Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  OnePlus 2 - második felvonás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) vinpilu válasza vitezlejszlo (#49) üzenetére


vinpilu
senior tag

Tegnap nagyon pörgött az alábbi topik OnePlus fórumon: link
Csak szőrmentén olvastam, de mintha arról lenne szó, hogy feljebb lehet jutni a listán, ha kattintanak valami linkre. Na most, mikor regisztráltam és megerősítettem, akkor jött erről egy levél, abban a linkre kattintva meg kiírták hányadik vagyok. Elég kellemetlen lenne, ha közben van egy játék - amit lehet, hogy kihagyok, mert nem olvasok el mindent - és mások ezen a listán megelőznek. Szóval, ez vagy valami külön játék, vagy nem tudom, de nem is érdekel. :D

(#50) sutszi, eddig talán négyszer használtam az NFC-t. Kipróbáltam a fájlátvitelt egyszer magamban, egyszer a feleségem telefonjával. Illetve, kétszer használtam még a következőre. LG G2 Mini telefonomra flash toolal tettem fel a Lollipopot, az első indulásnál felajánlotta, hogy NFC-vel más telefonról átvehetem a telepített programjaimat (másra nem emlékszem, tehát témát, beállítást, fényképeket stb.), na ezt a OnePlus One-ról küldtem át és nem kellett a Play áruházból nyomatni, hanem 1 pár másodperces közelség után indult a programok telepítése az LG-n. Azóta újrahúztam, így még egyszer kipróbáltam ezt az NFC trükköt. Szerintem én el leszek nélküle, de van aki sok NFC tag-et használ (munkahelyen, autóban, otthon az ágy mellett) és ha ezekre teszi a telefont, akkor az éppen kívánt, beállított profil aktiválódik. Munkahelyen wifi be, bluetooth, gps ki. Kocsiban fordítva. Otthon is wifi be, autós cuccok ki, meg mondjuk fényerő nulla mert az ágyban olvasol már a sötétben.

[ Szerkesztve ]

(#52) hedgehog válasza sutszi (#50) üzenetére


hedgehog
senior tag

Természetesen nem azt jelenti az NFC hiánya, hogy a telefon innentől kuka... de aki most tageket használ pl. üzemmódváltásokra, az nem fogja ezt a telefont választani következő eszköznek.

Ráadásul majd kb. 1-2 (3-4) év múlva, amikor remélhetőleg elindul az android-pay itthon is, én nagyon szomorú lennék, hogy valamilyen érdekes üzleti döntés miatt kimaradt a telefonomból ez a funkció.

De a legfurább tényleg az a dolog, hogy van ugyan ujjlenyomat-olvasó, de nfc nincs... pedig a googleio-n az android-m egyik fő előrelépésének az ujjlenyomatolvasó-androidpay támogatást villantották.

-- aka p3d3str1an

(#53) hyperspace válasza hedgehog (#52) üzenetére


hyperspace
őstag

szerintem nem kell félned, hogy itthon a telefonod miatt nem tudod használni az android-pay-t.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#54) ittakary válasza hyperspace (#53) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hatalmas egyetértés... mire eljut hozzánk a Pay már régen kint lesz a OnePlus 3 :D

(#55) hedgehog válasza hyperspace (#53) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ez tök fölösleges kötekedés, de tényleg. Már most is van működő nfc-s fizetési megoldás itthon (tudom-tudom, senki se használja, de ti főleg nem), és a paypass-terminálok rohamos terjedése se arra utal, hogy ne akarná a fizetés-szolgáltató az nfc-s megoldást továbbra is fejleszteni.

Egyébként szerintem pusztán az EU rábólintására vár a google/apple, és jön a *pay. (az EU direktívák szigorúbbak ha jól olvastam, ezért körülményesebb a bevezetés)

Az tény, hogy _jelenleg_ nem tudnám használni. De az is biztos, hogy nem fogom lecserélni az One-t Two-ra, mert nincs akkora előnye, hogy megérné miatta dobni az NFC-t.

