Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136996) rasotamas


rasotamas
veterán

Jaj gyerekek, engem is elkapott a kenyér-kolbász-hagyma háromszög. Ryzen 2600, 75Hz 1080p sync nélküli monitorhoz vettem egy 5600xt-t. A kártya tudna többet is ezért rákívántam egy 144Hz freesync monitorra, de a proci már érezhetően kevéske(legalábbis gta ONLINE alatt, story modeban még okés bár 100 környékére gyakran droppol, online-ban gyakran 70-re is vagy alá), szinte kívánja a 3600-at.
De összeadom a monitor meg a 3600 upgrade árát az vagy 90ezer forint, erre elcseszni ennyi pénzt :(
Jobban járok elállok 14 napon belül visszamegyek valami használt 1070- új 1660s környékére (mivel nvidiás a game talán hasonló teljesítmény lesz ott is).
B verzió hogy marad a proci meg a 75Hz és veszek egy QHD monitort. Tanácstalan vagyok:F
És persze boldog is hogy ilyen pazar grafikával játszom de csak szebb lett meg magasabb avg, a low maradt.
Még 2060 csere is megfordult a fejemben (stabilitás, gta nvidiás cím, stb) de a jó hűtésűek drágák, a giga itx olcsó de úgy olvastam a linus fórumos tier list-en hogy gagyi.
Szóval a végén a játék amit évekkel a megelenés után vettem meg 4000-ért mert sokalltam rá újonnan a tizenezret, ráadásul már unom is, most ott tart hogy van miatta egy 100 ezres videokártyám és keveslem a 40 ezres procimat, még 90 ezret rá kéne dobni a 144fps gamingre.

https://tinyurl.com/rasoapro

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.