Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dogengar


Dogengar
aktív tag

A játék tervezett megjelenése: 2016.05.24
Platformok: PC, Xbox One, Playstation 4

Annyi év után végre úgy tűnik, hogy megjelenik a DICE által 2008-ban készített sokak által kedvelt Mirror’s Edge következő része. Habár a Catalyst nem folytatja az előző rész eseményeit, hanem Reboot-nak álmodták meg a készítők. Hősnőnk, Faith új eredet történetet kapott, az őt segítő társak, illetve az ellenségek is mások lesznek. A legnagyobb változás, hogy a Catalyst már Open World lesz, azaz a city of Glass-t már teljes egészében bejárhatjuk kedvünk szerint. Nem használhatunk fegyvereket, csak az ügyességünkre, és H2H combat-ra hagyatkozhatunk. A játékot a házon belüli Frostbite 3 motor hozza mozgásba, az első részben használt Unreal Engine 3 motorral szemben. Az első rész briliáns zenéjéért felelős Solar Fields is visszatér.

A játék weboldala
Origin
Bejelentő videó
Sztori előzetes

[ Szerkesztve ]

(#2) Dj Sügi válasza Dogengar (#1) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Remélem sikerül összehozni legalább olyan szintű játékot, mint az első része volt. (És nem cseszik el sehol, mint az manapság szokás a legtöbb játéknál.)
A hangulata, a zenék, az újfajta játékmenet mind nagyon ütős volt. :Y

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#3) Dogengar válasza Dj Sügi (#2) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Én is bízom benne, hogy összekapják magukat. Olyan varázslatos, egyedi hangulata volt az első résznek. :K

(#4) k-adi válasza Dogengar (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

szuper komment, de már van ME topic amit meg is találtál (mivel a korábbi részről már kb. 0 beszélgetés van a ME topicban, ezért nem látom értelmét 2 külön topicnak)

(#5) Dj Sügi válasza k-adi (#4) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Minden játéknak van külön topikja itt a PH-n. Ha pl:10 része van egy játéksorozatnak, akkor is nyitnak a 10.-nek is egy újat. Nem tudom miért pont ennek ne lenne?
Ez sztem így van jól, függetlenül attól, hogy az előző részről beszélnek-e még a saját topikjában vagy sem. Ha nem így lenne nagy katyvasz lenne az egész a 10. rész után. Meg az újonnan ide érkezők sem hiszem, hogy azt gondolják, hogy az első rész topikjában lehet megbeszélni a 2. rész dolgait, hanem, hogy ez egy gyenge, elfeledett játék és még csak topikot sem nyitottak neki. (Megjegyzem a többi játékhoz képest, -amik már a bejelentésük előtt topikot kapnak- tényleg későn kapott saját topikot)

Ha már itt tartunk, sztem meg ez teljesen felesleges: [link] . Minden egyes játékhírnek 5-50 kommentért válasz topikokat nyitni.

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#6) k-adi válasza Dj Sügi (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

A külön hír topicokat én is feleslegesnek tartom. De ez már más játék topicjában is felmerült de eddig még nincs rá válasz a modik részéről... legalábbis érdemi. :U

(#7) Bjørgersson válasza k-adi (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én, és rajtad kívül valószínűleg mindenki, meg látom.

Ilyen alapon akkor elég lenne egyetlen Battlefield, GTA, Assassin's Creed, stb. topik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Dogengar válasza k-adi (#4) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Szerintem meg van értelme külön topiknak, ne keverjük már össze a két játékot, teljesen más.

[ Szerkesztve ]

(#9) k-adi


k-adi
nagyúr

Igazából nekem totál mindegy, csak gondoltam 2 haldokló topic helyett legyen inkább 1 félig-haldokló :)

(#10) Dogengar válasza k-adi (#9) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Öhm, 1 napja nyitottam meg a topikot + még meg sem jelent a játék, mit vársz?
De részemről ennyi off elég.

(#11) vallas válasza Dogengar (#10) üzenetére


vallas
senior tag

Mindenki várja a megjelenést, nekem tuti előrendelés, vagy első napos vásárlás lesz, mert annyira bejött az első rész...

pedig először virágboltos volt, de megvettem, mert annyira eltalálták...szóval ez biztosan megy a gyűjteménybe....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#12) Dogengar válasza vallas (#11) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Valahogy én is így vagyok vele, tuti jó lesz! :K

(#13) k-adi válasza Dogengar (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

Lényegtelen, hogy 1 napja nyitottad ezt a topicot, mert a sima ME topicban sincs nagy érdeklődés iránta, pedig ott már korábban is beszéltünk róla.. de ja, elég az offból.

