Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Motion_Blur válasza D.Orion (#950) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én a rönyót ki tudtam volna, de nem tűnnek annyira meggyőzőnek... én is sakkoztam vagy fél óráig de érdemi változás nem történt :N

Sima RB 1-2. megint időmérő lett, szal nem számítok semmi jóra...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#952) D.Orion


D.Orion
veterán

DIR-t lecseréltem Sutil-ra. Ne kérdezzétek miért dobtam ki 10M-át az ablakon. Ezt jól elcsaptam most. :DDD

Ui.: De Senna kiejtette őt is, szóval ez majd holnap kiderül, hogy nyertem-e vagy vesztettem ezzel. 10M-át biztos nem hozza vissza mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#954) Motion_Blur válasza D.Orion (#952) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Versenyre még talán jobb is a 11. mint a 9-10.
Választhat keveréket és új gumit.

Természetesen én is besz*ptam a váltást Algással meg a Sauberekkel...

Combos 42 ponttal várom a versenyt..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#955) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

217 pötty, köszi Algás, di Resta :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#956) bobace válasza D.Orion (#952) üzenetére


bobace
őstag

Csúfos lett nekem is, kellett nekem di Restát Sutilra cserélni... 193 pont lett a vége, pedig az időmérő után nem így nézett ki... Erre fel kiesik a fél bagázs..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#957) D.Orion válasza bobace (#956) üzenetére


D.Orion
veterán

Szintén zenész. :W Mekkora szar döntést hoztam megint. :W

(#958) bobace válasza D.Orion (#957) üzenetére


bobace
őstag

Meglepődtem, de ezzel az eredménnyel is jutott plusz 15 hely összesítetteben. Úgy látszik Webber a RBR-eseket is visszavetette.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#959) Plutor válasza bobace (#958) üzenetére


Plutor
aktív tag

230 pont Webber és Rosberg nélkül.
Annyira azért nem rossz. :DD

(#960) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

203 pont - Algás jól elxarta.... :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#961) D.Orion válasza Motion_Blur (#960) üzenetére


D.Orion
veterán

Én meg az utolsó pillanatban nyomtam egy visszaállítást és nem vettem meg a Sauber helyett a Force India-t. Szerinted mennyit buktam ezzel... :N Most meg annyit nőt az áruk, hogy ha meg is veszem, akkor következő versenyre meg már nagyon rizikósak.

(#962) bobace


bobace
őstag

Megint 198 pont.. Kezdek letenni a 3. helyről. Továbbra is bosszankodhatok azon, hogy ez a Di Resta gyerek milyen jó, Petrov meg egyre értékelhetetlenebb...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#963) Sanya595 válasza bobace (#962) üzenetére


Sanya595
senior tag

247 pont. :C
Hoztam rajtad majdnem 50 pontott,igy már csak 20 pont az elönyöd. :R

(#964) bobace válasza Sanya595 (#963) üzenetére


bobace
őstag

Ejha, gratula! Nem is néztem visszafelé, mondom elég nagy előnyöm van, el is fogyott :D
Be kell ma indítanom a matekot, és valami teljesen új csapatot összerakni, mert jelenleg nincs bővítési lehetőségem felfelé.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#965) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most eljutottam oda hogy be tudnám rakni a Red Bull-t a McLaren mellé, és mondjuk pilótának Maldonado-t de a maradék két komponens a sereghajtó csapatokból jönne ki.

Másik lehetőség hogy marad a Ferrari, McLaren és jön hozzá a Mercedes. Pilótának az egyre stabilabb di Resta megmarad + lenne egy Lotus-os másodszámú pilóta...

mod: grat Plutor-nak és Sanya595-nek is :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#966) D.Orion


D.Orion
veterán

Év elején azt terveztem, hogy így legelős nekifutásra TOP10-ben legyek, necces lesz, de még nem adtam fel. ;]

(#967) bobace


bobace
őstag

Na átalakítottam a csapatot, újra RB-vel próbálok a színen maradni, és DIR-t sem hagyhattam ki. Meglátjuk mi lesz így.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#968) Sanya595 válasza Motion_Blur (#965) üzenetére


Sanya595
senior tag

Jahh... :C
Nagyon jól jártam,mert sokáig gondolkodtam,de végül a "Mester"-t lecseréltem és nagyon bejött,mert kiesett végül...
Célom még mindig a top 3-ban végezni év végén.

