Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) adalbert1 válasza Dilikutya (#650) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, tényleg ez a probléma, jó a meglátásod. Ha azt nézem hogy a szigeten csak a plakáton végignézve van kb. 3 nagyobb név ami érdekel (ráadásul tuti külön nap vannak), akkor már kapásból ugrott 30k, és akkor már miért ne heti jegyet vegyek?
Volton is van kb. 3 név ami jobban érdekel, Balaton Soundon is akad 3. Szóval mehetnék mindenhova kb. végig, ami elég drága lenne : Balaton Sound + Volt 39k, Sziget 30 v. 37,5k, ez csak 69 v. 74,5k belépőkre... És akkor még pia + kaja alaphangon minimum ugyanennyi lenne + utazás.
Szóval számomra 9 előadó megtekintése nem ér 150-200k-t, akárhogy is nézzük (oké hogy rengeteg egyéb előadó van, de egy részüket nem ismerem, amelyik magyar előadókat meg ismerem azokat meg kb. bármikor és bárhol megnézhetem :U ).
Mondjuk ez csak az én csóró magyar valóságom. :(

Ha meg kap állami támogatást annak biztos fognak örülni a környéken lakók akiknek a f.sza ki van a zajjal, hogy még az ő adójukból is pénzelik azt amit utálnak. ;]

(#652) brownus válasza Dilikutya (#650) üzenetére


brownus
veterán

állítólag lesz éjszakai jegy is valamivel olcsóbban, aki nem akar egész nap csavarogni a szigeten. ma mondta zsum, de nemtom kitől hallotta...

(#653) #41635072 válasza brownus (#648) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát elég gáz. Persze most mindenki tud hivatkozni a válságra meg az euróra.
Engem speciel egy max 3 előadó érdekelne. És ezért elég elgondolkoztató a 10.000Ft. :U
Persze mind a 3 másik napon lesz gondolom...
Franz Ferdinand meg igazán eljöhetett volna szigetre, mert sopron jó messze van. :D

(#654) Dilikutya válasza brownus (#652) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én erről nem hallottam, de biztos nem éri meg. Feltételezem az tényleg éjszakára szól, mikorra a normális koncertek zöme lement, akkor meg már minek bemenni.
Mert gondolom, hogy amíg a főbandák mennek, arra az időtartamra nincs olcsóbb jegy. Éjszaka meg csak a diszkósátrakban szokott program lenni, a nagyszínpadon is befejezik a műsort 11 körül, a metálsátor megszűnt, összevonják valami mással (érdekes lesz két indie koncert között a Brutal Truth, ha tényleg így gondolják ;]), és úgy általában éjszaka nincs már normális program.

adalbert1: ez a gond a Szigettel a tematikus fesztiválok ellenében. Nézd meg a Hegyalját, 15 a bérlet, és azért Machine Head, Death Angel, Testament, Kataklysm, Keep Of Kalessin, Finntroll, Ignite... egyenként alaphangon is 4-5ezer forintos koncertek, a Machine Head meg még többe kerülne.
A Szigeten meg ugyebár egy nap fellép sokféle banda, a pénz úgy oszlik el, 1-1 stílusra jut 1-2 említésre méltó banda, én elég széles érdeklődésű vagyok, de még nekem sem éri meg a Szigetre bérletet venni, és idén eddig egyáltalán nem úgy néz ki, hogy egyetlen napijegy is szóba jöhetne.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#655) venember83 válasza brownus (#648) üzenetére


venember83
nagyúr

Vannak áraik, rendkívüli pofátlanság egy napért 1 tízest elkérni, de idén először (talán másodszor) hoztak olyan zenekart (DtH), akikért érdemes kimenjek. Pontos program a koncertek időpontjaival mikorra várható az elmúlt évek tapasztalata alapján?

(#656) Dilikutya válasza venember83 (#655) üzenetére


Dilikutya
félisten

DtH?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#657) venember83 válasza Dilikutya (#656) üzenetére


venember83
nagyúr

(#659) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

hali!

van 2 hazamenős hetijegyem még elővételi áron.
ha érdekel valakit, akkor keressen fel bátran. elérhetőség az adataimnál.