-- aka p3d3str1an

(#56) ittakary válasza hedgehog (#55) üzenetére


ittakary
nagyúr

"nem fogom lecserélni az One-t Two-ra, mert számomra nincs akkora előnye, hogy megérné miatta dobni az NFC-t."

Ez igy helyes :)

Mert nekem pl van. Én rengeteget fényképezek telefonnal, és nekem az optikai képstabilizátor és a jobb szenzor miatt máris must-have! Volt Nexus 6-om amiben volt stabilizátor, és egyszerűen álomszép képeket lőtt! 4GB RAM ... na hát abból sosem elég :D Szebb képernyő: jöhet! Engem megnyert :)

(#57) axlfsi válasza #01696768 (#35) üzenetére


axlfsi
veterán

Ott nalatok gondolom senki nem vesz hasznalt telefont, csak ujat, ugye? Ezt meg is ertem, ha olyan az altalanos eletszinvonal, de ... mi van akkor ha valaki 3 havonta csereli a telefonjait es nem csak amikor mar elromlott es javithatatlan? Kukaba hajitja, amit mar nem hasznal? (mondjuk, ezt nem hiszem, mert nem kornyezetbarat, de na de na... akkor? :) ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#58) sutszi válasza hedgehog (#52) üzenetére


sutszi
veterán

Szerintem kicsit félreértesz. Én csak értetlenül állok a dologhoz ami a másik 1-2 topikban is meg itt is némileg érezhető volt, hogy csoportosan ment az fika, mert nincs benne NFC. Mintha valami napi rendszerességgel használt nélkülözhetetlen feature lenne.

Itt is téma: [link]

Szóval annyira nem egy szükséges képesség. Nekem jelenlegi telefonomban van, és azt hittem majd milyen jó lesz. Kb semmire sem tudom felhasználni. Mobilfizetés ebben a formában sz@r. Részletesebb magyarázat van a fentebbi link hozzászólásai között.
A profil-os tag-es dolog meg nekem is tetszett volna...de végül nem csináltam semmit vele.

Mire itt android pay lesz, addigra már a második telefoncseréd tervezgeted majd. Az enyém most múlt 2. Cserélném is ha tudnám. Ez nem nagyzolás vagy ilyesmi...inkább megfigyelés a fórumon jelenlévők viselkedéséből.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#59) ittakary válasza sutszi (#58) üzenetére


ittakary
nagyúr

Detto...

A profilcseret inkabb Wifi triggerrel csinaltam meg. Amint hazaerek: kikapcsolja a mobilnetet, atvalt 2Gre es csengohangot kozepes hangerore allitja magatol :)

Nem kell semmi nfc taget tapiztatnom vele

(#60) hyperspace válasza ittakary (#59) üzenetére


hyperspace
őstag

ne, van ilyen? állat. kell ez a oneplus 2.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#61) ittakary válasza hyperspace (#60) üzenetére


ittakary
nagyúr

CM12S alatt One-on van. Oxigenre nem tudom hogy portolták-e ezt a feature-t. Ez szerintem csak megjelenéssel fog kiderülni.

(#62) hedgehog válasza sutszi (#58) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nem értelek félre, pont ezt az értetlen hangulatot éreztem ki a kérdésedből...
de én meg az előtt állok értetlenül, hogy egy future-proof telefonból kihagyják a *pay lehetőséget, ami pedig az utóbbi idők keynoteinek egyik vezető feature-je volt.
És az előtt is értetlenül állok, hogy mindenki szerint "mire itt lesz android-pay..." a bevezetés idejét iparági szakértőkön kívül senki nem tudhatja, mégis mindenki jósol. Ha viszont tévednek, akkor igenis egy napi rendszerességgel használt feature _nem_ lesz.

De szerintem fölöslegesen szitáljuk a vizet, mindenki a saját szempontjai alapján fog következő telefont választani.

-- aka p3d3str1an

(#63) zolikaDB válasza #01696768 (#16) üzenetére


zolikaDB
veterán

A nagyon "semmi nem történt" az az Mi3-Mi4 váltás...
Mindenestere engem eléggé lázba hozott Xiaomi Mi3 után a telefon, főleg, h emerre szerencsétlenkednek a MIUI-val mostanában elég sokat.

