Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Oly válasza kraftxld (#3000) üzenetére


Oly
senior tag

Akkor User oldalról ez nem látható?

Csak azért kérdem, mert van úgy, hogy pl a pnezugy@cegnev.hu címről küld levelet Kis Béla, de elfelejti aláírni... :)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3002) kraftxld válasza Oly (#3001) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha jól van beállítva az exchange szerver akkor a belső tracking információt nem küldi tovább a külső címzettnek és így kintről nem látható.
Ez pedig 110%-ban user error :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3003) Dictator^


Dictator^
veterán

Contact listámat kimentettem még régen, de nem találom, mivel importálhatom vissza..(pst)
(2010 outlook)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3004) Dictator^ válasza Dictator^ (#3003) üzenetére


Dictator^
veterán

Megvan, megnyitás alatt volt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3005) xtech2


xtech2
tag

Sziasztok!

Hátha tud vki segíteni :)

2010-es outlook (nemrég tértem át szégyenszemre thunderbird-ről)

Rengeteg levelet kapok naponta így üzenetszabályok szerint rendezem őket 20-30mappa közt. A bajom, ha új levél érkezik akkor nem látom, hogy melyik mappába került! Tehát pl thunderbird alatt ilyenkor az adott mappa (amibe az üzenetszabály szerint bedobta a levelet) kapott egy piros csillagot. Na most outlook alatt semmilyen jelzés sincs erre alapból, végignéztem a beállításokat, de nem találtam semmit, van megoldás?

köszi előre is

(#3006) TRob1 válasza xtech2 (#3005) üzenetére


TRob1
veterán

Eleve ha kapsz egy új levelet vmelyik mappába, azt a mappát kivastagítja, és mögé zárójelben odaírja azt is, hány darab jött bele mióta nem olvastad. Vagy ezenkívül még vmi jelzésre szükséged lenne? :F

¤ R'n'R ¤

(#3007) Dictator^


Dictator^
veterán

Maga az outlooknál van egy olyan, hogy outlook adatfile és alatta vannak az email címeim..
az adatfile-t nem lehet valahogy kitörölni? tök felesleges ott nekem, vagy van valami szerepe?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3008) TRob1 válasza Dictator^ (#3007) üzenetére


TRob1
veterán

A fiókbeállításoknál mondod? Vagy hol? Csinálj 1 képet.
(Egyébként az adatfájlok tartalmazzák a méljeidet (.pst))

¤ R'n'R ¤

(#3009) Dictator^ válasza TRob1 (#3008) üzenetére


Dictator^
veterán

gyakorilatilag a címemim felett bal oldalt.

amibe ugye sosincs semmi, csak a címeimet szeretném látni, egyáltalán nem vágom ennek mi értelme, outlook adatfile és semmi nincs benne.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3010) TRob1 válasza Dictator^ (#3009) üzenetére


TRob1
veterán

Én pár napja telepítettem újra a rendszert, outlook adatokat visszapakoltam régiről, és nekem is megjelent, de komolyan mondom, nem tudom hogy tüntettem el (nem emlékszem, pedig most volt 10-én :B ) De az a lényeg, hogy el lehet tüntetni. :K
Fiókbeállításoknál azért nézz csak bele, hogy az Email és az Adatfájlok fülek alatt mik szerepelnek (4 adat és a 4 gmail-es címed, vagy esetleg van egy plusz is? :D)

¤ R'n'R ¤

(#3011) xtech2 válasza TRob1 (#3006) üzenetére


xtech2
tag

Így van ahogy írod, viszont ha egy adott mappában már van olvasatlan levél, akkor az vastagítva marad, és ha legközelebb levél érkezik bele akkor azt már nem jelzi. A thunderbird ilyenkor a vastagított mappa nevét kékre színezi plusz rátesz egy piros csillagot is. Ennél viszont semmi sem jelzi, ha ilyen formában érkezik levél az adott mappába.

(#3012) xtech2 válasza xtech2 (#3011) üzenetére


xtech2
tag

Na jó, nem egészen piros a csillag :)

(#3013) Dictator^ válasza TRob1 (#3010) üzenetére


Dictator^
veterán

Igen, de én most tettem újra az egész programot friss windowsra, és ilyenkor is alapból ott van!
Régen ezt kitöröltem és nem indult az outlook, amig vissza nem csináltam a vezérlőpultból.

