Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17251) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mennyi adatot mozgat a netes rádióhallgatás? Itt az albérletben 4gigás korlátos net van és a főbérlő aggódik.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17252) pohár válasza Tim82 (#17250) üzenetére


pohár
félisten

Hohó félreértettük egymást, én az új, 45nm-esre gondoltam, májusi proci :K

A BKV sztrájk mintájára :D

Ja és egy kis állatság amerikai módra :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17253) BlacKSouL válasza Algieba (#17251) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Rádiókabarét is hallgattál ahogy az aláírásod olvasom ;]

egyébként attól függ milyen minőségben/átvitellel adják az adást. Egy időben lehetett választani, hogy 64 vagy 128 kbit-es adást akartál hallani. mostanság már nehezebb kideríteni milyen a stream.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17254) Tim82 válasza pohár (#17252) üzenetére


Tim82
nagyúr

45 nm-esekből Wolfdale-ket említi (meg C2Quad-okat) a support list. Ja és "Non official support"...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17255) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mára virradóra se lettem színesbőrű.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17256) pohár válasza Tim82 (#17254) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, látom :U
Na mindegy, majd lesz valahogy :K Antimatrixtól veszem, azt mondta menni fog vele, csak nem fogja felismerni, nem írja ki a nevét elvileg :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17257) Tim82 válasza Winner_hun (#17255) üzenetére


Tim82
nagyúr

Próbálkozz diófapáccal. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17258) venember83 válasza NoLF (#17249) üzenetére


venember83
nagyúr

Tim82: Ja, mindjárt keresek. Egy perc... :U

Nekem meg jön hétfőn végre a kerekem, mert mint haver mondta pár órával ezelőtt, nekem bizony nincs ki mind a négy, és igaza van, jelenleg az erkélyen csak 3 kerék van. :DDD

SL: A rudadon található cseppek kevéssé érdekelnek. Ezek után Irány lábat mosni. :U

(#17259) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Komolyan, sírógörcsöt kapok ezektől a puruttyás, napiszaros szemetektől itt a topicban. Nem látogatok ilyen oldalakat, nem véletlenül és akkor állandóan itt kell szembesülnöm velük. Ez egy beszélgetős topic lenne, ha lenne, helyette vannak akik úgy érzik ilyen szarokat kell minden 10. hozzászólásba betenni. Na, ilyenkor megy el a kedvem az egésztől... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17260) venember83 válasza Dylen (#17198) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát nem, "elveszek, akit tudok" szavakat olvastam, ilyet... Tényleg jöhetne már az a hiányzó negyedik kerék.

(#17261) Dylen válasza BlacKSouL (#17248) üzenetére


Dylen
aktív tag

a normális fajták
sértődős pedig nem vagyok, ez a te szerencséd :)

nolf: irány az éjszaka, jó bulizást!
(tegnap hazafelé még spanyol turistacsoportot is fotóztam :D )

én pedig alszom, jóéjt!

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#17262) fokukac válasza Algieba (#17251) üzenetére


fokukac
nagyúr

én úgy tudtam, hogy hazánk időjárását holnap az északnyugat felől érkező Bóna Márta határozza meg... :P

amúgy pedig kb 1 perc 1 MByte, ha 128kbit-es a streaming (általában annyi netrádióknál)

RAcecam : akkor moderálj! Ha pedig lelki problmáid vannak, tudok egy jó pszichomókust... ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17263) Tim82 válasza fokukac (#17262) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, én is jobban szeretném, ha ő határozná meg. Így. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17264) NoLF válasza Dylen (#17261) üzenetére


NoLF
addikt

buli nem lesz, lévén holnap meló, de egykét sört megiszunk azért az egészségünkre. mellett nem baj, ha jó zene szól :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17265) Dylen válasza venember83 (#17260) üzenetére


Dylen
aktív tag

:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#17266) NoLF válasza pohár (#17252) üzenetére


NoLF
addikt

te vagy macskát linkelsz, vagy puruttyát.

más is van a tarsolyodban? esetleg mondanivaló egy dumahelyen?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17267) Algieba válasza BlacKSouL (#17253) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, a szilveszteri programom évek óta a Rádiókabaré. :)
Ezen a mondaton akkorát nevettem. :D Tökéletesen leírja a világvége abszurditását.
Vagy a horoszkóp:
"Holnap a Hold a Nyilas házában lesz, a Nap pedig mindenkiében." :DDD

fokukac: Köszi! Úgy vélem, vennem kell magamnak egy net elérést. Ki mit javasol netbook mellé? Hordozható kell, mert átváltottam vándoréletmódra.