(#969) Plutor válasza Motion_Blur (#965) üzenetére


Plutor
aktív tag

:R
Jó kis kör volt,összetettben is feljöttem a 13. helyre. :C
A Mester majdnem kiütötte a pilótám.

(#970) Qorthral


Qorthral
őstag

Hejh, nehéz ügy ez az idei bajnokság. :)
Nagyon megnehezítettem a sajét dolgomat az idő előtti RBR-McLaren váltással. Félő, hogy a 3. hely már nem is jön majd össze. De sebaj, azért a minél jobb helyezés továbbra is cél, a többit meg majd jövőre.

Plutor: Grat, nagyon szépen araszolsz felfelé és a csapatod alapján a TOP10re is simán esélyes vagy. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#971) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vajon a McLaren-Ferrari-Sauber triót érdemes lecserélni egy RedBull-Mercedes-Reanult-ra?

Szerintem Suzukában a bikák nagyon erősek lesznek és kettős győzelemmel akarják ünnepelni a címet. Tavaly is első sor volt + kettős győzelem és Vettelnek nagyon fekszik a pálya.

Kérdés hogy mit tud majd a Merci, és még nagyobb hogy a Renault. Spa-ban és úgy általában a hosszabb kanyarokkal tarkított pályákon jól mentek idén, viszont a szingapúri teljesítményük után kérdéses hogy vissza tudnak-e térni a top10-be :U

A kérdésre a választ valszeg az első 3 szabadedzés adja majd meg, de kíváncsi vagyok Ti mit lépnétek :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#972) válasza Motion_Blur (#971) üzenetére



addikt

Én ha váltanék a helyedben a Merci helyett betenném Schumit pilótának, msotanában javul és Suzukában mindig nagyon erős volt, kb egy árban van a kettő.

Renault helyett sztem maradhat a Sauber, kétszer annyiba kerülnek és még az se biztos, hogy egyáltalán több pontot hoznak majd. Sauber állítólag kap egy nagyobb update csomagot is állítólag.

De persze azért jobb megvárni a szabadedzéseket és nem vállalok felelősséget.:)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#973) #70869248 válasza (#972) üzenetére


#70869248
törölt tag


Ennyi jár MS-nek! :)

(#974) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hmmm igazatok lehet, pont befér még a Mester di Resta mellé úgy hogy megmarad a McLaren és a Ferrari :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#975) D.Orion válasza Motion_Blur (#974) üzenetére


D.Orion
veterán

A következő futamon, akkor eldől, hogy tovább távolodsz-e tőlem pontokban vagy sikerül téged befognom. Mivel én teljesen eltérő taktikán leszek, de nem mondom meg, hogy min. ;]

(#976) Motion_Blur válasza D.Orion (#975) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gondolkozok még Hamilton-ban is, azt érzem itt most vissza fog vágni keményen. Majd 1 hét múlva reggel 5h59-kor eldöntöm ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#977) SzalaiG válasza #70869248 (#973) üzenetére


SzalaiG
addikt

Én is betettem. Végre megvan a Senna-Schumi páros. :)

(#978) D.Orion


D.Orion
veterán

Eddig jó. :D

(#979) bobace válasza D.Orion (#978) üzenetére


bobace
őstag

Eddig 58, meglássuk.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#980) D.Orion


D.Orion
veterán

Kamui a 7!

Nem is tudtam erről a szabályról, de így jogos. Vajon akkor is észreveszik ezzt a szabályt, hogy ha nincs LH "kirohanása" és a hazai pálya előnye? ;] Persze, hogy észreveszik, csak kicsit trollkodtam. ;]

(#981) D.Orion


D.Orion
veterán

:( 48. körig úgy nézett ki, hogy nagyon jót alkottam. Aztán elfogytak Kamui abroncsai. :(

A két Mercedes nagyon nagyot alkotott. :R Perez szép csendben a 8. lett. :Y

Motion_Blur, Oliverda: Gratula mindkettőtöknek, szép volt. Maximálisan a legjobb lett a hétvégétek.

