Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WiNZO


WiNZO
tag

Szóval SZIGET 2005...

ki mire megy? részemről Roots Manuva, T.O.K. és a The Waliers a favorit... és nektek? :)



Fellépők - a lista folyamatosan bővül!


Nagyszínpad:

- Illés (H)
- Underworld (UK)
- Franz Ferdinand (UK)
- Morcheeba (UK)
- The Hives (S)
- Ska-P (E)
- Beatsteaks (D)
- Nick Cave and The Bad Seeds (AUS)
- Brand New Heavies (UK)
- Mando Diao (S)
- Roots Manuva (UK)
- The Wailers (JAM)
- T.O.K. (JAM)


WAN2 színpad:

- Marianne Faithfull (UK)
- The (International) Noise Conspiracy (S)
- Hellacopters (S)
- Sportfreunde Stiller (D)
- Louise Attaque (F)


Hammerworld színpad:

- Saxon (UK)
- Accept (D)
- Opeth (S)
- Brainstorm (D)
- Obituary (USA)


Világzenei Nagyszínpad:

- Mory Kanté
- The Klezmatics és Joshua Nelson (USA)
- Tinariwen


Színházi sátor:

- Yann Tiersen (F)
- Accrorap (F)
- Noa Dar, Sahar Azimi, Mami Shizamaki (IL)
- Undertow (AUS)
- Chamber Made Opera (AUS)



...és ez még csak a kezdet! :))


http://sziget.hu/fesztival/

[Szerkesztve]

WiNZO

(#2) Sick Boy válasza WiNZO (#1) üzenetére


Sick Boy
őstag

Morcheeba & Franz Ferdinand Rulz!!!
Menni kellene... remélem egy napon lesznek :D

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Opeth, Brainstorm... fincsi :)
A Saxon úgy tudom, idén is elmarad. A nyári turné törölve, mert az énekesnek leégett a háza mindenével együtt. Így nem hagyhatja magára a családot. Minden koncert törölve.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Hát nem vagyok elájulva a külföldi felhozataltól...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#5) joe69 válasza GombócArtúr (#4) üzenetére


joe69
senior tag

en se...
a jegy arat persze megint emeltek, csak azt nem tudom mire fel:(((

(#6) Drizzt válasza joe69 (#5) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem én nem megyek. Ahhoz, hogy az ember rendesen legyen a szigeten, legalább 50000 forint kell, belépővel együtt. Persze még elővett jeggyel. :(((

I am having fun staying poor.

(#7) Dilikutya válasza GombócArtúr (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez még nem a végleges felhozatal. Minden évben szokott lenni valami nagyágyú, ezidáig a nevesebb előadók is csak underground szinten ''sztárok''.
De mondjuk elég drága. Bár... semmivel sem drágább, mint a többi fesztivál. 7k-ból elmegy az ember 3 naposra, itt meg 16-ból 8napra. A napijegy sem nevezhető sokkal drágábbnak, és abban akkor benne van jópár neves hazai, és egy még nevesebb külföldi előadó. Tavagy EFOTT-on amikor én voltam, a 3500-as napijegyért megkaptam azt, amit olcsóbban is megkapnék, TCS, Ossian, és pár underground metalbanda. Mert ugye Danzig úr méltóztatott lemondani betegségre hivatkozva lemondani kizárólag azt a koncertet :((( Szigeten meg azért este a nagyszínpadon és a Hammerben is tűrhető dolgok vannak. Jó, a nagyszínpadon nem mindig :)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) joe69 válasza Dilikutya (#7) üzenetére


joe69
senior tag

el vagy tevedve, iden a napijegy 5 ezer, a hetijegy elovetelben pedig 20

(#9) joe69


joe69
senior tag

Bővebben: link
uj fellepok...
mod.: most latom hogy mar fenn vannak ezek is a listaban, lemaradtam

[Szerkesztve]

(#10) GombócArtúr válasza joe69 (#8) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:Y:Y:Y:Y

MENNNYYIIIIIII???!

Úristen!

Ez tutifix?

Tavaly 4ropi, mostmeg már egy egész ezressel emelkedik? Hát rohaggyanak meg!
Ezzel azt érik el hogy kevesebben mennek ki. A bevétel ugyanúgy meglesz, csak kevesebb emberrel... Hogy ez pozitív vagy negatív (tömegnyomor szempontjából) azt mindenki döntse el... Bár azért olyan drasztikus hatása nem lesz, hogy ne legyen tömegnyomor.
Nekem akkor is ott a helyem!

öööö mi a pontos időpont? Gondolom a forma-1 után egyből, nem?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#11) joe69 válasza GombócArtúr (#10) üzenetére


joe69
senior tag

ez tutifix, itt a bizonyitek
Bővebben: link

(#12) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Hurrá!

