Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Nincs rossz áron: [link]

(#36352) plaszy válasza csucsbicep (#36351) üzenetére


plaszy
őstag

Elírás? :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#36353) csucsbicep válasza plaszy (#36352) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Több, mint valószínű. :)

(#36354) bijesz


bijesz
aktív tag

Ha ezt megveszem webshopon ennyiért oda is adják?

(#36355) csucsbicep válasza bijesz (#36354) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Vegyél egy halommal, add el drágábban és meggazdagszol. :) Sztem átfogják nem sokára írni.

(#36356) Dluinet válasza chungee (#36350) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szürke szövött tetőfólia, építőanyag kereskedésekben 30-50 négyzetméteres kiszerelésben, kb 110-150Ft négyzetméter áron.
Általában 1,5m széles, de néhol lehet kapni 4m széleset is. A csíkokat összeragaszthatod 20cm átlapolással, Tesa Duck vagy hasonlóan erős ragasztószalaggal.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36357) bijesz


bijesz
aktív tag

Épp újítani akarom a konfigom ennyiért best buy

(#36358) Janoska26 válasza csucsbicep (#36351) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Nem tudom, de én rendeltem kettőt webshopon, kíváncsi vagyok mi lesz belőle :D

(#36359) plaszy válasza Janoska26 (#36358) üzenetére


plaszy
őstag

Jönnek majd az "elnézést kérek"-kel, vagy "az árváltoztatás jogát fenntartjuk"-kal. :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#36360) Hunter2 válasza bijesz (#36354) üzenetére


Hunter2
addikt

ha elírás akkor nem, minden ilyen oldalra ki van írva hogy sajtóhibákért felelősséget nem vállalnak.

(#36361) bijesz


bijesz
aktív tag

Egyet én is mert én nem vagyok mohó, :D hátha csak akciós :DD

(#36362) chungee válasza Dluinet (#36356) üzenetére


chungee
addikt

Értem. Köszi.

(#36363) zsolt19900 válasza Janoska26 (#36358) üzenetére


zsolt19900
őstag

én is rendeltem egy párat és megnéztem az oldalukon van ugyan írva, hogy az elírásért nem vállalunk felelősséget, de ott van utána, hogy nézzenek utána a termék honlapján a specifikációknak, szóval a kikötés elvileg csak arra vonatkozik, nem szó szerint írták, hogy az árakra is kiterjed :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36364) bijesz válasza zsolt19900 (#36363) üzenetére


bijesz
aktív tag

Ok, és mész majd az ügyvédeiddel? :DDD

(#36365) zsolt19900 válasza bijesz (#36364) üzenetére


zsolt19900
őstag

nem, nem szerepel a terveim között, csak szépen adják oda a megrendelt összegért azt csókólom

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36366) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Nem sokára lesz egy pár ilyen lap az apróban. :)

(#36367) goodboy007


goodboy007
senior tag

Webshopokra nem terjed ki, hogy amennyiért kínálnak valamit, annyiért kötelesek odaadni?

Mikor megjelent a Dead Space 1 emlékszem a TESCO véletlenül 3990-re árazta be, pedig mindenhol máshol 9990-ért dobálták és kötelesek voltak egy hétig/készlet erejéig 3990-ért odaadni, mert annyiért hirdették.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#36368) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Nincs valakinek eladó USD-ja?12.500,- kellene occsóér ;) , na jó nem annyira occsóér.

[ Szerkesztve ]

(#36369) Janoska26 válasza goodboy007 (#36367) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Ebben bízom én is, asszem rendelek még vagy 10-et ;]

(#36370) cserkész válasza zsolt19900 (#36363) üzenetére


cserkész
tag

Én is elolvastam és tényleg nincs írva az árról semmi.........mindjárt rendeltem egyet én is :DDD

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#36371) CPT.Pirk válasza goodboy007 (#36367) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az valami más kategória. a TP Compban sem adtak nekem 0Ft-s procit, pedig annyiért hirdették. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#36372) bijesz válasza Janoska26 (#36369) üzenetére


bijesz
aktív tag

Biztos nem néznek utána miért jött a héten 100 megrendelés hirtelen erre a lapra :DD

(#36373) Djroberto válasza bijesz (#36372) üzenetére


Djroberto
tag

ha nincs készleten azt mondhatják,hogy nem tudták beszerezni,ezzel meg van oldva,ennyi.

:-)

(#36374) Dluinet válasza Djroberto (#36373) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kellene szólni a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságnak, hogy a webáruházakra vonatkozó szabályok, néhány dologban hasonlóak legyenek, az off-line boltokéhoz.

Az ismerőseimmel is napi szinten előfordul, hogy egy terméket megrendelnek, mert jó áron van, aztán két heti hitegetés után, ajánlanak hasonló árban, egy sokkal gagyibbat.
Mindez úgy, hogy a termékek "raktáron van" jelöléssel vannak ellátva.

