Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok,

egy hülye kérdésem lenne:

Ha én a 2 év hűség lejárta előtt mondjuk 3 hónappal, veszek 2 év hűségre telefont készülékváltással, akkor nekem 2 évig, vagy 2 év 3 hónapig fog szólni a hűségem?

Elsőre egyértelműnek tűnik hogy 2 év 3 hónap, de ha jobban meggondolom és adott dátumtól 2 évet írok alá akkor már mégse annyira.

(#9802) Mr.Csizmás válasza qfm (#9801) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha engedi a szerződésed, hogy a lejárta előtt új vásárlással megújítsad, akkor az új megvásárlásától/aláírásától kezdődik megint.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9803) oggy71


oggy71
tag

Egy hetes T-mobilos N8-as készülékemen, egy, azaz 1! :O kinyitás után elrepedt a HDMI csatl. fényes műa. fedele.
Vajon foglalkoznak nyűgömmel garanciában, ha beviszem egy T-s szervízbe?
Nagyon dühít eme dolog, mert abszolút nem a szolgáltató hibája, hanem a silány anyagválasztás az oka, amit a gyártó fejéhez kéne vagdosni!!
..és ha ki is cserélik mi a garancia, hogy nem fog egy nyitás után megint ilyen illúziórombolóan kinézni?

[ Szerkesztve ]

(#9804) 1430 válasza attisx (#9800) üzenetére


1430
senior tag

Kizártnak tartom, hogy hónap elején "még" tudtál volna Net&Roll-t aktiválni Domino számra. Ha a honlapon valóban volt is valami félreérthető utalás erre, akkor sem tudtad volna igénybe venni, mert egyszerűen nem létezik Domino Net& Roll...

Ha a RelaxNet M-ben vagy, akkor válts fel L-re (nem kell megvárni a 30. napot) és megkapod a 8GB-os keretet 30 napra. Ha már az L-ben vagy, válts vissza az M-re és megkapod a 4GB-os keretet 30 napra, így nem vár még 10 nap 128 kbit-es száguldás, hanem mehet a legfeljebb 7,2 Mbps.

qfm
az aláírástól számít a 2 év, és a következő 3 hónapban párhuzamosan fog élni a régi és az új hűség (vagyis ha 3 hónapon belül bontasz, akkor duplán szívsz ;] ).

oggy71
Próbáld meg... Ha nem is garanciális a javítás, talán nem lesz olyan vészes a díja. Nekem speciel teljesen rendben van. Most direkt kinyitottam, kb 3. alkalommal november óta, de túlélte! :DDD

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#9805) qfm


qfm
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek.

Igazából ki van ez találva, mert annyival drágább a telefon mint ahány hónappal rövidülne a hűségidő. Azt hiszem inkább várok a vásárlással, hátha addig még lesz valami akció is, vagy bármi.

(#9806) oggy71 válasza 1430 (#9804) üzenetére


oggy71
tag

Köszönöm 1430 a választ!
Mindenképpen megkérdezem egy szervízben, ha meg nem megy gariban akkor mennyi lenne a cseréje.
Mondjuk nem szeretnék fizetni többezret egy ilyen kis műa. vacakért!
Legfeljebb így marad, annyira nem látható, és nincs is az egész ajtó átrepedve, csak a lakkozás, amit a "kedves" gyártó túl ridegre készített, így elég ha csak kicsit megfeszül nyitáskor és már reccs is.

(#9807) attisx válasza 1430 (#9804) üzenetére


attisx
addikt

Akkor EZ mi ez? És ahogy írtam, elsején még mindkettőnél bejött a termékek részleteit tartalmazó oldal. Egyébként L-ben vagyok, de erre a tíz napra nem fogok visszaváltani a kisebb csomagra, már csak dacból sem...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9808) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy mikortól nézhetőek meg a my t-mobile oldalon az előző hónap során gyűjtött aranykártya pontok? Ma néztem, és még nem frissült. Előre is köszi a válaszokat. Üdv

(#9809) dedike válasza attisx (#9807) üzenetére


dedike
addikt

Weblaphiba... ;]

Tappancs2001:

A következő hónap közepétől kb... :K

Jó szerencsét!

(#9810) 1430 válasza attisx (#9807) üzenetére


1430
senior tag

Nos, akkor most már elhiszem, hogy volt ilyen leírás a honlapon, de most, hogy felhítad a figyelmet, hogy a bal oldali menüpontban még ott maradtak a linkek, már azokat is törölték. ;)

Elnézést, nyilván kellemetlenül ért, hogy még sincs Domino-ban Net&Roll, de ha egyszer nem fejlesztették le, akkor sajnos nincs...

