Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NFS Underground 2

Hozzászólások

(#301) penene


penene
őstag

Hali, mikor lesz már jó a lan? :)
Összekötöttük tegnap, csak nem láttuk a kreált gémet a lobbyban.. :(

(#302) Integra


Integra
titán

79%-nál game over
ez a főkopasz bénább volt mint az átlag....
megjelent egy rakás új sztrítracsingos outrun-ra. érdemes ezekkel foglalkozni? adnak ezek még valami unique-ot? meg elfogynak vagy semmit sem adnak és mindig újak lesznek?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#303) I_Am válasza penene (#301) üzenetére


I_Am
veterán

A lan működik minden patch és minden nélkül !

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#304) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi
Gratulált a játékhoz 70%-nál hogyan tovább
Keveregjek a városba és versenyezek mig el nem fogynak

(#305) Integra válasza Horny256 (#304) üzenetére


Integra
titán

70-nél lett vége nálad?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#306) busman válasza Horny256 (#304) üzenetére


busman
addikt

Én is ezt kérdeztem. :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#307) Flashy


Flashy
veterán

elakadtam. valahol 40% környékén vagyok és csak drag versenyek vannak, amit meg utálok és nincs kitartásom órákat gyakorolni rá mer béna vagyok :) a SUVokat is megcsináltam, azokkal is csak drag van. a többi verseny mind könnyű volt, ezekkel meg csak szívok... :D

(#308) Senator


Senator
aktív tag

A lan MUKODIK. Kizarolag user error lehet a problema forrasa.

(#309) Senator


Senator
aktív tag

Rajtam kivul korulbelul masik 20 embernek lep ki online ranked modeban a game windows desktopra, ugyhogy valoszinusitem a program szar.

(#310) parandroid válasza Integra (#305) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

nekem 65%-nál volt a game over. akkor most ügyes vagyok, vagy béna? :D

amúgy a world map fül alatt a garázsban vannak még ''not completed'' versenyek, azokat még lenyomom, free runolni, meg outrunolni meg lehet még, meg az autókat is fejlesztgethetem. bár az outrun-nal nagyon tele van már a t*k*m... :U

jó kis játék ez, most asszem jöhetnek majd a gyilkos lan-game-ek... :D

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#311) Viktor77


Viktor77
titán

Na, kivégeztem! :)

Caleb nem biztos, hogy örült! :D Bővebben: link

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#312) Horny256 válasza Integra (#305) üzenetére


Horny256
aktív tag

Hi
Igen
Utolso versenyem Celebbel volt ahol 5 kört kelet meni
Vagy nem ott van vége?

(#313) Horny256 válasza busman (#306) üzenetére


Horny256
aktív tag

Igen
Vége csak autozgatok a városban hátha valamit kihagytam

(#314) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Én is végig vittem a játékot. 60%

"Later Nerd!"

(#315) gabx76


gabx76
senior tag

Résezmről szintén 65%-nál fújt ki. Ez a Caleb gyerek tényleg elég gyenge volt, medium szinten 18mp-t vertem rá.

Amúgy részemről csaqk egyszer cseréltem kocsit az egész játék alatt. A Civicet leváltottam a Tiburonra. Nekem nagyon bejött. (gáz?!)
Quick-ben kipróbáltam az összeset, ugyanolyan tuninggal és nagy átlagban a Hyundai volt a best. A Mustang ugyan nagyobb TS-sel ment, az EVO jobban gyorsult 60-ig, de egyébként...


Most szépen befejezem a maradék versenyeket, aztán irány Hard-ra. :)

(#316) Robaj


Robaj
addikt

Én már régen végigvittem! :P
Már hard-on csinálom, de 10%-nál már miatával url-t nem tok nyerni!
Csal a gép, mint állat, a kanyargós szaszon benyomja a nitrót, és megelőz, meg volt olyan is, hogy én nitróztam, 200-al repesztettem, és elhúz mellettem, mintha álltam volna 1helyben.

Ja és 100%-nál járok! (medium) :C


[Szerkesztve]

(#317) Sea Edge válasza gabx76 (#315) üzenetére


Sea Edge
tag

A Mustangnak nagy durva hangja van. :D
Tiszta Getaway in Stockholm 4 feeling. :DDD

(#318) Robaj válasza Sea Edge (#317) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem az teccik, hogy minden kocsinak más a hangja!
Ezt nagyon jól megcsinálták, bár nemtom a valódiakhoz hasonlít-e, de teccik.:C

(#319) Louis Gara


Louis Gara
tag

A mentéseket a Doc/felhasználó/Local settings/NFS undr2 -alatt lehet találni, ez persze rejtett.