üdv

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#660) joe69 válasza venember83 (#657) üzenetére


joe69
senior tag

[link]
13-an lesz Toten Hosen

(#662) Eastman


Eastman
őstag

Faith No More a Szigeten!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#665) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Napijegy vásárlással kapcsolatban van valakinek infója, hogy hol érdemes venni? Durva a 10k, főleg, hogy csak 1 koncert érdekel (Snow Patrol). :F :))

(#666) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Napijegyet valahol be lehet váltani karszalagra korábban, mint a Szigeten?

És mégegy: péntekre tud valaki napijegyet olcsóbban?

Kösz!

I am having fun staying poor.

(#667) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Mi ez a nagy élet gyerekek? Holnap már -1. nap!!! :))

ez a kedvenc aláírásom

(#668) sbazsi válasza ROBERTOH (#667) üzenetére


sbazsi
veterán

jaja! TANKCSAPDA! :DD :DD :DD

(#669) Kasza08


Kasza08
őstag

Én megyek szemetet szedni holnap egész hétre. Narancssárga pólóban leszek valószínűleg, fekete sapkában. Zsákkal, csipesszel a kezemben, ha valaki meglátna, jöjjön már oda:)
Jah igen, bandázva megyünk.

(#670) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Ennyire nem Szigetelnek a PH-sok, vagy csak nem jutnak gépközelbe? (pedig még a Szigeten is van internet sátor ;) )
-1. nap zsír volt; a tegnapin kicsit kevesen voltak. No meg az sem teccett, hogy feltörték a lelakatolt sátramat (széttépték a cipzárt), igaz semmit nem tudtak elvinni, de akkor is idegesítő.. Úgyhogy ne hagyjatok értéket a sátorban ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#671) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én holnap megyek, mert Pendulum, meg Prodigy. HMMM!
Pendulum fog vinni mindent szerintem. Levezetésnek jó lesz a Prodigy, aztán meg gondolom party aréna, ott is lesznek valamiféle dnb dolgok.

I am having fun staying poor.

(#672) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

1. napi összefoglaló:
IAMX: marha jó volt, aki kihagyta, bánhatja :) Ha valaki nem ismerné, akkor ne kérdezzze meg, hogy milyen zenei stílust játszanak, mert elég nehéz megfogalmazni, inkább nézzen meg pár videót a youtube-on ;)
30Y: elég jó volt. Meglepően sokan voltak rajta. Legutóbb amikor a Szigeten láttam, még egy kis színpadon léptek fel, és még ott is elég szellős volt a hely, most meg...
Kispál: teltház, szokásos forma, jó poénok, mi kell még? :)
Zagar: első 3-4 számban nem volt gitár, gyenge volt a hangerő (biztos le kellett húzni), az ének hangereje kevés volt, a fények sem voltak az igaziak. Összességében véve voltam már nagyságrendekkel jobb koncertjükön is.

ez a kedvenc aláírásom

(#673) Dillon


Dillon
tag

Na, 10 év után kinézek megint egy napra :) Faith No More lesz 16.-án és azt nem szeretném kihagyni. Viszont pár dologban lenne kérdésem: a napi/hetijegy árusító helyeken van még esély ilyenkor (péntek v. szombat) jegyet kapni vasárnapra? Vagy ezek már kifogynak ilyenkor? Illetve hogy a helyszínen mindenképpen lehet-e venni?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#674) Dillon válasza Dillon (#673) üzenetére


Dillon
tag

Megvan a jegy :C Titokban arra készültem hogy elfogyott, beszüntették, teltház van stb ..

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#675) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

2. napi összefoglaló:
Nem siettem el a kimenetelt, ezért első koncert:
Fatboy Slim: a Balaton Sounddal ellentétben ez elég jól sikerült. Iszonyat sokan voltak (ahhoz képest, hogy ez nem egy elektronikus fesztivál). Nagyon jó volt a fénytechnika is, és Norman bácsi most nem piálta szét magát, ezért a keverésre és a számokra se volt panasz ;)
Poleposition: ismerősöm az egyik tag, úgyhogy meg kellett néznem. Elég jó zenéket játszottak, a közönségnek is bejött. A fellépésük végére már jó sokan lettek a partyarénában.
Lange: no belőle nem sokat láttam, de amit igen, az veretősebb volt poleéknál.
Colorstar: sajnos a wan2 sátor hangereje ritka gyenge (alószínűleg a csendrendeletnek hála), így úgy tűnik, hogy idén ott 11 óra után nem lesz érdemes koncertre menni. Maga a koncert nem volt rossz, a fények is tetszettek. Szokatlanul kezdték a koncertet, mert 3-4 lassú számmal indítottak. Talán jobb lett volna a megszokott módon felépíteni, mert a koncert nagyrészén nem nagyon mozgolódott a tömeg, csak állt mint a faszent.