Tappancs2001
Minden hónap 10. napján van vizsgálat (hacsak nincs valami gubanc), és akkor kalkulálja ki a rendszer az előző havi pontokat, aztán a Programszabályzat értelmében hónap végéig (de a gyakorlatban rendszerint azonnal) írják jóvá a pontokat. Szóval 2-3 nap és már láthatod.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#9811) attisx válasza 1430 (#9810) üzenetére


attisx
addikt

Rendben, köszönöm! :)

Sajnos ezzel megint ott tartunk, hogy a dominósok továbbra is magasról le vannak... Sajnálva... Jövő ilyenkorra majdcsak megkapjuk mi is a tutit. A túlforgalmazási díj eltörlése is köbö ennyi ideig tartott. :U

Tudom, váltsak havidíja előfizetésre. De ennek az én telefonálási szokásaim mellett nem lenne sok értelme, meg egyébként is számomra praktikusabb a pre-paid rendszer...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9812) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok!

Domino aktív vagyok, és az lenne a kérdésem, hogy a Domino Friends kedvezmény megrendelésekor minden egyes bevont hívószám után ki kell fizetnem a +590 Ft / 30 nap díjat, vagy pedig egy hónapra levonják az 590 Ft-ot, és bevonhatok akár 2, akár 3, vagy 4 vagy 5 számot is? Tehát 5 több szám esetében is 590-e az 590, vagy a díj emelkedik a hívószámok bevonásával?

Köszönöm! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#9813) tjb007 válasza bepe79 (#9812) üzenetére


tjb007
nagyúr

1, 2, 3, 4, vagy 5 szám bevonása esetén is ugyanannyi az időszaki (30 nap) díj.

(#9814) bepe79 válasza tjb007 (#9813) üzenetére


bepe79
addikt

Úhh, nagyon szépen köszönöm a villámgyors és pozitív választ! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#9815) paprika


paprika
aktív tag

Hali. Szerváltam egy kostelefont . Nagyon nem netelek. Facebook - Ph - Hotmail meg egyéb honlapok olvasgatása. Üzleti előfizum van ami havi 3800.- Ez mellé akarok egy net előfizut havi 1000 ft ért 100 mb. Elég lesz ez ha folyamatosan online akarok facebookon lenni és pl leszedni a napi időjárás frissítést stb?!... köszi :R

(#9816) club1 válasza paprika (#9815) üzenetére


club1
veterán

Válassz olyan mobilnet opciót, amit csak lassítanak a havi forgalmi keret elfogyása után, és akkor elég lesz...

(#9817) paprika válasza club1 (#9816) üzenetére


paprika
aktív tag

Ez a 100 mb os olyan. :) Általában elég szokott lenni úgy h nem videózok egyáltalán ?

(#9818) dokee78


dokee78
félisten

T-mobile honlapjáról már nem lehet letölteni a készülékárlistát,mint régen? (PDF)

[ Szerkesztve ]

(#9819) dedike válasza dokee78 (#9818) üzenetére


dedike
addikt

Tessék! :)

paprika:

Amit felsoroltál, arra elég! Persze a facebookon ne nézegess sok képet és videót... ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#9820) dokee78 válasza dedike (#9819) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,de az oldalon merre találom? :R

(#9821) tjb007 válasza dokee78 (#9820) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#9822) zaba válasza tjb007 (#9821) üzenetére


zaba
tag

Azt olvasom, abban amit linkeltél, hogy a ZTE Blade kifutó modell, csak készlet erejéig.
Lehet tudni, mi lesz helyette?

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#9823) F-ECT$ válasza paprika (#9815) üzenetére


F-ECT$
titán

100 MB nekem nem elég. 2 email címem leveleit szedem le rá, önmagában ez már több, mint 100 MB . Emelett 1-1 weblap (főleg ha nincs belőle mobil verzió) akár több MB is lehet, és akkor még ott van a flash és a videók.

Dive ever, work never.

(#9824) tjb007 válasza zaba (#9822) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre semmi (legalábbis ami ZTE lenne).

(#9825) paprika válasza F-ECT$ (#9823) üzenetére


paprika
aktív tag

Ezeket a net csomagokat akár mikor lemondhatom ha úgy akarom ?