'' Az egyik legrosszabb dolog, ha a hülyeség szorgalommal párosul''

(#320) Dreamcaster válasza Robaj (#318) üzenetére


Dreamcaster
senior tag

Neked minden kocsinak más a hangja? :) :F Nekem nem negyon. 350Z és G35 full ugyanaz, RX-7, RX-8, Skyline is ugyanaz a 3 SUV is ugyanolyan lehet, pár kocsinak (legalább 2) COROLLA hangja van, pl 240 SX és így tovább. A Supra -nak 1 -es motorral! van a legszebb hangja az egész játékban. Valami iszonyat cool!!!!!! :)

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#321) Pompi válasza Louis Gara (#319) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csak a pontosság kedvéért, bár már volt róla szó: Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 alatt.

Feel Good Inc.

(#322) Robaj válasza Dreamcaster (#320) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem csak 2k-s szutyok hangszóróim vannak, de mégis valahogy mások a hangok! SZVSZ meg a mustang-nak van iszonyat király hangja!

(#323) Louis Gara


Louis Gara
tag

Igaz...bocs

'' Az egyik legrosszabb dolog, ha a hülyeség szorgalommal párosul''

(#324) Dreamcaster válasza Robaj (#322) üzenetére


Dreamcaster
senior tag

Ja, Mustang -é Nekem is nagyon tetszik, de azért próbáld ki a Suprát Customize -ban!!!!!! Nagyon állat. :D:D Meg a Subaru. Az még nagyon morgós, mélyebb mint a Mustang. Persze 3 -as motorokról beszélek. Sok kocsinak szebb a hangja 1-es, 2 -es motorral. Szvsz így néz ki a téma. Van az alap kocsi hangja -----> L1 iszonyat jo hangja lesz -----> L2 Ez a hang kap egy repedt fazekat -----> L3 Teljesen más, sokszor elég szar. (Pl. RX-8). Szal szerintem eléggé elbaszták ezt a dolgot. Engem nagyon zavar.

[Szerkesztve]

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#325) Petie válasza Dreamcaster (#320) üzenetére


Petie
veterán

osztom a véleményt suprára :DD
nekem még a 2es motorral is nagyon baba hangja volt de aztán feltettem a 3asat és tök szar lett:(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#326) gabe_


gabe_
őstag

Hát én az RX8 után kiprobáltam a Mustangot, és nagyon vad. Legalábbis az RX8 után nekem annyira kezelhetetlen, mint állat. Alattomos dög. Tolja az orrát, alulkormányzott, alig fordul, aztán meg hirtelen kifarol. Sztem qrvára orrnehéz, azért csinálja. Namindegy, visszatettem az rx8-at (Azis kifarol oké, de szerintem a tengelyek közötti súlyelosztás jobb, ezáltal sztem kezelhetőbb.), igaz egy picit gyengébb a gyorsulása, de nekem jobban fexik. (61 %-nál járok)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#327) ewo8 válasza Dreamcaster (#320) üzenetére


ewo8
tag

szerintem a ford mustang hangja a legjobb.

izi rájder öcsém izi rájder

(#328) gabe_


gabe_
őstag

Ja igen, a mustang hangja tényleg nem semmi. Érezni a hangján a köbcentit... :)

Ez kicsit hülyén hangzik, de aki érti mire gondolok...

[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#329) ewo8


ewo8
tag

mit kell tenni ha elfogynak a pályák a térképről? és mit kell csinálni hogy pénzt is kapjak? mert nekem valaki azt Írta hogy mikor elindul a verseny nyomni kell 1 restartot. de mikor kell nyomni mikor elindultunk egyszere, vagy mielőt felsorakozunk a start vonal előtt. :F :F :F

izi rájder öcsém izi rájder

(#330) ewo8 válasza gabe_ (#328) üzenetére


ewo8
tag

:C :C ja és mikor jár a motor, én úgy csinálom hogy én váltok, és üresbe texem a váltót, és full gázt nyomok,az ám a valami? szerintem 1 V6-V8 motor vann benne. :C :C

izi rájder öcsém izi rájder

(#331) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Valami kiegészítő nem lesz a játékhoz? Mert elég hamar végig lehetet játszani.

"Later Nerd!"

(#332) Petie válasza gabe_ (#328) üzenetére


Petie
veterán

gabe Neked tök jo beszolásaid vannak :DD
majd kiprobálom mustangot sztem :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#333) Dreamcaster


Dreamcaster
senior tag

Most megnéztem a Supra -t. 2 -es motorral olyan hangja lesz mint a 350Z -nek és a G35 -nek, 3 -as motorral meg olyan mint az RX-7, RX-8 -nak. (Nem olyan, hanem ugyanaz) Akkora ciki ez az egész szerintem. Rohadt nagy szar!!!!!! 30 Auto -t építettek kb 10 hangra. Mit gondoltak ezek? Hogy a hülye user majd úgysem veszi észre? :F Rohadt elkeserítő és kiábrándító szvsz. Supra L1 Engine milyen szép hangja van... :U Csak kár, ha 3 -as motort rakok rá akkor olyan mintha RX-8 -al mennék. :(( Nagyon gagyi.

