Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155801) jozs6200ax válasza gejala (#155800) üzenetére


jozs6200ax
aktív tag

Köszönöm :R

(#155802) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Mondjuk sok gép amit látok videókban, ismerősöknél, hát finoman szólva se csodálkozok, hogy tönkremegy. Mai napig sajnos az a felfogás a legtöbb embernél, hogy inkább vesznek egy RTX 3090-et meg egy I9 11900K-t (most csak mondtam egy számot) és beleteszik egy 6000 ft-os házba amire ha ránézek is elhajlik a lemeze. A kedvencem mikor hasonló konfighoz hozzá tesznek egy Codgen tápot mert azon is spórolni kell. Ledes venti azért legyen mert az menő, viszont kábel management az nem létező, csak be van hányva minden a gépházba. Pár hónap után meg marékszámra lehet szedni a szöszt, port a gépből. :U

(#155803) jokeph válasza Scarletiel (#155802) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ezt 1:1-ben adom, mennyi hasonlóval találkoztam már... :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#155804) KAMELOT válasza Scarletiel (#155802) üzenetére


KAMELOT
titán

+1
3 dolog amivel kell kezdeni....Táp, ház, monitor. Utána lehet építeni!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#155805) Qtya123 válasza Scarletiel (#155802) üzenetére


Qtya123
őstag

Valahogy sokan még mindig ott tartanak, hogy a processzor meg a vga adja a teljesítményt, így csak azzal foglalkoznak, míg a tápra úgy tekintenek, hogy hát az nem ad + FPS-t, így jó bele az olcsó is.
Aztán eszükbe nem jut, hogy rábízták a teljes konfig életét egy gagyi tápra.
Néhányan meg annyit néznek rajta, hogy hú azon is biztos a minnél magasabb szám a jobb, így kerülnek a gépekbe az 1000-1200 W-os tápok, amelyeket fele annyiért vettek, mint mondjuk egy 750 W-os Seasonicot.

[ Szerkesztve ]

(#155806) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok,

vmi normálisabb árú használt nVidia-val szemezek fullhd játékra, később 1440p medium-ban nagyjából, nem vagyok háklis a grafika minőségére..

Perpill 1060-1650 SUPER-1660-akkal szemezgetek.

Kérdések :
- mennyire jövőtálló egy 6G-s kártya egy 4G-ssel szemben ?
- van érdemi különbség 6G helyett 8G-ig nyújtózni ?
- kell nekem a 120Hz moncsi ? (60Hz vsync: off-al elvoltam a múltban)

Fura nekem ez a 6G.

BF4, BF1, BF V, Counter-Strike, amik így masszívabban ... semmi Crysis vagy egyéb. Viszonylag be vagyok állva ezekre. :R Gondolom itt is főleg a Battlefield lesz nagyjából.

nVidia kötött, AMD kizárt, virtualizálni fogok GPU-t..
(Vagy nyújtózzak 1070/8G-re ?)
:R

Látva az előző beszélgetést:
- Thermaltake Core V31
- 2x16G DDR4
- ASUS B550M-PLUS
- R7 5800x
- FSP 600W

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#155807) Dr.Neelix


Dr.Neelix
újonc

Sziasztok!

A gép amibe videokártyát keresek a következő.
HP Compaq 8000 Elite (2010-es gép).
Jelenleg 4 GB (DDR3) van benne ezt fel fogom bővíteni 8 Gb-ra.
Kap egy SSD-t.
A processzor Core2Duo E8400 6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB.
A monitor 17 inch 1280 x 1024.
Melyik lenne az a videokártya ami ehhez a processzorhoz illene teljesítményben.
Lehet Nvidia és AMD is.
Nem célom mai játékok futtatása.
Amikkel játszani szeretnék: Half-Life 2, Portal 1-2, Far Cry 1, Diablo 3, Shadow Tactics: Blades of the Shogun (bár ehhez lehet már kevés lesz).

Köszönöm a válaszokat.

