Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) @rglaaf válasza LamaCube (#437) üzenetére


@rglaaf
veterán

milyen pókember te te tee. izé ez pokember? :D az van betéve steam-re [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#452) Winne válasza @rglaaf (#451) üzenetére


Winne
nagyúr

Pókember!!! :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#453) @rglaaf válasza Winne (#452) üzenetére


@rglaaf
veterán

PSN:BiZzare_0 ️

(#454) Winne válasza @rglaaf (#453) üzenetére


Winne
nagyúr

:DD :DD :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#455) Svájcinéger válasza @rglaaf (#453) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nagyon komoly !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#456) LamaCube válasza @rglaaf (#453) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#457) Trident28 válasza albert8 (#427) üzenetére


Trident28
tag

Nekem holnap azaz Vasárnap jó! Délelőtt tuti alszom, de délután vagy este felé ráérek. Megvan még a számom? :B

-"-

(#458) albert8 válasza Trident28 (#457) üzenetére


albert8
addikt

Addig rakj fel egy skypot vagy msn-t
az nem jó? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#459) Trident28 válasza albert8 (#458) üzenetére


Trident28
tag

:F De, mert mindkettő van. :) Pü-ben küldöm az elérhetőségemet. Megcsinálhatjuk ma is, mert végül itthon maradtam. Csak felrakom még a steam-et.

Más: -ha esetleg van valakinek lenne otthon elfekvőben olcsó és használható alkatrészei, amiből lehet építeni egy valamire(mw2-re) való gépet az nyugodtan bombázhat ajánlattal. :)
Sajnos befucssolt egy igen fontos "projectem"... így a visszatérést tervezem.

-"-

(#460) tupacamaru válasza Trident28 (#459) üzenetére


tupacamaru
veterán

Van egy ilyenem, neked az ár még némiképpen alkuképes lehet. :B ;) Full HD-ben simán viszi az MW2-őt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#461) Trident28 válasza tupacamaru (#460) üzenetére


Trident28
tag

Köszi! Megfontolom még. :R

-"-

(#462) Winne


Winne
nagyúr

Nekem meg van egy 512-es 3850-em 10-ért. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#463) LamaCube válasza Trident28 (#459) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem már nincs semmim, de azt ingyen odaadom ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#464) Winne válasza LamaCube (#463) üzenetére


Winne
nagyúr

Még egy ilyen vicc és kapod tőle a tactical knife-ot a valagadba. :K :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#465) Trident28 válasza LamaCube (#463) üzenetére


Trident28
tag

Köszi! :R

-"-

(#466) Trident28 válasza Winne (#464) üzenetére


Trident28
tag

Nincs sok kedvem mostanság mosolyogni, de ez csalt egy jókora vigyort a pofimra! :C

Amúgy mit tud az a 3850-es? Néztem én a neten, de az Ati-kat nem nagyon vágom...

[ Szerkesztve ]

-"-

(#467) Trident28


Trident28
tag

Ha valakinek megtetszene... [link] Lécci ne oltsatok vele! :B Köszi!

-"-

(#468) LamaCube


LamaCube
addikt

Komolyra fordítva a szót. Egy E5200-as(775) procinak a gyári hűtőjét fel tudom ajánlani ingyen, ha kell. Meg van egy samsung billentyűzetem.Mondjuk a csuklótámasz hiányzik, de a driver cd megvan. Enyhe kopás az "asdw" billeken.
hűtő

bill

Ha kell ingyen odaadom csak a postaköltséget kell állnod.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#469) Trident28 válasza LamaCube (#468) üzenetére


Trident28
tag

Cube: Köszönöm! :R Meglehet igényt tartanék mindkettőre! :B Van jelentkező a laposra és nem tudom még, hogy a procihoz tud-e hűtőt adni. :) Billentyűzeten még csak akad, mondjuk elég leharcolt állapotú. Ráadásul amit utálok benne, hogy wifi-s és zabálja az elemeket. :)) Találd ki pls, hogy mennyi lenne a csomag vagy nekem úgy is jó, ha felteszed a postán és dobsz egy számlaszámot már utalom is a lét.

Sipi: Igényt tartanék a Pü-ben küldött ajánlatodra és nagyon köszönöm! Nem csak ezt, hanem mindent!!! :R Beszélünk még ma telefonon. :)

-"-

(#470) Winne válasza Trident28 (#466) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát tojást sütni biztosan nem tud. :D

[link] [link] [link]

Tesztek, mint égen a csillag. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#471) LamaCube válasza Trident28 (#469) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint írtam csak a postát kell fizetned. Hétfőn feladom, majd akkor tudom meg mennyi a postaköltség. Amint néztem a posta díjkalkulátort 810FT. Majd elintézzük, ha megérkezett. Kb. 2-3 nap alatt ott van. Címet és nevet privátban küldj.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#472) Trident28 válasza LamaCube (#471) üzenetére


Trident28
tag

Ment a privát! :))

