Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25112) brunnehilde válasza TrollBalint (#25111) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Előre is bocs a minőségért, videókészités közben nagy tömegeknél kicsit lesüllyed az FPS. Nem is raktam ki nyilvánosba, csak innen elérhető. :D Junnal nem bohóckodtam, pont megjelent a prophecy miatt, meg a dropot sem szedtem fel. 4 scarab, zana nemesis mod, rare corrupted T16 Underground river. Jobb lett volna, ha látom is merre megyek, továbbra is takarja a jobb oldali mini térképet a videófelvevő sávja. Régebben oda húzhattad ahova akartad, ezek is visszafejlődnek. :U Na, de a lényeg talán látható. Nincs szükség phase runra és futásra, ott a shield charge. Pulveriseal mentem, csak flaskokat és cyclonet használtam. Diamond flaskon van extra speed. Semmi Bronn, vagy Devoto sisak vagy Quicksilver flask. Ja, és sajnos még jópár hónapig biztosan nem megyek/mehetek a találkozókra. :U

Rizseslescó: Akkor jól jártál, egy gonddal kevesebb a crit buildhet. :P A Red nightmare azért kell, vagy azért jó, mert a nem crites verzióhoz képest shieldes passzivokat veszit a Gladiator és csökken a block chance. Red Nightmare ezt visszaadja (+11-12% block chance) és ez mellett generálja az endurance charget is. Passzivokhoz, gearhez és gemekhez itt találod a linket: (#25086). Amit a gearben változtattam az a Deaths Door cipő és a Cyclopean öv. Ezek védelmet adnak bleeding, freeze és ignite ellen, igy a flaskok lehetnek gyakorlatilag teljesen offenzivek. Blood of the Karui marad (vagy más life flask curse védelemmel). Ez mellett Lions Roar, Bottled Faith, Crites Cinderswallow 3%-os life recoverrel és Diamond flask. Utóbbira, hogy mit teszel, már rajtad áll. Lehet shock elleni védelem, attack vagy movement speed is. Skilleknél ugye rage helyett Impale. Berserk is repül, helyette beraktam a Vaal Hastet. Mehet a Precision is, olyan szintre, amennyit a mana enged.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.