De igen, 4 adatfile mellett van egy outlook-adatfile.. ha törlöm nem indul, legalábbis legutoljára.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3014) TRob1 válasza Dictator^ (#3013) üzenetére


TRob1
veterán

Előbb állíts be egy másikat alapértelmezettnek, aztán töröld (vagy egyelőre csak mozgasd át vhová máshová)

¤ R'n'R ¤

(#3015) dbalint


dbalint
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy Outlook 2010 2 gépen. Az első gép naptárbejegyzéseit látja a második gép. Felvesz az első gép egy 2 napos naptárbejegyzést, és elküldi a második gépnek. Ilyenkor a második gép látja a megosztott naptárban az első bejegyzését rendesen, azonban az elküldött bejegyzés a saját naptárjába nem 2 napra, hanem 3 napra kerűl be, illetve rossz dátumokkal Érdekes módon reggel 9-től a harmadik nap reggel kilencig. Holott eredetileg 24-től 0 óráig tart. Találkoztatok már hasonlóval? Illetve ugyanitt figyeltük meg, ha a második gép a megosztott névjegyzékekben az első gépre rögzít be névjegyet, azt az első nem mindig látja.
Remélem érthetően tudtam leírni a gondot.

Bálint

(#3016) tototos


tototos
őstag

Sziasztok.

Outlook 2003-ból hogy tudom elmenteni az e-maileket és beállításokat ha meghalt a windows? Hirens boot cd-vel be el tudom érni a merevelemezt már cska az akérdés mit másoljak hova hogy megmaradjon minden.

(#3017) Jarod1 válasza tototos (#3016) üzenetére


Jarod1
addikt

keres rá a pst file ra, vagy mentsd ki aa doc settings mappa (saját felhasználó név mappa)

(#3018) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

Outlook-nál létezik olyan beállítás, hogy induljon a winfossal együtt?

Köszi :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3019) ro_bert17 válasza Sickboy25 (#3018) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ha berakod indifospultba?

(#3020) djzomby


djzomby
csendes tag

Üdv!

Live Mailba át tudom pakolni az outlook expresses fiókokat, leveleket, címjegyzéket?

"Gyöngyöt disznók elé?"

(#3021) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék ,mert nem boldogulok a problémával:

Röviden. az egyik pc-n minden küldés fogadás alkalmával, feljön egy ablak hogy válasszam ki melyik szabályokat mentem. Ügyfél vagy kiszolgáló. Ahány levél bejött, annyiszor dobja ki az ablakot.

Próbáltam törölni az összes szabályt, de valahogy visszakerültek.

Van egy Exchange kiszolgálónk is. Arról megy naptár. Esetleg a kiszolgáló tárolhatja valahol még a szabályokat? Hogy tudnám véglegesen törölni őket?

Köszönöm a segítséget!

(#3022) Osiris válasza DJ.Gróf (#3021) üzenetére


Osiris
őstag

Próbáld ki, hogy bezárod az outlookot és a startmenü->futtatásba bemásolod és lefuttatod ezt:

"c:\program files\microsoft office\office14\outlook.exe" /cleanrules

és ezt:

"c:\program files\microsoft office\office14\outlook.exe" /cleanserverrules

(Az elérési út Outlook 2010-re vonatkozik 32bites Vistán, lehet, hogy módosítanod kell.)

[ Szerkesztve ]

(#3023) Osiris


Osiris
őstag

Outlook 2010-el van gondom, tegnap váratlanul összeomlott a program és azóta sehogy nem tudom rendbe tenni:
A felület csak akkor jelenik meg ha az outlookot teljesképernyőn nyitom meg, ha ablakban akkor sehol semmi, csak lent a tálcán látom, hogy meg van nyitva, de az ablak sehol nincs.
Probáltam már az alábbiakat, de semmit nem értek:

1, SCANPST.EXE-vel rendbe tenni a pst fájlokat.
2, "c:\program files\microsoft office\office14\outlook.exe" /cleanviews
3, "c:\program files\microsoft office\office14\outlook.exe" /resetnavpane
4, 2x újra is telepítettem, de semmi.

Van ezeken kívül még valami ötlet? :F

(#3024) Osiris válasza Osiris (#3023) üzenetére


Osiris
őstag

Meg van probléma oka: negatív méretűvé zsugorodott az outlook ablaka ezért nem látszott.

