Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) g@bo válasza koncsik (#2350) üzenetére


g@bo
nagyúr

"Black Friday-en megkaptama NES Mini-t kedvence boltomból, yupii."

melyik volt az? konzolvilágos retkek nov 11 óta egy emilre nem méltattak. :((

[ Szerkesztve ]

(#2352) Sirandrish válasza koncsik (#2350) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh hát akkor neked megen habzsidőzsi volt :C
Grat az új masinákhoz :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2353) woros válasza g@bo (#2351) üzenetére


woros
őstag

Biztos a smartshop.

(#2354) Sirandrish válasza woros (#2353) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy a gamepark

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2355) koncsik válasza Sirandrish (#2354) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K the one and only.
Konzolvilag semmit sem jelzett... Máshol nem rendeltem elő szerencsére.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2356) Sirandrish válasza koncsik (#2355) üzenetére


Sirandrish
legenda

:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2357) g@bo válasza koncsik (#2355) üzenetére


g@bo
nagyúr

oh, és a gameparknál előrendelhető.

konzolvilág kerülendő. ..i..

[ Szerkesztve ]

(#2358) koncsik válasza g@bo (#2357) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mindenesetre az biztos, hogy a gamepark folyamatosan kap, ahhoz képest, hogy egyetlen bolt, talán arányaiban többet is. Jövő héten jönnek a Zelda amiibo-k, azzal is biztos jön egy adag mini NES.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2359) Linkh


Linkh
tag

Bátyám rendelt egy NesMiniClassic-ot, csak ő még ott maradt a 20. században és csak régi tvjük van. Van valami lehetőség régi tv-ken is játszani a géppel?

(#2360) woros válasza Linkh (#2359) üzenetére


woros
őstag

Régi TV-hez régi NES való. :DDD Bocs, nem tudtam kihagyni.

[ Szerkesztve ]

(#2361) adalbert1


adalbert1
veterán

Ma koncsik jóvoltából (köszi itt is :R ) én is átvehettem a mini NES-em.

Volt pár órám tesztelgetni, most így látom a dolgot:
A kontroller kábel tényleg nagyon rövid. Ezt nem is tudom hogy gondolták, így vagy trükközni kell az elhelyezéssel, vagy hosszabbító kábel kell hozzá.

A gépre telepített játékok között vannak, amik jól öregedtek (illetve gondolom közrejátszik, hogy vannak róluk több mint 20 éves emlékeim), pl.: Super Mario Bros., Ice Climber (az egyik kedvenc ilyen egyszerű játékom, a zenéjét nagyon eltalálták), és vannak amik kevésbé.
Illetve a Kirby pl. sokkal jobban mutat a 16 bites vagy kézi konzolos verziókban.

Alapvetően egy jó válogatást csináltak a híresebb címekből, viszont számomra jó pár játék hiányzik (gondolom ennek jogi okai vannak): Contra, Battle City, 1942, Turtles 2, Road Fighter, Circus Charlie.

Összegezve, ha a legalítás talaján akarunk maradni, és nincs egy rakás pénzünk eredeti NES-re és játékokra, akkor még mindig ez a legjobb megoldás (illetve legjobb ár/értékű is), hogy pár régi kedvencünkkel játszunk.
Viszont ha már az emulátorokat is számba veszem, akkor inkább abba az irányba dől a mérleg nyelve.
Remélem, hogy talán ez a termék sikere miatt elgondolkoznak egy mini SNES kiadásán is, az hatalmas húzás lenne (DK1-2-3, Super Mario Bros. 1-2-3 SNES változata, Final Fight-ok, stb. - ezeket mind szívesen látnám egy ilyen gépen).

(#2362) g@bo válasza adalbert1 (#2361) üzenetére


g@bo
nagyúr

nekem is átvehető egy húszasért... de elbizonytalanodtam.

érdemes megvenni? :B

(#2363) woros válasza g@bo (#2362) üzenetére


woros
őstag

Engem semmi nem tud meggyőzni, hogy kellene.

(#2364) ldave válasza g@bo (#2362) üzenetére


ldave
félisten

Animal Crossing nincs rá ;-)

A Slime draws near! Command?

(#2365) bagszi_lucas


bagszi_lucas
tag

Hali!

Ha van kedvetek, akkor szeretettel várunk innen is mindenkit a December 18-i Super Mario Napra és Pokétalira. A belépés ingyenes, lesznek előadások, kipróbálható retro és új játékok és versenyek is. Sponzored by Nintendo Magyarország

[Super Mario Nap + Pokétali]

(#2366) g@bo válasza woros (#2363) üzenetére


g@bo
nagyúr

Aggasztó. Van wii m is. Lenne még egy kacat. Lehet 80k ért jobb lenne egy új ps4.