(#155808) killbull válasza envagyok (#155797) üzenetére


killbull
aktív tag

Így igaz, nekem ATI 3850 óta vannak VGA im, egyiket se sikerült kinyírni, és amit az elvtárs is írt nem kell rommá OC zni, rendesen szellőző házban ha kis pénz kis foci van az is elég ha 2 - 3 havonta kifújod meg óvatosan porolgatod le ahol tudod ecsettel meg ahova betudsz fújni.

Egy 12 cm es ventilátor a minimum minden házba ami kihúzza a meleget.

Egy kis flexelés! :DDD Most vettem 2 ipari 12 cm es 24 Voltos ventilátort, cserélhető csapágyas 7 Volton használva csak egy laza 3 fokot de mernék 5 fokot is írni hogy lejjebb ment a házam hőfoka és ez mindennek jót tesz.

Igazából az ilyen 75 meg 80 fokon működő VGA k szoktak hamarabb halni mert 80 - 85 fok közelében már maga a GPU vesz vissza védelem érdekében!

Ezért kell ASUS ROG STRIX, MSI GAMING X, SAPPHIRE PULSE vagy NITRO+ t venni és nincs probléma!

Pont az ilyen Gigabyte VGA k amiknek a hátlapja műanyag és fűti magát a kártya, nemrég röhögtem Redditen egy emberkén hogy levette egy ilyen műanyag hátlapos VGA ról a hátlapot és minimum 10 fokkal alacsonyabban ment a VGA ja! :D

[ Szerkesztve ]

(#155809) killbull válasza Dr.Neelix (#155807) üzenetére


killbull
aktív tag

Kérdés használt vagy új!

[https://www.gpucheck.com/gpu-benchmark-comparison]

Itt összebírod rakni a configot és nézegethetsz fps értékeket és magát a VGA t is melyik szimpatikus!

Vigyázz a használt kártyákkal mert nemrég fejezte be az AMD is meg az NVIDIA is támogatni driverből a régi VGA kat.

[ Szerkesztve ]

(#155810) Dißnäëß válasza killbull (#155809) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Hol a határ most, ami legöregebb még támogatott ?

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#155811) killbull válasza Dißnäëß (#155810) üzenetére


killbull
aktív tag

AMD nél tudom az RX 480 még támogatott, másikhoz nemtom de ha nagyon keresed megtalálod itt is hogy hírekbe vót!

(#155813) Dr.Neelix válasza killbull (#155809) üzenetére


Dr.Neelix
újonc

Köszönöm.
Lehet használt is új is.
Az a gondom, hogy fogalmam is, hogy milyen kártyát próbáljak beállítani.
Kellene pár típus, hogy ettől felfele keresgélj.

(#155814) killbull válasza Dr.Neelix (#155813) üzenetére


killbull
aktív tag

GT 1030 PCIe 3.0 x4
GTX 1050 PCIe 3.0 x16

AMD be nincs budget semmi!

(#155815) Dißnäëß válasza killbull (#155812) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Köszi !

Másik kérdésemre nincs egy gyorsad ? :D ;]

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#155816) killbull válasza Dißnäëß (#155815) üzenetére


killbull
aktív tag

"Kérdések :
- mennyire jövőtálló egy 6G-s kártya egy 4G-ssel szemben ?
- van érdemi különbség 6G helyett 8G-ig nyújtózni ?
- kell nekem a 120Hz moncsi ? (60Hz vsync: off-al elvoltam a múltban)"

A Vram memória kérdés az a kategória hogy hajlandó vagy e lejjebb venni a textúrát. Egyéni kérdés van aki Highon játszik csak, az én véleményem Low preseten is nullába lőlek ha Ultrán vergődsz és pl pont a fű miatt nem látsz rám mert lenne esélyed látni de mivel Ultrán vagy nem látsz én meg igen! :DDD

Itt fontos a PCIe slot, ha olyan kártyát veszel pl PCIe 4.0 x8 as kártyát (RX6600XT) veszel akkor a slotod miatt ami mondjuk PCIe 3.0 alapból kevesebb lesz az fps ed, lehet nem laggol meg meg se reccsen de akármit játszol nem fogja hozni azt az fps t amit PCIe 4.0 ba hozna.

