Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) Magnum_ válasza hcl (#36500) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem iszunk meg most valamit Bp-en? :B

I humbly and respectfully decline™

(#36502) hcl válasza Magnum_ (#36501) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Holnap érkezek :) Lehet róla szó.

Mutogatni való hater díszpinty

(#36503) a2d2 válasza CPT.Pirk (#36490) üzenetére


a2d2
addikt

Persze hogy drágán adod, ennyiért Asus extrém IV-es alaplapot árulnak az infolexben :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36504) plaszy válasza a2d2 (#36503) üzenetére


plaszy
őstag

Csak nehogy Ő is módosítsa az árát 90k-ra. :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#36505) NovaBlue válasza plaszy (#36504) üzenetére


NovaBlue
aktív tag

:DD

(#36506) Dluinet válasza a2d2 (#36503) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36507) CPT.Pirk válasza a2d2 (#36503) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kössz! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#36508) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Keresek TFT monitort. 25-30k-ig.

(#36509) Dluinet válasza csucsbicep (#36508) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Van itt mellettem egy 15-ös, odaadom 25k-ba.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36510) csucsbicep válasza Dluinet (#36509) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nem sok az egy kicsit? :) Nekem legalább 19-es kell, de inkább 22-es.

(#36511) Dluinet válasza csucsbicep (#36510) üzenetére


Dluinet
nagyúr

te mondtad a 25k-t ;]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36512) csucsbicep válasza Dluinet (#36511) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Keresek TFT monitort. 25-30k-ig. :)

(#36513) TRob1 válasza csucsbicep (#36512) üzenetére


TRob1
veterán

Inkább így: Keresek legalább 19-es, de inkább 22-es TFT monitort 25-30k-ig. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#36514) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Francba, nekem van egy 17-es, ami nem műxik, azt is elvihetné valaki 25-ért :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#36515) csucsbicep válasza hcl (#36514) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Tavaly vettem még tőled egy 17-es crt-t azt kéne leváltani, bár a mai napig működik.:)

TRob1: Bíztam benne, hogy talán kapok ennyiért 24-est, de a másik irányba sült el. :D

[ Szerkesztve ]

(#36516) hcl válasza csucsbicep (#36515) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Figyu, az IBM cucc, az szerintem még akkor is fog képet adni, ha már elpusztult a világ :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#36517) csucsbicep válasza hcl (#36516) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Az tuti, csak nekem kicsi szerkesztéshez. :)

(#36518) TRob1 válasza csucsbicep (#36515) üzenetére


TRob1
veterán

Még hozzáteszel egy 10-est, és kapsz újan 24-es HDMI-s monitort. :D
29-30k-ért eleve kapsz újan is 22est. :K

¤ R'n'R ¤

(#36519) csucsbicep válasza TRob1 (#36518) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

25-30 a max rá. Ha itt nem találok, akkor veszek infolexbe újat és kész. Igazából a használt felhozatalra lettem volna kíváncsi.

(#36520) hcl válasza TRob1 (#36518) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vesz egy használt 4:3-ast, olcsóbb, és kényelmesebb melóra, mint a csillivilli wide szarok...

Mutogatni való hater díszpinty

(#36521) TRob1 válasza hcl (#36520) üzenetére


TRob1
veterán

Az szvsz melófüggő. (pl. PS-hez sztem még jobban is áll a wide mint a 4:3) És lehet hogy nem csak melózna vele. :D

Egyébként mitől csillivillibb egy wide mint egy 4:3-as? :F

¤ R'n'R ¤

(#36522) nesa válasza hcl (#36520) üzenetére


nesa
veterán

Enmeg egy 20" koruli 5:4 es monitoron is elgondolkodnek.

(#36523) hcl válasza TRob1 (#36521) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meló- meg ízlésfüggő.
Csillvilii wide : alsó- és középkategóriában szinte csak azt kapni, de profi monitorból sem nagyon van 4:3... Ami meg van, az egy vagyon.

@nesa : Az sem hülyeség, csak az sem 20-25k

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#36525) hcl válasza Enszuke (#36524) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

...nemrég árultam 2 ugyanolyan 19"-est, csak a kávájuk volt más színű :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#36526) Nevil2


Nevil2
tag

CD/DVD-R kellene pár darab (25-25) ha van valakinek :)

Ja, és általános iskolás MOZAIK Kémia könyvet is (használt, elfekvő is megteszi)...

