Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Paragon

Hozzászólások

(#101) killer095 válasza Ragnar_ (#99) üzenetére


killer095
őstag

Na meg agy a játékosoknak :K :DDD Még mindíg azt heverem hogy a társaim masztiztak a bázison és elvertek minket a botok :O Valahogy mikor jön ellened 3 bot és csak 2 őt tudsz kicsinálni, a harmadik meg lepöccint, akkor sirhatnékom volt, csak egy társ kellett volna :B

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#102) Ragnar_ válasza killer095 (#101) üzenetére


Ragnar_
addikt

Na igen időnként 1 csapattárs is rengeteget tud számítani, az viszont nagyon dühítő, mikor észreveszed, hogy csapattárs -5 szinten van a teamátlaghoz képest és csak kempel a bázison, valószínűleg afk. Sajna az ilyen esetekkel nem lehet mit kezdeni, ilyen előfordul Dota-ban is, olyankor többnyire lose van...

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#103) killer095 válasza Ragnar_ (#102) üzenetére


killer095
őstag

5 perc afk után bannolnám 1 napra, ha megint csinálja 1 hétre, mingyárt odafigyelne az illető hogy mikor is megy be csatába :K

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#104) Ragnar_ válasza killer095 (#103) üzenetére


Ragnar_
addikt

Mást nem nagyon lehet tenni, max reportolni az illetőt, de az többnyire az adott meccsen már nem segít.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#105) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát igy több óra után sem ismerem még a hősöket, meg nyilván az összes kártyát sem, de azt kicsit túlzásnak tartom, hogy egyik ellenfél karakter 10% HP-van úgy ölt meg 3 csapattársat 1 perc alatt kb. hogy közben elvileg semennyi damaget nem kapott, azaz kiosztott vagy 7k dmget úgy, hogy közben nem nagyon kapott jelentős dmg-t és melee karakter volt... (Jó lenne számszerűen is látni a dmg (energy/phys) def (energy/phys) attackspeed, movementspeed értékeket szerintem, valahol a health/mana környékén).

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#106) dtej válasza Ragnar_ (#105) üzenetére


dtej
csendes tag

Nem emlékszel melyik hős volt az (Rampage vagy Gruxból nézném ki esetleg)?
Ez a számszerő dolog amúgy bennem is felmerült tegnap, a meccs végén is én szívesen látnék akár vmi statisztikát is ilyen okozott sebzésről, meg hogy mennyit védet ki.

(#107) Ragnar_ válasza dtej (#106) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem Grux volt és nem is Rampage, valamelyik humanoid melee, nem is Steel, Feng Mao volt talán. Azt már sikerült kideríteni, hogy attackspeedet nem lehet egy határ után növelni , lifestealinggel kombinálva próbáltam, de az se volt enyire OP, hogy 10 % HP-vel ennyire tank maradjon egy karakter, hogy + 2 killt behúzzon... Phys defenceje volt talán nagyon magas.
Meg is néztem wikin, elvileg Feng Maonak (nem játszottam még vele) van egy shield spellje Conversion Shield 20 seces cdvel ami csökkenti az incoming dmget, ha az volt az ok akkor az kicsit imba...

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#108) ChromeX


ChromeX
addikt

Vettem én is egy founders packot. Régen kinéztem a gamet. NAGYON sok potenciál van benne szerintem.
Aki szeretne vegyen fel: Horja ING.

10-es vagyok egyenlőre itt iszonyat konnyu nyerni pvp-t, gondolom majd javul a helyzet ahogy fejlődöm.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#109) ForRedGlory válasza ChromeX (#108) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"10-es vagyok egyenlőre itt iszonyat konnyu nyerni pvp-t, gondolom majd javul a helyzet ahogy fejlődöm."

Ne aggódjál majd magasabb szinten, pláne ha lesz 1-2 "köcsög" társad, aki csak parkolja a karakterét a bázison, akkor megváltozik a véleményed :DDD 4 vagy 3 vs 5-ben nem olyan buli már.

(#110) GDani21©


GDani21©
csendes tag

Sziasztok
Valaki nem tudja, hogy mi volt a mai update-t?

