Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#2456) mtomi95 válasza kenwood3 (#2454) üzenetére


mtomi95
senior tag

Igazad van! Tényleg ez a probléma!
Az én helyezetemben sem értem miért olyan nehéz a kemény 1 perc sétára levő telephely-fióktól levő lakáshoz kijönni...
Majd biztos annyi bekötés megrendelés van errefelé, hogy soha nincs idő 5 percet rá szánni a dologra.
Én már konkrétan mindenre gondoltam, hogy valahol a kábellel van baj a tetőtéren vagy mit tudom én... Pont ez a baj! Én gondolkozzak ilyeneknek? Amit egy felhasználó, előfizető tud ebben a helyzetben és tehet azt megcsináltam... Egy ideig napi szinten reseteltem az antennát hátha... Mértem én minden eszközzel és kipróbáltam minden lehetőséget.
Aztán jött a panaszkodás és ezek szerint teljesen hibába és hibába is jártam utána... :DDD Ők nem csináltak semmit...
Hiába vetettem fel újra hibára, az nem hiba, mert nincs benne az ÁSZFbe.
Úristen most ez egy kicsit elborzaszt, lehet egy áram kimaradás és lőttek a pingemnek? Aztán verhetem a seggem földhoz nem tesznek semmit?
Amúgy sávszélről és emelésről most az jutott eszembe, hogy mikor kötötték be nálunk azt mondta a szerelő, most nem tudom pont ez a Tamás, de miután lement a 20Mbites Speedtest mérés pontosan ezt mondta: Na úgy látom egy kicsit több is ha lesz panaszkodás akkor vihetjük lejjebb is
Na most őszintén mit szólsz ehhez? :DDD Itt is volt emelés, legalábbis Steam-en és Apple szerverekről szépen csorog le az adat (igen direkt nem a torrentet mondom), de ha most magamra haragítottam megnézhetem magam, szerintem. ;]

Nem sokára nem lesz már olyan egyeduralkodó itt sem! Az öcsém mesélte, hogy van valami Voda-Digi jóság, bár a mostani állapotában egy szavam sem lehet a naranetre, de ha jön egy újabb 6-7 hónap 300ms válaszidő eléggé megfontolandó. Erről hallottál te is?

De hogy jót is mondjak kipróbáltam a DoguShopot! :DDD Igen nálunk a Naracom már a spájzban (is) van!!!! :DD :DD [link] Ha már kompót nincs.
Egyébként nem rossz, de itt is meg vannak s tipikus logisztikai problémák!
12 energia italt rendeltem, így lett volna 2000ft, hogy ingyen legyen a szállitás. Ki is jött, de csak 8db volt belőle raktaron amiről elfeljettek szólni nekem. Pedig E-mail, telefonszám minden le van adva. Végülis csak jól jártam, mert bár 2K alatt fizettem, de ugyanúgy nem volt szállítási költség és a futár is teljesen normális volt! Utánvéttel fizettem, érintős kártyával, van terminál is nála. :R :R
Online tranzakció volt, bár kicsit tartottam tőle, hogy az is Dogunettel működik, mert nem volt nálam készpénz!! ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.