ez a kedvenc aláírásom

(#676) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

3. napi összefoglaló:
Pendulum: a vége felé értem ki - sajnos. Marha nagy buli volt, hatalmas tömeg, zúzás :)
Prodigy: olyan volt, amit várni lehetett: iszonyat nagy tömeg és iszonyat nagy zúzás :) Jó poén volt, hogy a Sziget reklámokból ismert arc Prodigy-t kezdett énekelni a koncert előtt; mondjuk a sok külföldinek gőze nem volt róla, hogy ki az a színpadon :)
"Látványszínház": közepesre értékelem, a korábbi évek tűzes-látványos show-ihoz képest. Szó se róla, látványos volt, de többször unalmas is. A látványos részek: egy kb 10 méteres kereket kb 40 méter magasra emeltek, amiben kb 10 ember ugrált miközben forgott. A másik látványos megoldás amikor 52 ember (ezt már megszámoltam :) ) X alakot felvéve megfogta a felette lévőnek a lábát, így egy mintát alkottak..
Demon Superior: itt már kezdett igencsak hideg lenni. Kb a koncert felére értem be. Jó számokat nyomtak; sajnos a hangtechnikus nem volt a helyzet magaslatán, mert egyszercsak lehúzta a hangerőt kb az ötödére; majd miután a közönség szólt Zságeréknek, ők pedig a hangtechnikusnak, visszatolták a hangerőt. A ráadás ugyancsak hangerő nélkül ment végig, amit Zságerék nem hallhattak, csak látták, hogy mindenki áll egyhelyben.
Fine Cut Bodies:iszonyat kevesen voltak az elején (úgy 30 ember), de a vége felé se lettek túl sokan (kb 100), ami valószínűleg a hidegnek és a nagyon gyenge hangerőnek köszönhető (nem az MR2 hangrendszere szólt, hanem csak két "otthoni" hangfal). A zene kicsit túl progresszív volt, lehetett volna bulisabb.

ez a kedvenc aláírásom

(#677) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, én voltam tegnap. Nagy meglepetésemre két focicsapattárssal szinte azonnal összefutottam, pedig egy másikkal beszéltük meg a bulit. :D Na, a lényeg:
kiértünk vagy 3-ra, s onnantól ment az ivás, móka. Először belenéztünk Jetbe, ami ugyan egyáltalán nem érdekelt, de azért ellötyögtem. Aztán Pendulum. Kurva jó volt, de nem is vártam mást a vasúttörténeti parkos buli után. Prodigy: nekem élőben nem jött be már amikor vagy 2 éve volt se, most se annyira, pedig az új albumuk tetszik nagyon. Aztán ide-oda tengtünk, tuti volt Mokka, meg Party Aréna. 2-kor hazaindultam, mert már elfogyott a kedv és az erő összevadászni az ismerősöket, 5-re haza is értem. :D Imádom az Óbuda-Csepel távot... Főleg, hogy arrafelé is dolgozok.
Na mind1, szerintem fasza volt, de több napot nem bírtam volna ki, az tuti.

I am having fun staying poor.

(#678) Kasza08


Kasza08
őstag

Írtam egy blogot a szigetről, nem biztos, hogy minden a helyén van, lehet, hogy úgy emlékszem rájuk, ahogy szeretnék emlékezni:D De azért kész van, egyszer csak kikerül.

(#679) Dillon válasza Kasza08 (#678) üzenetére


Dillon
tag

:R Várjuk!

