Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rien


rien
senior tag

Keresem a 8-ast mémincsmá :DDD hát december 13. a köv.rész :(((
Viszont nagyon jó a címe: A Very Supernatural Christmas :D

Ep06-07 jó volt, bírom ezt a Belát, biztos összejönnek Deannel, a vad sex már belett ígérve :)
Mekkora duma volt már amikor Gordon mondja, hogy Sam az antikrisztus azért keresi erre Bela: "Erről már én is hallottam....egy jó barátomtól a húsvéti nyuszitól, akinek a fogtündér mesélte"

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#52) (Kolombusz) válasza rien (#51) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem nagyon nem jön be Bela.
Mármint a stilusa. Külsőleg igen. De ez a beszólása tényleg ott volt a szeren. :DDD

Nekem Ruby szimpatikus. Külsőleg és belsőleg is.

(#53) S e t h


S e t h
nagyúr

VAn egy olyan megérzésem ,hogy a szőke démon csaj maga Lucifer.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54) rien válasza (Kolombusz) (#52) üzenetére


rien
senior tag

Na akkor egy kis szemgyönyörködtető ha már epizód nincs: Ruby és Bela. Tényleg nagyon szép mind két csaj, bár nekem Dean jön be nagyon :D na persze Sam se rossz :DDD
Mondjuk jó lenne tudni mit akar igazából Ruby, én nem nagyon akarnám elhinni, hogy ő legyen a főgonosz. De lehet igazad lesz Seth.
A kocsmárosné lányával a szőke csajjal mi lett? nem emlékszem, elég nagy szünetet tartottam a sorozatban és nem ugrik be. Él még?
Na még egy szerintem tök jó videó ínységes időkre.
Írói sztrájkról tudtok valamit, hogy érinti-e a sorozatot?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#55) (Kolombusz) válasza rien (#54) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem olyan érzésem van amúgy, hogy Ruby meg fogja őket szopatni. De lehet, hogy tévedek.

Viszont szerintem azért szünetel most a sorozat, mert sztrájkolnak az írók.

A kocsmárosné lányának a nevére sem emlékszem már, nem tudom mi történt vele. :B

[ Szerkesztve ]

(#56) Gyusz válasza (Kolombusz) (#55) üzenetére


Gyusz
őstag

Csaknem Jo-ra gondolsz?

Múlt héten fejeztem be a második évadot, összességében szerintem valamivel gyengébb lett, mint az első 22 rész. Persze voltak kiemelkedő epizódok, de valahogy nem tudott mindig kellőképp a képernyőhöz ragasztani. A harmadik évadba egyelőre nem kezdek bele, nem szeretek sorozatrészekre heteket várni.

(#57) rien válasza (Kolombusz) (#55) üzenetére


rien
senior tag

Jaj ne....bíztam benne, hogy csak egy kis téliszünet. De azért remélem jó pár rész már megvan előre :F

Gyusz: Igen Jo :) Valaki??? Él még Jo, többen fonalat vesztettünk :DDD

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#58) Gyusz válasza rien (#57) üzenetére


Gyusz
őstag

SPOILER!

Szerintem Jo még életben van, legalábbis a második évad végén szerintem életben volt. A fogadó ugyan leégett, de mivel nem az anyjával lakott már, ezért elvileg nem esett baja, meg nem is mondták, hogy történt-e vele valami. Asht viszont megemlítik, hogy meghalt.

[ Szerkesztve ]

(#59) (Kolombusz) válasza Gyusz (#58) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

RESP.

Igen, sajnáltam is, mert ő jó arc volt.

(#60) S e t h


S e t h
nagyúr

rein--köszi a videókat, az utolsó, a JOn Bon Jovis nagyon ütős!

A véleményem nekem is hasonló, a második évad nálam is sokkal gyengébbnek tűnt mint az első, de harmadik előtt le a kalappal, nagyon ott van!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#61) rien válasza Gyusz (#58) üzenetére


rien
senior tag

Köszi!
Úgy van :) nem nyughattam megkerestem mikor volt utoljára Jo amikor Samet megszállta a démon. Dean mondta neki, hogy majd hívlak Jo mondta, hogy úgy sem fogsz és elment a csajszi, ennyi. Szóval szerintem jön Jo is hamarosan... feltéve ha lesznek új részek :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#62) S e t h


S e t h
nagyúr

Végre,ma játszák a következőt az Usában :DD :DD :DD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#63) rien


rien
senior tag

<<<<<<<<<<<<<<<< S P O I L E R >>>>>>>>>>>>>>>>>>>

:DDD ez nagyon beteg volt, hát nem tudom de nekem nem nagyon jönnek be a gyilkolászó nagyik ;] Ezt még az X-akták karácsonya is magasan veri, pedig az se gyenge :DD

Mondjuk a gyerekkori emlékek szomorúak voltak, de még ilyen gyereket berakni Dean helyére....

