Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Paranormális jelenségek

Hozzászólások

(#801) Ptech válasza The DJ (#799) üzenetére


Ptech
őstag

Velem is rendszeresen előfordul, én eddeig természetesnek is vettem, szted nem az, nem mindenki van így vele?

Agostino:

Ördög=Lucifer. Ő ugyebár Isten trónjára tört, de legyőzték=>bukott angyal. Ergo a Pokolban tolhatja a partyt ONLY :DDD . Ez is ellentmondás, mind1...
Most pár lélek miatt ugysem fognak összezördülni. --- Nem az a lényeg, hogy civakodnának emiatt, hanem ha azok halottak, akkor HELYÜK lenne az említett helyek vmelyikében, az pedig, hogy nincsenek ott, Isten mindenhatóságát vonná kétségbe(ami egyébként egy alapvető dogma, elméletileg ebben az esetben minden megszűnne létezni(még Isten is)persze csak ha Isten létezik :) )



[Szerkesztve]

(#802) The DJ válasza Ptech (#801) üzenetére


The DJ
addikt

Éppen ez az...mindenki így van vele, szinte már természetes, de hogy mi az oka...na azt szerintem nem sokan tudnák megmondani :(
Miért ne lehetne akár valami természetfölötti?
Annyira nem sűrűn fordul elő és általában akkor ha egyedül vagyunk.
Nem lehet az idő miatt, a testi állapotunk miatt sem valószínű...hát nem tudom...mindenesetre nagyon fura és mégis elképesztő ez az egész...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#803) Kobe


Kobe
veterán

engem a macskák idegesítenek, mikor 10 percig meredten bámul valami sötét, fénytelen részre a lakásban...halálom

(#804) neongorack válasza The DJ (#802) üzenetére


neongorack
senior tag

Én is természetesnek vettem és nem is gondoltam bele, hogy vajh miért is van ez.
Éreztem, hogy van és elfogadtam, de nem kerestem a miértet.
Velem volt már olyan is, hogy (habár ez nem ide tartozik) mondom fateromnak mi sipol?Mondja, hogy ő nem hall semmit, de mondom akkor is sipol valami!
az lehet, hogy az emberek füle eltérő frekvenciájú zajokat észlelnek?Vagyis nem minden ember, de van aki hallja van aki nem?
Mert pl ha a TV megy de nincs benne semmi adás akkor hallom, hogy rohadtul sipol, de más álltalába nem szokott semmi hallani...

Jut is eszembe fehérzajról ki mit tud?

(#805) Ptech válasza The DJ (#802) üzenetére


Ptech
őstag

Miért ne lehetne akár valami természetfölötti?

Rendben, de ehez definiálni kell, hogy mi az a természetes, és mi a természetfölötti. A fogalmi eltérések teljesen megakadályozhatják a megértést, ha pl Neked és nekem nem ugyanazt jelenti a kettő, ami meglehetősen valószínű, mivel mindkettőnknek külön agya van...

(#806) Ptech válasza Kobe (#803) üzenetére


Ptech
őstag

Játékos dögök. ezért jó a blöki, nincs benn, hogy idegesítsen. Meg hogy a kiálló részeivel kommunikáljon a prociűtővel... :(

(#807) neongorack válasza Ptech (#805) üzenetére


neongorack
senior tag

Ami nincs azt hogyan lehet 2 felé osztani? ;] ;] Ezer bocs, nem hagyhattam ki...