Miért nem csinálják akkor azt hogy opcionálisan váltható 10ropis jegy/ passkártya, ami ingyen zabálást és ivást biztosít? Szerintem az tök baró lenne, és nem kellene a koncert közepén a pénztárcám meglétével törődnöm.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#13) joe69 válasza GombócArtúr (#12) üzenetére


joe69
senior tag

az azert nem menne mert nem lehet biztositani hogy csak 1 ember hasznalja ki a szolgaltatast

(#14) mahatma


mahatma
aktív tag

remélem azért lesz még ennél ütősebb név is a szigeten, mert ez így önmagában kicsit soványnak tűnik a jegyárak ellenében.....azért egy napon biztos kint leszek, hacsak nem kapok egy heti jegyet ingyen a médiából :B

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#15) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Egyébként irigylem a bátorságukat azoknak a fickóknak, akik a koncertek és az éjjeli mulatozás végeztével úgy ahogy vannak befekszenek egy zenesátor oldalába, vagy csak simán a földre, a hátizsákuk / pulóver meg párnaként funkcionál. :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#16) mahatma válasza GombócArtúr (#15) üzenetére


mahatma
aktív tag

hát volt alkalmam kipróbálni.....csak súlyos alkoholos befolyásoltság alatt sikerült véghez vinni, de másnap megvolt mindenem (a macskajajjal együtt)

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#17) _az


_az
senior tag

a fent említettek közül max a klezmetics, de annyira értük se vagyok oda...

(jé új szmájli :D :R:R:R:DD)

[Szerkesztve]

az

(#18) Drizzt válasza GombócArtúr (#10) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Attól nem fognak kevesebben kimenni, mert magasabb a jegyár, legfeljebb még többen lesznek a németek, hollandok, etc...

Én nem megyek. Ennyi pénzt én nem baszok ki. Főleg, hogy egy nap még legalább 3000-et kell költeni extraként.

I am having fun staying poor.

(#19) Drizzt válasza GombócArtúr (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én haveromék tavaly elmentek ketten inni még miután mi visszamentünk aludni. Reggel 8 körül jött az egyikőjük, hogy menjünk már, segítsünk visszahozni a másik srácot, mert egyedül nem bírja. Odamentünk, hol a gyerek? Erre lemutat a földre, odanézek, srác arccal a földön, totál mozdulatlan, nem reagál semmire.
Aztán idővel miközben húztuk vissza, néha már adott néhány életjelet, de rángott, meg minden szart csinált. Csináltunk róla telefonnal egy olyan képet, amin a seggében van egy kólásüveg, alatta meg folyékony szappannal egy szmályli van rajzolva. :DD

I am having fun staying poor.

(#20) rOwLeY


rOwLeY
őstag

SKA-P nagyszínpad!!!Ott a helyem!!!!:R:R:R

(#21) GombócArtúr válasza Drizzt (#19) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:)

Állítólag vizezik a szigetes csapolt söröket... Ami azt illeti valóban nagyon jól csúsznak. Ajánlották hogy a mozgó árusoktól beszerezhető dobozos söröket preferáljam :) [spórolós pánk barátom tippje]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#22) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Hát eddig semmi nem fogott meg,ráadásul állítólag 5k körül lesz a napijegy,az meg sok...........bár ki tudja kik lépnek még fel.A vizezett műanyagpoharas ászok pedig a legkirályabb,annyit iszok belőle,amennyit csak akarok,mégsem rúgok be.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#23) Trak válasza GombócArtúr (#21) üzenetére


Trak
addikt

Nem csak állítólag, tavaly már szinte tűrhetetlen szar volt.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#24) Drizzt válasza GombócArtúr (#21) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én is nagyrészt azt ittam, a legjobban ár\értékű egy helyen volt arany ászok 250-ért dobozos.

I am having fun staying poor.

(#25) Dilikutya válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tavalyi árakról beszéltem.
Az idei árak itt vannak: Bővebben: link.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Friss Sziget infók: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) brownus válasza WiNZO (#1) üzenetére


brownus
veterán

- Underworld
- Morcheeba
- Brand New Heavies
meg cinetrip és zúzdába
meglátjuk, még messze van:)

(#28) WiNZO


WiNZO
tag

http://www.sziget.hu/fesztival/hirek/61802.html Bővebben: link

WiNZO

(#29) Dilikutya válasza WiNZO (#28) üzenetére


Dilikutya
félisten

#26..... :U

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) pauly


pauly
tag

Azt remélem a ska rajongók tudják,hogy ez lesz a SKA-P utolsó magyarországi fellépése. Mivel sajnos úgy döntött a banda,hogy feloszlanak. Szerintem mindenképp érdemes elmenni,én ott leszek ha minden jól megy.