Valakinek nem számít 10% fps minusz!

Valamint ha betelik a VGA n a memória akkor a PCIe sloton keresztül fog kommunikálni, és ha régebbi az alaplapod mint amit írtam ilyen x8 as herélt kártyát veszel akkor is lassulni fogsz, ez a lényeg hogy PCIe 4.0 ba PCIe 4.0 való, de ha x16 sávos a VGA akkor az még elmegy, csak x8 ne legyen!

Szóval ha betelik a Vramod akkor memóriából fog elvenni, és ha van elég akkor miért ne, nem fogsz laggolni a mai gépekkel. DDR4 ed van akkor az full tökéletes.

Nézd végig hogy mivel akarsz játszani! Youtube, beírod a játék nevét, mellé a VGA nevét és keresel, akár a processzort is mellé írhatod.

pl: I5 8500 GTX 1660

Olyan videót keress ahol paraméterezik a bal felső sarokban az értékeket, Vram használat, CPU használat, Memória használat. Ebből látod mennyire fogja meg az adott játék amit venni akarsz!

Nagy fps szám 120 - 144 - 160 - 244 csak FPS játékokban számít, ha 60 Hz en játszol akkor egy 244 Hz es monitoros ráadásul még ha fiatal is a játékos, nullába fog lőni mert többször lát téged adott időben ezért jobban tud célozni. Pl egy kapáslövés vagy mozgó célpont lekövetése te 60 fps el látsz 4 képet ő meg 4x akár 8x annyit és ebből fakadóan több információja lesz mire lőjön.

Ha meg budget vagy és a játékélmény a lényeg 60 Hz is elég, Jocónak lehet 1,5 millás gépe ha te skillből 60 Hz en nullába lövöd full lowon! :))

Kb ennyi! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#155817) , válasza envagyok (#155797) üzenetére


,
addikt

Nem, nekem nincs 600db-os gyűjteményem belőlük.
Viszont túlságosan sok VGA-t garanciáztattam már az elmúlt 2 évtizedben ahhoz, hogy egy VGA-t örök életűnek tartsak. Ne kérdezd hogy mennyit, fogalmam sincs, párszáz db-ot biztosan.
Manapság már a RAM-ok/CPU-k sem örök életűek, ezekből is simán előfordulhat garanciális probléma, nem hogy egy VGA-ból.

(#155818) , válasza nubreed (#155798) üzenetére


,
addikt

Nem láttál még elég hibás 10xx kártyát?

(#155819) kolopele válasza killbull (#155808) üzenetére


kolopele
nagyúr

"Igazából az ilyen 75 meg 80 fokon működő VGA k szoktak hamarabb halni"
Ezek még lazán üzemi hőmérsékletek, a 75 fok pláne, főleg ha maxon van járatva egy kártya, plusz ráadásul 250-350W fogyasztással bír.

(#155820) envagyok válasza , (#155817) üzenetére


envagyok
veterán

Persze előfordulhat, de nagy részük user error, hibás táp, villámcsapás, koszos hűtő, kicsi ház, stb miatt van.
Illetve gyártási hiba miatt korán megjelenő meghibásodás miatt.
10-ből kevesebb mint egy tartozik a fentiekhez, és ha gondos gazda mellett kibírt 2-3 évet, és te is vigyázol rá, kisebb mint 1% az esély, hogy nálad elromlik.
És az 1% jóval kisebb, mint a 30-50%-os árelőny az új garis cuccok árához képest.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#155821) Skiz válasza killbull (#155808) üzenetére


Skiz
csendes tag

Ezen a hátlapon jót nevettem,aztán a kihagyhatatlan ára miatt csak vettem egy ilyen Gigát.Vicces/szomorú hogy fullban le van takarva a kártya hátulja műanyaggal,semmi szellőzés.Feltételezem régebben az emberek és tesztelők felrótták miért nincs hátlap az olcsóbb kártyákon,hát tessék már van ;] :W
Mikor szobában 28 fok volt akkor láttam 70 fokon"not good not terrible".Azóta kapott egy UV-t 0.893-0.912 V stabil 1920-1950MHz-en attól függ éppen belefér e a 100wattba.Gondolom garivesztéssel járna ha levenném még ha nincs is a csavarokon matrica.