(#64) sutszi válasza hedgehog (#62) üzenetére


sutszi
veterán

Félig a marketing bullshit-et küldöd a saját véleményed mellé. Keynote-ok a marketing részei. Mindenkinek el kell ájulni különben nincs hype, nincs mi felhajtsa a keresletet...
Iparági szakértők?! Fogalmad sincs vállalati IT-ben milyen időléptékkel forognak azok a bizonyos fogaskerekek. Akkor bürokrácia meg rágódás van, hogy csoda ha fél év alatt egy egyszerű szoftverbeszerzésről tudnak dönteni. Ezt meg nem a kisujjamból szoptam ki elhiheted.

De abban egyetértünk, hogy nem értünk egyet. :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#65) #01696768 válasza axlfsi (#57) üzenetére


#01696768
törölt tag

Hát ez ott kezdődik, hogy a nagy többség szifonnal rohangál, amit mire kijön az új, ripityára is törnek. A szolgáltatok meg fillérekért ugye beveszik a "régi" telefonokat, a legtöbb ott köt ki. Vagy a gyereknél, ha még óvodás, mert suliba ugye már a legújabb kell. :W Komolyan mondom, én rosszul vagyok ettől az egész felfogástól, a világ másik felén meg ivóvíz sincs... Van pár nagyon gáz kinézetű gsm bolt is, de ilyen helyekre én elvből be sem teszem a lábam, meg aztán jó árat úgysem adnak. Igazi jó kis fogyasztói társadalom, az alján a magamfajta kalandorokkal és a rabszolgákkal. ;)

(#66) axlfsi válasza #01696768 (#65) üzenetére


axlfsi
veterán

Ahh, értem. Ezek után nem is csodálom, hogy az urad természetvédő :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#67) hedgehog válasza sutszi (#64) üzenetére


hedgehog
senior tag

Azért a vállalati-IT-t iderángatni a *pay-jal kapcsolatos vitába, eléggé Csubakka-védekezés :D

De csak annyit akartam még a témához hozzátenni, hogy félreértés ne essék, nekem tetszik az 1+2, a gombjával sincs semmi bajom mint másoknak (sőt, mivel nem gomb, hanem csak egy mélyedés, szerintem tök rendbenvan), nekem nem hiányzik a gyorstöltés (oneplus powerbank ftw!), a vezetéknélküli meg pláne nem, a fotózási képességei a tesztképek alapján tényleg nagyon jók lesznek, ramból sosincs túl sok egy eszközben, a dualsim is nagyon jó döntés volt satöbbi, csak szomorú vagyok, hogy itt ez a szépséghiba nfc.

-- aka p3d3str1an

(#68) #01696768 válasza hedgehog (#67) üzenetére


#01696768
törölt tag

Amióta megnéztem ezt a videót, azóta engem sem riaszt annyira. Az összehasonlítás többi része abszolút nem érdekel, korai is még az ilyesmi, de a "gombra" kíváncsi voltam. Egyáltalán nem gáz, sőt. Viszont az a két kis kötőjel a másik két kapacitívnál érdekes, én eddig is ezeket használtam, és ha férjuram (nexus5 tulaj) matat rajta valamit, mindig összevissza nyomkodja őket. :D Na, a two-n aztán végképp el lenne veszve, mivel semmi megkülönbötető jelzés nincs rajtuk. Ami persze kedvez azoknak, akik másképp programozzák őket.

Ahhh, az a szoftver tesz be nálam, komolyan. (NFC, microSD eddig se érdekelt).

axlfsi: ez így van, mindig az kell neki, ami nincs, otthon meg pénzügyben utazott. :U

[ Szerkesztve ]