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#64) rien


rien
senior tag

Ha lehet hinni ennek akkor 10 nap múlva kapunk egy részt :)
A másik kettőhöz nem írnak dátumot :U akkor most megint ez az egy rész lesz és annyi lehet várni megint? Tudtok valamit?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#65) (Kolombusz) válasza rien (#64) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nagyon jó volt a 3/9.
Főleg az utolsó pár perc.

(#66) rien válasza (Kolombusz) (#65) üzenetére


rien
senior tag

Este megnézem, de annak meg nagyon ürülök, hogy még három rész tuti lesz zsinórban :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#67) Gyusz válasza rien (#66) üzenetére


Gyusz
őstag

Sajnos a sztrájk miatt nem lesz olyan hosszú az évad, mint tervezték, azért remélem le tudják majd zárni rendesen. Azt hiszem én is megnézem az új részt ma, de elég vacak sorozatot egyesével nézegetni.

(#68) rien válasza Gyusz (#67) üzenetére


rien
senior tag

Akkor ezért van csak a három rész :U Úúúúúúúúúhhhh. Már nem is örülök annyira :(((

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#69) rien válasza (Kolombusz) (#65) üzenetére


rien
senior tag

Na megvolt, nekem 0:00-tól kezdve tetszett végig :) na persze tényleg jó volt a vége :R

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#70) Gyusz


Gyusz
őstag

3. évad 11. rész, végre egy igazán kiemelkedő darab. Bár kitarthatott volna végig a humor, mert az első fele zseniális volt. Asia - Heat Of The Moment pedig jó szám :R

(#71) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

S3E12 büntetett. :R

(#72) LOTR válasza (Kolombusz) (#71) üzenetére


LOTR
addikt

mindjárt nézem is

One Ring to rule them all

(#73) Vandit. válasza (Kolombusz) (#71) üzenetére


Vandit.
addikt

Tényleg. :K
Mikor jön a többi rész? Folytatásról tudtok valamit? Bár azt tudom, hogy Ruby 12 részre írt alá, úgyhogy van még remény. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#74) LOTR


LOTR
addikt

season finale ma este, ütős lesz

One Ring to rule them all

(#75) Darth_Revan válasza LOTR (#74) üzenetére


Darth_Revan
veterán

SPOILER
Eszméletlen jó rész volt :) Sok sok poén, akció és persze démon vadászat :) Csak azt sajnálom, hogy Lilith elmenekült és Dean pedig meghalt és a pokolra került :O :(

(#76) Vandit. válasza Darth_Revan (#75) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem nem jött be. :( Látszik, hogy ösze kellett csapni a végét a sztrájk miatt. Kb. 10 percbe volt sürítve a lényeg az elejét meg nyúzták. Nem baj, majd jön a 4. évad. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#77) dokar válasza Darth_Revan (#75) üzenetére


dokar
addikt

szerintem lehetett volna izgisebb is. mivel a supernaturalnak vége, ezért én most a reaper-t kezdtem el töltögetni és nézegetni, az első két részt megnéztem, bejött.

extra - SEXRay

(#78) LOTR


LOTR
addikt

volt már jobb rész is, de szerintem egész jó volt ez is, jó ez a Ruby :D

One Ring to rule them all

(#79) Vandit. válasza LOTR (#78) üzenetére


Vandit.
addikt

Asszem és még csak 22 éves, nagy jövő áll előtte. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#80) LOTR válasza Vandit. (#79) üzenetére


LOTR
addikt

a rész elején melyik zene szólt?

mod
meg is találtam [link]

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#81) LOTR válasza LOTR (#80) üzenetére


LOTR
addikt

a spoiler kimaradt

One Ring to rule them all

(#82) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Na, ma volt időm végignézni az utolsó három részt.
Nagyon komoly volt!!!

Kiváncsi leszek, hogy hogyan tovább.

(#83) Finike


Finike
újonc

Szerintem jó lesz a 4. évad is. Állítólag lesz 5. évad is, bár ki tudja... Remélem Samnek a képessége most már jobban ki fog bontakozni. Az első évadban volt egy rész amikor használta a képességét, amikor látta Deant meghalni. Valószínűleg a negyedik évadra már csinálni is fog vmit, ne csak beszéljenek róla...

