Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37401) nike_ válasza Mawyx (#37400) üzenetére


nike_
addikt

:D Jó neked.

(#37402) 7 válasza Mawyx (#37400) üzenetére


7
addikt

Merre laksz? :D

(#37403) nike_ válasza Mawyx (#37400) üzenetére


nike_
addikt

A kukoricát add nekem róla :D

(#37404) Mawyx válasza 7 (#37402) üzenetére


Mawyx
senior tag

Asszem Bolond körül.

Tök idegesítő, nem ezt kértem. Olyan mintha bemenne vki röntgenre és amputálnák a lábát :((( És nemcsak nem szeretem, hanem az erőset nem birom megenni.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37405) 7 válasza Mawyx (#37404) üzenetére


7
addikt

Megeszem szívesen, legalább kidobni ne kelljen ;]

Miért nem reklamálsz?

[ Szerkesztve ]

(#37406) Mawyx válasza 7 (#37405) üzenetére


Mawyx
senior tag

Már összedúrtam [link]

Átadás előtt meg lehet nézni milyet hozott? Olyan hülyén venné ki magát, de ez se jó így.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37407) 7 válasza Mawyx (#37406) üzenetére


7
addikt

Az nem jelent semmit. Csak nincs pofájuk azt mondani, hogy szemre mondd meg, hogy elbasztak valamit.

Meg lehet, de szerintem ez nem olyan, hogy pénztártól való távozás után kuss a neved, mivel ugye kipróbálni nem tudod. Egyébként meg a boltban is visszaveszik a hibás árut számla ellenében. Ha tudod bizonyítani, hogy te nem ezt kérted, akkor bocsánatot kell kérniük és visszaadni a pénzed/küldeni újat. :K

[ Szerkesztve ]

(#37408) Mawyx válasza 7 (#37407) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az a fura, hogy a visszaigazoló emilben jó a dolog "Megjegyzés: NEM kérek rá se kukoricát,se erős zöldpaprikát.", a számlán meg az van a megyjegyzés rovatban, hogy "Kopogj". Régen ezt írtam megjegyzésbe, mert akkor másfajtát rendeltem. Múlt héten is így szerepelt, de akkor jót hoztak.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37409) 7 válasza Mawyx (#37408) üzenetére


7
addikt

Akkor lehet reklamálni az E-mail miatt. Hajrá!

(#37410) FehérHolló válasza nike_ (#37398) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ennek kicsit jobbak a vizuális hatásai: [link] ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#37411) rarri válasza 7 (#37409) üzenetére


rarri
senior tag

Szia jetike. Most ébredtem fel, és visszanéztem a hsz-eket . Hogy milyen magas vagyok? 181 cm, és 68 kg. Elég ritka hogy ilyen adottságokkal rendelkezzen valaki. Nekem szerencsém van e téren. Legfeljebb a korom miatt gonoszkodhatnál, de nagyon jól érzem magam ennyi idősen is. Egypáran tudják hogy nézek ki, szerintem nincs okom panaszkodni. Ráadásul mindíg a huszonéves srácok hajtanak rám, ami számomra rejtély, de jólesik. Szép napot neked! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37412) nike_ válasza FehérHolló (#37410) üzenetére


nike_
addikt

Aha, picit jobb a minőség.

(#37413) fokukac válasza rarri (#37411) üzenetére


fokukac
nagyúr

ebben mi az extra? én is ekkora vagyok :P
igaz, nem tudom, milyen a kosaram... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37414) csapos2


csapos2
addikt

János, hívd fel rarri-t is, de sebesen!!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#37415) FehérHolló válasza nike_ (#37412) üzenetére


FehérHolló
veterán

:D

Skynet is real. It's called Google.

(#37416) nike_ válasza FehérHolló (#37415) üzenetére


nike_
addikt

:DDD

(#37417) RoyalFlush válasza nike_ (#37398) üzenetére


RoyalFlush
őstag

[link] ;)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#37418) nike_ válasza RoyalFlush (#37417) üzenetére


nike_
addikt

Ja, bocs odáig azért nem szokásom visszaolvasni. :D

(#37419) rarri válasza fokukac (#37413) üzenetére


rarri
senior tag

Az a ritka, hogy valaki magas legyen vékony, nagy mellekkel, és a hosszú lábam is mindíg fejkeltette a fiúk érdeklődését. Amúgy /remélem Tildi nem haragszik meg /, Tildi is ugyanez az alkat, csak szerintem ő helyesebb. Az elmondása szerint most kicsit több kiló, de ez változni fog nála, és szerintem így is nagyon szép. Főkukac, te fiú vagy, tehát az összehasonlítás értelmetlen. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37420) 7 válasza rarri (#37411) üzenetére


7
addikt

Valószínűleg azért hajtanak rád, mert ezen adatok alapján valószínűsíthetően kevésbé husisan, relative jó alakkal produkálod azt a mellméretet, ami másoknak részben számottevő túlsúly miatt van. Szerencsés vagy, no. :D

Bár a hátad azért gondolom néha fáj miatta.

