Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137332) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Csatlakozom egy kis ajánlóval a topikhoz engedelmetekkel.
CPU: I7 9700K
RAM: 16 GB 3200Mhz (2*8)
GPU: 2070S

Egy Acer Predator 144Hz-es monitoron (2560*1440) nyomom (G-sync). Akinek engedi a kerete ezt az alap összeállítást nagyon tudom ajánlani. Minden hibátlanul fut. A G-sync egy elég jó feature, de online pvp fps játékokban inkább az input lag miatt ajánlatos kikapcsolni. Nagyon sok kártya megfordult nálam az elmúlt fél évben. Volt AMD is. Vörös fronton az 5700XT egy nagyon nagyszerű kártya LENNE ha az AMD tudna szoftveresen optimalizálni és drivert készíteni. Szívesen megtartottam volna ,de rengeteget kell mókolni vele, hogy jó legyen és meguntam. A saját teszt eredményeim szerint simán hozta a 2070S szintjét azokban a címekben, amikkel játszom. A RDR2-ben meg is ugrotta. Warzone után lett elegem az AMD-ből. 130/140 FPS mellett élvezhetetlenül akadt a játék. Nagyon sokan szenvednek alatta. Valamikor jó, valamikor nem. Persze lehet sok mindent állítgatni(ezt meg is tettem), de max csak a következő patchig, vagy radeon szoftverig jó. Visszatérve az Nvidia-hoz. Volt nálam 2080Ti is. Brutális, erős, minden mehet maxon döccenés nélkül, de kegyetlenül drága. Aki nem hóbortos FPS számoló annak nem ajánlom.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.