"Légy önmagad, ne hagyd, hogy szívassak és nehogy élve kapjanak el" by Gerard Way

(#84) Vandit.


Vandit.
addikt

18.-án végre kezdődik. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#85) rien válasza Vandit. (#84) üzenetére


rien
senior tag

áááááááááááá de jó, gyorsan neki esek harmadik évad végének, nem láttam még :B

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#86) tlac


tlac
nagyúr

csak figyelmeztetés, hogy van már új évad :)

(#87) Vandit. válasza tlac (#86) üzenetére


Vandit.
addikt

Bizony. 18.-án volt az első rész. :C

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#88) LOTR


LOTR
addikt

ez a sorozat évadról évadra csak egyre jobb

One Ring to rule them all

(#89) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

geci jó volt a s4e1

(#90) LOTR válasza (Kolombusz) (#89) üzenetére


LOTR
addikt

hát én is ezt mondtam, csak finomabban fogalmazva :DDD

One Ring to rule them all

(#91) Vandit. válasza LOTR (#90) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah. Qrva jó volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#92) LOTR válasza (Kolombusz) (#89) üzenetére


LOTR
addikt

hát a második rész minimum ugyan olyan jó, mint az első - na jó nagyon talán és amúgy is elfogult vagyok

amúgy érdekes, hogy ez a sorozat kevésbé felkapott (persze úgy nézem, hogy csak itthon), mint pl a Heroes, Prison Break, vagy a Lost pedig valahogy ebbe én jobban bele tudom "élni" magam, bár az előbb emíltett 3 is nagy kedvencem, valahogy ennek a "világnak" a hangulata jobban megfog

különben innen a ph-ról csak ilyen kevesen néznénk?

Supernatural bakik az első 3 évadból

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#93) S e t h válasza tlac (#86) üzenetére


S e t h
nagyúr

És milyen brutálisan jól kezdődött :D
Hiányoltam is már korábban a jó oldalt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#94) LOTR válasza S e t h (#93) üzenetére


LOTR
addikt

hát szerintem meg ebben a sorozatban, olyan klasszikus értelemben vett jó oldal nem létezik
nem hinném, hogy ez a Castiel olyan hűde jó lenne, inkább olyan stílusnak érzem, hogy ha le kell mészárolni pár (száz/ezer) embert a béke érdekében, akkor hajrá :D - az ilyen karakterek úgyis sokkal érdekesebbek ;]

One Ring to rule them all

(#95) parandroid válasza LOTR (#94) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Engem egy egészen más krédés foglalkoztat, ami ennél sokkal fontosabb...

S P O I L E R

Most akkor Sam-nek megvolt Ruby? :Y

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#96) Vandit. válasza parandroid (#95) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem hamarosan kiderül. :K Én azt bánom, hogy nem a régi Ruby van. Szebb látvány volt.

LOTR: Nem Castielo véletlenül? :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#97) parandroid válasza Vandit. (#96) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

S P O I L E R

Nem sok minden maradt, aminek ki kellene derülnie. Az első rész elején elég gé.. khm, hogy is mondjam, alul volt öltözve, a második részben pedig Meg is utalt rá, hogy milyen dolog már ez, hogy... szóval hogy amiket csinál vele, és hogy közben valaki figyel az elméje sötét sarkából...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#98) LOTR válasza parandroid (#95) üzenetére


LOTR
addikt

elkerülte volna valami a figyelmem?
hehe, tényleg, fel sem tűnt :D

Vandit
szerintem Casstiel
Katie Cassidy szerepeltetése nem fért bele a költségvetésbe sajnos

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#99) Vandit. válasza LOTR (#98) üzenetére


Vandit.
addikt

Igazad van benéztem. :B
Viszont ez a kancsal ribi nem bejövős. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#100) parandroid válasza LOTR (#98) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, ha az a jelenet elkerülte a figyelmedet, amikor Cathy, vagy Chrissy, őőő, izé Ruby ajtót nyit Deannek, aztán áll a háttérben aminden egyes apró domborulatot mutató szűk alsóneműben, akkor veled baj van. ;] De ha megnézed alaposabban, akkor szerintem kevésbé fog hiányozni Katie Cassidey. :U Bár tényleg kár érte. Kristen Bellre emlékeztetett, ami eleve jó ajánlólevél. De az utód is határozottan csinos, GOTO line 1.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.