Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Manitou válasza KnightMan (#97) üzenetére


Manitou
addikt

Hi!

És mégis ezt miként gondoltad?
Írhatnál valami konkrétabb dolgot. :) Pl témakörök is lennének ?
Bár nekem mostanában nem sok kedvem van csak úgy rajzolgatn,i elég amit melóban zúzok :D De azért lehet mégis beneveznék.

(#102) tommonmayday válasza Szityi29 (#100) üzenetére


tommonmayday
újonc

Szia!

Megnézhetem a feladatodat! Küld el e-mail-ban a feladat kiirásodat és megnézem, vagy egy elérhetőséget és megbeszéljük!

E-mail: tommonmayday@gmail.com

(#103) KnightMan válasza Manitou (#101) üzenetére


KnightMan
csendes tag

Hali

Mondjuk az is lehet, hogy minden résztvevő kitalál egy feladatot, majd azokat csináljuk meg, így mindenki magáénak érezheti a jétákot.

(#104) Declare


Declare
őstag

Sziasztok!

Diploma dolgozatomat csinálom és azt szeretném kérdezni tőletek, csinált már valaki olyat, hogy Autocad Civil 3D ből a 3D-s út nyomtervet importálja 3D Smax progiba, hogy ott adjon valamilyen skin-t az útnak, rézsünek, árokaljának? Gondoltam tök jól nézne ki egy két ilyen kép :) csak nem tudom megcsinálni.... Importálni sikerült, de a 3d smaxal nem tudok mit kezdeni. Valaki nem próbált ilyet még ?

(#105) KnightMan válasza Declare (#104) üzenetére


KnightMan
csendes tag

Hali

Én még 2005-ben cadkey progiban csináltam rajzokat és az tettem át smaxban. Nagyon egyszerű volt, hiszen gyakorlatilag csak 1 formátum volt amit mind a két progi tudott. Persze a nagyon bonyolult elemeket szinte darabjaiban tudtam csak áttemni. *-.iges volt asszem az a formátum, de az már rég volt. Nagy mérete lesz, de legalább fel tudja használni.

Amúgy meg lehet hogy amatőr megoldás, de Civil 3D-ben nincs olyan hogy a felületre képet illeszthetsz vagy skineket készíts? Mert akkor nem kéne átpakolnod és gyorsabb is lehetne.

Most Invertort használok, abban ezzel lehet játszani, így egyszerűbb dolgokért még nem kell sokat vesződni. Bár ha te a kátyúkat is modellezni akarod akkor kelleni fog a MAX :D.

(#106) Declare válasza KnightMan (#105) üzenetére


Declare
őstag

Szia!

Köszi a választ! Nincs sajna (vagy legalábbis én nem tudok) Civilben olyat hogy skint ráfeszíteni a modellre. Meg tudom nézni objektum megtekintővel, forgathatom minden, meg a pillanatnyi nézetet ki is menthetem kép fájlba, de ennyi. Youtube on néztem utána, ott is valamilyen modellező progiba tették át.
Importálás persze egyszerű, hisz autodesk a gyártója az smax nak meg a Civilnek is, dwg formátumban át tudtam importálni, de igazából smaxban kellene tipp hogy a meglévő 3D s "drótvázra" skin-t hogy lehet feszíteni.

Kátyúk természetesen nincsenek! Hova gondolsz én csak olyan utat tervezek ami olyan mint az álom :P :D (ráadásul ha a kivitelező nem osztaná le 2 vel a rétegrend vastagságát és úgy építené meg ahogy a tervben, olyan minőségben ahogy elő van írva nem lenne 15 évig semmi gond egy új úttal.....)

[ Szerkesztve ]

(#107) KnightMan válasza Declare (#106) üzenetére


KnightMan
csendes tag

Hi

Na figyu:
[link]

Ha ezen a linken nem találod meg amit keresel akkor nem is létezik :D.

Sok sikert a kátyúmentes sztrádádhoz. :D

Ha avval végeztél akkor csatlakozhatnál hozzánk egy kis házi rajzversenyre.

[ Szerkesztve ]

(#108) Declare válasza KnightMan (#107) üzenetére


Declare
őstag

Hi!