(#2367) woros válasza g@bo (#2366) üzenetére


woros
őstag

Vagy márciusban egy Switch. :K

(#2368) adalbert1 válasza g@bo (#2362) üzenetére


adalbert1
veterán

Én továbbra sem bántam meg a dolgot :) , csak leírtam azt is, ami nem tetszik benne. Számomra 20k-t bőven megért így is - azt neked kell tudnod, hogy tényleg kell-e neked, vagy csak a hype faktor miatt vennéd meg. Mindenesetre szerintem most még árában tovább lehetne adni, ha esetleg nem tetszik, vagy utólag rájönnél, hogy tök felesleges.
Nekem pl. PS4-gyel az a gondom, hogy Xbox One mellett kicsit feleslegesnek érzem, hiába van a Sony gépére több exkluzív cím (illetve az Xbox One kontrollere jobban tetszik).

(#2369) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ennyiért még lehet, hogy van is a nemhülyéknek... :Y

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2370) ayo válasza koncsik (#2369) üzenetére


ayo
addikt

haha, én is pont ezt néztem. mondjuk jobb mint a Korvin konzol aki 45K-ért árulja :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#2371) DVlad


DVlad
őstag

És ehhez simán kapható második kontroller, kábelhosszabbító?

(#2372) adalbert1 válasza koncsik (#2369) üzenetére


adalbert1
veterán

Azta, jól nyomják :)
Mondjuk mikor először kijött, és áruházanként volt 1-2 db, akkor talán ott is ilyen 20k körüli áron ment (pontosan már nem emlékszem az eladóval folytatott beszélgetésemre) - igaz, a webshop talán független cég az áruházaktól.

(#2373) koncsik válasza DVlad (#2371) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nintendo nem, utángyártott igen (kábelhosszabító biztos). Vagy egy hosszú hdmi kábel és közben lehet simogatni/stétverni a kicsikét. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2374) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nintendós Feri néven felregisztráltam a f@szbúkra, a Nintendo Közösségbe (Kicsi Dávid vett fel). Nem is szeretném máshol használni a profilt, mert egyébként hányingerem van ezektől a közösségi hülyeségektől. Viszont elég sok az olyan emberke ott, aki valamiért nem ide a fórumra jár segítségért, hanem tök amatőr kérdésekkel bombázza a csoportot. Mindegy, ott is fel-feltünedezek majd, úgyhogy ha valaki hasonlóságokat vél felfedezni az itteni és a f@szbúkos Yoshi közt, az nagy valószínűséggel nem a véletlen műve.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2375) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#2374) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nintendós Feri :C
Egyébként néhány évvel ezelőttig én is így vélekedtem ezekről.
Viszont rá kellett jönnöm hogy ha normálisan használja az ember és nem like-ol, követ be minden sz*rt, akkor nem is olyan rossz cucc ez.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2376) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#2375) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Igen, meg ha nincs száz ismerősöd, akiknek csak a fele baszogasson a hülyeségeivel...

Szerk.: jut eszembe, téged is láttalak azért fenn a napokban

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2377) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#2376) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát csak olyan ismerőseid legyenek, akiknek érdekel a hülyesége :D
Amúgy én fenn vagyok...rendszeresen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2378) SzDavid99 válasza Dr.F.E.R.I. (#2374) üzenetére


SzDavid99
tag

Akkor jól sejtettem, hogy te vagy az. :K

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#2379) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#2376) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Látom egy barid sincsen... Bejelöltelek, ne legyen neked olyan jó. :DDD
Kérsz óránként egy Coelho idézetet naplementés kismacskával? ;]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2380) Dr.F.E.R.I. válasza SzDavid99 (#2378) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Idehaza sajnos olyan kevés nintendós van, hogy akit Ferinek hívnak közülük az nagy valószínűséggel én vagyok :(

Szerk.: antiszociális vagyok, nem kellenek barátok :)

Szerk#2: na jól van, téged (mármint a Koncsikot) bejelöltelek :P

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2381) DVlad válasza koncsik (#2373) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm! Remek. :D

(#2382) ldave


ldave
félisten

Azért vicces, hogy a FF XV postgame cucca tiszta Monster Hunter. Egyre nagyobb szörnyeket kell ölni alapanyagért a komolyabb fegyverekhez, amik ahhoz kellenek, hogy a nagyobb szörnyeket leverjük :) Ja és hozzá kaját kell főzni extra buffokért (+hp, erő, stb) :)

A Slime draws near! Command?

