Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Qorthral válasza (#450) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, nagyon úgy fest. Még az is lehet, hogy megvárják az utolsó teszt eredményét.
Most, hogy 2 héttel később kezdődik az idény, ők is jobban ráérnek. De azért jobb lenne, ha indulna már. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#452) válasza Qorthral (#451) üzenetére



addikt

Nekem mindegy mikor indul. Így is-úgy is megvárom a pénteki szabadedzést mielőtt nekiállok a csapatomnak.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#453)



addikt

Nah, arra gondoltam készítek egy kis FAQ-t és beteszem az első hsz-be, hogy ha esetleg idén lesznek új tagjaink legyen hova irányítani őket. Erre gondoltam:

GYIK

Mi ez az egész?
Forma1-es fantasy liga. A lényeg, hogy összeállítasz magadnak egy F1-es csapatot (2 versenyző, motor, karosszéria, személyzet) és a csapatod aszerint kapja a pontokat, hogy a valós F1-es versenyeken hogyan szerepelnek az összetevőid. Hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog: a csapatod összeállítására adott pénzösszeg áll rendelkezésre. Értelemszerűen minél erősebb egy komponens, annál drágább. Minden futam után az elért eredményeid függvényében a pontjaid mellé pénzt is kapsz, így futamról futamra fejlesztheted a csapatod. A játék célja, hogy az évad végére neked legyen a legtöbb pontod.
Részletes szabályok

Hogyan tudok csatlakozni?
Regisztrálj itt. Majd a ligáknál keresd meg és csatlakozz a PhantasyF1 ligához. Itt csak PH-sok vannak így közvetlenül összehasonlíthatjuk az eredményeinket egymással.
Arra kérlek, hogy ha csatlakozol a ligához, vagy itt ebben a topicban jelezd, vagy küldj nekem egy PM-et, amiben megerősíted, hogy PH-s vagy, különben nem fogom elfogadni a jelentkezésedet.

Mennyi időmbe kerül ez?
Az bajnokság hossza értelemszerűen minden évben egybeesik az aktuális F1-es idénnyel. Hogy mennyi időt szánsz a csapatod összeállítására, az kizárólag rajtad múlik. Fordulonként kb 5 perc is elég, de ha szeretsz elmerülni a részletekben és kipróbálni minden kombinációt, akkor akár 1-2 órát is elszöszölhetsz vele.

Inaktivitás
Ha 3 egymást követő fodulóra sem állítasz össze csapatot magadnak és ezt előre nem is jelzed nekem, akkor törölni foglak a ligából. Feledékenyeknek új szolgáltatás: akik szeretnék, priviben adják meg nekem az emailcímüket és minden nagydíj előtt 1-2 nappal küldök egy emlékeztetőt a címükre.

Szezon közben is be lehet szállni?
Mindenképp ajánlott az első verseny előtt csatlakozni, mert minden kihagyott fordulóval egyre nagyobb hátrányba kerülsz. De bármikor be tudsz szállni. Egyébként indulnak külön ligák azoknak, akik később csatlakoztak, ahol egyenlő feltételekkel mérhetik össze magukat a többi későn ébredővel.:)

Örökranglista

2010 - Teljes ranglista
1. b-type - 3013 pont
2. Qorthral - 2967 pont
3. madster - 2830 pont

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#454) válasza (#453) üzenetére



addikt

Várok pár napot, mielőtt megkérek egy modit, hogy tegye be első hszbe. Arra kérlek titeket, hogy addig nézzétek át és szóljatok ha valamit rosszul írtam, vagy kihagytam, vagy helyesírási hiba van, vagy akármi.

Jah, ha van esetleg valami frappáns vagy jópofa ötletetek a liga nevére, akkor azt is megváltoztathatjuk még.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#455) válasza Qorthral (#451) üzenetére



addikt

Rájöttem közben, hogy a múlt héten már csak azért sem indulhatott volna a liga, mivel akkor még a HRT-nek nem volt 2. versenyzője. Asszem pont tegnap erősítették meg Liuzzit és vele lett teljes a mezőny.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#456) attisx válasza (#455) üzenetére


attisx
addikt

Let the game begin!!!

