Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48717) Archeres válasza RoryBreaker (#48716) üzenetére


Archeres
tag

Én nagyon sokat tanakodtam melyik legyen majd a későbbi gépemben, először 280X volt a kiszemelt, majd láttam, hogy a gtx 770 is ott van egy szinten vele úgy, hogy "csak" 2GB VRAM van benne és a memória sávszél is csak 256bit-es a 280X 384bit-jével szemben. Ott tanakodtam, mert nyílván ahogy a memória nagysága sem úgy erre az egy értékre sem szabad hagyatkozni kifejezetten. Néztem teszteket, olvastam is mindkét kártyáról több oldalt és végül a 770 mellett tettem le a voksomat úgy, hogy eddig sosem volt Nvidia kártyám. Valahogy stabilabbnak tűnik, kevesebb failed produktumról tudok és mint említettem kisebb sávszéllel kevesebb rammal hozza ugyanazt az fps számot mint a 280X. Plusz szoftveresen jobban támogatott. Nálam innentől nem kérdés. Az, hogy most 5000-el drágább nem érdekel, mert ahogy tápnál sem fogok codgent venni 5000-el olcsóbbért úgy itt is inkább kiadok érte kicsivel többet. Ismételten elmondom nem feltétlen jobb kártya, embere válogatja kinek melyik tetszik. Én ezen indokok alapján döntöttem a 770 mellett.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.