Köszi a linket, megjegyzem, majd átnézegetem:) . Sajna idő nem maradt rá, ugyhogy diplomába nem kerül be a 3D s nézet, de egyszer még jól jöhet!

házi rajzversenyt, olvastam a felhívást, de elég lesz nekem megvédenem a dilpomám, meg államvizsgázni, az elkövetkező időszakban :) sok sikert a versenyhez, majd ránézek ha publikus lesz a vége :)

(#109) Z-Tom-ee válasza KnightMan (#99) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Hali!

Ez a mutatvány hogy áll? Lesz belőle valami?

(#110) KnightMan válasza Z-Tom-ee (#109) üzenetére


KnightMan
csendes tag

Hali

Mint láthatod eddig "csak" 4-en volnák a mókára, szóval ha még jönne 1-2 vállalkozó kedvű emberke akkor belevághatnánk.

(#111) fadarab25


fadarab25
újonc

Sziasztok!

Jelenleg faipari mérnök levelező hallgató vagyok és engem is érdekelne a verseny, attól függően miben kellene rajzolni?Vállalok én is rajzolást Autocad- ben ill. Solid Edge-ben

(#112) fadarab25


fadarab25
újonc

Up :C

(#113) gbond


gbond
újonc

Gépészeti tervezést vállalok géppel, kézzel egyaránt.Dokumentációk készítését is! Féléves feladatok is jöhetnek diákoknak!

project.eng.all@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#114) gbond


gbond
újonc

verseny=> UP! :))

(#116) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Idén is állok rendelkezésre tervezéssel, műszaki rajz készítéssel kapcsolatban. Inventor / AutoCAD, csak gépi rajzok. További információ: ITT

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#117) zabos


zabos
csendes tag

Sziasztok!
Remélem, belefér a műszaki rajz témába...
Autocad 2 és 3 dimenziós tervezésből magántanítást vállalok 3 év tanítási tapasztalattal, hivatalos Autocad 2011 vizsgával.
Érdeklődni a solidart@mail.com címen.

(#118) ziZé


ziZé
csendes tag

Sziasztok!
Látom, sokan keresnek itt melót! Sikerült esetleg már valakinek így találni valamit?

"Az ember él egy dobozban, néz egy dobozt és vár egy dobozra."

(#119) Dr.Speed


Dr.Speed
csendes tag

Műszaki rajzokat, 3D-s modelleket, összeállításokat készítek, javítok.
Teljes tervezést is vállalok. Diákok jelentkezését is várom.
Licensszel. Számlaképesen. Gyorsan és olcsón.

Új elérhetőség: planimed.bt@gmail.com

(#120) Fej1973


Fej1973
csendes tag

Személy szerint olyan embert keresek aki képes egy mintadarab alapján teljes műszaki rajzot készíteni, amivel kopogtathatok a kivitelező ajtaján. Privátra rá tudok általában nézni, illetve az email címem is nyilvános.
Kösz

(#121) Z-Tom-ee válasza ziZé (#118) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Volt több alkalom is, főleg a kézi rajz bevállalása nyereséges, nekem szinte csak az volt. :D
Vállalok továbbra is 3D-s rajokat, tervezési feladatokat. Kézi rajzokat korlátozott mennyiségben, előzetes egyeztetés alapján. Alkalmazott programok:
- ProE
- Solid Edge
- Inventor
- AutoCAD
- UGS NX

(#122) talpi


talpi
újonc

szevasztok. keresek valakit, aki caddal tud bánni. kézirajzot kellene felvinni.

(#123) Z-Tom-ee válasza talpi (#122) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Üdw.

Küldj e-mailben valami bővebb infós anyagot. =) Meglátom, mit hetetek...

(#124) chris_83 válasza talpi (#122) üzenetére


chris_83
újonc

Műszaki rajz készítést kézzel, Autocad-dal, korrepetálását vállalok.
Írj e-mail-t: jb6e3u@gmail.com

Chris

(#125) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

PRO/E modellezést illetve rajzkészítést vállalok!

Tel:+36-30-215-2352
ill. e-mail: agressor20@gmail.com

(#126) #99346176


#99346176
törölt tag

Sziasztok!

2D, 3D CAD Műszaki rajzok (főleg gépész, de lehet más szakterületről is) készítését, új vagy már meglévő papír alapú rajzokról rövid határidővel vállalok. Ár megegyezés szerint.
Választható programok: A. Inventor, SolidWorks, SolidEdge, ProE.

