs rossz árban, illetve a bioshock collection 3félért is barátinak mondható.

(#151577) Bad Pritt válasza kovsol (#151563) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1

PS2, PS3 kontrollerei után féltem tőle, de hamar meg tudtam szokni. Nagyon kicsit lehetne nagyobb az én kezemnek, de minden másban tökéletes.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151578) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Más: Dirt Rally 4500, Dirt 4 6000, melyik a jobb? Kontrollerrel tolnám, ha tolnám, a Dakarig kéne valami lötyögős autós játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151579) penge111 válasza WhiteWalker (#151551) üzenetére


penge111
addikt

Hát, én falom a jrpg-ket, de az Istenért se tud a Kingdom Hearts beszippantani, kb. már 5* 6* futottam neki, de nem veszi be a gyomrom, mondjuk lehet mert sose voltam egy nagy Disney rajongó! Ys VIII is elég jó, ja és ha bejön ez a kicsit mesésebb stílus van egy irgalmatlan tartalmas játék, ez is jrpg, de taktikai jrpg: Disgaea V, én az előző részeit játszottam, fantasztikus játék, sok humor, irgalmatlan időt lehet belepakolni. Ps3-ra azért sokkal több jrpg volt, Ps4-re nagyon sovány a felhozatal. Ja és ott van még a World of Final Fantasy chibis garfika, én megvettem lemezesen fillérért!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151580) saelin válasza .LnB (#151518) üzenetére


saelin
veterán

Ezért teszek félre havi 15-20k-t játékra, mert sosem hó elején jön valami nagy akció, hanem 20 után... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#151581) erahurka válasza kicsako (#151569) üzenetére


erahurka
félisten

Én HD Ready tévével nyomom, teljesen jó.

Viszont ha most veszel tévét, akkor már valami Full HD darabot nézz szerintem. Nem hinném hogy 2018-ban még kaphatóak értelmes cuccok Full HD alatt.

(#151582) .LnB válasza saelin (#151580) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Yakuza Kiwami
EA SPORTS™ NHL® 18 Standard Edition
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Journey

Ezeket vettem 20.-a előtt. Azóta semmit. ;]

Jó mondjuk engem csak ezek érdekelnek már, de egyik se annyira nagyon, hogy rögtön az első akcióra ráugorjak:

Monster Hunter: World
MLB The Show 18
Shadow Of The Colossus

Mind a három olyan cím, hogy kipróbálnám, de nem minden áron.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151583) penge111 válasza .LnB (#151582) üzenetére


penge111
addikt

Shadow Of The Colossus ezt ha lehet mindenképpen vedd meg a játéktörténelem egyik legkiemelkedő alkotása!!! Ps2, Ps3 és végül Ps4-en is kijött, nem véletlen tette tiszteletét ennyi generáción :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151584) .LnB válasza penge111 (#151583) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ismerem magát a játékot. Nagyjából. Azért kételkedek benne mert csak arról szól, hogy ellovagolok egyik óriástól a másikig? Leverem, megyek tovább? Vagy van valami összekötő mechanika is? (Nem nézek róla videókat a spoilerek miatt. :D )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151585) SH4D0W2011 válasza Bad Pritt (#151578) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha lötyögős kell, ne a Rally-t vedd. :D Én mondjuk PC-n toltam, kontrollerrel, szerintem teljesen jó, de elég nehéz.

(#151586) .LnB válasza Bad Pritt (#151578) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PC-n toltam kormánnyal a Dirt Rally-t. Az nem az a fajta "lötyögős" rali. Én izzadtam vele rendesen. Azt nem tudom, hogy bekapcsolt segítségekkel milyen lehet kontrollerrel. Én mindent kikapcsolva játszottam.

Egyébként próbáltam a WRC 7-et is, az már inkább egy kellemesebb "lötyögős" játék. Nem rossz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151587) ldave válasza .LnB (#151584) üzenetére


ldave
félisten

Lényegében nincs más ellenség a játékban, csak az kolosszusok.

A Slime draws near! Command?