(#808) amargo válasza GombócArtúr (#747) üzenetére


amargo
addikt

Hát amikor a volt barátnőm előállt azzal, hogy látja az aurákat, csak pislogtam, persze tök izgi meg minden, mondta, hogy nem színesen látja ''még'' és amikor megkérdeztem az enyémet még is milyennek látja mellém nézet úgy 20-30cm re és elkezte nézegetni, majd mondot valamit, ami azóta kiment a fejemből (valszeg nem tettszet a válasz :) ) fura volt, mindig mosolyogva gondolok vissza erre, mert számomra olyan hihetettlen, de még is valós..?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#809) Ptech válasza neongorack (#804) üzenetére


Ptech
őstag

Az meg csak egy szimpla (nagyon) magas frekvenciájú hang. Nekem nagyon érzékeny a fülem, a házról kívülről meg tudom mondani, ha be van kapcsolva a TV, pl. Faterod meg azért nem hallja, mert 30 fölött a fölben a hallócsontocskák elvesztik rugalmasságukat, és csökken a hallási sperktum. Csak biosz.

[Szerkesztve]

(#810) neongorack válasza amargo (#808) üzenetére


neongorack
senior tag

Érdekes lehetett...Én nem kételkedek senkiben, csak egy kérdés...Szőke volt?:)

(#811) Ptech válasza neongorack (#810) üzenetére


Ptech
őstag

ne gonoszkodj.

(#812) Ptech válasza neongorack (#807) üzenetére


Ptech
őstag

Ami nincs azt hogyan lehet 2 felé osztani?

pontosan mire utaltál, nem vágom?

a természetesben azért hiszel, ugye? Akkor mi nincs? Mi van?

[Szerkesztve]

(#813) sasa311 válasza Ptech (#809) üzenetére


sasa311
veterán

Én is hallom, ha be van kapcsolva a TV (persze adás nélkül). Mégsem hiszek a szellemekben... Sem a jetiben, sem a marslakókban :DDD
De minek kellett ezt a topicot felhozni a süllyesztőből, már nem merek a PH!ra jönni, mióta megtaláltam, mert valamimegmagyarázhatatlan erő állandóan arra kéztet, hogy ezt olvassam, aztán magam alá pisilek 1-2 sztoritól :O

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#814) neongorack válasza Ptech (#811) üzenetére


neongorack
senior tag

Jó befejeztem, csak pár percre kikeltem magamból, bocsesz!
Egyébként kösz a magyarázatot most már értem, látom te nagyon vágod ezt a témát...
Mondjuk engem is érdekelnek a hasonló dolgok...

szerk: #812 haggyuk...az előbb montam, hogy befejeztem :)

[Szerkesztve]

(#815) amargo


amargo
addikt

Ma esett meg velem éppen, nem para történet inkább csak fura, már többszőr előfurdult velem, mint már gondolom többünk el is, hogy megláttunk valamit, nem ebben az idősíkban, vagy is csak azt képzetük, hogy meglátjuk.. tudja a fene, de.

Ma jöttem haza a HÉV-en velem szemben leüle egy lányzó (jólnézet ki) éppen kiolvastam a könyvemet és gondoltam, akkor bambulok ki az ablakon, na de jó nő volt, ahoz, hogy ne figyeljem meg. Miközben morfondiroztam rajta (gondolom mindenki tudja miket gondol végig az ember ilyenkor, nem nem sex!) tisztán láttam magam előtt, amint leesik valamije, amjd elkapom, na de persze a valóságban ez még nem rörtént meg, de jól elrötyögtem magamban, hogy milyen gyors voltam... stb ez biztos imponál majd. Erre 1perc sem tellt el és tényleg leeset valamilye, egy zsebkendő! Részleteznem sem kell, hogy nem kaptam el és mikor vissza adtam, csak egy hanyag érthetettlen nyelvű izé csuszott ki a számon. Annyiban is maradtunk. De azért fura dolog ez, akkor most melyik is volt a kamu? Lehet beképzeltem csak.. elégé ütött vagyok ma (is).

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#816) Ptech válasza sasa311 (#813) üzenetére


Ptech
őstag

Én is hallom, ha be van kapcsolva a TV (persze adás nélkül). Mégsem hiszek a szellemekben... Sem a jetiben, sem a marslakókban
Miért, mondta vki, hogy közük van egymáshoz?

