Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Android fronton ez most a csúcs :Y Nagyon vagány gèpek

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Én annak jobban örültem volna ha egy hajlítható tabletet mutatnak be.
Amíg ez nem történik meg, addig nem cserélem le az s7-et...

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3) Garada


Garada
őstag

Brutál gépek lettek, Ipad mellett android fronton ezek a gépek az igazi alternatívák. :K

(#4) Luck Dragon

De kipróbálnám a legnagyobb 14,6 inches kijelzőjű modellt. Tuti szuper lehet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) AS


AS
félisten

512-es S9+ a legjobb ár teljesítményben
A Gond, hogy a Tabs 6 mai napig tökékéletesen működik. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Somatom válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem nem kéne. Ahelyett már inkább laptop. Az S7+ -t választottam és az újak közül is azt választanám. Tokkal együtt pont A4 -es méret. Bár, abba a választásba az is beleszólt, hogy a 7 -esnél, 8 -asnál az alap méret IPS volt. A 9 -esnél mindegyik Amoled.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7) Luck Dragon válasza Somatom (#6) üzenetére

Nem vagyunk egyformák.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Talán a mai nap legérdekesebb bemutatott cuccai lettek a tabok. A Foldot meg a Flipet kár volt erőltetni idén…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#9) zsdulka


zsdulka
csendes tag

Már meg is rendeltem a legkisebbet. 325be állt meg a 12/256os verzió. Üdvözítő a 11 colosnál az Amoled. Reméljük jó lesz a hűtése játékhoz is, TAB S8 picit azért melegedett. :)

SAMSUNG TAB S9, XIAOMI 12, HUAWEI WATCH GT3

(#10) hegedus001 válasza vodrosjozsi (#2) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Minek? :F Arra ott a Fold 5

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#11) Ádám16 válasza kakuk.tamas (#8) üzenetére


Ádám16
addikt

Annak örülnék, ha a többi foldable készüléket gyártó termékei odavernének a Samsung eladásainak.
Rendesen beleültek a meleg pocsolyába idén. :(((

(#12) Donki Hóte válasza zsdulka (#9) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt meg hogy? A legkisebb méretű tablet esetén a 12/256-os wifis is 414 eFt-ra jön ki a Samsung oldalán. Sajnos wifis verzió nincs is már raktáron, csak 5G-s van 60 eFt-al drágábban :(

Ráadásul úgy látom, hogy a régi készülék beszámításán is csavartak egyet, a beszámítás során nem árkedvezményt kapsz, hanem egy kupont, amivel később egy másik készülék vásárlásakor csökkentheted majd az árat.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#13) Frozen


Frozen
őstag

En a samsung helyeben megvartam volna a gen3 as chipet.
Ez így kb majdnem ugyan az mint az elod par apro kulonbseg extrával.
256gb ultra 1470 euro ennyiből laptopot lehet venni ami messze lekorozi felhasználásban a masinát.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#14) bolic


bolic
őstag

Kb. 100k rokkant nyugdíjamra nézve baromi nagyon drágák, olyan mint a Ferrari autó! :W :Y :(

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#15) Luck Dragon válasza bolic (#14) üzenetére

Ha úgy nézzük, akkor ezek az Androidos Tabletek Ferrarijai és ehhez mérten az áruk is azonosak.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) Frozen válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


Frozen
őstag

Én ezt azért nem mondanám , egyedül a samsung gyárt 14,6" os tabletett nincs rivális....
De kezdenek ébredezni a konkurenciánál is,hogy a nagyobb méret kelendöbb és használhatobb. Lásd pl a oneplus tabot ami nemrég jelent meg már ennek is 13" körüli a kijelző , apple még le van maradva szintén 13" nál. A hardwer igazából nincs jelentősége már egy közepes cpu,gpu kombo is mindenre is elég,felesleges többszörös árat fizetni érte.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Azt lehet tudni, hogy a Samsungnál rendelt akciós S9 tabokhoz adott billentyűzet vajon magyar kiosztású?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#18) Talib21 válasza Donki Hóte (#17) üzenetére


Talib21
tag

Én rendeltem egy sima s9 tabot, szerintem holnap jön , mert szállítás alatt a státusz , úgyhogy megírom majd ha addig nem szolgál valaki infóval .