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#680) Dillon


Dillon
tag

Faith No More-on volt valaki kint? Szerintem a Sziget legnagyobb koncertje volt :D

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#681) ROBERTOH válasza Dillon (#680) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Fák no móron? Voltam. De majd megírom egyszer a napi összefoglalóban :)

ez a kedvenc aláírásom

(#682) Kasza08 válasza Dillon (#679) üzenetére


Kasza08
őstag

Kint van a címlapon, meg a nevem alatt is megtudjátok nézni:R

(#683) joe69


joe69
senior tag

Jegyárak 2010
Napijegy: Elővételben és a helyszínen 12 000 Ft
Hazamenős bérlet: Elővételben április 30-ig 38 000 Ft, Május 1-től és a helyszínen 46 000 Ft
Ottalvós bérlet: Elővételben április 30-ig 46 000 Ft, Május 1-től és a helyszínen 54 000 Ft
Karaván kemping jegy: Elővételben április 30-ig 30 000 Ft, Május 1-től és a helyszínen 35 000 Ft

lehet kezdeni gyujteni, ismet szep nagyot beemeltek a szervezok:(

(#684) Odin_James


Odin_James
tag

Az első fecskék: here

(#685) Jojo5


Jojo5
őstag

Sose voltam még eddig sajnos szigeten, 2007-ben ki akartam menni Faithlessre de sajnos nem tudtam. Idén viszont újra jönnek és igen erősen gondolkodom, hogy akár egymagam is de kimegyek :U :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#686) brownus


brownus
veterán

(#687) vadani


vadani
tag

sziasztok aki csatlakozna, diákcsapathoz 50%os kedvezményért az írjon az alábbi email címre:nufcfan109@gmail.com-re csak érvényes tanulói jogviszonnyal lehet sajnos.

janissary

(#688) Mosqu!to válasza vadani (#687) üzenetére


Mosqu!to
addikt

50%-os kedvezményért nekem is írhattok, email cím az adataimnál. Csak május végéig él a lehetőség!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#689) Jojo5


Jojo5
őstag

[link]
[link]

Nagyon jó volt, aki nem volt ott az bánhatja! :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#690) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Keményen pörög a topik :DDD :DDD

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#691) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Idén megy valaki? Ha igen, mikor?

(#692) Dilikutya válasza Vasinger! (#691) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt se tudom, kik lépnek fel, pedig mindig olvasom a híreket. Pedig zeneileg elég tájékozottnak tartom magam, de csupa olyat akarnak eladni, amit nem is ismerek. Mocsok drága, meg csak gagyi indie és elektro van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#693) ROBERTOH válasza Dilikutya (#692) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Prodidzsály meg Plészbu:)

Egyébként meg: [link]

ui.: ha nyerek rá jegyet, akkor megint kimegyek egy napra :)

ez a kedvenc aláírásom

(#694) Dilikutya válasza ROBERTOH (#693) üzenetére


Dilikutya
félisten

Félreértesz. A programot látom, csak lövésem sincs, kik ezek az előadók. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#695) #81556480


#81556480
törölt tag

Ezt le kell írnom gyerekek :D

Sose voltam még szigeten de mikor megláttam hogy lesz A Day To Remember :C :C :C GYÁÁÁ OTT A HELYEM :D 15 ezret nekem már ez meg ér! Nameg aznap este Roy&Ádám, de akkor már benevezek az előző napi Blink182-re is. :C FISH! stb. Két nap 30 ezer. Van jobb alternatíva a jegyvásárlásra? .

(#696) Dilikutya válasza #81556480 (#695) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs. Kéz alól nem javasolt jegyet venni, a VOLT-on is fogtak hamis jegyeket már rögtön az első nap.
15 ezer szerintem brutális jegyár. Roy&Ádámért főleg. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#697) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, van két sziget hetijegyem, minden napra érvényes, nyertem vb tippjátékon de én nem tudok elmenni rá. 55000ft/db áron, jelenleg 68 ba kerül, aug1 től pedig 74, azt hiszem reális.

Érdeklődni privátban.

(#698) #81556480 válasza Dilikutya (#696) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én arra gondoltam hogy hazajárós jegy meg mittudom én, nem ismerem a sziget szokásokat. van pesti lakhelyem, és csak két napra mennék. a legolcsóbbb jegy kell.
Royésádám csak poén volt, a Blink és az ADTR nekem megér 15/15 ezret !! 5 éve nem voltam nyáron sehol Azthiszem belefér most :D

(#699) #81556480


#81556480
törölt tag

MA BLINK 182 :D :C :C :C :C :C

(#700) Dilikutya válasza #81556480 (#699) üzenetére


Dilikutya
félisten

Néztem egy aktuális setlistet, nem bánom, hogy nem megyek ki rá. Jóformán csak az utolsó 3 albumról játszanak, két kötelező sláger az Enemáról, meg van talán 2 szám, ami régebbi. Pedig azok voltak a jók, nem az utóbbiak, különösen az utolsó kettő gyenge.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.