Amúgy újból csak fatert tudom idézni: ''Minek iszik, aki nem bírja?'' :)

(#817) Muton


Muton
addikt

hogy szellemek vannak e azt nem tudom, de párszor éreztem már vmi jelenlétet, amit több családtag is megerősített. általában pozitív vagy semleges volt.

emellett az emberi agy is dolgozik keményen :D van olyan h érzéshiány. ekkor az agy beindul és mindenfélét kitalál és elhiteti veled :D. az agynak tök mindegy h negatív érzéseket gerjeszt vagy pozitívat. sőt, a negatív (pl furcsa hangokat hallasz amitől beparázol) jobb is, mert hatékonyabb. csak az a baj h nehéz eldönteni h most az agyad játszik, vagy tényleg történik valami.

más:
egy kedves ismerősöm tényleg szórt vmi a küszöbre, h ne látogasa meg 'senki'. azt mondta nem alaptalanul csinálja. viszont van aki azt mondja, ha jó a közérzeted, akkor akárhogy is átkozhatnak, nem fog rajtad.

végkövetkeztetés: kiegyensúlozattan kell élni, akkor az agyad sem fog túlpörögni és ha tényleg vannak ártó erők azok sem tudnak bántani.

most tiplizek, mert nem én akarok utsonak lefeküdni. az nem biztonságos :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#818) amargo válasza neongorack (#810) üzenetére


amargo
addikt

Barna :) ha jól emlékszem.. egő.. de már elfeljtettem. Amúgy fura is volt a lányzó, lehet, hogy csak kamuzta, hogy lát valamit, de brutál érzés volt, amikor körülöttem elkezdet nézni ''valamit''.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#819) Ptech válasza amargo (#815) üzenetére


Ptech
őstag

No még egy kis adalék, hagy törd a fejed... :)

Vajon akkor is leejtette volna, ha Te nem gondolsz erre?

Vajon ha gondolsz ugyan rá, hogy leejti, de nem ejti le, akkor megjegyezted volna-e az esetet?

(#820) neongorack válasza amargo (#815) üzenetére


neongorack
senior tag

Pff...Érdekes, habár ebben a topicban mi nem az?Gondolom az teljesn kizárt, hogy véletlen egybeesés, de tényleg kizárt, mert az képtelenség....Ez az idősíkos dolog is érdekes...
#819 Ez nem a Matrixba volt?Vagy valami hasonló?Jahh mikor monta neki, hogy később majd azon fogsz gondolkozni, hogy akkor is eltörted volna ha nem szólok.....asszem!

[Szerkesztve]

(#821) amargo válasza Ptech (#819) üzenetére


amargo
addikt

Tutti, hogy nem jegyeztem volna meg, viszont ez az agyelcsúszásos dolog most megrémített.. mivan, ha csak képzeltem az egészet? és beképzeltem csak azt is, hoigy képzeltem..
mert ezt sem lehet kizárni. És könnyen meglehet, hogy nem ejtette volna le, ha nem gondolok erre :)
De lehet, hogy csk nagyon egy síkon voltunk, igazából Ő sem volt a helyzet magaslatán. Én vettem észre, hogy leesjtett valamit Neki fel sem tünt.
Aztán az is lehet, hogy csak halucináltam és valami szart felszettem a földről, amit elözőleg láttam.

Mivel a nevemet is a betűk szójátékából talállgattam még pár éve, aztán párévre rá, kiderült, hoyg jelentése is van.

szerk:
neongorack: igen ott volt, hát annyit mondok csak rá, hogy jahh. Nem filózom rajta sokat, mert csak megártana :)

[Szerkesztve]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#822) Ptech válasza Muton (#817) üzenetére


Ptech
őstag

az agynak tök mindegy h negatív érzéseket gerjeszt vagy pozitívat.
Ha jól értem akkor ebben a megfogalmazásban agy=tudatalatti, ''Te'' pedig a tudatos éned vagy. Ha így van, akkor a ta-nak lehet, h mind1, mit komédiázik össze, de a tudatosnak már korántsem, hisz az biztosan kihat viselkedésedre egy adott helyzetben.

egy kedves ismerősöm tényleg szórt vmi a küszöbre, h ne látogasa meg 'senki'. azt mondta nem alaptalanul csinálja. viszont van aki azt mondja, ha jó a közérzeted, akkor akárhogy is átkozhatnak, nem fog rajtad. A kettő valójában egy: ha mindkettőjük szentük meg van győződve, hogy működik a módszer, akkor működni is fog mindkettő, és megvédi őket a saját! tudatalattijuk gonoszságaitól.