(#19) kakuk.tamas válasza Donki Hóte (#17) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Tudtommal az S8 szériához sincs magyar gyári bill, szóval szerintem ehhez se.
Kicsi a magyar piac, felesleges nekik párszáz ilyet csinálni.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) Talib21 válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


Talib21
tag

Azért most előrendelésben sokkal jobb akció van ,mint a s23 szériánál,ahol csak tárhely duplázás volt. Most egy MAR kuponnal, készülék beszámítással, meg a nyilvános kuponokkal nekem pl a 12/256-os tab s9 billentyűzettel 253-ra jött ki, ugye az eredeti az talán 415. Azért így annyira nem vészes .

(#21) ChrissTa válasza Talib21 (#20) üzenetére


ChrissTa
tag

Mi a nyilvanos kupon? Johet priviben is. :R
A MAR kupont az ugyfelszolgalattol lehet chaten kerni, mint az S23-nal anno?

(#22) Talib21 válasza ChrissTa (#21) üzenetére


Talib21
tag

Ami mindig megy szinte az a S10AYCM, MAR az ajánlói kupon , a kupon kunyeráló topikba gyakran segítenek a többiek, én is ott kaptam, meg tesznek be kupon generálós linket is hozzá(ahhoz gyorsnak kell lenni :) ). És emellé ugye volt egy 20 ezres feliratozós is az unpackedre.

(#23) ChrissTa válasza Talib21 (#22) üzenetére


ChrissTa
tag

Koszonom szepen!
A nyilvanos meg a 20 ezres feliratkozossal is egesz jo aron van.
Mar csak MAR kupont kell kunyizom. :)

Viszont sajnos azt irja, hogy az ajandek tok mar nincs raktaron. :(
Holnap megzaklatom az ugyfelszolgalatot, hogy tenyleg el fogyott-e az osszes tok. Azert az csak egy 63 ezres ajandek lett volna, es amugy is akartam billentyuzetes tokot hozza.

(#24) Talib21 válasza ChrissTa (#23) üzenetére


Talib21
tag

Hát igen , azért az a tok jó dolog. A készülék beszámítást se hagyd ki az is 20 ezer mínusz.

(#25) kakuk.tamas válasza ChrissTa (#23) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha nincs raktáron, de jár mellé, akkor utólag kapod meg.

És az az ajándék masszívan bele van számolva a tabnak az árába…

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#26) DjGod


DjGod
újonc

Másnál megy a készülékbeszámítás? Nálam a Telekomnál vásárolt S9 Ultra-t. A samsung-foxway kéri, hogy adjam meg az új készülék imei számát de nem fogadja el. “Data field '3442' value is not accepted.”

(#27) bag53 válasza DjGod (#26) üzenetére


bag53
tag

Írjál be 12db 0-t az IMEI helyett és válaszd ki a telefon típusát, akkor elfogadja a beszámítást. :K

(#28) Donki Hóte válasza DjGod (#26) üzenetére


Donki Hóte
veterán

WTF :Y Egy újdonat új S9 Ultrát akarsz beszámíttatni egy másik S9-be :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29) bajaki válasza kakuk.tamas (#25) üzenetére


bajaki
őstag

Az előbb rákérdeztem a chat-en, ott azt írták, hogy ha nincs készleten a rendelsénél, akkor nem kapom meg később sem. :(

[ Szerkesztve ]

(#30) DjGod válasza Donki Hóte (#28) üzenetére


DjGod
újonc

Nem az Ultrát számítom be :D , hanem a végén kéri az új készülék imei számát véglegesítésnél azt nem fogadja el :(


Sajnos a 12db 0 se jó :(

(#31) DjGod


DjGod
újonc

(#32) ChrissTa


ChrissTa
tag

Ses.hu-n rendelt mar valaki? Ott is adnak ajandek tokot? (Mar ha van nekik).
Ott nem latom listazva a kedvezmenyek kozott.

(#33) Talib21


Talib21
tag

Na, nekem megérkezett a csomag :)) . Elsőre nagyon minőségi a szerkezet ,megy a tesztelés .

(#34) lacko6 válasza Talib21 (#33) üzenetére


lacko6
senior tag

:K

(#35) Talib21 válasza Donki Hóte (#17) üzenetére


Talib21
tag

Ja ígértem a billentyűzetet,ilyen a kiosztása.