(#69) Ixion77


Ixion77
őstag

Nekem bejönne a O+2, de az NFC hiánya sajnos nálunk kizáró ok. Nem is akarom elhinni hogy ezt komolyan gondolták. Az egyetlen amire gondolni tudok, hogy később akarják kiadni az NFC-s változatot felárral.
Nem csak a fizetési megoldások miatt fontos, egyre több eszköz használja. Nálunk már NFC-s a hordozható hangszóró és a nyomtató, hamarosan a headset is olyan lesz. Végtelenül kényelmes ugyanis hogy csak összeérintek két eszközt és automatikusan bekapcsolnak, párosodnak, működnek. Olyannyira egyszerű, hogy még asszonypajtásnak is sikerül, ellentétben a bluetooth menüben való kavarással. Az Apt-X hiányát még valahogy de eltűrtem az OPO-nak, a Cyanogenmod hiányát már csak duzzogva, az NFC hiánya azonban 2015-ben elfogadhatatlan.
Ráadásul a Samsung a hírek szerint most fogja lecsökkenteni az S6 árát, akkor viszont komolyan el kell gondolkodnom hogy miért is jobb az O+2.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#70) hedgehog válasza #01696768 (#68) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ahhh, az a szoftver tesz be nálam, komolyan

Szinte biztos, hogy majdnem azonnal lesz rá CM, ha más nem, nightly. Azért a buherátorok körében szerintem elég népszerű lesz ez a telefon.

-- aka p3d3str1an

(#71) #01696768 válasza hedgehog (#70) üzenetére


#01696768
törölt tag

Azért az nem ugyanaz, de valóban, ez is egy plusz a telefon javára.

Ixion77: soha többé touchwiz. :N

(nekem)

(#72) axlfsi válasza #01696768 (#71) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem kotekedesbol, de ahogy a Samun nem lesz TW, ugy van a Oneplus-on is CM :K (hiszen a O+ is Oxygen-nel erkezik...). Egy ideje nem kovetem a Samus topikokat xda-n, de korabban mindig is nagyon nagy tabora volt fejlesztoi teruleten, szoval vannak ra ROM-ok boven es nagyon jol hasznalhatok.

En regen nagy-nagyon S Note parti voltam, a harmasig mindegyikem volt, aztan beintettem a Knox-nak. TW sosem zavart, mert gyakorlatilag mindig valamilyen mokolt ROM volt rajta es szerettem, de a vege fele egyre tobb fejfajast okozott a Knox es akkor azt mondtam, hogy helo...
... de lehet mostanaban ranezek majd a termekvonalra, kivancsian varom az uj Note-t :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#73) #01696768 válasza axlfsi (#72) üzenetére


#01696768
törölt tag

Persze, le lehet irtani a TW-t, csak ugye pont a knox miatt nehezebb. Nekem eleve a samu hozzáállása nem tetszik, ha kifizetek ennyit, hadd tegyek már a telefonra/telefonnal azt, amit akarok. Álmodozzanak nyugodtan üzleti ügyfelekről meg adatvédelemről, engem meg ezzel hagyjanak békén. Az OPO nyitottsága nagy plusz, remélem, nem indul el a cég az ellenkező irányba.

(#74) batai15


batai15
félisten

szevasztok! beuppolom a topikot mire oda kerülök hogy szifont v o+2 legyen.
Gyors kérdés a fingerprint használható lesz több alkalmazásba jelszavak helyett vagy korlátozottabb lesz a tudása?

(#75) zolikaDB válasza batai15 (#74) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szivárgunk át a másik topikból? :DDD

(#76) batai15 válasza zolikaDB (#75) üzenetére


batai15
félisten

mindenhonnan:D :R

(#77) ittakary válasza batai15 (#74) üzenetére


ittakary
nagyúr

még nem tudni

(#78) >Deego..


>Deego..
senior tag

Idézet egy cikkből:

"A panel mögött a renitens Qualcomm Snapdragon 810 processzor dolgozik. Az OnePlus állítása szerint a processzor már egy "frissebb", v2.1-es verzió, ami már nem rendelkezik a hírhedté vált chip negatív tulajdonságaival (melegedés, kis akkus üzemidő, hőszabályozás miatt alacsony teljesítmény). A cég érthető módón igyekezett eltávolodni a 810-es lapka negatív megítélésétől, ennek érdekében tálalta a saját processzorát felsőbbrendűnek ahhoz képest, amit a konkurencia használ. Ezt az állítást időközben gyorsan cáfolta például a HTC, amely csúcsmodelljében, az M9-ben szintén ezt a "v2.1" lapját használja, az OnePlus azonban valamivel magasabb órajelekre fizetett be. A OnePlus 2 tehát várhatóan pontosan ugyanúgy melegszik majd, mint az összes, Snapdragont használó idei csúcsmodell"