Tel.: 06308129223

(#127) ziZé


ziZé
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon sürgősen szükségem lenne árajánlatra ingatlanfelmérésre és rajzi munkarész elkészítésére. Az épületről igen kevés adat áll rendelkezésre (sajnos). Annyit tudok, hogy tégla építésű, társasházi lakások, átlagos lakásnégyzetméterekkel. Az árajánlatokat négyzetméterre vetítve bruttó, nettó feltüntetésével privátban várom. Annyi info van még, hogy ha az árajánlatunk nyerő, több tucat ilyen felmérési projektre kapunk megbízást. A felmérés eszközei szabadon választható, igény szerint lézert tudok biztosítani, a rajzi munkarésznek pedig archicad-ben kell készülnie.
Előre is köszönöm!

"Az ember él egy dobozban, néz egy dobozt és vár egy dobozra."

(#128) ziZé


ziZé
csendes tag

Na. mi van?
Senki sem akar dolgozni?
Közben kaptam egy újabb árajánlatkérést és valószínűleg nem fogom tudni egyedül elvégezni a feladatot!

"Az ember él egy dobozban, néz egy dobozt és vár egy dobozra."

(#129) kosaras18 válasza ziZé (#128) üzenetére


kosaras18
újonc

privi ment

(#130) rkunos


rkunos
újonc

Sziasztok,

Számlaképes műszaki rajzolót keresek alkalmi munkára (2-3 hónap, távmunka), 3D-s modellekről műhelyrajzok készítésére, SolidWorks vagy SolidEdge ismerettel, gépészeti témában.
Jelentkezéseket privátban kérek.

Köszönöm

(#131) KnightMan válasza rkunos (#130) üzenetére


KnightMan
csendes tag

Hali

Gondolom már sokan jelentkeztek, de azért még én is jelzem hogy érdekelne a dolog.

üdv
Zoli

(#132) Z-Tom-ee


Z-Tom-ee
csendes tag

Ha valakinek szüksége lenne tervezésre, rajzolásra, modellezésre, az alábbi programok segítségével tudok segíteni:

- ProE
- Solid Edge
- Inventor
- AutoCAD
- UGS NX

Akár alkatrész, akár komplett szerkezet. Egyeztetés e-mailben.

(#133) M-CAD'10 válasza rkunos (#130) üzenetére


M-CAD'10
újonc

Ment PM

Üdv: M.I.

(#134) oregroka


oregroka
újonc

Szerbusztok!

Van egy elképzelésem egy bolygóműves kis szivattyúra.

Ennek megtervezéséhez keresek valakit.

Mivel én csak egy öreg esztergályos vagyok, ezért nem tudom lerajzolni az elképzelésemet.

Szeretnék melléd leülni, és együtt megtervezni a dolgot.

Mivel Tahitótfaluban lakom, ezért jó lenne ha tőlem nem messze laknál.

Nálam is lehet csinálni, számítógép elég jó van phenon x4 3200 4 giga memóriával, viszont a pogit és a tudást neked kell hozni.

Van benne lánckerék, bolygómű, és még egy tucat cucc. Vannak még problémás részletek, melyet együtt oldanánk meg.

Várom ajánlatotokat!

(#135) M-CAD'10 válasza oregroka (#134) üzenetére


M-CAD'10
újonc

Ment PM

Üdv: M.I.

(#136) sanzo.


sanzo.
újonc

Üdv Mindenkinek!

Két és három dimenziós rajzok készítését vállalom AutoCAD-ben (Győr és vonzáskörzetében) meglevő nyomtatott terv alapján. 2010 eleje óta folyamatosan rajzolok AutoCAD-ben, főleg környezetvédelmi és vízépítési területén, de egyszerűbb gépész vagy bármilyen más rajz elkészítését is vállalom.

Az árban megeggyezünk...

Elérhetőségem:sanzo.@freemail.hu

Üdv:
sanzo.

(#137) M-CAD'10 válasza KnightMan (#97) üzenetére


M-CAD'10
újonc

Elég régi a bejegyzés, de én is benne vagyok egy kis versengésben!

Üdv: M.I.

(#138) KnightMan válasza M-CAD'10 (#137) üzenetére


KnightMan
csendes tag

Örülnék ha végre összeállna egy kisebb csapat. Legalább mindenki láthatna még újdonságokat.

