Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14117) mrlujoak válasza gorlin (#14110) üzenetére


mrlujoak
veterán

...én meg épp most kaptam a nyakamba azt a lejátszót (myaudio)...
Egyszerűen nem hajlandó lejátszani a zenéket a memkariról, csak néha gondol egyet, és bead egy számot, majd 10-20 léptetésig semmi...

Próbálom szoftolni - mert nem a memkari a ludas, kipróbáltam másikkal is - de valszeg kuka lesz. Gari nincs rá, extrahiper akciósan volt novemberben 1990 forint de a blokk és a garipapír már az enyészeté...

Mivel az extraolcsó kategóriából indultál, elég nehéz olyat találni, ami jól szól de azért 10E forint alatt legyen.
Az általad linkelt Philips-szel nincs tapasztalatom, a Clip+ mélyei meg fasorban sincsenek a jó öreg Sony Ericsson K750i/D750i/W800i (és még a W810i) hangjához képest... (MegaBass rulez :) )

Amúgy a 10 ropi alatti sávban - és elfogadható hangminőségben - a Sony mp3 Walkman-ok közül a B sorozatot tudom csak ajánlani a figyelmedbe.
Ezek hangzásban jócskán kenterbe verik a myAudio-t (tudom, próbáltam, nem a levegőbe beszélek) és még mélyeket is kaptam...
Sony B152F Walkman-t már tudsz venni 10E alatt. Itt találod a listát

Sansa Clip+ lejátszót is kapsz ennyi körül, [link] de megmondom őszintén én keveselltem a mélyet belőle. Mindenképp menj utána a lejátszóknak, és próbálgasd ki őket!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.