(#111) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Amikor a barátnőm lealáz 1 killel... :D

Replay ID: 8c7019808e404d33a355acfc1be2e43d

(#112) Quentaro


Quentaro
tag

Aki játszik a játékkal, vegyen fel nyugodtan - jobb csapatban, értelmesebb emberekkel!
PSN: Quentaro81
PC-sek is játékban: Quentaro (a team comm is elég, ha figyel rá az ember... :) )

https://GTFever.EU

(#113) stickles


stickles
tag

Akinek még nincs meg , de szívesen játszani írjon rám , kaptam kódot

(#114) heihachi válasza killer095 (#89) üzenetére


heihachi
addikt

heihachi78hun, van egy-két srác, akikkel összejövünk néha, de sose vagyunk meg öten, úgyhogy simán beférsz, és mi nem fogunk a bázison állni (bár lehet, hogy fent is vagy nekem psn-en, nem emlékszem már :D )

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#115) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Ma tévedte ide a topicba, mert olvastam, hogy végre open beta lett a játék. Megmondom őszintén, csak hallottam, hogy készül egy Smite típusú TPS Moba, de kb. eddig ennyit is követtem. Aztán most, hogy open lett, hát mondom, nem kér ez kenyeret, dobjuk fel. Egész korrekt kis game-nek tűnik, ez a kártyás-update-lős dolog pedig elég érdekes.

Szívesen játszanék vele a továbbiakban is, ha esetleg lenne olyan team vagy ember aki szívesen tolná együtt velem, pm-ben pls keressen meg. Only PC, mert ahogy láttam konzolon is megy a game... dumálni teamspeak-en simán tudunk!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#116) Madwe válasza Brian_GT (#115) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudtommal crossserver van s pcs ps4essel is játszik egyszerre :)

(#117) Brian_GT válasza Madwe (#116) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az okkkkey...de nekem nincs PS4 + ha valaki jönne akkor már csicseregjünk pár kört TS-en..az meg szintén nem játszik konzolon!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#118) savior


savior
őstag

Ez f2p jatek lesz, vagy csak az open beta ingyenes?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#119) Kindgrind válasza savior (#118) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

f2p lesz

PSN: TheKindgrind

(#120) savior válasza Kindgrind (#119) üzenetére


savior
őstag

Az jo, mert elegge megtetszett.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#121) Brian_GT válasza savior (#120) üzenetére


Brian_GT
őstag

Min játszol? Nincs kedved együtt játszani?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#122) myckey


myckey
veterán

Van itt olyan, aki játszik ezzel PC-n? ;]

Egyébként másnak is homályos a kép?
Mintha el lenne mosva az egész. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#123) Brian_GT válasza myckey (#122) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én igen... viszont a kép teljesen jó. valami beállítás lehet nálad!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#124) myckey válasza Brian_GT (#123) üzenetére


myckey
veterán

Nem értem én sem.

Az egész tényleg olyan, mintha valami be lenne kapcsolva hogy mossa el a képet.

De nincs ilyen beállítás.

:F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#125) Madwe válasza myckey (#124) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem natív felbontáson játszol esetleg :D?

(#126) Brian_GT válasza Madwe (#125) üzenetére


Brian_GT
őstag

vagy van az a 3D-s beállítás a csúszka...lehet az neked a vga miatt nem tudod nagyon feltolni és az pont a 3d-s képalkotás csúszkája...elég érdekes...most látok ilyen beállítást először de sztem az lesz a bibi..

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#127) myckey válasza Madwe (#125) üzenetére


myckey
veterán

WQHD -ban , megyen. A monitoromnak a legkedvezőbb -je. :D

(#126) Brian_GT

Az lenen a problema?
a csúszka csak 720p re van állítva, a felbontás meg a monitoromhoz hű, 2560x1440.

Elég régi a kártyám, elviekben jövőhéten, hétfőn lesz másik, vagy nem , de az biztos. :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#128) myckey válasza myckey (#127) üzenetére


myckey
veterán

Ok.
Abszolválva.

Az a 3d beállítás volt a ludas, nem passzolt a felbontáshoz.
Már tűéles az egész.