Szerk.: Holnap nincs meló, mert tavalyról maradt egy szabadnapom, így a főnök kötelezően kijelölte nekem pihenésre a pénteket. :)) Kivételesen jól jön a "szigor", mert lejártam a lábamat... a cirka 40km és átlag 4 órás alvás miatt kimerült vagyok.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17268) venember83 válasza Racecam (#17259) üzenetére


venember83
nagyúr

(#17269) Racecam válasza fokukac (#17262) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem azért mondtam, mert nem lehet ilyet, csak leírtam a véleményemet ezzel kapcsolatban.
*******

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17270) fokukac válasza Tim82 (#17263) üzenetére


fokukac
nagyúr

jajjmár, én pedig Jenyát szeretném, de ahogy a Jagger nevű filozófus egyszer olyan találóan megjegyezte, "You can't always get what you want" :P

*******

[ Módosította: Racecam ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17271) Tim82 válasza Algieba (#17267) üzenetére


Tim82
nagyúr

T-Mobile Relaxnet M.

3 GB-os adatforgalom, ha túlhaladtad, akkor sem kell érte fizetned, de a sebességet lekorlátozzák 128 kbit/sec-re (ez a sebesség netezésre némi türelemmel elegendő ;] ).

3990 Ft/hónap. Ha aláírsz két év hűséget, az első 4 hónapban 1990 Ft a havidíj. Ha csak egyet, akkor az első kettőben.

Vodafone Internet Basic.

4 GB-os adatforgalom, itt sincs túlforgalmazási díj, de itt 64 kbit/sec-re korlátoznak.

4000 Ft/hónap. Gondolom, itt is hűségnyilatkozatot kell aláírni és akkor első 3 hónapban 3000 Ft/hónap.

Pannon Internet 1 GB.

1 GB-os adatforgalom, ha túlhaladtad, 2 GB után nincsen túlforgalmazási díj (csak épp akkor 8490 Ft-ot perkálsz). Efölött 120 kbit/sec a korlátozás.

2490 Ft/hónap. Két éves hűségnyilatkozatnál az első 3 hónapban 1245 Ft/hónap.

Kb. ezek most a legolcsóbbak és még többé-kevésbé használhatóak.

főkukac: mondjuk az a nő szvsz nem szép. Az arca olyan semmilyen. Antónia legalább aranyos. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17272) Algieba válasza Tim82 (#17271) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Thanks!
Vodkás vagyok. Így a pirosnál kell dűlőre jutnom. Egy évig még köt a hűség. Vagy menjek át a T-hez? Mi éri meg jobban? Átgondolom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17273) fokukac válasza Algieba (#17272) üzenetére


fokukac
nagyúr

nincs feltétlenül összefüggés, hogy hol van most telefonod, és hogy hol veszel netet...
két külön dolog.
szerintem a pannon a legkorrektebb, 5500-ért van korlátlan cucc.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17274) Tim82 válasza Algieba (#17272) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ööö, milyen hűség köt a Vodához? Mobilneted van náluk? Ahogy kukac is írja, akárhány előfizetésed lehet akárhány szolgáltatónál. A hűségszerződés arra vonatkozik, hogy az ideje alatt szépen csengesd a meghatározott havidíjat.

Jah, a sebességkorlátozásnál írt értékek letöltésre vonatkoznak. :) Van, ahol a feltöltés feleannyi, ha ez számít, nézz utána. (Nekem nemigen.)

kukac: ja, ja, normál használat. Semmilyen nagyobb letöltés. Így Algieba nem gyűjtheti be az összes őt érdeklő Linux disztribúció Live CD-jét. :U Egyébként a normál használatra hivatkozva jól meg lehet szívatni a felhasználót.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17275) BlacKSouL válasza venember83 (#17258) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igenis értettem :K