(#36) Donki Hóte válasza Talib21 (#35) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi szépen, ez korlátozottan lenne magyarosítható...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#37) Talib21 válasza Donki Hóte (#36) üzenetére


Talib21
tag

Szívesen , amúgy a P,L gombok melletti billek alapból ékezetes karaktert írnak ,úgyhogy egy egyszerű matricázással magyarosítható :)

(#38) ChrissTa válasza Donki Hóte (#36) üzenetére


ChrissTa
tag

Igazából minden magyar betűnek van rajta hely. Még a í-nek is. A jobb felső sarokban vannak kicsit másképp, mint egy rendes magyar billentyűzeten. A egy soros enter miatt az ű van az enter felett azon a picike szélső billentyűn. A többi a rendes helyén van.

A tab s7+-nak is ilyen kiosztású a billentyűzete.

(#39) Donki Hóte válasza ChrissTa (#38) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, darabra minden billentyű megvan, az ékezetes karakterek helye matrica nélkül is megszokható, viszont a különleges karakterek miatt gyakorlatilag minden billentyűre matricát kell ragasztani :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#40) kakuk.tamas válasza Donki Hóte (#39) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ki kell pattintani egy billenytűt, és megnézni milyen az alja. Szinte 100%, hogy van olyan kupak, ami magyar.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#41) Donki Hóte válasza kakuk.tamas (#40) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez hasznos infó, tudsz olyan linket adni, ahol csere-kupak szakértők vannak?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42) kakuk.tamas válasza Donki Hóte (#41) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerintem a notis topikban kellene érdeklődni, egy fotóval…
Nem hinném, hogy olyan nagyon speciális lenne a kupak alja, tuti valamelyik bevált módi a megoldás.
(Tippre olyan lehet, mint az újabb Samsung notik kupakja)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#43) bag53


bag53
tag

Bejelentkezek egy Galaxy Tab S9 Ultrával. :K
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#44) bounty123


bounty123
őstag

Én ma veszem át a sima S9-et. A billentyűzet magyarítás érdekelne engem is.

(#45) bag53 válasza bounty123 (#44) üzenetére


bag53
tag

Vagy megszokod, vagy matricázol. :K

(#46) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ajánlom a keyboardlabor{at}gmail(dot)com-ot (West fórumtárs), az ő matricáival magyarítottam az S7+ billentyűzetet.
A matricákat egyesével kell felragasztgatni csipesz segítségével, de hamar megvan.
Jó a felülete, egyáltalán nem zavaró.

Elfogadom a sütiket.

(#47) bounty123


bounty123
őstag

Vettem egy smart book covert is a tabhoz, az S6-os egyszerű könnyű tok után csalódás, nehéz. A tokkal együtt 852g a tab, ami magában 500g. Igaz, hogy viszont álló és fekvő helyzetbe is támasztható, plusz levehető külön az elő vagy a hátlap.

[ Szerkesztve ]

(#48) VivienR


VivienR
tag

Nekem holnap érkezik a 9+ cserébe meg van egy eladó bontatlan 8 Ultra 5G. Amivel nem vagyok kibékülve, hogy megvariálták a hátát és a régi tokok így már nem kompatibilisek. Vagy szét kell vagdajlam a régi 8+-os billentyűzet tokot, vagy talán az új smart coverel együtt használható felesben. De alapvetően nettó pofátlanság, felesleges volt valtoztatni a kamerán... Mindeközben hirdetik hogy mennyire zöldek....

(#49) VivienR


VivienR
tag

Megérkezett a 9+-os tabom. Mit ne mondjak a Samsung maximális szintre emelte a pofátlanságot. Szerintem teljesen feleslegesen átvariálták a kamerákat a hátlapon továbbá a gombokat is, így semmilyen kiegészítővel nem kompatibilis a korábbi plusszos szériából. A book cover nem fér a kamera miatt, a keyboard cover szintén nem, alul rácsatlakozik, de rögtön jön a figyelmeztetés hogy nem biztos, hogy megfelelően fog működni, lám nem is működik, néha megmozdul a tuchpad hatására az egér mutató és néha megjelenít néhány betűt is, de lényegében használhatatlan. :o
Legalább nem éheznek majd a Samsung fejesei...
Teljesítményre persze rendben van és az IP68 is üdvözölendő, csak kivitelezhető lett volna a korabbi széria felhasználóinak szopatása nélkül is. Plusz, lassan ideje lene legalább még egy type-c portnak is, hamár annyira 'világmegváltó' tabletnek akarják eladni.

(#50) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Helló!
Beléptem a klubba egy s9 ultrával. :)
Kérdésem lenne:
Használt valaki Second Screen opciót régebben? A neten mindenhol ahol bekapcsolják van opció hogy Gamind mode vagy munka....Itt S9 Ultra menüben semmi ilyen nincs. Csak indithatom a second screent.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.