Brutális :Y

Eddig meg mint a mosott szr, olyan volt a kép. :B ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#129) Brian_GT válasza myckey (#128) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mondtam, illetve sejtettem, mert nekem full hd-ban megy natívan a monitor és igaz kicsit prüszköl, hogy sok neki, ha a csúszka is koxra csúszik, de nekem is ott van a natív 1920x1080. Szóval ott már pirosban van az érték, de hát visszaveszek picit más beállításon és akkor megvan a normális fps is!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#130) myckey válasza Brian_GT (#129) üzenetére


myckey
veterán

Nem találkoztam még ilyen beállítással. :N

Egyébként ha úgy alakul, akkor majd ökörködhetnénk is, ha te is PC-n játszol.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#131) Brian_GT válasza myckey (#130) üzenetére


Brian_GT
őstag

Kb eddig olyan 5 meccset mentem, haverral szoktam játszani mikor úgy van, de gyere persze, írj rám privátban, akkor nem felejtem el, azt ledumáljuk!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#132) HuLeeGun


HuLeeGun
újonc

Hali! Kifejezetten a Paragon miatt jöttem fel ide. Elolvastam az előzményeket, gyorsan el is küldtem pár baráti felkérést. HuLeeGun név alatt futok ott is. Remélem elfogadjátok majd. Akinek nem küldtem, küldjön bátran, csak írjon itt is!

(#133) kippedli válasza HuLeeGun (#132) üzenetére


kippedli
tag

Tud valaki nekem segíteni? Gyors talpalót kellene tartani kicsit a kártya rendszerről, cserébe friend battlepac-ot tudok felajánlani ha az ér valamit :D

Szerk.: Nem válasz akart lenni hanem új komment. :)

[ Szerkesztve ]

(#134) banana_joe


banana_joe
tag

sziasztok,

csapatot keresek már nem bírom a randomokkal :)
supportot is vállalok :K

PSN: bananosjoe84

(#135) aleister válasza kippedli (#133) üzenetére


aleister
veterán

Igazabol nem sok mindent kell rola tudni.

Celszeru magadnak osszeallitani a paklit, mert a gyariban csak alap lapok vannak. Nagyon sok jo kombot ossze lehet hozni, de ehhez kell par honapnyi jatek, hogy beszerezd ezeket a lapokat. Pl van olyan kartya, ami Bleeding statuszt rak minden ellenfelre, aki teged megsebez, egy masik pedig a kornyezetedben levo verzo ellenfelek utan plusz mozgast es tamadasi sebesseget ad. Vagy epp van olyan, ami a max HP-d fele is enged menni egy ideig. Ez kombinalva egy Lifesteal lappal kapsz egy konstans pajzsot.

Egyebkent sima matek az egesz. Osszesen 60 pontert allizsd majd ossze a paklid, mert ennyi fejlesztesi lehetoseged lesz.Ponterteke van az alap lapnak, es a benne levo upgrade-eknek is. Mivel 6 slotod van, ezert egy lapra atlagban 10 pontot tudsz kolteni.

Én HUNKrisz néven vagyok fent. Egyebkent rengeteg a tirpak magyar.sajnos. 1 normalis, 1 szamomra semleges es kb 5 igazi paraszt fasz honfitarsunkkal talalkoztam eddig. Mar banom, hogy beleirtam a profilnevbe a HUN-t.

(#134) banana_joe:
Szia!
Milyen névvel vagy fent?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#136) banana_joe válasza aleister (#135) üzenetére


banana_joe
tag

bananosjoe84

PSN: bananosjoe84

(#137) aleister válasza banana_joe (#136) üzenetére


aleister
veterán

bananosjoe84 not found :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#138) banana_joe válasza aleister (#137) üzenetére


banana_joe
tag

akkor lehet ez :)
bananajoe84

PSN: bananosjoe84

(#139) aleister válasza banana_joe (#138) üzenetére


aleister
veterán

Na majd kipróbálom otthon. Ettől függetlenül felvettem a banan nevű usert, akárki is legyen az. :D

Ne feledjétek, ma jön az új kari!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#140) aleister


aleister
veterán

Este valaki egy gémet?
Tegnap egyetlen játékra volt csak időm. 1 órás volt. Az elejétől kezdve 4v5, mert nem csatlakozott fel az egyik ally. Volt 2 hülye, aki sosem egyezett bele a feladásba. Ezek után a jövőben már csak ismerősökkel játszanék. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#141) aleister


aleister
veterán

Hogy kicsit felpörgessük a topicot, itt a múlt heti Greystone-os ámokfutásom. :)
Tanácsokat szívesen veszek!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#142) myckey válasza aleister (#141) üzenetére


myckey
veterán

Én rendszeresen játszom egy-egy csatát.
Dquijote névvel.