Megoldás:
Tálcán az Outlook kiválasztása -> ALT+Space -> 2x LE nyíl -> Enter -> Sokszor jobbra és le nyíl. Aztán egyszer csak megjelent az ablak... :U

[ Szerkesztve ]

(#3025) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Miért van az az Outlook 2000-ben (:O) hogy amikor email írok egy bizonyos címzettnek, és már nem először írok neki, akkor nem dobja fel automatikusan ha beírom az első betűjét, hanem mindig be kell pötyögni (vagy bemásolni) az egész email címet?!
Vagy ez a fícsör még nem volt benne a 2000-ben? :U

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3026) kraftxld válasza bugizozi (#3025) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Csak Office XP-től kezdve van benne.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3027) bugizozi válasza kraftxld (#3026) üzenetére


bugizozi
őstag

:O :W

köszi :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3028) bugizozi válasza kraftxld (#3026) üzenetére


bugizozi
őstag

ez valahogy dupla lett :F sry :B

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3029) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

Segítség kellene!
Összeomlott az Outlook (2007). Kis "buherálás" után az eredeti PST file-t szeretnénk importálni, de azt írja, hogy "nem személyes mappa..." és nem tud vele mit kezdeni. Jó lenne visszanyerni a leveleket belőle. Valami megoldás?
Előre is köszi!

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#3030) kraftxld válasza Picturemaker (#3029) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3031) Picturemaker válasza kraftxld (#3030) üzenetére


Picturemaker
őstag

Köszönöm, megnézem.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#3032) looser


looser
addikt

Sziasztok, kolléga gépén a következőbe futottam bele (off 2003): egyszer beállított egy Házon kívül üzit, amit azóta küld minden levélírónak és ha rákattint a menüben, a következő jelenik meg:
A parancs nem használható. Olvassa el a program dokumentációját a bővítménnyel kapcsolatban.
Amikor outlook web access-el felléptünk a postafiókjára, be volt kapcsolva a hk, amit azonnal inaktiváltunk, de a levelek ettől függetlenül mennek és a funkció továbbra sem elérhető. Az office el lett teljesen távolítva, majd újratelepítve (+sp3 és comp. pack), de ez nem segített. Ha meg lehetne oldani a profil törlése nélkül, az klassz lenne.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3033) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Abban tudnátok segíteni, hogyan tudnám megoldani a következőt:

A kliensek levelezése Outlook 2003-n keresztül történik. A gépek egy Exchange Server-hez kacsolódnak.

Eddig minden szép és jó, de a hálózati szabályok miatt a gépek monitorai 20 perc semmittevés után kikapcsolnak. Itt jön a probléma. Ha levél érkezik a felhasználónak, nem látja (hiszen mást csinál - le van kapcsolva a gép monitora).

Meg lehetne oldani, hogy levél érkezése után egy alkalmazás villogtassa a billentyű LED-jeit? Esetleg a poptray-t rá lehet venni erre valahogy?

Köszönöm.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3034) looser válasza looser (#3032) üzenetére


looser
addikt

Töröltem a profilt, nem volt más ötlet...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3035) rento


rento
őstag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy van egy gépem, amin egy win7 64bites rendszer fut, ezen pedig office 2003, benne az outlookal. a gondom "mindössze" annyi, hogy nem hajlandó kinyomtatni csak a fejlécet az email-ekből. Teljesen mindegy, hogy milyen nyomtatóval próbálom, ugyan az a helyzet. előtte office 2007 volt fenn, de kérésre 2003 kellett rá, előtte tökéletes volt a nyomtatás. természetesen normálisan lett uninstallálva a 07, tehát nem hiszem, hogy ezzel lenne a gond. Találtam a google alapján egy olyan leírást miszerint törölni kell egy OUTLPRNT nevű fájlt, az app.data-microsoft-outlook mappából. kipróbáltam, nem segített. remélem tud valaki segíteni, mert megőrülök már tőle.

(#3036) looser válasza rento (#3035) üzenetére


looser
addikt

Szia, magam sem tudom a választ, de elkezdtem keresgélni, s az egyik valóban ennek az állománynak a törlése (amit létrehoz következő indításkor az outlook), a másik pedig, hogy azt javasolja, hogy ezzel az eszközzel távolítsd el az office telepítést, ne az egyszerű uninstallal. SP3 és compatibility pack erősen javallott, de gondolom ezeket feltetted.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3037) rento válasza looser (#3036) üzenetére


rento
őstag

megpróbálom ezzel eltávolítani, hátha segít. :R az sp3 és a kompatibilitási csomag megvolt persze.

(#3038) Panthera válasza rento (#3035) üzenetére


Panthera
őstag

Szia!

Lehet, hogy tudom a megoldást, de csak hétfőn. A cégnél volt ehhez hasonló gond. Nem emlékszem már hogy a fejlécet vagy a többit nem akarta kinyomtatni. Van rá javítás, de nincs nálam sajnos. A supporton is ez volt a hiba megnevezése (angolul találtam meg), ha esetleg rá akarsz keresni.