(#9826) cserry193 válasza paprika (#9815) üzenetére


cserry193
tag

Nekem Go!netS csomagom van,kemény 30mb-vel,utána pedig lelassítják.Hát nemtudom,én nem nagyon veszem észre hogy sokkal lassabb lenne,facebook az ugyanúgy megy,sőt még youtube-os videókat is nézek a lassított nettel.Sokat szoktam netezni telefonon,a 30 megából volt olyan,amikor 150-200 lett havonta :)

(#9827) paprika válasza cserry193 (#9826) üzenetére


paprika
aktív tag

Akkor lehet nem éri meg a 100 megás dupla ennyiért ?! :)

(#9828) cserry193 válasza paprika (#9827) üzenetére


cserry193
tag

Nekem biztosan felesleges lenne.Szerintem próbáld ki ezzel,hogyha neked nem válna be,akkor még mindig tudsz feljebbmenni :)

(#9829) CarrGomm


CarrGomm
aktív tag

Üdv!

Kíváncsi lennék volt-e már valakinek hasonló tapasztalata és ha igen, hogyan oldotta meg. Tehát: t-mobilos stickekről van szó. Tudomásom szerint volt régen a web'n'walk manager, aztán huawei, meg ZTE stick. Egyik a másiknak a programjával ugye nem megy. Namost amikor elkezdem telepíteni valamelyik újat, kiírja, hogy egy régebbi vagy másik ilyen szoftver már telepítve van, előbb szedjem le azt. Ok. Jó esetben uninstall és már megy is fel a másik. Rossz esetben pedig a következők voltak nálam eddig:
1. Kiírja, hogy töröljem a régit, majd miután töröltem megint csak azt írja és el se indul az új telepítése. Tehát hiába uninstallálom, valahogy rajt marad a gépen, amit az új stick érzékel és nem települ.
2. Volt olyan is, hogy kiírta töröljem a régit, de mielőtt törlöm, húzzam ki a sticket a gépből. Persze kihúzás után is ezt írta, és nem engedte törölni magát, vagyis úgy csinált, mintha törölné, mert végment az uninstall, de ugyanúgy ott volt a progi.
Ezt az utóbbit Revo uninstallerrel sikerült lekaparnom a gépről, de a másik esetben nem használt. Bármit csináltam, nem ment fel az új program. Egyébként tapasztalatom szerint változó, hogy melyik programról melyikre váltásnál jön elő a gond, tehát ZTE-ről Huawei-re, vagy Web'n'walk-ról ZTE-re. Legutóbb Web'n'walk-ról Huawei-re nem sikerült a csere a fenti 1-es probléma miatt.

Tudtok ajánlani valami trükköt, amivel legközelebb próbálkozni lehet? Vagy egyéb tipp, megoldás? (rendszertől függetlenül jön elő a gond, XP, Vista, Win 7, mindegy)

(#9830) whited


whited
addikt

Hy
MediMania s nel van ugye 10 óra mobil net de akt az generál adatforgalmat az nem számít bele abba az 500 mb ba amit amúgy ellehetet netezni ugye ??

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#9831) tjb007 válasza whited (#9830) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mobil TV lesz az és nem számít bele az 500MB -ba.

(#9832) F-ECT$ válasza whited (#9830) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom 10 óra mobil tv-re gondoltál. Az nem számít bele az 500 MB-ba.

szerk: megelőztek 5 másodperccel :DDD

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9833) dellfanboy


dellfanboy
őstag

Találkozott már vki hasonló problémával mobilnettel kapcsolatosan?
Idáig relaxnetet használtam vidéken (pár km pesttől aglomeráció) és pesten. viszonylag jól szuperált 3.6 Mbps megvolt nagyátlagban usb stick is jól működött, és a t mobile program is szuper volt mert írta rendesen naplózta az adatforgalmat.
váltottam net&roll-ra. Vidéken tudtam hogy nem fogom elérni a reklámokban közzétett sebességet, de hogy lassabb legyen mint a relaxnet sose gondoltam volna.. Pesten gyorsabb ez okés, de azt magyarázza meg vki hogyha relaxnettel+ a hozzá való stickel el tudok érni, 3.6 Mbps-t akkor ugyanazon a helyen a gyorsabb (talán HSUPA+os) net&roll-al (plusz a hozzá való stick-el) miért csak max 2 Mbps-t?????? ráadásúl az új stickem 10 perc után olyan forró, hogy félek hogy elolvad... az új stickez ugye új T mobile szoftver is jár ahol csak a napi adatforgalmi számlálót találom, a heti, havit mint a régiben nem...
Így Szummázva a relaxnet jobb volt, stabilabb, visszamondani nem akarom hátha lesz fejlődés.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#9834) whited válasza tjb007 (#9831) üzenetére


whited
addikt

Köszönöm és igen az volt ;) :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#9835) paprika


paprika
aktív tag

Hali. Go net S 30 Mb csomagra nincsen hűségidő ugye ? :R

(#9836) tjb007 válasza paprika (#9835) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincsnen.

(#9837) paprika válasza tjb007 (#9836) üzenetére


paprika
aktív tag

köszönöm :R

(#9838) ambushka


ambushka
aktív tag

Sziasztok.

