Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2173) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Múltkorában akciósan letöltöttem a Kingdom Rush-t steamről, féláron adták. Mióta a Monster Hunter-t letettem, csak ezzel játszom. Nem mai játék, az ingyenes webes változattal már játszottam vele régebben is. Most viszont üres óráimban ezzel csapatom, hard-on maxolgatom kifelé. Először megcsinálom a pályát a kampány hard-módjában, majd rögtön utána a heroic és az iron challenge módokban is. Felületesen szemlélve egyszerű játéknak tűnhet, de igazán belemászva a nehéz fokozatokba, már jócskán látszik az az aprólékos pályadizájn, amit nem kis melóval kísérletezett ki valaki. Nem néztem YT videókat, mások hogy csinálták meg, de én mindig csak egy megoldást találtam, sokszor órákig tartó újrakezdések után.

Pár hónapja olvastam neten egy riportot a készítőkkel, hogy mennyire szeretnék az emberek steam-re a másik két részt is, de hát ők nem portolják át, mert izé meg hozé. Aztán néhány napja csak megjelent a Frontier-s is, ahhoz meg egy -25% kupont kaptam, le is szedtem. Ennek is játszottam webes változatával, de majd ha az első részt kivittem, csak akkor mélyedek bele jobban. Aki szereti a stratégiákat, az nagyon jól elszórakozhat ezekkel, persze gondolom mobilon már sokatok próbálta már. Szerintem PC-n nagyon jó játszani, kis képernyővel már nem lenne ilyen ez sem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.