[cinikus ON]
kiegyensúlozattan kell élni: És azt merre találom, hogykell, receptet kérek ;]
[˛/cinikus OFF]

(#823) neongorack válasza amargo (#821) üzenetére


neongorack
senior tag

Kezdek félni tőled :)
Legalább ruhazsepi volt?

(#824) amargo válasza neongorack (#823) üzenetére


amargo
addikt

Félni tőlem? :)
Sima zsepi volt, ha jól emlékszem.
A vicc az egészben, hogy még most sem fekszem inkább volvasok, ahelyett, hogy kialudnám magamat.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#825) Ptech válasza amargo (#821) üzenetére


Ptech
őstag

Ajánlom a Donnie Darko c. filmet. Nem láttad véletlenül? Én már vagy 10x.
Volt egy rész a Slidersben. Gonosz tudósok valóságként hitették el az emberekkel, ami csak egy mindenkin lévő spec szemüvegben láttak, amit nem vehettek le. A sik csapat más majdnem megmentett mindenkit, de amikor megtették volna, felhomályosították őket, h már ők is a rendszer részei, azaz rajtuk is ez a kütyü van. Mintha álmodnád, hogy álmodsz, miközben álmodsz...

(#826) amargo válasza Ptech (#825) üzenetére


amargo
addikt

És igen láttam a filmet. Durva is volt!

Erre csak ezt tudom írni:

Szabó Lőrinc - Dsuang Dszi álma

Kétezer évvel ezelőtt Dsuang Dszi,
a mester, egy lepkére mutatott.
- Álmomban - mondta - ez a lepke voltam
és most egy kicsit zavarban vagyok.

- Lepke - mesélte, - igen, lepke voltam,
s a lepke vigan táncolt a napon,
és nem is sejtette, hogy ő Dsuang Dszi...
És felébredtem... És most nem tudom,

most nem tudom - folytatta eltünődve -,
mi az igazság, melyik lehetek:
hogy Dsuang Dszi álmodta-e a lepkét
vagy a lepke álmodik engemet? -

Én jót nevettem: - Ne tréfálj, Dsuang Dszi!
Ki volnál? Te vagy: Dsuang Dszi! Te hát! -
Ő mosolygott: - Az álombeli lepke
épp így hitte a maga igazát! -

Ő mosolygott, én vállat vontam. Aztán
valami mégis megborzongatott,
kétezer évig töprengtem azóta,
de egyre bizonytalanabb vagyok,

és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#827) Muton válasza Ptech (#822) üzenetére


Muton
addikt

konkrét válasz erre nincs. de ha most pl 2 csinos lánnyal hancúroznál ahelyett h gép előtt ülsz, akkor biztos közelebb lennél az áhított harmóniához :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#828) amargo válasza Muton (#827) üzenetére


amargo
addikt

Miért pont kettővel?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#829) Ptech válasza Muton (#827) üzenetére


Ptech
őstag

Nem, nem feltétlenül a harmóniához. Sőt biztos nem, mert volt már ilyen eset :D :D :D

(#830) Ptech válasza amargo (#826) üzenetére


Ptech
őstag

csak ennyi: alapmű.