[ Szerkesztve ]

(#982) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

228 pont :C

D.Orion: köszi, Perez nagyot ment :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#983) attisx


attisx
addikt

242 pont. :Y Idei legjobbam. :))

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#984) Motion_Blur válasza attisx (#983) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gratula :R

Én meg elszámoltam, 233 ponttal nekem is a legjobb eredményem :B
Kár hogy elbaxtam az év elejét, így max. a 8. hely elérhető a ligában..

Na majd jövőre :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#985) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

78 pont :DDD

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#986) attisx válasza Motion_Blur (#984) üzenetére


attisx
addikt

Kösz.

Közben rájöttem, hogy a Q3-as kavarással nem számoltam (Schumit vettem 7.-nek), szal' csak 241 pontom lett. :B

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#987) bobace


bobace
őstag

Most így hirtelen az időmérős kavarással nem tudom mennyi pontom lesz, vagy hogy kellett volna számolni, de ha tegnapi 58 ponthoz hozzáadom a mait, akkor 239, ide legjobb.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#988) bobace


bobace
őstag

Ejj a 3. hely kezd elúszni. Grat Shiftie, elég brutálul kented.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#989) D.Orion


D.Orion
veterán

Bakker! 207 pontom lett a hétvégén, ez az idei legjobb. Nem gondoltam volna, hogy bárkit is megelőzök most.

Most viszont dilemma van, mert csak akkor tudok berakni jó versenyzőt, hogy ha eladom az egyik "top" csapatot. Azt hiszem, hogy az utolsó pár versenyre én már nem tudok módosítani semmit. Kamui helyére pl Petrov-ot hülyeség berakni, mert hol egyik hol másik a jobb. Pláne, hogy a Renault idén már nem fejleszt szinte semmit az autón, a Sauber meg igen.

[ Szerkesztve ]

(#990) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

PB qual eredmény: 53 pont :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#991) attisx


attisx
addikt

49p. (Ha minden igaz...)

Remélem holnap Schumi és Perez javítanak néhány pozíciót... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#992) Qorthral


Qorthral
őstag

Eddig nem rossz a hétvége.
Remélem Hamilton a versenyen is meghálálja a bizalmat, amit már jópár Nagydíj óta újra meg újra megszavazok neki. :)
Persze nem véletlenül, mivel kb csak így van némi esélyem előretörni és így is halvány.
Ha visszább esek az már nem nagyon érdekel. Az idei év amúgy is kb kuka már, szóval elkezdtem az erőforrásaimat a jövő évre átcsoportosítani :DD

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#993) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

És Perez az utolsó körben 12-ről visszaesik a 16. körre, hihetetlen :W

Ez nagyon gyenge volt, kár volt Algást lecserélni... 197 pötty...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#994) Qorthral


Qorthral
őstag

Grat Hami, nagyon szépen védted a helyed az überautó ellen. :)
Így végre ismét egy jó hétvége, kb 236 ponttal. :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#995) attisx


attisx
addikt

186. Idiòta Petrov... :W

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#996) Plutor


Plutor
aktív tag

Petrov :W Ez duplán volt rossz nekem.

(#997) bobace


bobace
őstag

247 Petrov kiesésével is, ha jól számoltam :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#998) Qorthral válasza bobace (#997) üzenetére


Qorthral
őstag

Azt nem hiszem, olyan 224 körül számoltam Neked. :)
Szerintem valamit elnéztél. Persze úgy sem rossz.
Reggel kiszámolgattam kb-ra, hogy most végre nekem lett a legtöbb pontom a TOP10-ből, ezért furcsálltam, hogy 247-et írsz be. Nézd meg még egyszer. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#999) Motion_Blur válasza Qorthral (#998) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is 224-et számoltam neki :))

Grat nektek! :R

Reméljük Plutor kolléga nem esik ki az összetett top10-ért folytatott csatából!

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1000) Qorthral válasza Motion_Blur (#999) üzenetére


Qorthral
őstag

Sajnos erősen vissza fog esni :(
Viszont jól áll "anyagilag", szóval sztem még bármi lehet, akár TOP10 is. Mondjuk én már egy TOP100-zal is beérném... Tavaly utolsó futamon estem ki belőle és idén sem lesz meg sajnos. De legalább marad cél a jövő évre. Gondolom Te is gyúrsz valami izmos helyre 2012-ben Motion, nem? :) Van egy olyan sejtésem, hogy elég nagy tolongás és erős mezőny várható a pár dobogós helyért!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.