(#2383) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#2382) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Japán játék japánoknak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2384) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#2382) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Jut is eszembe. Hosszú egy játék lehet, ha már ki is vitted :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2385) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#2384) üzenetére


ldave
félisten

54 óra volt a fősztori és mellé kb 80 mellékes küldetés. De ahogy most nézem még legalább ennyi tartalom van benne (összes fegyver, vadászat, rejtett dungeon-ök).

A Slime draws near! Command?

(#2386) Sirandrish válasza ldave (#2385) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor toltad keményen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2387) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#2385) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ment akkor a home office keményen... ;]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2388) ldave válasza Sirandrish (#2386) üzenetére


ldave
félisten

Kivettem két nap szabit + négy nap hétvége, meg a hétköznap esték :) Ja, ezt most megtoltam, de hát így is készültem.

A Slime draws near! Command?

(#2389) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Érdemes megnézni: Super Mario Run, Switch valóban működés közben Zeldával, Myamoto jam. Best of.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2390) ldave


ldave
félisten

Kipróbáltam a PS4 játékmenet rögzítő és feltöltő módját, itt egy kis szösszenet az FF XV egyik postgame helyszínéről (értelemszerűen spoiler, de semmi olyan nincs benne, ami a történetről szólna).

A Slime draws near! Command?

(#2391) tariattila válasza koncsik (#2389) üzenetére


tariattila
veterán

azért az a Mario theme ultra cool ! :))

(#2392) mirci18 válasza koncsik (#2389) üzenetére


mirci18
addikt

Kicsit túljátszotta magát Jimmy Fallon.
De jó volt látni a gépet működés közben.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2393) ldave válasza mirci18 (#2392) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, nekem őszinte lelkesedésnek tűnik :)

A Slime draws near! Command?

(#2394) tariattila válasza ldave (#2393) üzenetére


tariattila
veterán

vagy jó színész vagy beteges rajongó és ennyire lelkes...
nekem is az első verzió esélyesebb... a hirtelen váltások elárulják...

(#2395) ldave válasza tariattila (#2394) üzenetére


ldave
félisten

Én máshogy látom. Kevés amerikait ismerek, de akit igen (munkatárs), az pont ilyen. Amikor itt volt és elmentünk vele munka után vacsorázni, ha belelkesült valami témába vagy meglátott egy Trabantot (amit korábban csak képen), ugyanilyen számunkra túlzottnak tűnő módon reagállt.

A Slime draws near! Command?

(#2396) ayo válasza tariattila (#2394) üzenetére


ayo
addikt

ezek azért eléggé leszervezett show-k mindig, kevés meglepetés szokott lenni, de amúgy mindig ilyen stílusban nyomja (ezért én se szeretem annyira, bár ezért mindenki utál, hiszen jelen pillanatban ő a legmenőbb showman)
amúgy szerintem vicces volt, hogy rácsodálkozott Miyamotóra, az egyetlen ázsiai emberre az első sorokban... :D na kb. ilyen a show

http://jateknaplo.blog.hu

(#2397) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#2396) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én azt sem tudtam, ki ez a pali. Még valahol Jay Leno-nál leragadtam.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2398) bagszi_lucas


bagszi_lucas
tag

Megint jöttem betrollkodni egy kis reklámmal. Kaptunk menő nyereményeket vasárnapra a Super Mario Napra.
Hátha valaki szeretne nyerni ilyesmit itt. :)

[ Szerkesztve ]

(#2399) ldave válasza bagszi_lucas (#2398) üzenetére


ldave
félisten

Az igen :) Gratu a szervezéshez.

A Slime draws near! Command?

(#2400) bagszi_lucas válasza ldave (#2399) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Köszi. Remélem jól fog sikerülni. Igazából attól félek, hogy nem sokan tudnak róla és nem lesznek ott megint csak a hardcore fanok. Pedig elsősorban azt szeretnénk, ha a nem Mariomániás emberek is megismerhetnék a játékokat.:D
Bár a nagy nintiseknek is lesz ott pár izgi különlegesség. Pl Mario DDR játék GC-re.:D Na azt se hiszem, hogy sokan látták még akcióban, nemhogy kipróbálni. No meg egeres Mario Paint. :3
De a Mario Runra is nagyon kíváncsi vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.