[Szerkesztve]

(#831) GombócArtúr válasza The DJ (#795) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Érdekes :) milyen lakásba laksz? gondolom nem új épitésűben.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#832) GombócArtúr válasza amargo (#808) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

színtelenül mindenki láthatja, csak úgy kell nézni (bambulni) :)
dc++ ban keresgélj.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#833) amargo válasza GombócArtúr (#832) üzenetére


amargo
addikt

Hmm, én még nem láttam ilyesmit, pedig sűrűn bambulok, elhiheted! :)
Bár pár pohárka bor után, sokminden előfordult már, de leginkább örűlt harcosnak képzeltem magam vagy egy elcseszet tudósnak, de semmi hókuszpókuszos dolgok nem jöttek még képbe. Jobban kellene bambulnom.

Ezek nem szellemi történetek, de igazán pásak (szerintem).

Másik történet, álom.
Kollegám mesélte a storyt engem meg megfogott.
Láz álma volt a srácnak a télen fetrengett az ágyban, amolyan igazi forgolódos szar álom lehetett én simán eltudtam képzelni, gondolom Ti is. Tehát azt álmodta benne, hogy lámpákat olt el, de olyan volt mintha körülötte minden homály lenne.. amikor minden lámpa 1-1 érzés 1-1 tudatállapot, ember.. stb, majd eljutott az uttcsóra és leoltotta, akkor jött rá mit tett. Hirtelen a semmiben lett, mert mindent megszüntetett maga körül, na itt riadt fel.
Tüdő gyuszival feküdt otthon.

Másik srác:
Amikor álmodsz ugye a testi funkciók kikapcsolódnak vagy is minimalizálódnak, olyan alapjáraton jársz. Hősünk felkell reggel, kinyitja a szemét és megdöbbenve tapasztalta, hogy nem tud mozogni!! Kb 1mp ig tartott ez az állapot, de itt is para volt. Ez a srác psychologisch (pszichológus? sosem tudom, hogy kell írni..). Bár itt is lehet a tudat kettéválása.. akármi.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#834) neongorack válasza amargo (#833) üzenetére


neongorack
senior tag

Az utóbbival kapcsolatban láttam műsort asszem Sprektrumon, meg is magyarázták, de már nem nagyon rémlik, hogy miért is van az, hogy mikor felkelsz hirtelen akkor 1-2mp-re nem tudsz megmozdulni...
Nem akarok hülyeségeket írni, de ugyemléxem azért, mert az agy már felkelt, vagyis gyorsabban felébred ha riadva ébredsz, de a mozgási parancsokra még nem reagál....Vagy valami ilyesmi...

(#835) amargo válasza neongorack (#834) üzenetére


amargo
addikt

Igen pontosan így van!
Az agyad már felkelt, de a tested még nem.
Azért mégis para lehet ilyet megélni, hogy nem tudsz megmozdulni.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#836) Muton válasza Ptech (#829) üzenetére


Muton
addikt

átfogalmazom: szükséges, de nem elegedő feltétel a harmóniához :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#837) Muton válasza amargo (#828) üzenetére


Muton
addikt

csak egy példa volt. gonolom pl 4hez már elég jó fizikai állóképesség kell. és türelem, sok sok türelem :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#838) Ptech válasza Muton (#836) üzenetére


Ptech
őstag

Ehhez definiálni kell a ''harmónia'' szó értelmét. Ha pl ez nem ugyanazt jelenti Nálad és nálam, akkor csak elbeszélük egymás mellett.

(#839) Troy. válasza amargo (#835) üzenetére


Troy.
addikt

én multkor azért nem tudtam felkelni, mert izomláz volt a hasamban :DD

.