(#151588) penge111 válasza .LnB (#151584) üzenetére


penge111
addikt

Igen, erről szól kb. van persze egy kis sztori is mellé. De a lényeg a kolosszusok megvalósítása, az az érzés amikor diadalmaskodsz egy ilyen óriás felett, illetve van olyan is amikor szinte sajnálja az ember, hogy meg kell ölni. Tudtommal nem született azóta se ilyesmi játék, a FromSoftware játékai is mások, persze az adrenalin löketett azok is adagolják rendesen bossfightoknál, ennyiben talán hasonlítanak.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151589) Kendek válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na eljött a Battlefield 1 és a Titanfall 2 ideje. A bundle csak 5.332 Ft PS+ mellett. Ennél olcsóbb sosem volt, se együtt, se külön-külön. Ennyit talán megér a két kampány, multi nem érdekel. :)

<-ƘƘ->

(#151590) #20844032 válasza .LnB (#151586) üzenetére


#20844032
törölt tag

Na hát a Dirt Rally naaaagyon nem az a lötyögős fajta :D
És aki tolta már, az nézze meg ezt, aztán mossa fel magát a padlóról. Ez a különbség a fotelversenyző meg a vaalódi között :D

(#151591) Bad Pritt válasza .LnB (#151586) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Köszi srácok, akkor marad a Need for Speed. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151592) .LnB válasza #20844032 (#151590) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is azt írtam, hogy nem a lötyögős fajta.
A fotelversenyző meg a valódi között pedig ez a különbség: [link]

(#151591) Bad Pritt Jó választás. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151593) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#151591) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Neeeee!A Dirt 4 remek játék.A Dirt Rally szimulátor rajongóknak készült, a Dirt 4 meg kontroller fotel bajnokoknak. :K

(#151594) WhiteWalker válasza penge111 (#151579) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én meg a WFF vagyok úgy mint te a Kingdommal :DDD
Ráadásul a FF XV nekem egy nagy csalódás volt...
Viszont az Ys VIII és a Disgaea V játék tetszik a gameplay videók alapján, sőt az előbbit sok helye is említik mint top 10 JRPG játékot és az utóbbit is ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

(#151595) penge111 válasza WhiteWalker (#151594) üzenetére


penge111
addikt

Meglátom milyen lesz WFF, demo alapján nem annyira jött be, de sokan dicsérték. Én az online részek és az FF XV és FFXII (már ezt is beszereztem PS4-re) kivételéve valamennyi részt végigvittem, és rengeteg poén utalás van a korábbi részekre, remélem nem bánom meg a vételét. Bloodborne után vagy a WFF vagy az FF XII lesz a soros.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151596) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

2590 FT a Mass Effect Andromeda a Storeban.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#151597) penge111 válasza Adam_Shepard (#151596) üzenetére


penge111
addikt

Amúgy én is szerettem a trilógiát, nagyon elbaszarintották az Andromédát, vagy csak túl sokat vártak tőle a rajongók?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151598) Adam_Shepard válasza penge111 (#151597) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, én amikor először megvettem az elején a csaj arca az olyan volt, mintha egy pattintott kovakővel faragták volna. Azóta több javítás is jött hozzá. Most ennyiért szerintem rámegyek, már csak azért is mert több ismerősöm vette meg innen és tudunk multizni majd.

Amúgy sokat vártak a fanok, és a hármat eléggé cudarul sikerül anno befejezniük. Az is elég mély nyomot hagyott bennünk.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#151599) #20844032 válasza penge111 (#151597) üzenetére


#20844032
törölt tag

Is-is. Olyan nagyon nem baszarintották el, sőt, én azért halványan még éreztem benne a bugit (de lehet hogy ez már egyszerűen az ME-univerzum miatt van), de nem több, mint egy (mára)tisztességes iparosmunka. Ahogy megjelent, az viszont gyalázatos volt. Én akkor toltam, mire befejeztem kikupálták. Ezzel együtt sem volt rossz emlék, és én kevesebbet fanyalogtam, mint a nagyja, pedig eléggé ME rajongó vagyok.
Egy biztos, ez már nem az a szint, ami a trilógia volt.

(#151600) cyberkind válasza #20844032 (#151599) üzenetére


cyberkind
félisten

És a trilógia végét is elszarták. :DDD

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.