Ahogy várható volt nem lesz nagy mozgásterünk, de legalább egy minimum konfig mellett az RBR, és a Ferrari csapatok egyike is elérhető...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#457) Oliverda válasza (#454) üzenetére


Oliverda
félisten

Prohardver PH!ormula 1 team? :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#458) válasza Oliverda (#457) üzenetére



addikt

Pont most írtam a modiknak, hogy írják át az első hszt, ahol már PH!antasy F1-ként írtam be a liganevet...
Jaj és megcsináltam a ligát is, itt lehet csatlakozni.

szerk: meg is van az első tagunk:)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#459)



addikt

Sajnos nem mentettem le a tavalyi logónkat, szóval ha valakinek megvan, vagy esetleg tud valami jókis PH logót, akkor pls linkelje be ide.

Maximum file size: 20 MB
Allowed extensions: jpg jpeg png gif
A képnek 80x80 és 800x800 pixel méret között kell lenni

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#460) attisx válasza (#458) üzenetére


attisx
addikt

AttisX néven jóváhagyásra várok.

És az avatár:

:)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#461) válasza attisx (#460) üzenetére



addikt

Felvettelek.:)

Nézegettem az árakat közben, látok néhány túl meg jópár alulárazást, szóval most hirtelen nagyon sokféle kombinációt el tudok képzelni, ami mindenképpen jó. Izgalmas idény lesz már most érzem. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#462) madster válasza (#461) üzenetére


madster
tag

madster néven csatlakoztam :)

(#463) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Hi! Nemtom néven jelentkeztem.

(#464) Qorthral


Qorthral
őstag

No hat en is itt leszek iden is :)
Cel masodszor is dobogo, lehetoleg elorelepve. De pokoli nehez lesz es ez a jo. :)

Remelem eros mezony gyulik ossze a ligaban ismet ill. tobben is leszunk.
Ugy latom, hogy a tavaly TOP10 szep lassan iden is beregel majd, ami szuper.
Meg paran azert hianyoznak, kulon kiemelve persze a gyoztesunket. :)

A PH! rendes F1es topikjaban is jo lenne nepszerusiteni a ligat, szerintem sokan egyaltalan nem tudnak rola! Par naponta beirhatnank felvaltva a topik cimet meg par szot a jatekrol. Mit szoltok?

Az idenyrol: Szerintem nagyon izgalmas lesz, a liga pedig meg izgalmasabb. Az arak jok, nem tul magasak es nem is tul alacsonyak, es van azert nemi mozgasterunk, tobb, mint tavaly indulaskor. Szerencsere. :) Kivancsi leszek ki merre indul el, tavaly en nagyon rosszul kezdtem, szoval ez nem az erossegem. (A McLarenhez hasonlitok eteren :)) .)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#465) válasza Qorthral (#464) üzenetére



addikt

Majd promozhatjuk az F1 topicban, én is gondoltam rá, csak még picit várnék vele, sztem ráér a futam hetén. Nem akarom, hogy az legyen, hogy valaki most lelkesen beregisztrál, aztán két hét alatt meg elfelejti és vissza se jön vagy ilyesmi.

Közben sikerült átiratni az első hsz-t, szóval az új emberkéket lehet majd rögtön oda irányítani, hogy legyenek képben.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#466) attisx válasza (#465) üzenetére


attisx
addikt

"Nem akarom, hogy az legyen, hogy valaki most lelkesen beregisztrál, aztán két hét alatt meg elfelejti és vissza se jön vagy ilyesmi."

Ezt elkerülendő kellene majd folyamatosan a felszínen tartani a dolgot. Például a versenyek/ szabadedzések előtt 1-2 nappal is be lehetne szúrni egy emlékeztetőt az F1 topikba. Én valami ilyesmire gondoltam:

[PH!antasy F1 Liga Emlékeztető!]