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#334) Robaj válasza Dr.Burn (#331) üzenetére


Robaj
addikt

Majd nfsu3 :DD

(#335) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Hi!
Nem akarom végigolvasni az elmult 150 üzenetet, ezért inkább megkérdezem.
Dreamcaster! Megcsináltad a térképet, vagy nem foglalkozól vele?

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#336) Dreamcaster válasza Forest_roby (#335) üzenetére


Dreamcaster
senior tag

Emilt is írtam, hogy kész. :((( Ott van a FAQ -ban.

[Szerkesztve]

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#337) Dr.Burn válasza Robaj (#334) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Jaja

"Later Nerd!"

(#338) ewo8


ewo8
tag

(329)es kérdésemre nem tud senki segíteni :(((

izi rájder öcsém izi rájder

(#339) Petie válasza ewo8 (#338) üzenetére


Petie
veterán

bemész a garage-ba és world mapra mész és ott lesznek versenyek, vidd ki őket, némelyik tejel, nekem nem mind tejelt de végigtoltam összeset.
aztán meg visual upgradere nyomj mindenképp hogy lépj egy csillagot és utána már lesznek versenyek ha megvan a dvd cover.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#340) Ati9500


Ati9500
senior tag

tud valaki kódokat a játékhoz???

(#341) Dreamcaster válasza ewo8 (#338) üzenetére


Dreamcaster
senior tag

Neked fárasztó olvasni? Vagy mi?? :((( 1000x leírták már itt is és a FAQ -ban is ott van.

ingyen gyuras bp xi -ker -ben! gep, sulyok vannak, most kezdem, itthon!

(#342) Petie válasza Dreamcaster (#341) üzenetére


Petie
veterán

nekem is az :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#343) penene


penene
őstag

Kösz a lan infót.
Mi peccsel próbáltuk.. persze crackelt, lehet ez a baj..
User error nem valószínű.. egyikünk kreált, open slot... másiknak kiírta hogy created game: 1
DE NEM jelent meg... ilyen volt nektek? majd megpróbáljuk peccs nélkül... de lehet a biztonsági másolat miatt volt.. Ha találkoztatok ilyennel, szóljatok :)
Nyomtuk a refresht 1000rel.. meg vártunk is, de csak nem jelent meg a gém, csak az, hogy created game 1.. ;)
Köszi az infót

(#344) Petie válasza penene (#343) üzenetére


Petie
veterán

nekem nfsuban tehát az első részében volt olyan gond hogy ha egy gépről csináltam és játszottam akkor nem ment rendesen, de ha másik gépen csináltam game-t akkor ment.oda elég volt feltenni a nfsuserver.exe-t és indítani.aztán többi gépről connectelni és ment is.

nfsu2-ben is igy müködik?vagy kicsit más a lanos dolog?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#345) penene válasza Petie (#344) üzenetére


penene
őstag

nfsu1et is megnéztük nincs is lan game menüpont rajta :o ott szívtunk este, pedig vittem át a kormányt is :)
2ben simán lan game + start server vki + go be lobbyba és lehet crealni olyat amilyen gamet akarsz és a másiknál megjelenik és beléphet versenyezni, na nálunk csak a csinált pálya nem jelent meg:)

(#346) penene válasza penene (#345) üzenetére


penene
őstag

vagyis, a servert láttuk, már a lobbyban voltunk , csak a kreált pálya nem, pedig irta is hogy created game 1... online players 2.. :)
lehet a peccs miatt, lehet a biztonsági másolat miatt........ ha másnak megy.. (infóm nincs kinek eredeti:) )

(#347) Forest_roby válasza Dreamcaster (#336) üzenetére


Forest_roby
őstag

Kösz meg van!
Én nem egésszen ilyenre gondoltam, de kezdetnek nem rossz!
pl.:
Ha telefonon azt mondják, hogy menny a burger king-hez ha könnyen akarsz pénzt keresni! (peace!)
akkor ez a térkép még nem elégséges!
De azér kösz.

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#348) Petie válasza penene (#345) üzenetére


Petie
veterán

de van csak ügyeskedni kell :)) külön fájl meg blabla...és mintha neten akarnál gémelni :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#349) gabe_


gabe_
őstag

Petie: igyexem. :D

Sovány szakácsban sose bízz!

(#350) penene válasza Petie (#348) üzenetére


penene
őstag

jah, gondoltam, töltöttem le nfsuserver. exet csak nem tudtam ott mahinálni félrészegen, csak jáccani akartam :D meg most úgyis 2őt akarunk.
Amúgy biztonsági másolattal is megy a lan? Mert a net az nem azt már kipróbáltam ;) legalábbis kell hozzá norm. kód. De ugye nem azért szívózott velünk a lan ? ha ezt sikerül kizárni, akkor csak a peccs lehet a hibás :) mert a gém az ugyanaz valszeg mint mindenki másnak. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NFS Underground 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.