(#155822) killbull válasza Skiz (#155821) üzenetére


killbull
aktív tag

A türelem nagy erény, engem is próbáltak betörni mert most olcsó de ilyenek láttán kösz nem!

[Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce RATTLING FAN NOISE FIX]

Amik itt ez alatt két videó van tekerj hangerőt fülessel vagy HI FI vel hallgatva!

[GIGABYTE GeForce GTX 1650 SUPER WINDFORCE OC - работа кулеров]

[GIGABYTE GeForce GTX 1650 SUPER WINDFORCE OC - громкость работы кулеров измерительным микрофоном]

Egyszerű kérdés vajon harveraprón miért van tele csomó Gigabyte Windforce VGA val? Na? Biztos mert olyan jó!

[ Szerkesztve ]

(#155823) Iramirez válasza jozs6200ax (#155799) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Igen,egy fóliát telefonra,egy nagyon csinos kislány helyezte fel :D :D
De lehet,hogy nem erre gondoltál :D

(#155824) kolopele válasza Skiz (#155821) üzenetére


kolopele
nagyúr

A 70 fok miért probléma itt egyeseknek? :F Anno az 1080 Ti - m is 70-80 fok között mozgott, ahogy előtte a 980 Ti is (a jelenlegi 3080 - am is 70-75 fokos,) a mai napig gyönyörűen üzemelnek másoknál, még pasztát sem láttak. Tuning esetén van az, hogy jobban kell ügyelni a hőfokokra (pont mint a prociknál), mert ha olyankor magasra megy a hőfok akkor jön a throttling. Az már más kérdés, hogy a Giga sajnos az alja lett a VGA- knak, mert még ezt a 70 fokot is van hogy közel max. venti fordulat mellett produkálják, amik még sok esetben zörögnek is. Mondjuk egy jó hűtésű 120W TDP - s kártyának valóban 60-70 fok között kellene járni még fullon is, ugye ott kevesebb hő keletkezik. Emlékszem még az MSI Gaming X - re a Pascalos időszakból, egy 1060 63 foknál kapcsolt be, és 1000 rpm alatt forgott úgy, hogy 65 foknál nem igen ment feljebb. Hol volt az még a 85 fokos üzemi hőmérséklettől............
Jó hűtésű kártyát kell venni, nem véletlenül drágábbak, és nem kell szórakozni ezekkel a bizonytalan kimenetelű alulfeszelésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#155825) Scarletiel válasza killbull (#155822) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Az utolsón ami van!!! Ugyanaz volt az én RX5500XT-mmel is. Soha többet Giga kártya! :(

(#155826) nubreed válasza Scarletiel (#155825) üzenetére


nubreed
veterán

Ezért lehet megköveznek engem, de nem baj, de én már régóta azt mondom, soha többet Giga semmiből, nem csak vga-ból.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#155827) envagyok


envagyok
veterán

+1 a 10es sorozatot nagyon elb.szták
Zörgő, széteső szirszar ventik.
Msi gaming x viszont brutál jó volt.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#155828) kolopele válasza nubreed (#155826) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az alaplapjaik azért nem rosszak, persze nem a vrm hűtés nélküli 20 ezres kategóriára gondolok, amibe a user beledob egy 8/16 - os k-s procit ;]

(#155829) killbull válasza nubreed (#155826) üzenetére


killbull
aktív tag

Ma adtam el egy Gigabyte alaplapot amit 2008 ba vettem, hibátlan még mindig, nem az alsó kategória kell nézelődni, pl alaplapba az alsó kategórián nincs zárlatvédelem, közép kategórián meg van, felsőn is.

