Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) alienpapa válasza Fire/SOUL/CD (#2900) üzenetére


alienpapa
senior tag


Ide mit kell írni?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#2902) Fire/SOUL/CD válasza alienpapa (#2901) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A mailcímed, meg a fiókhoz tartozó jeslzót (de ez is le vagyno írva a PDF-ben) ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2903) alienpapa válasza Fire/SOUL/CD (#2902) üzenetére


alienpapa
senior tag

Végigolvastam amit linkeltél, csak nem egészen világos a dolog. Ide hiába írom be a freemailes címem, és a jelszavamat, nem fogadja el. A t-onine-osat meg nem tudom. Mondjuk nem értem miért kell egy freemailes fiókhoz t-onlin mail-es adatokat megadni.
Bocs, én nem akarok értetlenkedni, de ez kész. :) Egy pár éve volt beállítva nekem outlok. Beírtam az e-mail címet meg a jelszót, és működött. Most meg szarakodik.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#2904) kraftxld válasza alienpapa (#2903) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kifele menő levél = smtp a te esetedben. Mivel a freemail ingyenes szolgáltató, nincs smtp szolgáltatásuk, ha levelező programmal akarod használni a szolgáltatód smtp szerverét kell használni.
Mivel a t-online a szolgáltatód, a mail.t-online.hu-t kell használd a kimenő levelekhez, és spammerjózsik miatt már pár éve csak hitelesítéssel működik a t-online-os szerver. Ide pedig a t-online-os felhasználóneved + jelszavad kell beírni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2905) alienpapa válasza kraftxld (#2904) üzenetére


alienpapa
senior tag

Értem, és köszönöm szépen. Megyek és felhívom őket, h adják meg. :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#2906) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

Outlook-ba szeretném beállítani a gmail-es fiókomat. IMAPosra. Hogy tehetem ezt meg?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2907) Fire/SOUL/CD válasza cellpeti (#2906) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]
(az 1. pontról el szoktak feledkezni, azaz webes felületen is engedélyezni kell az IMAP-ot...)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2908) ubid


ubid
őstag

Helló!

Egy érdekes dolgot szeretnék kérdezni az outlokkal kapcsolatban!

Küldtek nekem egy nagyon fontos levelet, egy nagyon fontos csatolmánnyal.

ezt a csatolmányt nem mentettem le , hanem outlokkból megnyitva a word dokumentumot ott szerkesztgettem. 2-3 órát dolgoztam , miközben folyamtosan mentettem, de nem kérdezte hogy HOVA mentem, csak mentette!

Kérdezem én: Hol találhatom meg ezt a dokumentumot ? Mert sehogy sincs meg, nem kérdezte hova mentem, meg semmit se.

keresés nem segített, ugyanis nem találja... ? :S

-.-

(#2909) bugizozi válasza ubid (#2908) üzenetére


bugizozi
őstag

Egy gyors tipp: próbáld ki hogy megnyitsz egy mellékletet, Fáj/mentés másként és nézd meg hogy hova akarja menteni hátha ott lesz amit te elmentettél word-öt :)

Amúgy a Document and settings/App data blablabla helyen keresgélnék de ez nem biztos úgyhogy inkább csak offban írom :D

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2910) fulopivan


fulopivan
csendes tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség!
2007 es outlookot használok, szeretnék egy terjesztési listát hírlevélként használni. De ahány címet írok bele, minden címen annyiszor jelenik meg az üzenet, ill kipróbáltam a terjesztési listán kívül is , csak simán beírom 3 másik címemet, és mindhárom címemre 3 szor kapom.
Valami ötlet?
:F

(#2911) Fire/SOUL/CD válasza fulopivan (#2910) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha a terjesztési lista forrását a címjegyzék biztosítja, akkor érdemes ellenőrizned, hogy ott nem szerepelsz-e többször. (névjegyalbumban is többszörözve leszel)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2912) Veron


Veron
őstag

Hello!

Outlook 2007-et használok és a rule-oknál van egy kis gondom.
Nevezetesen, nem értem csinál olyat, hogy ha vannak olyan levelek, amelyek két szabályra is ráillenek, akkor mindkettő szerint átteszi azokat a megfelelő mappákba.
Pl. van olyan rule-om, hogy a high priority maileket tegye egy bizonyos mappába, valamint olyan, hogy adott címtől érkezőket egy másikba. A szabálylistában a high prioritys van feljebb, de ha adott embertől kapok fontos mailt, akkor beteszi (a szabályban nem copy, hanem move szerepel) mindkét mappába.
Lehetséges, hogy egyszerre fut le a két szabály? Jobb esetben, a későbbi rule nem találhatná meg az inboxban a fontos levelet, mert az annak megfelelő rule már áthelyezte onnan. De ez mégis megtalálja.
Hogyan lehet ez, és mit lehet tenni ellene? :F

Köszönöm!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#2913) Fire/SOUL/CD válasza Veron (#2912) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ennek így kell működnie, nincs ezzel semmi gond. Az, amit Te szeretnél kivitelezni szabályokkal, az elég értelmetlennek tűnik számomra, mert ha egy adott személytől (feladó) érkezett leveleket amúgy is egy egyéni mappába helyezel át, akkor minek azt még azon belül fontosság szerint is egy másik mappába áthelyezni... :F Egyszerűbb ha a listát fontosság szerint rendezed...