Thx!

(#36527) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek elfekvőben egy Digi tv-s távirányítója (Hyundai 1165-höz kellene)?
Az a helyzet, hogy most kaptam újonnan a beltérit (bár érdekes, hogy a távirányító hátulja már kopott volt) és azt csinálta a távirányító, hogy a csatornaváltás után kb. 10 mp múlva automatikusan váltott egy csatornát felfelé. Gondoltam valami piszok van a panelon vagy a szén vezetőréteg áthúz a gumi alsó oldalán, majd megtisztítom. Na a szétszedés nem sikerült túl szépen, letörtem vagy 3 kis fület róla :U , ráadásul a feszegetés nyomai is eléggé látszanak. + a távirányító sem lett jó a tisztítástól. :O
Szóval kellene nekem egy Digis Hyundaihoz távirányító. :R
Vagy szerintetek mit szólnak, hozzá, ha így visszaviszem? Mennyi lehet náluk 1 ilyen? Aukciós oldalon láttam 1k+postáért, de nem szívesen vennék messziről.
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36528) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Segitsetek nekem, hova erdemes menni Pecsen agyat venni?

Igazabol jelenleg van egy kihuzhato agyunk ami 3 "reszbol" all es eleg kenyelmetlen.
Egyik lehetoseg erre az agyra rakatok a kozepso reszere uj rugot uj szivacsot, kitudja mennyiert es azt sem tudom mennyire lesz kenyelmes utana.
A masik megoldas veszek egy fix agyat es arra egy matracot, de arrol sem tudom mennyibe johet ki, ami megfelelo minosegu. Vagy nekiallok es keszitek butorlapbol egy keretet?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#36529) NovaBlue válasza csucsbicep (#36519) üzenetére


NovaBlue
aktív tag

Ha még érdekel monitor,Pénteken kiderül viszik-e az enyémet.( SAMSUNG 22" 223BW )

(#36530) kano válasza Bandus99 (#36528) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem, ha állandóan használjátok azt az ágyat és jól akarsz aludni akkor egy keret+matrac. Nem tudom pontosan, hogy mennyi lehet egy ilyen (régebben csináltattuk és vettük a Cardo matracot), de nagyon nem olcsó. Az egész olyan 200k körül van, ha dupla az ágy (ekkor talán érdemes 2db szimpla matracot venni 1 dupla helyett, vagy zsákrugós megoldást keresni).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36531) Djroberto válasza Bandus99 (#36528) üzenetére


Djroberto
tag

már nem vagyok Pécsett,de régen volt egy valamilyen bútorbolt az Árkád melletti híd után rögtön jobbra. speciel szerintem ott egy komplett ágy drága lehet,de lehet keretet tudsz találni.

legjobb ha veszel egy fa keretet valahol. véleményem szerint min 180x200-at,ha tényleg kényelmeset akarsz. ilyet szerintem 40-50.000 körül tudsz találni,van amúgy ugyanazon az úton a temető mellett Intersparban is egy bútorbolt.,régen volt

Matracot ki tudsz fogni Metroban is ami jó minőségű,én már vettem fél áron is 50.000-ről 25.000 volt /db és ráadásul rugós matrac.

ha igazán kényelmeset akarsz akkor a matrac alá van még egy keret amit speciel mi mindig IKEA-ban veszünk.Tuti a Kikában is van ilyen külön,és talán az nem kika szintű horror ár. Ha rugos matracot tudsz venni tényleg jó áron akkor ebből a keretből nem kell drága elég az alap ami kb 15.000/db

Szumma: Keret 50k
MATRAC ez a legdrágább,de tuti tudsz venni vhol akciósat ha picit utána jársz kb 50k
2db Ikeás matrac alá való keret : 2x16.000 kb 90x200/db 32.000

kb 130.000-ből van akkor egy igazán kényelmes ágyad Fa kerettel. viszont ha fát veszel érdemes minden oldalon betenni vmi kis anyagot ahol illeszkedik és úgy meghúzni a csavarokat,így nem fog olyannyira ropogni egy idő után.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#36532) kano válasza Djroberto (#36531) üzenetére


kano
nagyúr

Én félek az Ikeás matracoktól, de pl van a Jyskben is sok jó matrac. De szerintem egy igazán jó minőségű matrac olyan 70-100k körül van.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36533) Jadro válasza Bandus99 (#36528) üzenetére


Jadro
veterán

Nagyon jó minőségű kereteket az Edettoban tudsz venni például.