(#139) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Továbbra is állok rendelkezésre tervezéssel, műszaki rajz készítéssel kapcsolatban több, mint 10 éves tapasztalattal. Inventor / AutoCAD, csak gépi rajzok. További információ: ITT

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#140) Norb37


Norb37
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Csatlakoznék a versenyhez,és a munkát keresők táborához.
Faipari látványtervezést,gyártáselőkészitést vállalnék cégek,magánszemélyek részére is!
Látványtervek,robbantott ábrák,szerelési utasitások,szabászjegyzék,cad-cam rajzok is.
Ismert programok:
ALNO
TwinCam
Opal
Kitchendraw
Optimik
És a legfontosabb: SolidWorks

Pár kép,elérhetőség a weblapomon:http://www.laprakonyha.atw.hu/

Az áram alatt lévő alkatrészek pont úgy néznek ki,mint amelyikben nincs áram. Csak más a fogása!

(#141) kretyi


kretyi
újonc

Helló!
Úgy látom nem igazán pörög a fórum. :O Nem tudom, lehet e itt munkát találni egyáltalán? Minden esetre, most regisztráltam és próbálkozok. A fórumon új vagyok, de a szakmát 30éve űzöm egy ipari vállalatnál. A számítógépes rajzolást '95-ben kezdtem, még az ACAD R10-essel. Jelenleg a :
- ProENGINEER Wildfire 3.0
- Autodesk Invertor 2008
- Solid Edge V20.
- ACAD 2011-es programokkal van lehetőségem dolgozni.
Gépész alkatrész és összeállítás, valamint acélszerkezeti rajzok a fő profilom, de visítva vállalok akár villamos rajzokat is, de azokat csak szigorúan "észnélkülimásolás" alapon.
Üdv:

ati

(#142) LeonardoDaVi


LeonardoDaVi
újonc

Műszaki rajzok elkészítését vállalom kézzel és géppel is.
Ha gondod van, hívj vagy küldj e-mail-t.

Tel.: (30) 576-9675
e-mail: jb6e3u@gmail.com

:)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#143) jencsika1


jencsika1
újonc

Sziasztok!

Gépészmérnök vagyok, és tervezésben rajzolásban tudok vállalni munkát. Elsősorban Solidworksel. Üziket privátban,vagy mailban várom!

(#144) gbond


gbond
újonc

Sziasztok Diákok!

Továbbra is vállalom gépészeti műszaki rajzok készítését úgy ahogy eddig,

OLCSÓN és HATÁRIDŐRE.

Kézzel ill. CAD-el egyaránt.

Ha a számítási dokumentáció is feladat része vagy egyszerűen csak elakadtál és gondod van, akkor is fordulhattok hozzám bizalommal.

írjatok bátran a következő címre: project.eng.all@gmail.com

Mindent meg lehet oldani okosba! ;)

ui.: De azért bulizni se felejtsetek el a sok tanulás mellett! ;]

Szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#145) tatabánya


tatabánya
senior tag

sziasztok! keresek olyan gépészeti méretezésekben jártas embert, aki rövid határidő (2hét) alatt el tudná készíteni egy flender típusú tengelykapcsoló méretezését és rajzát.
privátban keressetek, köszönöm!

(#146) Norb37 válasza tatabánya (#145) üzenetére


Norb37
csendes tag

Pontosan melyik típusról lenne szó?

Az áram alatt lévő alkatrészek pont úgy néznek ki,mint amelyikben nincs áram. Csak más a fogása!

(#147) M-CAD'10 válasza tatabánya (#145) üzenetére


M-CAD'10
újonc

ment pm

Üdv: M.I.

(#148) XESEX


XESEX
újonc

Aloha!

Autocad és Archicad rajzok készítését vállalom.
Autocadben elsősorban közmű terveket ( víz, szennyvíz, csapadék) valamint műszaki rajzokat.
Archicadben építész tervek, 3d rajzok.

Referencia munkákat tudok küldeni, várom a megkereséseket privát üzenetben, vagy az alábbi email címre.

architekt.desing.b@gmail.com

(#149) KZS70


KZS70
újonc

Sziasztok!

Építőipari acélszerkezeti tervek készítésére keresek AutoCAD 2D-ben jártas műszaki rajzolót vagy fiatal építőmérnököt Budapesten.

Érdeklődés privát üzenetben vagy az alábbi telefonszámon:
702965195

Zsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.