A nem ezen feladótól érkező levelek mehetnek ömlesztve az InBox-ba, amit megint csak fontosság szerint rendezel, avagy csoportosítasz ( pl elsődleges szempont=fontosság, másodlagos szempont=Érkezett)

Így csak 1 szabályt kell létrehozni, ami az adott feladótól érkező leveleket áthelyezi...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2914) Veron válasza Fire/SOUL/CD (#2913) üzenetére


Veron
őstag

Így kellene működnie? Normális esetben azt várnám el tőle, hogy a szabályokon sorrendben haladjon végig, és ha az n. szabályra illeszkedik a mail, akkor az n+1. szabályt már ne futtassa le.
Köszönöm a választ, amit te mondtál az valóban megoldás konkrétan arra, amit felhoztam példának. De ha több levelezőlistának vagyok a tagja, és azt szeretném megoldani, hogy a különböző listára érkezőket különböző mappákba tegye, de közben a fontosakat (akárhonnan is érkezik) is külön gyűjtse, azt nem oldja meg.
Vagy olyat is szeretnék használni, hogy szintén levelezőlista szerint csoportosítok, de ha olyat kapok (akárhonnan), aminek a tárgy mezőjében bizonyos szavak szerepelnek, azt is helyezze át az erre fenntartott mappába. És azt szeretném, hogy a tárgy szerinti szűrés magasabb prioritású legyen, mint a levelezőlista szerint.
Úgy látszik a prioritásokat nem nagyon ismeri az Outlook...

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#2915) weiss


weiss
addikt

Hello! Hogy lehet beállítani Outlook 2010-ben, hogy a keresődobozba ha írok, akkor azt dinamikusan keresse. Mert most olyan van, hogy beírok oda valamit, akkor semmit sem csinál, amíg meg nem nyomom a gombot. Ráadásul azok a gombok, amivel kiválasztom, miben keressen /subject, from, .../ mind szürke. Win XP-n van a rencer. THX!

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2916) Fire/SOUL/CD válasza weiss (#2915) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Indexelés nincs letiltva véletlenül? (Windows Search "más néven")
Bár ebben az esetben megjelenik az alábbi figyelmeztetés

Bár lehet, hogy most azért nem látod, mert korábban kilőtted, hogy többet ne jelenjen meg.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2917) weiss válasza Fire/SOUL/CD (#2916) üzenetére


weiss
addikt

XP-n ez desktop search néven fut? Mert az nincs.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2918) Fire/SOUL/CD válasza weiss (#2917) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez kell XP alá, hogy az Outlook úgy tudjon keresni, ahogy most nem keres. :DDD
[link]
(Mintha még rémlene valami, hogy valamit még állítani kell, de először ezt próbáld meg simán)

UI: Outlook (meg minden alkalmazás) legyen bezárva a telepítéskor, majd a telepítés végeztével indítsd újra a gépet.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2919) weiss válasza Fire/SOUL/CD (#2918) üzenetére


weiss
addikt

Kösz, kipróbálom!

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2920) weiss válasza Fire/SOUL/CD (#2918) üzenetére


weiss
addikt

Működik! :R Csak tudnám, mi a fenének kell így "trükközni"?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2921) Fire/SOUL/CD válasza weiss (#2920) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez nem trükközés. :N Gondolj bele, már az "kész csoda", hogy működik az Office 2010 egy 10 éves OS-en. A Windows Search szerves részét képezi a Windows-oknak a mai napig, XP-ben alapban még 2.6-os van (ha jól rémlik). Emellett valószínűleg régen látogattad meg a Windows Update-et, mert onnan lefrissült volna magától...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2922) weiss válasza Fire/SOUL/CD (#2921) üzenetére


weiss
addikt

Céges gép, és a rendszergazdáink egy kis kívánnivalót hagynak maguk után :D Viszont az Update be van kapcsolva, szóval érdekes. Amúgy értem én a filozófiáját a dolognak, csak mondjuk a TB-ben ez alap dolog, szóval furcsa egy kicsit.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2923) Fire/SOUL/CD válasza weiss (#2922) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Céges gép, és a rendszergazdáink egy kis kívánnivalót hagynak maguk után :D "
Igen, ezzel sok mindent elmondtál, sajnos gyakran szembesülök ezzel, bár ezen területem "admin terminátornak" becéznek... :DDD