Újabb verseny hétvége közeleg, ami egyben újabb fordulót is jelent az F1ligában. Ha van saját csapatod, és a PH! házi ligájához is csatlakoztál, kérlek aktualizáld az összeállításod.

Amennyiben beléptél a PH! házi ligájába, ám bármilyen okból kifolyólag nem áll módodban, szándékodban a játék folytatása, kérlek töröld (töröltesd) magad a ligából, hogy a magára hagyott csapatod eredményei hosszútávon ne rontsák a PH!antasy F1 átlagpontszámát.

[/PH!antasy F1 Liga Emlékeztető!]

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#467) #70869248


#70869248
törölt tag

hahó, jó szezont, jó versenyeket! :)
..most nézem hogy mi is lesz..

(#468) válasza #70869248 (#467) üzenetére



addikt

Felvettelek.

Sőt, a tavalyi első helyed elismeréseként admin jogokat is adtam.:)
Nyugi ezzel nem jár semmi kötelesség, elintézek mindent, mint eddig, de ha véletlenül kedved van felvehetsz vagy kirúghatsz valakit. :)

attisx: az első hszbe direkt beírtam, hogy aki igényli az adja meg az emailcímét és küldök neki minden futam előtt emlékeztetőt. Az F1 topicban szezon közben én már nem spammelnék, de persze, ha Ti akarjátok beírhatjátok.:)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#469) #70869248 válasza (#468) üzenetére


#70869248
törölt tag

arghhh ...hatalom! :D
thx, szal nézegetem és van elképzelés, de muszáj megvárni a versenyhétvégét...mindenesetre úgy néz ki nem lesz olyan mint tavaly az USA csapattal..

(#470) válasza #70869248 (#469) üzenetére



addikt

Szerencsére van mozgástér. Egyelőre nálam az a kérdés, hogy egy élcsapattal induljak neki és a többi szemét, vagy inkább két erős-közepes elemem legyen. Nehéz ügy.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#471) Qorthral válasza (#470) üzenetére


Qorthral
őstag

Van egy harmadik megoldas is: valassz sok vacakot :DDD

Ok, vegulis raer a futam heteben, akkor viszont tobbszor is kellene majd. Foleg penteken, akkor mar sokan beneznek es ugye meg nem kesik le ha regelnek gyorsan. Idomero napjan mar keso lesz. :)

b-type: Lelkesen varom a visszavagot ;) !
Ugyanakkor meg lennek lepve, ha nem szolna bele mas az elso hely kerdesebe, sokan vannak meg itt jok akiknek kb csak pechjuk volt tavaly.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#472) Plutor


Plutor
aktív tag

Plutor néven jelentkeztem!

(#473) hunnylander


hunnylander
őstag

Jelentkeztem én is, hunnylander néven. Cél a győzelem. :DDD

www.HunnyF1.com

(#474) válasza hunnylander (#473) üzenetére



addikt

Látom a tutit betetted már magadnak, a többi meg nem fontos. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#475) hunnylander válasza (#474) üzenetére


hunnylander
őstag

Az volt a legeslegelső konfigurációm, ma néztem arra legelőször, még morfondírozok rajta, a Ferrari is csábít. :D

www.HunnyF1.com

(#476) Peat;) válasza (#474) üzenetére


Peat;)
veterán

Én is jelentkeztem, köszi.

(#477) Honey Bátyó


Honey Bátyó
csendes tag

Üdv,

Ismét jövök, maradtam Honey...

Angol fordítás olcsón, igényesen és gyorsan! Just call me - this is not a joke!

(#478) válasza Honey Bátyó (#477) üzenetére



addikt

Hamarabb elfogadtalak, minthogy beírtad ide. :)
Peat is bent van.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#479) Honey Bátyó válasza (#478) üzenetére


Honey Bátyó
csendes tag

Köszi, ez tényleg gyors volt :R

Angol fordítás olcsón, igényesen és gyorsan! Just call me - this is not a joke!