Este is mehetünk, ha gondolod.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#143) aleister válasza myckey (#142) üzenetére


aleister
veterán

Most pár napig nem leszek. 8-tól programom van, de szerintem 6-kor fellépek. 2 meccs tán belefér.
Felveszlek majd, ha hazaértem melóból.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#144) myckey válasza aleister (#143) üzenetére


myckey
veterán

Megbeszéltük.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#145) aleister válasza myckey (#144) üzenetére


aleister
veterán

:K

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#146) banana_joe


banana_joe
tag

Nálam most a bf1 pörög de már tényleg felveszlek (ha nem felejtem el megint) :)

PSN: bananosjoe84

(#147) aleister válasza banana_joe (#146) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem felvettelek. Szóval csak vissza kell igazolnod jól. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#148) myckey válasza aleister (#147) üzenetére


myckey
veterán

Én is felvettem banánost.

Aleister, neked mi a nicked?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#149) aleister válasza myckey (#148) üzenetére


aleister
veterán

Ami a replayban volt. :)
HUNKrisz

szerk: 10 perc és vagyok

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#150) myckey


myckey
veterán

Winterfest

Itt a tél! :C

Valamint holnap jön a V.34.3 frissítés.

Na és persze Dec.6-án várjuk az új mapot!

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#151) aleister válasza myckey (#150) üzenetére


aleister
veterán

Jézusom, de fos lett ez az új játék. Uninstall.
Valaki ismer valami jó moba-t? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#152) myckey válasza aleister (#151) üzenetére


myckey
veterán

Mi a próóblééma? ;]

Nagyon adja az új map. :D

Csak bele kell tanúni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#153) aleister válasza myckey (#152) üzenetére


aleister
veterán

A grafikája elnagyoltabb, mint az előző verziónak volt. A megváltozott játékmechanika egy kalap kaki. Gondolok itt a mozgássebességre, valamint az átdolgozott páncélrendszerre. Egy rakás hős használhatatlan lett, egy másik rakás meg OP. A térkép teljesen kusza.
Összességében amennyire tetszett a legacy verzió, annyira élvezhetetlen ez az egész.

Ma sokadjára próbáltam meg, aztán kapott egy uninstallt. Pedig már közeledtem a platina ligához, de erre a förmedvényre én nem pazarlok több időt.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#154) myckey válasza aleister (#153) üzenetére


myckey
veterán

A gépigénye sokkal barátságosabb lett.
Nálam még mindig nagyon szép 1440P -Ultra beállításon ;]

Szerintem a mozgás több lehetőséget ad a túlélésre, jobban lehet blokkolni az ellenfelet is. A "trambulin" pedig jó móka.

Kártya tulajdonságok se lettek már olyan OP-k.Tetszik hogy módosították az armort. Basic vagy képesség szintűre.

A térkép meg használható, összetettebb, sokkal nagyobb hangsúly van a Jungle részen, összességében jobban lehet támadni. Jók a bevezetett újítások is.

Mi még toljuk ám ezerrel. :C

De hát nem lehetünk egyformák.

Egyébként meg miért nem jöttél velünk, kell neked solozni. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#155) aleister válasza myckey (#154) üzenetére


aleister
veterán

Soloban valahogy jobban ment. Ne kérdezd miért! :)
Pillanatok alatt felmentem 1410 környékére, pedig volt már kilépő csapattárs is. Meglett volna a platina liga is, de inkább indítottam egy smurf profilt. :)
Az is felment 12 meccs alatt aranyba magabiztosan. A két vesztes meccs is 3v5 miatt volt. Szóval meglett volna 8 alatt is. :)

Erre jött ez az új izé... :W

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#156) myckey válasza aleister (#155) üzenetére


myckey
veterán

Mondjuk én inkább szeretek társaságban játszani.