(#14) fpeter07


fpeter07
veterán

Hát az elmúlt években az egyedüli új játék, amivel játszottam az a Life is Strange volt. De azt annyira eltalálták, hogy elképesztő. Manapság nem sok időt töltök gép előtt, és mondanám, hogy várom a megjelenést, de nem lesz vele alkalmam játszani. Egyébként is piszok drága lesz az első évben, virágbolti játékkal már nem is tudom mikor játszottam utoljára. Tele van a szekrény (valódi és virtuális is) el nem kezdett zsír új játékokkal. :O

(#15) TBT


TBT
addikt

Mirror's Edge Catalyst Developer Diary – City and Narrative

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16) Dogengar válasza TBT (#15) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Jó lesz ez :K

(#17) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Már csak kb 2 hónap... hú egyre jobban várom már a megjelenést.

Pre-load május 20 este 19 óra.
Start május 25-26 éjfél (0 óra).

Remélem tartják. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tervezem, hogy ma már én is előrendelem. De nem tudom, hogy ehhez is lesz Season Pass? Nem nagyon szeretem, de tuti lesz. Esetleg a tartalmáról ha lesz lehet valamit tudni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) FollowTheORI válasza .LnB (#18) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elképzelhető, mivel vannak előrendelői bónusz csomagok, tehát tuti lesznek DLC csomagok... de szerintem csak ilyen trial/challenge pálya csomagok meg skinek... tehát story DLC nem valószínű majd.
(Én legalábbis nem várok ilyesmit.) :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20) .LnB válasza FollowTheORI (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fura, hogy lassan megjelenik és erről nem esett még szó. Remélem az NFS példáját követik inkább mint a Battlefront-ét. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Dogengar


Dogengar
aktív tag

(#22) TBT


TBT
addikt

Beta gameplay

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#23) TBT


TBT
addikt

Az első 20 perc

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#24) messi6502


messi6502
tag

Ez már nem az a "steril" környezet, mint az elsőben :U

(#25) Dogengar válasza messi6502 (#24) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Várható volt a változás. Engem csak a HUD idegesít, remélem ki lehet kapcsolni.

(#26) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Annyira régen volt már az előző rész, nem tudom végigtoljam e előtte... bár sajnos sok időm nincs rá. :)

Amugy azt néztem hogy a green hoodie-s csávó után szabadon, ebből a játékból simán lehetne csinálni egy Green Arrow játékot ahol lehet nyilazni... :DDD
A parkouring már megvan hozzá. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27) messi6502 válasza Dogengar (#25) üzenetére


messi6502
tag

Elsőben kilehetett ha jól emlékszem, szerintem itt is, legalábbis remélem.

(#28) Dogengar válasza messi6502 (#27) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Én is remélem, csak manapság már ez is luxusnak számít... :(((
Bár ahogy néztem a legutóbbi developer videóban PC-t használtak demonstrációnak, szóval csak nem lesz sz@r port (meg DICE-ra ez nem is jellemző).

(#29) Gigi01 válasza FollowTheORI (#26) üzenetére


Gigi01
őstag

Szerintem én végigtolom az elsőt előtte. :K
A gépigényre kíváncsi leszek.

(#30) Dogengar válasza Gigi01 (#29) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Frostbite 3, nem hiszem, hogy nagyon nagy lesz a minimum. Max egy SSD kell hozzá, pláne, hogy sandbox.