Winne: Egész jó az a kari! Ráadásul "Gagyibájt", ha jól láttam!? Szóval érdekel, de egyenlőre cash hiányban vagyok. :B

-"-

(#473) Winne válasza Trident28 (#472) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen Giga, Zalman hűtővel. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#474) LamaCube válasza Trident28 (#472) üzenetére


LamaCube
addikt

Vissza is :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#475) albert8 válasza Trident28 (#472) üzenetére


albert8
addikt

Tök jó ez az inváziós film :D
Látom gyüjtögetsz :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#476) Trident28 válasza albert8 (#475) üzenetére


Trident28
tag

Mondtam én. Milyen minőségben van amúgy fent!? Megéri leszedni??
Valamit muszály lesz. Nehéz így elviselni a dolgokat. :(((

[ Szerkesztve ]

-"-

(#477) albert8 válasza Trident28 (#476) üzenetére


albert8
addikt

Még inkább várni kell 1-2 hete és akkor tuti lesz Blueray is :)
Tarts ki :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#478) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Így nem adja ki a méretét rendesen. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#479) LamaCube válasza tupacamaru (#478) üzenetére


LamaCube
addikt

:C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#480) albert8 válasza tupacamaru (#478) üzenetére


albert8
addikt

Aztakurvakibebaszottasust :D
ez 3 slotos :DD :thumbsup:
Grat hozzáe használd egészseggel :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#481) Trident28 válasza tupacamaru (#478) üzenetére


Trident28
tag

:C Fú! Ez Nagyon Ott Van!!! :R
Még a hideg is kirázott!!! :K

-"-

(#482) SipiBcs válasza tupacamaru (#478) üzenetére


SipiBcs
őstag

Használd egészséggel! :R

Trident: ok, megdumáltuk! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#483) Winne válasza tupacamaru (#478) üzenetére


Winne
nagyúr

SLI-t neki, ne szarozz!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#484) tupacamaru


tupacamaru
veterán

THX mindenkinek. :R SLI nem férne el. :N

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#485) Winne válasza tupacamaru (#484) üzenetére


Winne
nagyúr

Dehogynem, ne legyél puding. ;] :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#486) tupacamaru válasza Winne (#485) üzenetére


tupacamaru
veterán

A hangkaresztól nem fér el. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#487) Winne válasza tupacamaru (#486) üzenetére


Winne
nagyúr

Arra is van megoldás. (küldöm pm-ben a címem...) :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#488) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Weheheheehehe :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#489) Svájcinéger válasza tupacamaru (#488) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jópofa gyerek ez a Winnie. Ha esetleg a VGA-d nagyon nem férne el a házadban, arra meg én tudok megoldást. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#490) tupacamaru válasza Svájcinéger (#489) üzenetére


tupacamaru
veterán

Minek az embernek ellenség ha ilyen barátai vannak. :Y A VGA még éppen elfér, majd dobok fel egy képet róla. Legvégső esetben veszek egy új házat, az asszonypajtás rábólintott. :B ;) Ezért aki tud egy HAF-X-et 30k-ért az jelentkezzen. :B ;]

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#491) Svájcinéger válasza tupacamaru (#490) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ugye, hogy ugye ?! :DD
Hát olyat 30k-ért ? Az már majdnem félár Tupa.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#492) Winne válasza tupacamaru (#490) üzenetére


Winne
nagyúr

A feleslegessé vált házad is elküldheted, egye fene állom a postaköltséget. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#493) Trident28 válasza Winne (#492) üzenetére


Trident28
tag

:)) Szenyó!!! :DDD

-"-

(#494) Winne válasza Trident28 (#493) üzenetére


Winne
nagyúr

;] :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#495) tupacamaru válasza Winne (#492) üzenetére


tupacamaru
veterán

Minek kellene neked ez az ótvar házikó? :F

Svájcinéger No jó elég lenne egy 932-es is. :B Az ár az adott. :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#496) Winne válasza tupacamaru (#495) üzenetére


Winne
nagyúr

Itt nem jön be az oldal, fusinet van, de sztem amúgy nem kellene, csak magas labda volt. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#497) albert8 válasza tupacamaru (#495) üzenetére


albert8
addikt

Tessék ez nem jó?[link]
vagy ez[link]
De X csak 45k felett van :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#498) Svájcinéger válasza tupacamaru (#495) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

922-ben is elférnél szerintem. Bár én nem szólok semmit. Én sem azt vettem. :DDD Hiába ! Aki Barett 0.50 thermalnoob, az olyat vesz, mint én ! :D
Ha nem felejtem el, megkérdezem Neked. Este megyek a sráchoz. 932 30-ért kéne ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#499) tupacamaru válasza albert8 (#497) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem fér a keretbe. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#500) Mappa


Mappa
addikt

valamelyikőtöket érdekli egy Logitech gamer G110 billentyűzet ??? garis, fóliás kipróbálás erélyéig volt beizzítva..azóta dobozában pihen.

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.