(#840) The DJ válasza amargo (#815) üzenetére


The DJ
addikt

Ismerem ezt az érzést...sokszror előfordult velem is.
Mintha a képzelet összemosódna a valósággal és nem tudod eldönteni, hogy melyik az ún. igazi valóság!
Velem legtöbbször olyankor fordul elő, mikor sokáig egyhelyben vagyok (pl. buszon ülök) és nem csinálok semmit, tehát nem mozgok, nem is koncentrálok erősen semmire, hanem hagyom a gondolataimat szárnyalni amerre akarnak.
Kiszúrok valakit/valamit (mint ahogy te a lányt) és elképzelek valami helyzetet, ami a valóság is lehetne akár.
És olyannyira reálisan élem meg, hogy mikor úgymond észheztérek nem tudom, hogy mi is történt...lehet, hogy amit elképzeltem az nem is a képzelet volt?
Elmagyarázhatatlan érzés ez is.
Végülis nem tudhatjuk, hogy mi a valóság.
Lehet, hogy az egész életünk egy álom és a halál az ébredés...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#841) The DJ válasza GombócArtúr (#831) üzenetére


The DJ
addikt

Nem!
Ez nem a lakástól függ, nem a szelet érzem és nem is a falak és a gerendák nyikorognak :)
A ház nem mondható idősnek, 3 emeletes családi ház, teljesen jó állapotban, semmisem nyikorog, nem ad ki hangot és a szél se fújja át, úgyhogy ezt kizárom.

Arról mit gondoltok, hogy olyan házban, ahol sokan haltak meg, állítólag érezni lehet a lelkek (szellemek :F ) jelenlétét...
Valami igazság ebben is van, mert én már tapasztaltam ilyet, nagyszüleim régi házában, ami már nagyon sok generáció óta áll ott és túl sokan is haltak meg benne.
Már lassan 50 éve üresen áll, de mi haverokkal néha lemegyünk bulizni :) mert senkisem használja és legalább nem otthon randalírozunk, és ott hangoskodni is lehet, mert a semmi közepén áll.
Sokszor volt, hogy egyedül mentem le oda és ahogy beléptem egyből kirázott a hideg és éreztem, hogy nem vagyok egyedül.
Mintha az élet jelenlétét éreztem volna...hogy ez a ház nem is elhagyatott.
Kicsit féltem, de utána olyan meleg érzés öntött el, hogy nem is kell félnem.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#842) Ptech válasza The DJ (#841) üzenetére


Ptech
őstag

Para. Még jó, h az ősök nem haragudatak meg Rád a hangos partyk miatt ;]

(#843) The DJ válasza Ptech (#842) üzenetére


The DJ
addikt

Erről a házról jut eszembe...egy nagyon ijesztő emlék, vagyis pontosabban 2.

Több buli volt már ott, ebből 2 nagyon emlékezetes maradt számomra.

1: Szilveszter volt és nagyon hideg, a haverokkal lent akartuk ünnepelni az újévet, nem volt kedvünk elmenni sehova és a pénz se vetett fel :)
Befűtöttünk, beszereltük a hangteknikát és a számítógépet.
Ment a buli éjfélig, minden nagyon jól alakult, de amikor elértük az újévet meguntuk és úgy döntöttünk, hogy nézünk valami jó kis horrorfilmet (mindig azt nézünk ha van valami ilyen party :) )
Már a legelején megbeszéltük a srácokkal, hogy ráijesztünk a lányokra a film végén, mégpedig úgy, hogy lenyomjuk a biztosítékot ;]
A Végső Állomás 2-t kezdtük el nézni, az az egész lényege, hogy a legváratlanabb dolgok is képesek a halálodat okozni, akár szép láncolatszerűen is kialakítva.
Film közepe lehetett kb. ültünk a sötét nagyszobában, csak a monitor fénye világít.
Egymáshoz annyira közel volt bújva mindenki amennyire csak lehetett.
Bármilyen zajra összerándult a banda :D
Azt is hozzá kell tenni, hogy jóval a civilizáción kívül van ez a ház, nem nagyon van hova menekülni onnan, szomszédok sincsenek és világítás sem, mivel utca sincs igazából kialakítva és okkal volt ijesztő a helyzet.
Tehát nézzük a filmet, mindenki full para.
Egyszercsak arra lettem figyelmes hogy látom a lehelletemet... :U
Nem volt hideg, de láttam.
Remegő hangon szólok a többieknek, hogy: ''nektek is látszik?''
Igen, nekik is...
Közben megy a film, mostmár végképp be voltunk tojva.
Valaki közbeszólt, hogy akkor látszik a lehelletünk ha szellemek vannak a közelben és olyankor egyre hidegebb is lesz :Y
Mivel nem volt hideg annyira nem vettük komolyan.
5 percre rá...KIB*SZOTT HIDEG LETT
A kályha tűz forró volt, nem is aludt ki, de mégis majd meg lehetett fagyni.
És ez egyik pillanatról a másikra.
Annyira beijedtünk.
Éppen vége lett a filmnek és meg sem mertünk mozdulni.
Azt persze mondanom sem kell, hogy a lányok megijesztéséből sem lett semmi, mivel nem mertünk kimenni lenyomni a biztosítékot. :)
De ez a helyzet nagyon para volt...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#844) Ptech válasza The DJ (#843) üzenetére