MS -nél teljesen megszokott, hogy az alkalmazásaik azok egymás moduljait vagy közös modulokat is használnak, amik egyben rendszermodulok is.
(Pl Messengerben nem mennek a reklámok, ha nem az IE az alapértelmezett böngésző stb stb). MS-nél teljesen logikus, hogy egy létező szolgáltatás (Windows Search) helyett nem írnak újat, ami amúgy meg kifogástalanul végzi a dolgát. Egy 3rd part proginak (mint pl az általad említett TB) lehet egyszerűbb volt saját keresőt írni, mint a WS-el együtt dolgozni.
(Van amikor teszik ezt azért, mert nem áll rendelkezésre megfelelő technikai dokumentáció a fejlesztők számára, és ezért inkább maguk fejlesztenek egyet, vagy épp azért, mert tudnak jobbat/a projectbe illeszkedőt írni, és ez sokszor valóban egyszerűbb)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2924) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Sziasztok!

Az Outlook 2010 mostanában első indításkor hibaüzenettel leáll. De ha újból elindítom, akkor már megnyílik rendesen. Tehát mindig csak az első indításkor áll fenn a probláma. És eddig tökéletesen működött, ezt csak pár nap óta csinálja. Nem tudjátok mi lehet a baja?

(#2925) sedo válasza rayoliviero (#2924) üzenetére


sedo
tag

Nem lenne hátrány ha leírnád, h mi szerepel a hibaüzeneten :)

(#2926) rayoliviero válasza sedo (#2925) üzenetére


rayoliviero
veterán

Microsoft Outlook működése leállt

A program helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja Önt, ha megoldást talál a problémára.

(#2927) rayoliviero válasza rayoliviero (#2926) üzenetére


rayoliviero
veterán

Újratettem az egész rendszert és most működik rendesen.

(#2928) sti10p


sti10p
senior tag

Sziasztok!

Nekem az a kérdésem lenne, hogy a Küldött levelek mappában miért nem látom az elküldött leveleimet? Digikabel-es vagyok és ott a web-es felületről látom az eddig elküldött leveleimet, de Outlook-ban nem, pedig onnan küldöm őket. Mit kell beálítani?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

XY

(#2929) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Hi,

tegnap megfagyott az outlookom. úraindult, de eltűnt az az ablak ahol láttam a levél tartalmát amint rákattintottam a levélre. nem találom sehol, hogyan lehet visszakapcsolni.

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#2930) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Citromail-t próbálnék szinkronizálni Outlook2003-al. Az SMTP-hez mit kell beírni?

(#2931) sedo válasza spyduck (#2930) üzenetére


sedo
tag

citromail faq:

Hogyan kell beállítani a külső levelező klienst (PL: Outlook) POP3 vagy IMAP használathoz?
A POP3 vagy IMAP levelezőprogramban a beérkező levelek letöltését lehetővé tevő POP3/IMAP és a kimenő leveleket továbbító SMTP szerver nevét, valamint a postafiók eléréséhez azonosítót és jelszavadat kell megadnod:

SMTP szerver: Ezt az Internet szolgáltatója adja (pl.: mail.vipdsl.hu, mail.t-online.hu)
POP3 szerver: pop3.citromail.hu
IMAP szerver: imap.citromail.hu
Azonosítód: felhasználoneved, "@citromail.hu" nélkül
Jelszó: az amit a regisztrációnál megadtál

[ Szerkesztve ]

(#2932) spyduck válasza sedo (#2931) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezt olvastam én is de nem fogadja el. Levelet tudok fogadni de küldeni nem :F

(#2933) kraftxld válasza spyduck (#2932) üzenetére


kraftxld
nagyúr

T-online-os kapcsolatod van?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2934) spyduck válasza kraftxld (#2933) üzenetére


spyduck
nagyúr

Szerbiában vagyok, eunet :DDD
"Rokonnak" kéne megcsinálni....

(#2935) kraftxld válasza spyduck (#2934) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet, hogy hitelesíteni kell a szerverükkel. A szolgáltató weboldalán az esetek 99%-ában le van írva, hogy miképp kell beállítani az smtp-t.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2936) spyduck válasza kraftxld (#2935) üzenetére


spyduck
nagyúr

A legegyszerűbb megoldást választottam. Feladtam!
Azért köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2937) HXY


HXY
addikt

Nekem tegnap este óta nem indul egyből az Outlook 2010.

Kb. 15 percbe telik.