VGA ból ahogy láttad a videókat a Windforce az ebolát okoz, ugyan így van felső kategória Gigabyte: Aorus Xtreme Waterforce
Tier A High end (great PCB, hybrid/watercooled cards)

Gigabyte: Gaming OC, OC Black
Tier C Midrange (good PCB, midrange cooler)

Gigabyte: Turbo, Mini Itx OC
Tier E: Low end (hot running cards, can be solved with aftermarket cooler)

[ Szerkesztve ]

(#155830) Dißnäëß válasza killbull (#155816) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Köszi Tesa, jó lesz :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#155831) Dißnäëß válasza killbull (#155829) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Nem sok Abit BH6 vagy ASUS TUSL2-C járkál manapság köztünk.. vagy DFI UT CFX3200-DR..

Hulladék a mai lapok több mint fele.

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#155832) , válasza envagyok (#155820) üzenetére


,
addikt

Nem végeztem %-os számításokat, már csak azért sem, mert ha xy-nál tönkremegy egy 100-150-200ezer Ft-os használt kártya, akkor őt sem fogja az vigasztalni, hogy de nem ez a jellemző, és ő csak pont abba a kisebbik %-ba esett bele akik így jártak, és a többieknél meg nincs semmi gond. Ettől függetlenül felőlem mindenki azt vesz amit akar, aki garancia nélkülit, ő azt, aki meg garanciálisat, ő meg azt.

Van 13-14 év körüli használt VGA-n nekem is (Sapphire HD 2900 Pro), ugyanilyen korú alaplappal, Samsung HDD-vel, mindegyik napi használatban van, és hibátlanok, viszont a mai alkatrészekre már egyáltalán nem ez a jellemző.
Legjobb példa erre a kb 20 éves Logitech egerem, ami 20 év után kezdett el duplán kattintani. Azóta másik 5 Logitech egér járt már nálam, de néhány hónapnál tovább egyik sem bírta. Kb ezt az irányt látom én a mai hardverek esetében, mintha a gyártók direkt arra törekednének, hogy még a garanciaidőt azért lehetőség szerint bírja ki a termékük, de annál többet ne nagyon, és ha tönkrement, vegyél újat. Aztán hogy ez szándékos-e részükről, vagy valami más egyéb dolog következménye, azt nem tudhatom.

(#155833) Skiz válasza killbull (#155822) üzenetére


Skiz
csendes tag

Én is csak azért vettem mert 75 volt,kellet egy új kártya.Mindenhol 100 fölött volt a 60 ezres kártya.Azért lehet ennyi eladó Giga mert nyerészkednek,kb 1 óráig volt ennyiért amikor én vettem és utána kerültek fel 100 körül 1 napos kártyák.

(#155834) Grave_444 válasza Dißnäëß (#155806) üzenetére


Grave_444
nagyúr

120Hz semmiképp, 144Hz annál inkább.
Multura jól jön, de ahhoz teljesítmény is kell.
1060 6GB 60Hz-re jó lehet, 1650S-1660 azért elég drága, annyiért egy 1070 8GB tényleg jobb vétel lehet. Kérdés a garancia és a típusa.

1660S-nél mondjuk elég lehet a 6GB, az ereje is ott fogy el, ahol a memória.
A 4GB már azért több helyen kevés lehet. (Persze a teljesítménye is egy 1650S-nek)

FSP 600W nem túl konkrét, feltételezem jó minőségű darab.

Maga a gép elbíra felső kategóriás kártyát is.

(#155835) Sub-S válasza Pécsi gyerek (#155792) üzenetére


Sub-S
senior tag

Nem csak nekem káros hanem mindenkinek, jelenlegit se használja ki de venne egy újat.
Tökéletes felesleges, mint a mindenféle szükség nélküli telefon vagy bármi más évenkénti cserélgetése csak azért hogy legyen egy újabb.
Szomorú vagyok hogy magyarázni kell, én is tapsolok neked. Persze tudom, hogy erre senki sem gondol...