A webáruházakban kötelezően meg kéne jelölni, hogy raktárkészleten van-e az árú, amennyiben igen, akkor kötelesek legyenek azt az ügyfélnek a meghirdetett áron odaadni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36375) bijesz válasza Dluinet (#36374) üzenetére


bijesz
aktív tag

Akkor mindenki kiírná, hogy semmi nincs raktáron azt' jónapot

(#36376) Bandus99


Bandus99
őstag

jelenleg nincs keszleten ez a lap

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#36377) Dluinet válasza bijesz (#36375) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Hogyan mondjam finoman?
Magyar webáruházak 95%-ából fölösleges rendelni.
Az Inf0i3xnél pedig jó ha a harmadát meglehet megkapni annak amit meghirdettek. A szép múltú tPC0mp is hasonlókat csinált.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36378) goodboy007 válasza Dluinet (#36377) üzenetére


goodboy007
senior tag

Egyébként meglepődtem, hogy több dolgot is olcsóbban árulnak, mint pl. az iPon a webshopja alapján. Ezt a fülest 5700-ért ezt a nyomtatót pedig 20800-ért vettem múlt héten, pedig a budapesti árakhoz képest általában jó nagy lehúzás jellemző a kiskerekre errefelé.

Bár Szekszárdhoz meg Bonyhádhoz képest bármelyik fényévekkel olcsóbb, még Pécsen is.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#36379) bijesz válasza goodboy007 (#36378) üzenetére


bijesz
aktív tag

Iponon real time frissítik az árakat az árfolyam alakulása szerint.
Vagyis valszeg nagyker árait veszik át ami szinte realtime frissül.
Máshol ha van készlet a nagykerben pl akkor eltart egy ideig még átér a drágulás, de ez igaz a fordított ár mozgásra is ami szívás

(#36380) csucsbicep válasza Dluinet (#36377) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nekem eddig Infolex-el semmi gondom sem volt. Korrektek voltak és, amit rendeltem meg is kaptam.

(#36381) grimetime


grimetime
tag

dobtam fel képeket a laptophoz

thinkpad edge 11

(#36382) Hunter2


Hunter2
addikt

érdekel valakit egy HP tx2000 tablet noti?

(#36383) oyko


oyko
tag

Üdv

Eladó az alábbi két notebook:
1.
Dell Vostro 1015 Piros notebook - Intel Core 2 Duo T6570 2.1GHz / 2MB / 800MHz, 2GB DDR2 800MHz (1*2GB), 15.6" WXGA TrueLife (1366x768 fényes) WLED TFT + integrált 2Mp webkamera, 320GB 5400rpm SATA HDD, integrált Intel GMA 4500MHD, 8x DVD+/-RW meghajtó, 6 cellás akkumulátor 48WHr, magyar billentyűzet, Gigabit LAN, Bluetooth, Dell WLAN 1397 802.11b/g, 5-1 kártyaolvasó, Firewire, 4x USB2.0, ExpressCard foglalat, AC adapter.

Még több, mint 1 év garanciával.

Irányár: 80.000.-Ft.

2.
Dell Studio 1555 - Intel Core 2 Duo P8700 2.53GHz / 3MB / 1066MHz, 4GB DDR2 800MHz (2*2GB), 15.6" Full HD TrueLife (1920x1080 fényes) WLED TFT + integrált 2Mp webkamera, 500GB 7200rpm SATA HDD, Free DOS CD, 512MB ATI Mobility Radeon HD 4570, Slot-Load 8x DVD+/-RW DualLayer meghajtó, 9 cellás akkumulátor 85WHr, magyar billentyűzet, Bluetooth 2.1, Intel WiFi Link 5100 802.11a/b/g/n, Gigabit LAN, 8-1 kártyaolvasó, HDMI, 3x USB2.0 (eSATA), FireWire, ExpressCard foglalat, opcionális 3G/HSDPA belső modem lehetősége,tobb mint 1 év garanciával!

Irányár:125.000.-Ft.

érd.:30/223-6444
oyko@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

(#36384) Dluinet válasza csucsbicep (#36380) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Két éve felhagytam velük, lehet azóta változtak, de én már nem próbálkozom többször.

Nekem eddig Inf0i3x-szel mindig gondom volt. Az amit az árlistáról kértem 80%-ban nem volt, miután megrendelem soha nem jön meg, csak majd csütörtökön, majd szombaton, majd, majd, majd, és három hét után feladom. De b@sszus, mondanák, hogy nem lesz, ne reménykedjek.
Se hangfal, se pendrive, se alaplap, se memória, se HDD, se egér, se ház. (ez több év alatt történt)
Aztán felajánlanak egy kommersz cuccot.
De amit kinéztem és nem jött meg, az két hónap múlva is ott szerepel az árlistán, le nem szednék.

Inkább megveszem a másik boltba 100Ft-tal többért, és nem kell ötször elmenem, meg telefonálgatnom.