Ezt írja: Csatlakozás: \\102.112.2O7.net\b\ss\paypalglobal\1\G.4--NS

A PayPal küldött egy vásárlást igazoló emailt, és az akasztotta ki:

Ha meg akarom nyitni, akkor az is kb 15 percbe telik.

Szerk.: Nem vagyok egyedül.... [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#2938) kraftxld válasza HXY (#2937) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vírus/spyware.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2939) Fire/SOUL/CD válasza HXY (#2937) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, az nagyon valószínű, amit kraftxld kolléga is pedzeget.
MBAM Free-t letöltöd, telepíted, frissíted és egy teljes ellenőrzést indítasz a rendszerpartíción minimum. (Alapban gyors vizsgálaton van)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2940) HXY


HXY
addikt

Ez nem vírus.

Ez a PayPal "nyomkövetési rendszere". Csak kicsit el van cseszve.

Itt van egy jó kis leírás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2941) kraftxld válasza HXY (#2940) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, erről nem is tudam, köszi a linket.
Én tuti bevágom a tűzfalba az ilyen nyomkövető szarokat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2942) GrandS


GrandS
senior tag

Hogyan lehet az Outlook 2007-ből áttenni a leveleket és a címeket a Windows Live Mail-be?

(#2943) Fire/SOUL/CD válasza GrandS (#2942) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha telepítve van mindkettő levelező, akkor egyszerűen a WLM importálás funkciójával. Vagy lehet, hogy csak Express-ből tud? (Nem emléxem, ha így lenne akkor bocsesz...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2944) GrandS válasza Fire/SOUL/CD (#2943) üzenetére


GrandS
senior tag

Csak Outlook Expressből tud...

(#2945) Fire/SOUL/CD válasza GrandS (#2944) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha mindkettő levelező telepítve van, akkor itt egy ingyenes progi: MailStore Home
(Ha nincs fent az Outlook, akkor nem jó, mert csak a fizetős változata tud közvetlenül PST-vel dolgozni)

Segítség a használatához: [link]

Direkt kipróbáltam, W7 x64/Outlook 2010 x64/WLM 2011 legfrissebb és kifogástalanul áthozta WLM-be az Outlook levelezésem. :K

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2946) kraftxld válasza GrandS (#2944) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2947) sti10p válasza sti10p (#2928) üzenetére


sti10p
senior tag

[(#2928)
]
-erre nem tud valaki megoldást?

[ Szerkesztve ]

XY

(#2948) GrandS válasza Fire/SOUL/CD (#2945) üzenetére


GrandS
senior tag

Köszönöm, próbálom!

(#2949) Pret_1G


Pret_1G
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy outlook 2007-es. Fogadok egy orosz nyelvű emailt, nyomok egy válasz gombot, de nem tudok orosz nyelven írni. Az orosz nyelv amúgy a táca alján ki lett jelölve.
Ha nyomok egy entert, akkor tudok oroszul írni, ha megállok és nyomok egy backspace-t - például szöveg javítás miatt - akkor ismét nem ír csak ha entert nyomok.

Érdekes hogy angol vagy más nyelveknél ezt a jelenséget nem produkálja.
Amit kipróbáltam eddig, de nem segített: Nyelvi ellenőrzés kikapcsolás, html, text, rich text formátum változtatás.

Találkozott valaki hasonló hibával?

Előre is köszönöm a választ

 MacBook mid-2010 Lion 10.7 - iMac G3 500Mhz - iPad2 16GB Wifi

(#2950) dtraveller


dtraveller
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy hozzáférést kaptam egy email fiókhoz aminek a mérete elég nagy és jelenleg a rendszermeghajtón nincs annyi hely, hogy ott elférjen a outlook által a fiókhoz rendelt pst fájl. (Az outlook automatikusan a rendszermeghajtóra rakja az adatfájlokat, legyen az a saját adatfájl vagy az emailfiókhoz rendelt pst.) Ha az emailcímhez rendelt pst fájlt áthelyezem egy másik meghajtóra és megnyitom ismét akkor olvasni tudom, de arra már nem tudom rávenni, hogy a szolgáltatóhoz csatlakozva az outlook leszedje az újabb leveleket ebbe a pst-be. Minden esetben ragaszkodik a rendszermeghajtóhoz, ahol létrehoz egy új pst-t és abba szedi le újra az összes levelet a kiszolgálóról.

Azt már ajánlották, hogy a régebbi leveleket mentsem el, így csökkentve a pst méretét, de egyéb okok miatt ez nem kivitelezhető.
(A pst fájlokat az outlook 2010 hozza létre. A használt operációs rendszer Windows 7.)

Akkor a kérdés még egyszer: hogy tudom emailcímhez rendelt pst áthelyezni másik meghajtóra?

Minden ötlet szívesen veszek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.