(#480) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ismét jövök, remélem több szerencsével! :)

(#481) Sanya595 válasza (#478) üzenetére


Sanya595
senior tag

Csatlakozási kérelem leadva. :R

(#482) proof88


proof88
addikt

Én is jelentkeztem! :)

(#483) válasza SzalaiG (#480) üzenetére



addikt

A ligába beléptél? Mert nem látom a jelentkezésedet...

A többieket felvettem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#484) válasza (#483) üzenetére



addikt

Persze lehet, hogy azért nem látlak, mert közben b-type rajtad tesztelte a banhammert. :D
Mostantól mindig fennáll majd ez a lehetőség is. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#485) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Idén aktívabb leszek, mint tavaly :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#486) SzalaiG válasza (#483) üzenetére


SzalaiG
addikt

Belépek mindjárt. :)

(#487)



addikt

hajrá hajrá, gyülekezzünk, sokasodjunk :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#488) SzalaiG válasza (#487) üzenetére


SzalaiG
addikt

Beléptem, de nem tudom merre induljak. :F Tippek?
Schumi-Heidfeld páros mellé egy Ferrari-RB-McLaren csapatot szeretnék. :U

(#489) attisx válasza SzalaiG (#488) üzenetére


attisx
addikt

"Schumi-Heidfeld páros mellé egy Ferrari-RB-McLaren csapatot szeretnék."

Na ilyened nem mostanában lesz. Egyikünknek sem... :DDD

Én valószínűleg egy top csapat + minimum felállás mellett fogok dönteni. A Ferrari és az RBR várhatóan egész évben nagyon erős lesz, ha most nem rakjuk be az egyiket, akkor lehet, hogy jó pár fordulóig esélyünk se lesz megszerezni őket.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#490) Motion_Blur válasza SzalaiG (#488) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Karosszériából érdemes várhatóan topcsapatot választani + egy nem tök utolsó pilótát. A többi kategóriában meg amire maradt lé :D

: elég komoly pilótapárosod van :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#491) válasza Motion_Blur (#490) üzenetére



addikt

Jaja, csak az a baj, hogy járgányra már nem maradt pénzem... Jelenleg szponzorokat keresek, remélem az első versenyig összegyűlik, még szerencse, hogy Bahrein elmaradt, nem is tudtam volna rajthoz állni...
Sajnos így a teszteket is ki kellett hagyjam, szóval van gond elég.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#492) Motion_Blur válasza (#491) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Avatart hogy lehet magamnak varázsolni? Vagy Te varázsolsz?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#493) attisx válasza Motion_Blur (#492) üzenetére


attisx
addikt

Saját adatok / szerkesztés ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#494)



addikt

Valamelyikőtök ismer egy "qgetata-t"?
Jelentkezett a ligába, de én nem ismerem, nem tudom, hogy prohardveres-e avagy sem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#495) Motion_Blur válasza (#494) üzenetére


Motion_Blur
félisten

PH!-s

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#496) válasza Motion_Blur (#495) üzenetére



addikt

köszi
új taggal bővültünk:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#497) baluronin


baluronin
újonc

Csatlakozási kérelem leadva :B

(#498) válasza baluronin (#497) üzenetére



addikt

approved

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#499) qgetata


qgetata
csendes tag

Csatlakoztam! Hurrá!
Eddig az összes F1liga évadban indultam több-kevesebb sikerrel. Hajrá mindenkinek!!!

(#500) Qorthral


Qorthral
őstag

Már csak 1 hét és indul a szezon és ezzel a verseny is, végre! :)
Látom szépen szaporodik a létszám, erős meccs lesz! Már alig várom, kíváncsi vagyok, ki milyen stratégiával és csapattal indul. :)

Közben a topic is elérte az 500. hszt, csak így tovább. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.