(#31) TBT


TBT
addikt

MINIMUM:

OS: Windows® 7 64-Bit (use the latest Service Pack)
CPU: Intel i3-3250 / AMD FX-6350. (Note: Mirror's Edge Catalyst requires at least 4 logical cores to run.)
RAM: 6 GB
HARD DRIVE: At least 25 GB of free space
VIDEO: NVIDIA GeForce® GTX 650 Ti 2GB or better / AMD Radeon™ R9 270x or better
INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller

RECOMMENDED:

OS: Windows® 10 64-Bit (use the latest Service Pack)
CPU: Intel Core i7-3770 at 3.4 GHz / AMD FX-8350 at 4.0 GHz
RAM: 16 GB
HARD DRIVE: At least 25 GB of free space
VIDEO: NVIDIA GeForce® GTX 970 4GB or better / AMD Radeon™ R9 280x 3GB or better
INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#32) Dogengar válasza TBT (#31) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Ideje lecserélni a HD7850-et. :DDD

(#33) TBT


TBT
addikt

LOL
2 hetet csúszik a játék.

“As you know, we’re about to open the gates to the city of Glass for participants of the Closed Beta. One of the key features of the Beta and the full game is Social Play, detailed in our latest developer diary,” EA explained. “To support the Social Play features, we are using a brand new online technology. We also want to make sure we have the opportunity and time to address player feedback from the Closed Beta. That is why we will give ourselves a bit more time to perfect the game, with a new release date for Mirror’s Edge Catalyst of June 7th (NA) and June 9th (EU).”

Valószínűleg a háttérben az áll, hogy 1 napon jelenik meg a Blizzard új IP-jével az Overwatch-al. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#34) FollowTheORI válasza TBT (#33) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:(((

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#35) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

MIRROR'S EDGE CATALYST - You gotta have Faith!

Live stream. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36) FollowTheORI válasza Bjørgersson (#35) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja. Most sztrímelik/-ték a jutyúb celebek. :D

Remélem azért nem ez a multis online izé lesz a játék lényege és nem szúrják ki a szemünk valami 5-6 órás sztorival... :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Amugy nagyon babán néz ki a játék... az új Frostbyte játékok nagyon pöpecül néznek ki (SWBF is). Ez jó jel a jövőre nézve. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#38) ScomComputer


ScomComputer
veterán

No nem sokára game.....

:C

(#39) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kellemes kis meglepetés, így péntek estére. :)

Megyen!

(#40) ScomComputer válasza CptAdamica (#39) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hát én is éppen ezt akartam mondani....hehehe... :DDD

(#41) CptAdamica válasza ScomComputer (#40) üzenetére


CptAdamica
veterán

:)

Megyen!

(#42) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Csókosok... :((( ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#43) GuruZone


GuruZone
őstag

éééés igen, én is bejutottam! 5 napos a beta.
mindenkinek jár egy friend code is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#44) klinga80


klinga80
csendes tag

Ha valakit esetleg érdekel. Béta kód : EUTK-HB5C-UEUJ-FUF3-NEP4

(#45) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Beta code akkor innen is... csak nekem kicsit lassabban küldték:

8USA-DXU2-DH9A-97QL-R5VW

EV2S-25JD-XWDX-YUPV-WK7L

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46) Dogengar válasza FollowTheORI (#45) üzenetére


Dogengar
aktív tag

A 2. kódot beváltottam, remélem nem gond. :B :R

(#47) Adam_Shepard válasza FollowTheORI (#45) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

vittem az elsőt! köszi!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#48) TBT


TBT
addikt

Béta time:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#49) ScomComputer válasza TBT (#48) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem mondod..... :P

(#50) Slystyle


Slystyle
őstag

Tapasztalatok?

Nekem is megérkezett a kód, viszont kezdeti nehézségek akadtak. Persze béta, de a folyamatos memória crash jelen van. Lehet én maradtam le, de FullHD-hoz manapság már nem elég a 2GB VRAM?
Memóriát nem eszi meg, olyan 5-6 körül áll be úgy, hogy fut pár háttérprogram (Skype, Steam, Chrome).
Első 2 crash után gondoltam kilövök mindent, de jött még egy crash (videóbeállítások full low+1920+1080). Gondoltam letolom 1680*1050-re a felbontást és így már stabilan futott másfél órán át, aztán kiléptem.

Nem tudom, hogy béta gond-e vagy csak nekem lenne már itt az ideje PC újításra. Egyetlen játék csinált ilyet a közelmúltban, az pedig az AC:Unity volt, de ott tudjuk voltak erős memory leak issue-k. PC specs adatlapomon, szerintem a minimumot simán hozom, de azért az ajánlottól sem vagyok lemaradva. Olyan mid-high-ra lőttem volna be simítás, motion blur és hasonló eye-candy-k nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.