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#79) sutszi válasza >Deego.. (#78) üzenetére


sutszi
veterán

Ez azért érdekes mert korábban pont az ellenkezőjét lehetett olvasni, vagyis alacsonyabb órajelet használnak. Ezért volt nagy meglepetés mikor a benchmark számok kikerültek... Szóval némileg sántít a cikk... De kár is belemenni az ilyenekbe. Ráér akkor ha lemennek az első tesztek meg rendelések és a valóságot láthatjuk majd. Az ilyen pletykálásnak semmi értelme. Elég magdi néni szint....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#80) purcigeorge válasza Ixion77 (#69) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Mennyi lesz az olcsósított s6? 200?

(#81) hyperspace válasza sutszi (#79) üzenetére


hyperspace
őstag

már van pár emberke kezében ilyen telefon. az egyik videóját megnéztem, és ő azt mondta, nem melegszik.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#82) sutszi válasza hyperspace (#81) üzenetére


sutszi
veterán

Erre próbáltam célozni, csak nem akartam látványosan állást foglalni... Úgy fogalmaztam mintha még nem tudnánk semmit... Ezt a videót már láttam és elég biztató. Már csak logika mentén haladva is totál hülyeség lenne egy nyilvánvalóan túlmelegedő problémás SoC-ot beletenni. Szóval biztosan megoldották, sőt tesztelték a telefont mielőtt kiadták volna...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#83) kelzsoca válasza hyperspace (#81) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fizetett embereknek nem hiszünk, persze hogy azt mondja amit mindenki hallani szeretne. :)

https://vertigostore.eu

(#84) hyperspace válasza kelzsoca (#83) üzenetére


hyperspace
őstag

jogos felvetés. a cikknél posztoltak egy ilyet.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#85) hedgehog válasza kelzsoca (#83) üzenetére


hedgehog
senior tag

MKBHD mint fizetett ember? okkké.

-- aka p3d3str1an

(#86) vinpilu


vinpilu
senior tag

Sok mindentől függ ez a melegedés, én annyira low level user vagyok, hogy nálam biztos nem fog melegedni, míg ittakary kollégánál lehet, hogy fog. :D
Bízom benne azonban, hogy valóban megoldották és tesztelték, ez mind a OnePlus, mind a Qualcomm érdeke. Előbbi lehet, hogy megkapta kedvezményes áron a processzort, mert senki nem akart már ilyet venni. Utóbbi pedig, ha valóban nem lesz melegedés, akkor kicsit visszaállíthatja a renoméját.

(#87) #01696768 válasza hedgehog (#85) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ezen én is meglepődtem, kizárt, hogy ilyesmivel kockáztatná a karrierjét. Én inkább fannek nevezném, az OPOról is nagyon pozitív véleménye volt. De mindegy is, a fent levő pár videó még mindig kevés ahhoz, hogy meg lehessen ítélni a telefont.

(#88) axlfsi válasza hedgehog (#85) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen. Szinte 100%, hogy penzt kap ezekert a reviewkert... nehogy azt hidd, hogy nem. Egy nagyon-nagyon ismert es latogatott csatornaja van. Mar regen nem csak a YT videoi nezettsege utan kapja a penzet...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#89) hedgehog válasza axlfsi (#88) üzenetére


hedgehog
senior tag

Összeesküvéselméletből jeles :)
(pont azért van kizárva, hogy támogatott revieweket csinálna, mert nagyon-nagyon ismert és látogatott csatornája van)

-- aka p3d3str1an

(#90) kelzsoca válasza hedgehog (#89) üzenetére


kelzsoca
félisten

pont azért van kizárva, hogy támogatott revieweket csinálna, mert nagyon-nagyon ismert és látogatott csatornája van

Egyébként pont ezért valószínű hogy a háttérben mégis le van kenyerezve valamivel.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#91) hedgehog válasza kelzsoca (#90) üzenetére


hedgehog
senior tag

nem nagyon értem, miért kockáztatná a hitelességét.