Dylen (ugye cicusnak is hívhatlak? :) ): mi számít normálisnak? mindenesetre én asszem kiestem. én ugyanis cseppet sem vagyok normális, és törekszem is rá, hogy hacsak lehet ne legyek az. a normálisak unalmasak. én igyekszem nem az lenni, bár kitudja ez mennyire jön át így gombokat nyomkodva.
azt pedig sejtettem és reméltem hogy nem vagy sértődős :) a munkatársnőim hasonlóképp kénytelenek elviselni amit néha kapnak tőlem ,de tiszta jóindulatból :)

Apa: kezdek megijedni. múltkor én (jogosan), most kukac, akivel azt hittem nem vagytok rosszban, de én sem éreztem annyira sértőnek amit írt, ismerve őt. illetve tudva azt 2006 óta ittlétem alatt nem hiszem hogy ellened irányulót mondott volna, vagy akart volna, persze mit tudhatom én itt gombokat nyomkodva.
a megijedés arra vonatkozik, hogy látom rajtad hogy mennyire megváltoztat az utóbbi másfél-2 évben a munka/feladat amit végzel itt errefelé, na nem mintha nem lenne érthető, épp ezért ijesztő, és egyben félelmetes hogy merrefelé mennek a dolgok

kukac: richtig hogy libabőrzés hiányát olvastam :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17276) Algieba válasza Tim82 (#17274) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem szoktam feltöltögetni, letöltögetni se. Egyedül a Kossuth rádió és a NASA tévé érdekel. (Elfelejtettem magammal hozni a táskarádiómat.) Viszont a NASA tévét csak online tudom nézni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17277) Racecam válasza BlacKSouL (#17275) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Bizony, kezdek kivetkőzni magamból. :K
Írtam. :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17278) Tim82 válasza Algieba (#17276) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Pannon normál használatnak tekinti azon felhasználási módokat, amelyekre a mobilinternet szolgáltatás az alkalmazott technológiai megoldások alapján általánosságban alkalmas, így például: weboldalak böngészése, kisebb mérető fájlok továbbítása, online internetes kommunikációs eszközök (pl. chat-alkalmazások), játékok hálózati futtatása, online vásárlás, banki átutalás, online felületen megjelenő multimédiás tartalom alkalomszerű megtekintése.

Mindenképpen érdeklődd meg, hogy rendszeres internet-TV-zés mennyire számít normál használatnak. Érzésem szerint ezzel megszívathatnak. Egyik mobilszolgáltató sem a korrektségéről híres, ha mobilnetről van szó. Mondom ezt, mint régi mobilnet-felhasználó.

Jut eszembe, elvileg vannak itthon mindenféle, szüleim által már nem használt, de elvileg működőképes táskarádiók itthon, ha érdekel, megnézem a "készletet" és szívesen odaajándékozok egyet. :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17279) BlacKSouL válasza Racecam (#17277) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Most meg viszont már nem bírom abbahagyni a röhögést ;] Jujj, asszem kicsit túl késő van, vagy kezdünk rfáradni mindannyian.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17280) Algieba válasza Tim82 (#17278) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A net tévézésen is lemérhető, hogy a mobilnetes szolgáltatás mennyire le van maradva a technológiától és a valódi igényektől. Havi 4-5 ropogósért pont azt nem nézhetem, ami tényleg érdekel, az online NASA tévét. :(((

A rádiót megoldhatom, de ha tényleg van egy inaktív rádió valahol, örömmel bekapcsolom. :B

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17281) venember83 válasza Racecam (#17277) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem magadat kellene vetkőztetni.
Feküdtem.

(#17282) Tim82 válasza Algieba (#17280) üzenetére


Tim82
nagyúr

Körülnézek hétfőn (vasárnap estig tart a munkahetem), majd írok privátot. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17283) Racecam válasza venember83 (#17281) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Á, már hozzászoktam. :DDD
Én is.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17284) fokukac válasza Tim82 (#17271) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jenya nem szép vaze? há' édes öcsém, buzi-e vagy??