Ptech
őstag

:D :D nem rossz, akkor azért besegítettek a poénba. Így legalább mindenki megkapta. Ezt a fűtés dolgot nem értem, utána meg hirtelen visszajött, v mi?

(#845) The DJ válasza Ptech (#844) üzenetére


The DJ
addikt

Igen.
A film végén felcsaptuk a lámpákat, akkor kicsit helyrerázódtunk és az idő is helyreállt :F

2. és egyben az ijesztőbb story.
Helyszín: Ugyanott
Időpont: 2005 nyara :)

Sátorozás és virsli valamint szalonnasütés volt betervezve az udvarban (10-15 fő, 4-5 sátor, nagy hangulat)
Délután kezdődött a buli, lehurcoltam kocsival a cuccokat, felvertük a sátrakat, vágtunk fát, meggyújtottuk a tábortüzet, hallgattuk a jobbnál jobb zenéket, focimeccset rendeztünk, szóval nagyon jó volt a hangulat.
Mikor beesetelesett elkezdtünk a tábortűz köré gyülekezni, mindenki sütötte ami volt neki :D
A régi idők emlékére a kajálás után kitaláltuk, hogy bújócskázunk a telek környékén, vadregényes a táj, mindenütt jobbnál jobb helyek az elhagyott vidéken.
2 oldalról bazi nagy kukoricatábla...
Na hát a sötétben párossával mentünk, de már ott elkezdődött a paraszéria, mert annyi zörej és furcsa hang volt és a többiek viszont sehol...
Volt neki egy feelingje.
Az egyik pillanatban viszont megtörte a mókát egy rohadt nagy mennydörgés és abban a pillanatban el is kezdett esni :F
Mindenki előszaladt, bepakoltuk a sátrakba a kint hagyott cuccokat és vártuk, hogy eláljon.
Nem állt el... :)
Beszélgettünk, próbáltuk elütni az időt, de egyszer valami hideget éreztem a nyakamban (nem, nem az Alien nyála csöpögött :DDD ) hanem beázott a sátrunk :DD
Eléggé idegesek lettünk, minden pokróc, párna benne elkezdte beszívni a vizet és úgy döntöttünk, mivel a kommunista sátrunk nem bírja a kiképzést bevonulunk a lakásba és alszunk ott.
A többiek persze állták a sarat (vagyis az esőt) és ők nem jöttek be velünk.
Becuccoltunk, megágyaztunk és épp aludni készültünk.
Fekszünk a sötétben, még nem aludt egyikünk sem és egyszer valami kiáltásszerű hangot hallottunk.
Én nem értettem mit kiáltott, de haverom igen és szerinte az én nevemet mondta valami lányhang!
Gondoltuk, hogy a kintlévők hiányolnak és ezért zseblámpával a kezemben elindultam a sötétben az ablak felé, hogy megnézzem ki szólított.
Kinézek, bevilágítok a sátrakba, még halkan ki is kiáltok...de semmi válasz.
Na mondom képzelődtünk, aludni kéne.
Megfordulok, indulnék visszafelé és akkor hallom, hogy a nyitott ablak alatt valaki elindul!!!!!!
Vagyis lépéshang volt, de olyan furcsa!
Mintha húzná a lábait, és csoszogna a vízben!
Nagyon beijedtem.
De bíztam abban, hogy csak a haverok hülyítenek és kivilágítottam meggyőződni erről.
A hang megszűnt a fényre és én megnyugodtam, hogy ők voltak.
Ahogy mentem visszafelé aludni még hallottam ugyanazt a rémísztő hangot, de nem foglalkoztam vele.

