Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71926) kisgyerek85 válasza rob210 (#71921) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Tudom, hogy Renault topic,de mivel napi szintek olvaslak titeket, ezért itt tettem fel, mert tudtam, hogy hasznos tanácsokkal láttok el :)
Ide vittem el. Sando-Car, a srác azt mondta, hogy egy nagyon picit tudna állítani rajta, hogy kevésbé koptassa a gumit, de az már nem a gyári beállítás. Én mondtam, hogy hagyjuk gyári beállításon. Plusz hozzátette, lehet normális, hogy a belső fele a guminak gyorsabban kopnak. Ha abból indulok ki, hogy a saját autómon mindkét első gumi kuka lett (~40e km alatt, szintén a belső oldal mindkét gumin egyformán sima.A külső oldala is lekopott alaposan, de még nem sima)

molnarpeter: Igen, ezt a saját autómnál is eljátszottam, hogy nem cserélgettem. Meg is látszik. Hátsó gumik még jók, előre jövő tavasszal kell 2db új.
Gyárilag 2,5 bar-ra voltak fújva a kerekek, 2-3 alkalommal a 23e km alatt ránéztem a keréknyomásra. Én ettől többet nem tennék bele. Gumisnál kérdeztem, hogy mennyit rakott a télibe, azt mondta 2,5. Én a sajátomat 2,2 ig fújom, azon 14 colosak, de 1t a súlya a clionak ez meg 15 colos és nem tudom mennyi a kocsi súlya, majd holnap reggel megnézem a forgalmit :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.