(/flame off, lapozzuk a témát.)

-- aka p3d3str1an

(#92) zolikaDB válasza vinpilu (#86) üzenetére


zolikaDB
veterán

Igazából nálam a Xiaomi Mipad a Tegrával sem fűt... Instagram, Opera, Facebook használat közben miért is tenné?

(#93) axlfsi válasza hedgehog (#91) üzenetére


axlfsi
veterán

Szerintem is lapozzunk, mindenki azt hisz, amit akar... Mindenesetre, ŐK biztos nem voltak lefizetve (es ki is mertek mondani, leirni, amit sokan gondolunk, mondunk, akar itt is, a forumon...)

Be is ragott a Onplus (hisztis picsak, mar bocs)

Azert gondolom kierzed te is a lenyeget; ha jokat (de minimum semlegest) irsz e mondasz egy cegrol, mint elismert ujsagiro vagy YT csatorna tulajdonos, ugy orokelet es ingyen sor, ha az igazat es/vagy egy sajat, oszinte velemenyt, akkor durci! ... nevetseges.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#94) sutszi válasza axlfsi (#93) üzenetére


sutszi
veterán

Érzed mi a különbség leírni a negatív kritikát, meg hazugnak nevezni valakit? Simán leírhatta volna ezt egy olyan stílusban, hogy mindenkinek átjön a mondanivaló. Ehelyett inkább földhöz vágta a seggét és jó kis hisztit csapott, hogy ez szerinte nem flagship killer... A Oneplus-nak ezt kicsit diplomatikusabban kellett volna intézni visszafelé mert így csak lesüllyedtek az AP szintjére.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#95) axlfsi válasza sutszi (#94) üzenetére


axlfsi
veterán

Szepithetunk rajta ahogy csak akarunk, lehet a vegletekig csurni-csavarni a diplomaciat, amikor mar a hetkoznapi ember a szavakat sem erti, de minek? Szerintem is hazugsag. NEM lesz 2016-ban flagship killer - SZERINTEM. Aztan majd meglatjuk ;) Termeszetesen mindenki azt hisz, amit akar. AP es szerintem is orbitalas kamu marketing szar rizsa... meghogy flagship killer! :U Mar 2015-ben sem marad/lesz az ;)
Nem mellesleg sajnalom, mert nagy Oneplus fan vagyok es terveztem is volna valtani az 1-rol, de nem fogom megtenni.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#96) sutszi válasza axlfsi (#95) üzenetére


sutszi
veterán

Oké. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#97) zolikaDB válasza axlfsi (#95) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez engem csak abban erősít meg, h emiatt nekem pl megéri majd megvenni, mert a versenytársak lenyomják az árát :DDD

(#98) #01696768 válasza axlfsi (#95) üzenetére


#01696768
törölt tag

Mondjuk hadd tegyem hozzá, mennyire tartom intelligensnek azokat, akik meglátnak egy ilyen szlogent és ettől izgulnak rá a telefonra. Nekem személy szerint bejön, önmaga paródiája, ha a tavalyi sima flagsgip killer volt, az idei már a jövő évi valójában. Ők biztos komolyan gondolták, de az mellékes. A netes hiszti meg (mindkét oldalon) nevetséges.

(#99) D1Rect válasza axlfsi (#93) üzenetére


D1Rect
félisten

lol

(#100) jilian


jilian
addikt

Nevetséges.
112 ezredik voltam eddig, most már majdnem 147 ezredik vagyok.

Nem volt véletlen olyan hír, hogy a bejelentés napjától már kétszer akkora kapacitással rukkolnak elő mint anno az egynél? :U

Amire ebből a nyomi meghívòbol lenne telefonom már lehet az új szifont tapizom majd valamelyik MM-ban.
Komolyan, olyan taslit tudnék adni ezeknek.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  OnePlus 2 - második felvonás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.