Én már feladtam velük.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36385) Djroberto válasza Dluinet (#36374) üzenetére


Djroberto
tag

Ebben a mai világban, ahol 2 hetente vagy havonta jön ki újabb VGA miegymás és az árak redukálódnak lfele és még lejjebb, meg kell értened azt is hogy miért nem tartanak minden szart készleten.

az hogy a webshop milyen,más kérdés de ha nem lenne raktáron jelöléssel akkor nem tudna feltölteni túl sok mindent,ergo nem működne a cég.

Az pedig hogy mit kaptok meg vagy mit nem,nem hinném hogy rajtuk múlna,hanem a pesti nagykeren,tovább kínain aki küldi,majd a DHL-n akivel küldik ,majd a "kedves" vámon.

gondold el milyen tortúrám mész végig ha rendelelsz 300 usd-ért és megfogják a vámon.
mi van ha ők rendelnek 300.000 usd-ért cuccot és annak kérik a papírjait.

gondolj bele a másik oldalra,vagy el kell menni a multi mediába ahol + 35%-ért mindent megkapsz.ezért van több minden raktáron,mert abból már nehéz veszíteni.

:-)

(#36386) Macka


Macka
veterán

Eladó:

XBOX 360 SLIM 250 GB! Pécsen vásárolt, a Citrom utcai konzolboltban, ahol a gép rögzítve is van. Nem flashelt (a slimet amúgy sem lehet), nem is letiltott. Doboza valamennyi kellékkel megvan, nagyrészt minden fóliás.
Adok hozzá egy HDMI kábelt.
Az árban az alábbi eredeti, karcmentes játékok vannak: F1 2010, DIRT3, Assassin's Creed 2 és Brotherhood, Halo ODST.

Így mindennel együtt 65.000 az ára, játékok nélkül 55. Pcike alku belefér. Csere nem érdekel, és nagyon sürgős, mert kell a pénz!!!

(#36387) a2d2 válasza csucsbicep (#36351) üzenetére


a2d2
addikt

Na már javították az árat.
De levelet még nem küldtek nekem :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36388) plaszy válasza a2d2 (#36387) üzenetére


plaszy
őstag

Csak, hogy kapni lehet. :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#36389) Debilon válasza a2d2 (#36387) üzenetére


Debilon
addikt

kíváncsi vagyok mikor küldik a korrigáló levelet a visszaigazoláshoz

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#36390) cserkész válasza a2d2 (#36387) üzenetére


cserkész
tag

Valószínüleg feltünt nekik a tegnapi 800000db-os megrendelés......... :DDD

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#36391) Macka válasza Macka (#36386) üzenetére


Macka
veterán

Módosítottam az áron, mivel többen jeleztétek, hogy sok kicsit.
A fenti összeállításban 50.000,-ért + egy Soproni :DDD vihető.

(#36392) Thomas1


Thomas1
őstag

Sziasztok!

Keresnék pár cuccot:

2x512 DDR2 ram a jelenlegi mellé, vagy nagyon olcsón akár 2x1 GB is jöhet, a jelenlegi beszámításával

DXVA képes Ati vagy Nvidia Low Profile PCI-E kártyát, fontos: LP hátlappal

Továbbá van pár eladó cuccom, nézzetek körül, hátha érdekel valami belőle.

Inkább privátot írjatok, azt gyorsabban észreveszem, és nem is mindig járok itt.

Köszi!

Üdv.
Thomas

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#36393) polip


polip
addikt

xbox 360 játékokat keresek olcsón és ha lenne valakinek egy fekete kontrollere is hozzá (wireless) az is érdekelne

illetve 250es vinyo bele ha van valakinek :)

hirtelen ennyi

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#36394) Inception


Inception
tag

Eladó karcmentes eredeti Mercenaries 2: World in Flames játék xbox360-ra.2500ft

(#36395) Debilon válasza cserkész (#36390) üzenetére


Debilon
addikt

mondjuk tényleg kíváncsi vagyok szólnak-e, hogy héjheló nem ennyi az annyi és milegyen most :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#36396) cserkész válasza Debilon (#36395) üzenetére


cserkész
tag

Én is kiváncsi leszek...... :)

[ Szerkesztve ]

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#36397) s7evcsenko válasza Djroberto (#36385) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Igen, csak hogy ehhez nekünk vásárlóknak semmi közünk... ez az Ő gondjuk.
Ha valamit nem tudnak beszerezni, akkor azt ne tegyék ki az oldalra...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#36398) cserkész válasza s7evcsenko (#36397) üzenetére


cserkész
tag

Ebben nagyon is egyetértünk!!! Ne legyen kint a shop-ban az amit nem tudnak vagy nem biztos hogy be tudnak szerezni,és valaki már írta ugyhogy megnéztem én is ,nincs kiirva az árral kapcsolatban semmi. (már az elírásra vonatkozóan)

[ Szerkesztve ]

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#36399) FuckeR19 válasza cserkész (#36398) üzenetére


FuckeR19
senior tag

fogjatok össze és kövezzétek meg őket :)

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#36400) cserkész válasza FuckeR19 (#36399) üzenetére


cserkész
tag

Ez a terv de inkább láncot használnék :DDD

[ Szerkesztve ]

"Vulnerant omnes ultima necat"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.