(#3039) rento válasza rento (#3037) üzenetére


rento
őstag

teljesen legyalultam az office-t, újratelepítettem, de nem oldottam meg a problémát. a vicces pedig az az egészben, hogy excel, word stb... alól tökéletesen nyomtat, csak az outlook alól nem.

Kvardlipot: az nagyon jó lenne, hogy tudnál segíteni, akár hétfőig is ráér :R . milyen supporton volt ez megnevezve?

[ Szerkesztve ]

(#3040) Panthera válasza rento (#3039) üzenetére


Panthera
őstag

Az én esetemben is csak az Outlookkal volt baj. Microsoft Supportra gondoltam.
De inkább ne keresd, ha ráér hétfőig, lehet hogy keverem egy másikkal. Egy gépen jelentett csak problémát ez a hiba, azért nem ugrik be pontosan. És érdekes módon mintha Internet Explorer javítás lett volna.

(#3041) rento válasza Panthera (#3040) üzenetére


rento
őstag

igen, nekem is összefüggött az internet explorerrel, de letöröltem a 9-est, visszakerült a 8-as, nyomtam neki egy alapértelmezett beállításokat, és azóta az ie alól tökéletesen tudok nyomtatni.

(#3042) Panthera válasza rento (#3041) üzenetére


Panthera
őstag

Hétfőn be fogom linkelni a frissítést! Vagy ha linket nem találok, akkor valahogy elküldöm a fájlt.

[ Szerkesztve ]

(#3043) rento válasza Panthera (#3042) üzenetére


rento
őstag

nagyon szépen köszönöm!

(#3044) paavoo


paavoo
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet eltüntetni az áthúzott szürke maileket amiket leszinkronizált iCloudból az Outlook? (elvileg ezeket ún. elévült mailként kezeli, ha jól olvastam.)
A felhőből eltűnnek egyből ha törlöm, viszont Outlookban, ha töröltem utána is ott marad csak át lesz húzva a mail címe és szürkén jelzi.

(#3045) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
IMAP levelezéssel beállítottam egy mail fiókomat. Próbáltam rányomni a levél fogadás/küldésre és mindig ezt a hibát írja:

"A(z) Megosztott mappák szinkronizálása (xyxy@xyxy.hu). feladat hibát jelzett (0x800CCC0E): Az Outlook nem tudja szinkronizálni a(z) xyxy@xyxy.hu megosztott mappáit. Hiba: Nem lehet kapcsolódni a kiszolgálóhoz. Ha az üzenet többször is megjelenik, kérjen segítséget a kiszolgáló rendszergazdájától vagy az internetszolgáltatótól."

Mitől lehet ez? iPhoneomon tök jól megjelennek frissítésre az új levelek, itt meg mindig ez van. Ugyanakkor, ha jön új levél, az megjön, csak manuálisan rányomva a küldés/fogadásra ez lesz mindig a vége.

(#3046) looser válasza Mr. Teddy (#3045) üzenetére


looser
addikt

Itt esetleg? :B

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3047) gabor85


gabor85
őstag

Tudna válaszolni valaki arra hogy Outlookban hotmail cím szinkronizálása miként állítható be úgy hogy a valaha kapott összes levelet letöltse?
Nekem most csak április 30ig szedte le, de sehol nem találtam rá megoldást a fiókbeállításoknál.

(#3048) Mr. Teddy válasza looser (#3046) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Ilyesmi linket én is találtam. Csak nem tudom hogy jön ide az exchange szerver. Citromailes leveleimet akarom leszedni, az tuti nem exchange, nem is úgy lett beállítva.

Lehet citromailes lesz a hiba. Írok majd az adminjuknak, hogy mi a rák van ezzel.

mod: most az egyik fiókommal végig futott. Lehet sok levelet leszedte, ami eddig fent volt a szerveren, aztán a citromail nagyon érzékeny a kapcsolódások számára és hosszára. Le kellene már cserélnem a ....

[ Szerkesztve ]

(#3049) looser válasza Mr. Teddy (#3048) üzenetére


looser
addikt

Hát igen. Indamail ugyanez. A gmail percenként lekérdezhető és eddig még nem emlékszem karbantartásra + smtp is van. Hajrá :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3050) pzs0315


pzs0315
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy nagy problémám van....nem tudok emilhez képet csatolni! Mi lehet a baj, mit kellene állítanom, hogy működjön?
Operációs rendszerem: Win7
Böngészőm: Firefox
Flash verzióm: Shockwave Flash 11.0 r1

Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.