Tavaly november óta vagyok t-mobile-os és a szerződés megkötése után kb 2 hónappal elkezdtem magán számról hívásokat kapni. Pár ismerősömmel is megtörtént. Van, hogy naponta, van, hogy 2-3 hétig semmi. Ha fogadom a hívást, akkor 4-5 másodpercig semmi nem történik, utána pedig elkezd áttárcsázni egy másik számra amit nem vesznek fel.

Nem hiszem, hogy valaki ennyi hónapon át szórakozna velem, hiszen az elmúlt kb 3 hónapban már alapból elutasítom a hívást.

Valaki találkozott ilyennel vagy tudja, hogy mi ez?

PSN ambushka8989

(#9839) F-ECT$ válasza ambushka (#9838) üzenetére


F-ECT$
titán

Velem olyan fordult elő, hogy magánszám - felvettem - áttárcsázás - operátor valamilyen bullshit terméket akar rám sózni. Nem tudom, hogy megoldható-e, hogy a szolgáltatótól elkérd a hívók listáját (szerintem nem). Ez esetben ha tényeg zavar, akkor szerintem marad a feljelentés, és akkor kideríthető, hogy ki zaklat telefonon.

Dive ever, work never.

(#9840) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Nincs valakinek esetleg pontosabb információja az új SE Xperia Mini / Mini Pro megjelenésével kapcsolatban (dátum, várható ár)?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9841) tjb007 válasza szabogabor10 (#9840) üzenetére


tjb007
nagyúr

Augusztus 1 és október 31 között bármikor, ár 0-100.000 forint között.
Bővebb infót ne várj, ha lesz valami akkor az majd úgyis le lesz írva.

(#9842) club1 válasza ambushka (#9838) üzenetére


club1
veterán

Így elsőre azt mondanám, hogy megkaptad egy fontos vagy hozzáértő embernek az eldobott számát, amit viszont még egy call center rendszeréből nem szedtek ki, így aztán a call center szorgalmasan hívogat, ha valaki keresi a fontos/hozzáértő embert, majd megpróbál összehozni az eredetileg hívóval, vagy egy másik eldobott számmal, vagy bármi mással, amit az agyába programoztak...

(#9843) zaba


zaba
tag

Domino-hoz van valami minimál net csomag, mittomén 50-100MB?

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#9844) dedike válasza zaba (#9843) üzenetére


dedike
addikt

Tessék! Ez mind az! :)

Jó szerencsét!

(#9845) zaba válasza dedike (#9844) üzenetére


zaba
tag

Köszönöm.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#9846) andris0603


andris0603
csendes tag

Sziasztok!

Van egy tavaly nyáron 2 éves hűségnyilatkozatra vásárolt mobiltelefonom,nem járt le még a hűségnyilatkozat,de én szeretnék egy másikat,csak ugye köt még a hűségnyilatkozat.Azt meglehetne csinálni hogy előfizetésesről átváltok dominósra,ezáltal megszűnne a hűségnyilatkozat.Csak azt nem tudom hogy díjmentesen lehet átváltani?Ha nem mennyit kell fizetni?
És ha át lehetne váltani,akkor megszűnne a hűségnyilatkozat ,én meg gond nélkül megtudnám venni a másik mobilt.

(#9848) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!
Nekem Aranytárskártya RelaxNet XL internet van a notebookhoz,ami ugye 6400FT és 14GB adatforgalmat tartalmaz.
Én még amikor megjelent a hír itt PH-n,hogy lesz Net&Roll díjcsomag,akkor azt írták,hogy automatikusan át fog állni a Relaxnet díjcsomag a hozzá legközelebb lévő Net&Roll-osra,esetemben az Aranytárskártya Net&Roll L-re.
Ez miért nem történt meg?
(lehet az az oka,hogy még pl. a weblapon sincs feltüntetve az arany verzió,csak a sima?)

Köszi a segítséget! :R

Üdv, Balázs

(#9849) andris0603 válasza #40993792 (#9847) üzenetére


andris0603
csendes tag

Csak az a baj hogy még nagyjából 14 hónap telt el,mert június 3-án lett véve.

(#9850) dedike válasza gooool (#9848) üzenetére


dedike
addikt

Ezt olvasd el, a cikkben tévesen szerepelt (gondolom a cikk írásakor még nem volt teljesem egyértelmű) ez a kitétel! ;)

andris0603:

Akkor kénytelen vagy várni, esetleg kötsz egy új előfizetői szerződést! (Ha legalább arany kiemeltségi szinten vagy, akkor társkártyás díjcsomaggal is lehet! Ez mérlegelés kérdése.) :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.