Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tudok valakit, aki le fog csapni erre is. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ezt nehéz lesz idén verni, talán a 14 ultra hozza a szintet, de hogy jobb lesz e..
A csúcs kijelzőről is érdemes lett volna írni pár sort.(12bit, Dolby, 2160Hz PWM, 4500nit)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#3) joey04


joey04
titán

Én már elvesztettem a fonalat a bbk-val kapcsolatban, de a vivo meg op is az nem? Mert master mode ott is van. Reméljük az x8 ultra is legalább ilyen baszógép lesz és jön ide is.

Btw picit enyhe megfogalmazás, hogy kamerás szempontból érdekes készülék. Konkrétan a legjobb a piacon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Elit3Zotya válasza joey04 (#3) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Egyenlőre szerintem is a legjobb kamerás az x7 ultra(nem csak kamerában a legjobb)
Most kezdenek majd szállingózni a 14 ultra tesztek, a mostani jelentéktelen yt videókra nem adnék.
De valahogy úgy érzem, a 24-es évet az oppo viszi nálam.
Rég volt már hogy megvárom a teszteket egy aktuális xiaomi ultráról és ez az x7 ultra érdeme. :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#5) joey04 válasza Elit3Zotya (#4) üzenetére


joey04
titán

nekem a vivo képei továbbra is picit jobban tetszenek, csak ott egy zoom kamera van. ezért inkább az oppo kéne. de majd az x100 pro plus vagy ultra, vagy akármi legyen a neve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Elit3Zotya válasza joey04 (#5) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Huhh az kifejezetten elment az Insta/facebook irányba, de nyilván kinek mi.:)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#7) Azie


Azie
őstag

amúgy ebből van/lesz global/eu verzió, vagy tényleg egy belpiacos mobillal jöttek egy global eventre? :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8) BullZeye válasza Elit3Zotya (#2) üzenetére


BullZeye
veterán

TradingShenzenen +100 euró a 14 Ultra és nincs benne B20.

Mi 11 ultráról váltanék, de Opporól csak annyit tudok, hogy sok leányvállalata van.

Xiaomi.eu rommal használtam végig a telefont, ami elég jól összerakott rendszer, Oppo ehhez képest hogy áll? Főleg az apró beállítások érdekelnek ami funkciót kinézetet illeti.

(#9) Elit3Zotya válasza BullZeye (#8) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Kb azonos a 2 rendszer tudása, mind a 2 jó szerintem, a color os picit simábban működik, de nem tudom milyen az új hyper os, elvileg sokkal simábbak lettek ott is az animációk.
Szinte mindent testre lehet itt is szabni mint ott, pl újlenyomat animáció, aod..stb.

Új frissítés. [link]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#10) BullZeye válasza Elit3Zotya (#9) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha kínából megrendelem a telefont, van ehhez xiaomi.eu jellegű kínai csúnyaságoktól herélt rom?

(#11) Elit3Zotya válasza BullZeye (#10) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem tudok ilyenről. :(

Mi11 Ultra + HyperOS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.