Másnap reggel:
Mindenki ázva és fáradtan ébredt, nem aludtunk jót.
Első kérdésem a lányok felé:
''Mi a fenének kiabáltatok nekem akkor este?''
A válasz:
''Mi elaludtunk azután mikor bementetek!!!''
Odaugrik haverom aki tanúsította, hogy ez valóbvan így van, ő nem bírt aludni, de a lányok úgy elaludtak, mint a tej...
Ekkor még nem gondoltam semmire.
Az egyik lány erre megszólal:
''De elég rossz vicc volt ám a sátorunk mellett csoszogni...erre azért felébredtem!!!''
Ilyen fejet vágtam: :Y
Mi meg azt hittük ők szívatnak, ők meg azt, hogy mi!
Tehát egyikünk sem volt!!!
Ebben biztos vagyok.
És amikor ez kiderült annyira megijedtünk...a hideg futkosott a hátamon.

Tehát 3-an hallottuk ugyanazt a hangot, de nem a kintiektől származott. (A nevemen hívtak)
Plussz az egész banda hallotta a járkálást az esőben, de nem közülünk volt valaki...ja és nincsenek szomszédok...állat kizárva
áááááááááááá de ijesztő volt...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#846) ipgirl válasza The DJ (#845) üzenetére


ipgirl
tag

Még jó, hogy ezt most olvastam el, mert ha éjszaka olvastam volna, akkor lehet hogy összepisilem magam. Én horrorfilmet sem nézek, mert gyenge az idegrendszerem, és minden filmbe /vagy könyvbe/ teljesen beleélem magam :D

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#847) Ptech válasza The DJ (#845) üzenetére


Ptech
őstag

Kezd este lenni, parázós sztorik ideje. Most már gondolom mindenkinek szünete van, jöövő hétem sem lesz egyetem, mindenki happy, szellemfórum egész este. Jó lesz ez.

(#848) Ptech válasza ipgirl (#846) üzenetére


Ptech
őstag

olvastad a fórum elejét? Durvább. Ha eddig nem, akkor inkébb csak holnap ;] , bár nem hiszem hogy egy szellem betámadna bárkit is emiatt(legalábbis remélem :o )

(#849) neongorack válasza The DJ (#845) üzenetére


neongorack
senior tag

Még szerencse, hogy velem nem történnek ilyenek, az tuti, hogy paráznék utána.... :Y :Y

(#850) The DJ válasza ipgirl (#846) üzenetére


The DJ
addikt

:DDD

De most gondolj bele...
Akkor este nem féltünk (annyira)
Mikor a házban a hangot hallottam semmi félelem nem volt bennem, mentem zseblámpával megnézni, hogy ki szólt.
Még a fejemet is kidugtam az ablakon.
A csoszogásnál sem ilyedtem meg annyira!
Teljesen nyugodt voltam, hogy csak a többiek...
De másnap reggel...
Mikor körbeálltunk és kiderült, hogy mindenki a másikat okolja.
Na hát akkor belegondoltam az egészbe és mindenkit kirázott a hideg.
Még belegondolni is rossz, hogy nyugodtan ott sétálgattam meg nézelődtem, amikor ilyne dolgok történnek...

A poén az, hogy kedden ugyanott, ugyanaz a banda sátorozni fog :DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Paranormális jelenségek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.