<--L |--| Return |--| Run :)

(#31) gyomlosi válasza brownus (#27) üzenetére


gyomlosi
tag

Nálam is ez a favorit a jelenlegi választékból. De remélem idén is lesz JEFF MILLS!!

(#32) Dilikutya válasza pauly (#30) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megfontolandó... jó lenne élőben hallani a Cannabis-t :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) pauly válasza Dilikutya (#32) üzenetére


pauly
tag

A válasz rossz!!!!! Nem megfontolandó,hanem KÖTELEZŐ!!! ;)

<--L |--| Return |--| Run :)

(#34) Dilikutya válasza pauly (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok. Nem a pénzen múlik, az biztos :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) pauly válasza Dilikutya (#34) üzenetére


pauly
tag

Most jut eszembe,hogy meg van koncert felvételen a Cannabis.Gyorsan be is rakom a Winampba. :DD

<--L |--| Return |--| Run :)

(#36) benyo


benyo
tag

tudtok arról vmit, h korn lesz szigeten?
reggel a mokkába, mintha ezt hallottam volna...
aztán lehet csak korán volt még, azt félreértettem vmit...

HAÉRTMIGO

(#37) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

Ha a nálunk szerencsésebb sorsú, nyugatabbra fekvő országok koncertjegy árait nézzük, még nem is olyan sok az az 5e küvecs....persze azért nem is kevés.
Én épp múlt héten vettem 20e-ért 3 napos belépőt novarockra, ami ráadásul még csak osztrákia, nem is a nagy betűs Nyugat. Napijegy amúgy 12e lett volna, csak már elfogyott...käpj@'k be

Korn oldalán nem találtam semmit....de ha jönnének, valszeg én is ott lennék.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#38) escie


escie
őstag

valaki menjen el helyettem is a Ska-P-ra. :(
idén már 18.000kHuF-om van koncertbelépőkre, és a sziget már nem jön össze. :(

I'm back, baby!

(#39) benyo válasza Nyúltáp (#37) üzenetére


benyo
tag

ja, ott én is csak tavalyi koncertdátumokat találtam, meg a sziget honlapján sincs semmi, várjunk egy-két napot...nagyon remélem, h jó hallottam

HAÉRTMIGO

(#40) Dilikutya válasza Nyúltáp (#37) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt is nézd meg, hogy 10-12k-ért mit kapsz egy nap pl. az Aerodrome-on vagy a Wacken-en :P Na? Mindjárt nem is olyan olcsó az 5k-s jegy ;]

A diaksziget.com oldalán már hivatalos hírként írják a Korn fellépését. A Sziget oldalán is írják már: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) adalbert1


adalbert1
veterán

Végre valami jó! Mármint a KoRn!

(#42) benyo válasza Dilikutya (#40) üzenetére


benyo
tag

akko tényleg nem haluztam:D

zsíros áru:R

HAÉRTMIGO

(#43) NwL


NwL
tag

Nem tud valaki valami jó melót a szigeten?
newl@citromail.hu

(#44) Nyúltáp válasza Dilikutya (#40) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

Azt nemtom ott mit kapsz érte, de novarockon egyedül a sátorhely van benne az árban.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#45) Drizzt válasza Dilikutya (#26) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Fgyúúú, a Sportszigeten idén nem tudod mik leszenk? A hivatalos honlapja vagy 2 hónapja ''egyfolytában frissül''...

I am having fun staying poor.

(#46) Drizzt válasza Dilikutya (#34) üzenetére


Drizzt
nagyúr

hehe, jó neked, hogy nem a pénzen múlik... Nekem azon. :( Sajnos.

I am having fun staying poor.

(#47) benyo válasza Nyúltáp (#44) üzenetére


benyo
tag

asszem a parkengebür is benne van, lyány is ma örvendezett, h megvan a jegye....

HAÉRTMIGO

(#48) Dilikutya válasza Nyúltáp (#44) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sátorhely, és nyilván a koncertbelépő... máshol is ennyi van a jegyárban:)
Drizzt: Itt van egy lista a fellépőkről: Bővebben: link. Én is csak ennyit találtam. A meglepetészenekar pedig... az meglepetészenekar :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49) mkbla válasza NwL (#43) üzenetére


mkbla
senior tag

No, még jó hogy megtalátam, ezt is megnyitotta vki :)
Na, jól megelőztél, én is pont ezt akarom kérdezni! Szóval h bárki bármi jó melőt tud vhol ,akkor lécci küldjetek egy mélt (adataimnál), vagy írjatok be a fórumba!!! Vmivel legalább pénzt is kell keresni... nem csak költeni...
UP

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#50) mkbla


mkbla
senior tag

de lesüllyedt a topic!!!!
UP

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.