[ Szerkesztve ]

(#37421) Mawyx válasza 7 (#37409) üzenetére


Mawyx
senior tag

A netpincéren minősítettem a dolgot. Remélem nem az lesz belőle, hogy ezentúl majd lebrunyálják a kajámat :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37422) 7 válasza Mawyx (#37421) üzenetére


7
addikt

Telefonon kell reklamálni...

(#37423) CactuS válasza 7 (#37420) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

"Semmi többet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki" :D

Mawyx: Áh, azt azért nem, de, hogy bele fognak köpni az szinte tuti :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37424) 7 válasza CactuS (#37423) üzenetére


7
addikt

Dehogynem, lehet ezt még ragozni. :)

(#37425) nike_ válasza Mawyx (#37421) üzenetére


nike_
addikt

Dede :D

(#37426) Mawyx válasza CactuS (#37423) üzenetére


Mawyx
senior tag

Valszeg máshol is ezt csinálják. Ezért kell mindig egy helyről rendelni, mert azt megszokja az ember szervezete... :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37427) CactuS válasza Mawyx (#37426) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igaz, a változatosság ilyen esetben nem gyönyörködtet :D

Eh, tanulnom kéne, de most nem megy. Inkább tervezem tovább a logomat (nem a lógómat :D) 1.0 verzió, de azt hiszem ez megy a levesbe, mert túl hosszú, meg más zene lesz alatta.

rarri: Cininek beépítettek valami légzsákot nem? Mármint gondolom a bukókeret az nem jöhetett szóba, így maradt az előbb említett megoldás :D Amúgy, lassan érik az a fotó rólad is ;)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37428) rarri válasza 7 (#37420) üzenetére


rarri
senior tag

A D-és mell még nem okoz hátfájást, és a hátizmaim is erősek.
Kb akkora a mellem, mint a 3722O-as hsz-képen. Szerintem az EE-s méret okozhat hátfájást./Zalatnai régi melle/ Tényleg szerencsés vagyok,és csak az az érdemem, hogy az évek folyamán megőriztem ezt.Nem könnyű dolog, tenni kell érte. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37429) 7 válasza rarri (#37428) üzenetére


7
addikt

D-kosaras ismerőseim közül sokan panaszkodnak rá, hogy fáj a hátuk, mert nehéz a mellük. Van, aki fontolgatja, hogy műtéti úton még le is vetetne belőle.

Bár nem tudom, mennyire nehéz megtartani, tény, hogy láttam én is már narancsbőrös mellet (korábbi kedvesem - nem, nem volt csúnya, kifejezetten érdekesnek találtam eleinte), tehát gondolom, nem olyan ritka, hogy változik a méret.

[ Szerkesztve ]

(#37430) fokukac válasza rarri (#37428) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem csak kamuzol, és igazából A mínuszos. :D
nem hiszem el, míg nem küldöd azt a képet... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37431) nike_ válasza rarri (#37428) üzenetére


nike_
addikt

Ez a 37220-as már elég nagy! Nincs vele sok gond?

(#37432) rarri válasza 7 (#37429) üzenetére


rarri
senior tag

Lehet hogy ők alacsonyak, és nem sportolnak.
Főkukac: Senki nem hiszi el, hogy nem értek hozzá, hogy kell képet felrakni ide, és hogy hülye vagyok a számítógéphez. Pedig így van sajnos. Például a klaviatúrám jobboldali részét még nem is használtam, azt se tudom mire való. állítólag kellene lennie a neten egy résznek, ami az enyém, és innen tudnák felrakni képet.Megígérem, hogy ha tudok, teszek fel neked egyet. Pápán készültek rólam bikinis képek, de csak a telefonomban vannak.. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37433) CactuS válasza rarri (#37432) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Milyen szerencséd van. Egészen véletlenül az egy olyan fórum, ami tele van segítőkész informatikusokkal ;]