(#155836) Grave_444 válasza Sub-S (#155835) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A használt piac csak így működik. :)

(#155837) Dißnäëß válasza Grave_444 (#155834) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Nagyon köszi, 1070@144Hz akkor az irány.
Megpróbálok garosat nézni a VGA-ból. :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#155838) KAMELOT válasza Dißnäëß (#155837) üzenetére


KAMELOT
titán

Inkább egy 2080 abból lesz garis!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#155839) Dißnäëß válasza KAMELOT (#155838) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Lenyegesen dragabb, nem ? Nem csak valamivel..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#155840) Grave_444 válasza Dißnäëß (#155839) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ő mindig túloz, ne foglalkozz vele.
Ennyi erővel 3080.. :DDD

Az igaz új címeknél kevés lesz 144Hz-re az a kártya, de a keret kb erre van belőve ha jól értem.

(#155841) KAMELOT válasza Dißnäëß (#155839) üzenetére


KAMELOT
titán

Inkább próbálj meg egy 1080 ha engedi a keret!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#155842) Pkc83 válasza Grave_444 (#155840) üzenetére


Pkc83
őstag

Az se jó. :N
FHD 144Hz-re egy 3090 dukál. :DDD

(#155843) KAMELOT


KAMELOT
titán

Azért itt keményen tolták [link]
485.000---rx480 és 60.000 ant miner :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#155844) bobalazs válasza KAMELOT (#155843) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a bányász topikba kellett volna. AMúgy durva ja. :DDD

(#155845) Dißnäëß válasza KAMELOT (#155841) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Engedne, csak pszichesen nem akartam ennyit kolteni ra. De ar/ertekben valoban szuper most. :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#155846) ribizly válasza KAMELOT (#155843) üzenetére


ribizly
veterán

Uram atyám! :Y
Aztán meg kitalálják, hogy "chiphiány" van. :N
Igazából semmi gond nem volna, ha lehetne a gyártóktól közvetlen rendelni mindig 1-1 darabot (akár 1 hónap átfutással vállalva). Akkor szépen mindenki átállna a nem itthonról vásárlásra és annyi bánya pöröghetne felőlem a világon, amennyit az összes energiaszolgáltató elbír. Amennyi bevételük volt az utóbbi években, már igazán kitalálhattak volna valamit.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#155847) Lajtorja válasza ribizly (#155846) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Vagy az lenne mint evga-nal hogy ott rohadsz a sorban 8 honapja es aki utanad iratkozott fel fel oraval az meg egy ev mire sorra kerul.

--- ---

(#155848) Paxker315 válasza Sub-S (#155789) üzenetére


Paxker315
addikt

Nyugi, nem fog a többség. Nincs szükség valamire, sőt, a mostani amellett, hogy teljesen jó, még ki sincs használva. Hát, venni kell egy újat-jobbat, ami "hátha" meghozza a kedvet a "kihasználáshoz" & ha ilyen árak mellett pörög az új-piac, az meg még igazolja is a gyártóknak, hogy korrekt áron mérik a terméket.

Cserélni, újat vásárolni, a pillanatnak élni. Így kell ezt mai társadalmi konvenciók szerint csinálni. Az élet minden területén :D

#155792 Pécsi gyerek: szerintem itt van a probléma a folyamatos "forgókészlettel" : )

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155849) ribizly válasza Lajtorja (#155847) üzenetére


ribizly
veterán

Az nincs is rendben. :(
Hiszen rendelni nem tudsz, csak feliratkozni.
Az ASUS német webshop-jában legalább időről időre van néhány darab ebből abból és azokat meg is lehet rendelni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#155850) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

i9 9900K processzor mellé érdemes-e RTX 2080-at tenni vagy elég a GTX 1080 Ti.

Válaszokat előre is köszönöm :R

Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.