Szépen kidolgozott, masszív cucc és ahhoz képest nem is vészes az ára. A matrac más kérdés, mert ott meg aztán ahány ember, annyi meggyőződés arról hogy mi a jó. Én is egy ilyen kihúzható "csodán" aludtam sokáig, így azután a Kikás 18 ezer forintos matrac is űrmatracnak tűnik. :) Később majd lépünk feljebb. Egy bő hónapja alszom az új fekhelyen és nagyon jó.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#36534) Djroberto válasza kano (#36532) üzenetére


Djroberto
tag

nem írtam hogy Ikeában vegyen matracot. a matrac alá való keretet írtam.
metroban pedig ki lehet fogni 50-60k-s matracot féláron,lehet talál ilyet akkor minek vegye meg 100/db áron?

volt már nekem anno pesti hiper szuper matracom amit 180k-ért vettem,mégis 1év után egy rakás szar volt. nagyobb embernek mint aki 85-100kg,úgyis tönkremegy.

a mostani kihúzhatós Bandus amit írtál az 50k-s is nagyobb élmény lesz hidd el nekem.

:-)

(#36535) kano válasza Djroberto (#36534) üzenetére


kano
nagyúr

Ikeás matracot nem csak az Ikeában lehet venni. :) Akkor azt írom, hogy az Ikeás cuccokban nem hiszek (bár biztos vannak közöttük jók is). Nekem a Cardo nagyon megfelel, csak még nem zsákrugós. Igen, igazad van érdemes megnézni a Metróban első körben. A Jyiskben van mindenféle kategória, ott is érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36536) Rém válasza Bandus99 (#36528) üzenetére


Rém
tag

Matracot a régi Mecsek áruház 3 emeletén a "matracboltban" nézzél. Van ezerféle és olcsóbb, mit a nagy boltok, kivéve a Jysk-et ha akciózik. A memory habossal nem nyúlsz mellé, de viszonylag drága, bár ha van egészségpénztárad akkor annak a terhére is lehet venni.

(#36537) Bandus99


Bandus99
őstag

koszonom mindenkinek

Matracot gyereknek vettunk 1 eve kb 40k ert a felluljaro toveben.
Mecsek 3. emeleten nem nagyon tetszett az elado hozzaallasa, nem igazan volt segitokesz hogy elmagyarazza mit miert erdemes.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#36538) Macka válasza Bandus99 (#36528) üzenetére


Macka
veterán

"Segitsetek nekem, hova erdemes menni Pecsen agyat venni?"

Szerintem hiánycikk, sokan keresik... :DDD :DDD :N

(#36539) Bandus99 válasza Macka (#36538) üzenetére


Bandus99
őstag

:) Ott a pont :) :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#36540) a2d2 válasza Macka (#36538) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem van eladó.
Eladás oka: kihasználatlanság :D

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36541) Bandus99 válasza a2d2 (#36540) üzenetére


Bandus99
őstag

Tehat munkat keresel ? :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#36542) agressiv válasza a2d2 (#36540) üzenetére


agressiv
addikt

xD Jó vóót. :DD :DD

Hát még a borz.....

(#36543) a2d2 válasza Bandus99 (#36541) üzenetére


a2d2
addikt

Dehogy keresek, jön az magától.
Vége a nyári uborkaszezonnak.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36545) FuckeR19 válasza Enszuke (#36544) üzenetére


FuckeR19
senior tag

elég furcsa lehet azon hálni :DDD

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#36546) a2d2 válasza Enszuke (#36544) üzenetére


a2d2
addikt

Na, neked meg vizagyad van?
Ezek szerint ebből meg túlkínálat van :D

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36547) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

AM2+ alaplapomat nem akarja megvenni senki? [link]

Legyen 9K Pécsieknek, és satás vinyót fogadó USB-s keretet, valamint 1Gb-s és / vagy több gigás pendriveot is beszámítok.

Valamint érdekel még audio célokra alkalmas kondenzátor, MKP, MKT, stb. 1uF és felette értékben, minimum 270V tűréssel. Na ezt a sort érti aki érti. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#36549) Inception


Inception
tag

Vennék micro sd kártyákat.

(#36550) a2d2


a2d2
addikt

Van itt valakinek bármilyen tapasztalata HHO rendszerekkel kapcsolatban?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.