Thrawn: Majdnem jó, de kimaradtak a "HELP!!!??" "PLS" "SEGÍTSETEK!!!" kulcsszavak a fórum ciméből.

yetike: Jah, pl amazonoknál sem lehetett túl nagy előny nyilazás közben...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37434) Thrawn válasza rarri (#37432) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha csak ezen múlik összedobunk egy howto-t :)
Vagy nyissunk "Hogyan töltsünk fel képet az internetre és linkeljük be a fórumra?" topikot? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37435) 7 válasza rarri (#37432) üzenetére


7
addikt

Változó magasság, de a sport tényleg csak kevesüknél jellemző intenzíven. :K
Viszont olyat is hallottam már, hogy bizonyos mozgásoknál, sporttevékenységnél kifejezetten hátrány a nagy mell, akár olyannyira is, hogy nemhogy nem javallott, de nem is szabadna csinálni (futás, ugrókötél, stbstb). Így viszont kilőve néhány viszonylag népszerű mozgásforma. :)

(#37436) 7 válasza CactuS (#37433) üzenetére


7
addikt

Úgy hallottam, hogy az amazonok le is vágták azt a mellüket, amelyik a húrt és nyilat tartó kéz oldalán volt.

(#37437) RoyalFlush válasza nike_ (#37418) üzenetére


RoyalFlush
őstag

mod: Én se szoktam .. ;) robot dance

Winner: hogy vagy egy évig nefürgyé le ! - mire megtaláltam ezt a smile -t visszapörgetve topicot (#33964) .. kérlek tedd fel te is a site -odra, thx :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#37438) nike_ válasza RoyalFlush (#37437) üzenetére


nike_
addikt

Nem is olvastam. :D

(#37439) CactuS válasza 7 (#37436) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37440) BlacKSouL válasza rarri (#37432) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A privimre meg nem reagáltál, így most teljes kétségek közt őrlődöm.. :)
Azért sejtem hogy nem bánod hogy még a huszonévesek is rádpörögnek :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37441) fokukac válasza rarri (#37432) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez azért elég gyenge kifogás, remélem, tudod... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37442) Thrawn válasza RoyalFlush (#37437) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez jobb :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37443) rarri válasza 7 (#37435) üzenetére


rarri
senior tag

Ezt ladybugnak leírtam a 37257-es hsz-ben, kérlek olvasd el./látod, nem tudom hogy kell belinkelni/ Valóban úgy sportolok, hogy maximálisan figyelembe veszem hogy a mellem formája megmaradjon úgy ahogy húsz éves koromban volt. :) Egyébként kung-fuztam is,/nem embernek való, amikor az a feladat, hogy egymás hasán végig kell gyalogolni/. badyztam is,/unalmas volt/. Most mennem kell, mert igényt tartanak rám itthon. Később jövök! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37444) RexpecT


RexpecT
addikt

Sikerült felkelnem .
Még fáj egy kiscit a fejem , de a multkor olvastam hogyha piálsz akkor lefekvés előtt egyél és igyál vizet.Bejött, mivel ilyenkor a belem is sokott fájni mostmeg semmi.

(#37445) RoyalFlush válasza Thrawn (#37442) üzenetére


RoyalFlush
őstag

tudom, láttam :) .. de ezt már nem keresem vissza ki linkelte korábban :D lehet, hogy te ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#37446) 7 válasza rarri (#37443) üzenetére


7
addikt

Meglesem. Jómindenfélét. :P

(#37447) Bash válasza rarri (#37411) üzenetére


Bash
őstag

Az öregebbek is kedvelnek ám. :K
Egyébként én 6' és 130 lbs. vagyok :)

Egy órával ezelőtt elugrottam a kikötőbe egy kicsit, és ahogy kiléptem az ajtón láttam a vidránkat futkározni a tóparton. :)

http://bashtravel.com/

(#37448) EQMontoya válasza Bash (#37447) üzenetére


EQMontoya
veterán

a fiatalabbak pedig elvonulnak kellemetes délutáni sziesztájukat tölteni...

Same rules apply!

(#37449) ngabor2 válasza rarri (#37443) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azért jó a nagymellű nőknek, mert egy egyszerű kocogásból is látványos sportot tudnak csinálni...

Bash: kacsák vannak még? nem naposak, a nagyobbak.

[ Szerkesztve ]

(#37450) CactuS válasza ngabor2 (#37449) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.