Mondjuk tényleg nem egy Toncsi...;]
Jenya a legnagyobb istennő, ki valaha is létezett, gyönyörű, és hozzá van egy olyan teste is, hogy "besza-behu", és akkor te közlöd, hogy nem szép.


szerintetek ez a nő nem szép? :F
[link]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17285) pohár válasza NoLF (#17266) üzenetére


pohár
félisten

Hát ehhez a nagy eszmecseréhez értelmesen hozzászólni nem lehet :N

főkukac... dehogynem :K Tényleg, mi van a blekkberriddel? Él még?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17286) Tim82 válasza fokukac (#17284) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sz@r fotóval reklámoztad korábban (ott konkrétan eléggé, izé, lehasználtnak nézett ki). Biztosan azért, mert buzi vagy (és semmi "e", tényeket közlök, kérem szépen!). ;]

Itt tényleg szép arca van. (Egyébként meg Toncsi is akkor volt többé-kevésbé jó nő, amikor az általam linkelt fotó készült és az se ma volt. Repül az idő. :U )

Na de asszem a megfelelő topikok erre Blackie kedvence, a Szex!..., meg a Legszebb nők, stb., stb.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17287) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Aki szereti a Billboard Hits-et annak mindenképpen ajánlom: DJ Earworm - United State of Pop 2009 (Blame It on the Pop) - Mashup of Top 25 Billboard Hits

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#17288) BlacKSouL válasza Tim82 (#17286) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ki? hol? Mi?

Ja, aszittem nyitva van.. :(

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17289) fokukac válasza Tim82 (#17286) üzenetére


fokukac
nagyúr

én nem képet linkeltem, hanem egy oldalt, ahol mind a 80 sorozatának a címlapja fent van (kis thumbnail-ben, és random módon cserélgeti a legfölsőt), valamint linkek a promó képekhez. :t

JEnyának mindig szép arca van, mondom, hogy istennő. az egyes számú.

mindjárt belinkelek neked egy nagy f.szt, mint Bredpitt a fight club-ban... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17290) Tim82 válasza BlacKSouL (#17288) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mikubá már megint elaludta.

főnökkapásvan: ki mire gerjed, csak nyugodtan, ha neked attól lesz jobb! Én nem állok senki boldogságának az útjába! :K

Mindenesetre a f.sz linkelésénél gondolatától olyannyira beizgultál, hogy minden [ Szerkesztés ] ellenére sem megy a ":t" cseréje ":P"-re. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17291) fokukac válasza Csabee. (#17287) üzenetére


fokukac
nagyúr

a billboaard hits utoljára akkor volt jó, amikor a november rain meg a cryin' vezette, ami azóta van itt zeneileg, az siralmas.. :P
bár te akkor még kb. pólyás lehettél :D

Scootercsávó:
a :t -t direkt neked írtam, mert te tudod, miről van szó. :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17292) Tim82 válasza fokukac (#17291) üzenetére


Tim82
nagyúr

Második nekifutásra, egy hsz.-szel később csak sikerült, nem igaz? "Igaz, hogy elk*rtam, de remélem, mindenki azt hiszi, hogy így akartam!" ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17293) Csabee. válasza fokukac (#17291) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:D kösz

Üdv: Csabee.

(#17294) fokukac válasza Csabee. (#17293) üzenetére


fokukac
nagyúr

szívesen.
nem tehetsz róla, de sajnos generációs hátrányban vagy ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17295) Csabee. válasza fokukac (#17294) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Te hány éves vagy? 2x? 3x?

Üdv: Csabee.

(#17296) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ha engem januárba trafiztak le, most kijött az új szabály, akkor az új szabály szerint fognak ítélkezni? [link] Mert még nem jött csekk.

Üdv: Csabee.

(#17297) Tim82 válasza Csabee. (#17295) üzenetére


Tim82
nagyúr

Asszem, még éppen 30-on innen van a csóka. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17298) macikos


macikos
addikt

Nézte valaki Fábry-t? Volt a designcenterben az a folyadék, amit kiöntött, majd amikor megszilárdult szétszedte és egy kis géz szerű ruha volt.

37:55-nél: [link]

Szóval mi a franc volt ez? :)
Kb. ehhez hasonló: [link], de mégse, szóval mi volt?

(#17299) neduddki válasza neduddki (#17228) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

na kesz a e4200 install aktivalas majd honap nincs kedvem vpn-ezni mar

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17300) macikos válasza macikos (#17298) üzenetére


macikos
addikt

A múltkor éjszaka ugyanígy elkezdtem nézelődni youtubeon, akkor a fülzsíros és pattanás kinyomós videóknál lyukadtam ki...

Azt nem tudom, hogy most hogyan sikerült a "nem newtoni folyadékok"-tól eljutnom ehhez: [link]

Furcsa, de én röhögtem amikor megláttam :DDD Azért nem kis tehetség kell egy ilyet összehozni :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.