Kivéve most, mert az xp event miatt pve ben faramolom a master szintet a steel-re. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#157) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nemrég mentem én is némi kihagyás után 2 coopot botok ellen, és szerintem reszponzívabb lett kicsivel a game. Olyan mintha a hero to creep damaget növelték volna, nem követem egyébként a változásokat. Igaz ugye playerek ellen általában mindig nehezebb, majd úgy is teszek egy próbát, én eddig úgy láttam, hogy előnyére változott a game. A Hero poolom még elég szerény, Sevarog, Iggy kb. amikkel értékelhető szintre jutottam eddig. Játékmechanikát még nem teljesen vágom.. De az majd kialakul :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#158) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ajjaj volt egy jó nagy update, kártyák is átrendeződtek valamelyest. Nekem személy szerint az előző pályadesign jobban tetszett. Annyira meg nem vágom a játékmechanikát, hogy tudjam értékelni, ha jobb a jelenlegi layout.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#159) myckey válasza Ragnar_ (#158) üzenetére


myckey
veterán

Te még most frissítettél ? :D :C

Másabb lett az egész, valóban.

Fentebb kicsit kipofáztam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#160) Ragnar_ válasza myckey (#159) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jah, de tegnapelőtt meg még a régi mapon játszottam.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#161) myckey válasza Ragnar_ (#160) üzenetére


myckey
veterán

Tegnap előtt? :F

Csütörtökön nem játszhattál a régi mapon, mert kedden érkezett a frissítés. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#162) Ragnar_ válasza myckey (#161) üzenetére


Ragnar_
addikt

Akkor valószínűleg még előbb volt..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#163) TBT


TBT
addikt

Játszotok még a játékkal, illetve az új karakterekről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#164) lyco


lyco
újonc

Igen, én pl tolom vele :)

https://youtu.be/9ky2oYSooms

[link] ITT :))

[ Szerkesztve ]

(#165) lyco


lyco
újonc

Ha valakit esetleg érdekel, itt a Youtube csatornám, egy jópár paragon gameplayel! :DD

https://www.youtube.com/channel/UCY_FNMFvM_BQGfYYuYKNU9g

[link]

(#166) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Játékosokat kerese. Még 3 kellene. Random csapattársakkal nem lehet nyerni, egyszerűen azt hiszik, hogy ez egy tps.
Akit érdekel Tuhajohn a nevem, de jó lenne, ha előtte egy privát üzenet, mert általában elutasítom a random jelöléseket.

Minden Paragon-nal kapcsolatos magyar oldal halott. Remélem itt nagyobb szerencsém lesz.

(#167) Callisto válasza Tuhajohn (#166) üzenetére


Callisto
őstag

Az a baj, hogy azért halott, mert valóban TPS (TDM) lett belőle. EPIC tönkretette.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#168) Tuhajohn válasza Callisto (#167) üzenetére


Tuhajohn
tag

Valóban nem olyan jó, mint még 2016-ban volt. Szerintem ott volt az első gond amikor kicserélték a mapot. Utána meg minden egyes update-el gyorsítottak a játékmeneten. Régen taktikázni kelett, most a kis map miatt nincs rá nagy esély. Teamfight-ok max fél percig tartanak. A hősök közti egyensúly nem túl jó. Nem értem miért akarják minél gyorsabbra csinálni. Régen mikor 2 hős összecsapott 2 percig is ment az 1v1.

De ettől függetlenül jó játék, csak kellenének csapattársak.

(#169) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok, en nemreg kezdtem, egyenlore kostolgatom a jatekot, ai ellen coop-ban szoktam menni. Ha van aki jatszik nyugodtan addoljon, csak egy uzit ide vagy privibe dobjon elotte.

Tuhajohn, teged felvettelek.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#170) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Újra feltelepítettem a játékot és wow. Fogalmam nincs milyen rendezvényen vagyok gyakorlatilag :D A paklik amiket előzőleg csináltam nincsenek meg, sőt az egész rendszer át lett variálva, még a hős skillek is. A grafika az szebb lett, de lehet, hogy csak a Halloween event miatt. Több ismeretlen hős is van azóta mióta utoljára játszottam. Most meg meg kell néznem valami youtube videot, hogy mi is a helyzet a játékmenettel jelenleg.. (sejtéseim vannak, de biztosabb a biztos)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Paragon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.