Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5151) Torry


Torry
addikt

Nagyjából ugyanaz a kérdés, max 25ért kellene nekem is egy kártya.
Valószínűleg e6xxx lesz mellette.Full-HD monitor lesz rákötve, viszont ezekkel a kártyákkal gondolom natívban nem fogom tudni futtatni a játékok javát. Hogy járok jobban? Alacsonyabb felbontás+szűrők vagy natív és lentebb venni a grafot?
Előre is kösz!

(#5152) Alpachino válasza solfilo (#5142) üzenetére


Alpachino
veterán

Mindkét proci, max. egy 7600GT-t tudna kihajtani rendesen. Tehát én az A, verziót javasolnám.

Szerintem ne ölj bele pénzt. Nem éri meg :N

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5153) Tomate válasza Torry (#5151) üzenetére


Tomate
veterán

4870 1gb natívban mehet többnyire minden játék maxon. (legalábbis nálam még viszi szépen a dolgokat, ritkán kell kompromisszumot kötnöm) Használtan már lehet kapni ilyen áron.

(#5154) dfdfdf válasza Torry (#5151) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ez nagyban függ attól hogy a monitor milyen képminőséget ad vissza az adott felbontásban.
Egy tápot kérlek írj hogy mid van vagy lesz mellé.
4870 1GB lenne az ajánlat vagy egy GTX250 1GB

de olcsón van 1-2 4890 1gigás is 30 alatt nézz szét

[ Szerkesztve ]

(#5155) Torry válasza dfdfdf (#5154) üzenetére


Torry
addikt

Egy FSP 400-60 lenne alattuk.
2 vinyo egy dvd, 2x 8cm hűtő
Elég?

(#5156) dfdfdf válasza Torry (#5155) üzenetére


dfdfdf
őstag

Igen elég az ajánlott cuccokhoz

nézz szét láttam nagyon jó áron lévő 4890et! ha úgy adja csapj le rá! :DDD

(#5157) solfilo válasza Alpachino (#5152) üzenetére


solfilo
veterán

Köszi szépen! Megfogadom a tanácsot! :)

solfilo

(#5158) Torry válasza dfdfdf (#5156) üzenetére


Torry
addikt

Köszi szépen!

(#5159) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Aki a 6870 és GTX470 között gondolkodik azoknak ajánlani tudom ezt az átfogó tesztet.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#5160) dfdfdf válasza Gaboman (#5159) üzenetére


dfdfdf
őstag

:C :R ha fészbúkon lennénk lájkolnám a HSZed :D

(#5161) Boxi88 válasza Gaboman (#5159) üzenetére


Boxi88
őstag

Jó részletes tesztet találtál! Nagyon szépen össze vannak hasonlítva a kártyák. Elég nagy vetélytársak ezek a kártyák egymással... még ezek alapján sem könnyű a döntés! :N

(#5162) dfdfdf válasza Boxi88 (#5161) üzenetére


dfdfdf
őstag

Föleg ha valaki sajnálja azt a 60Wot a többlet teljesítményért és a tuningpotenciálért :))

(#5163) dfdfdf válasza Gaboman (#5129) üzenetére


dfdfdf
őstag

én is néztem amikor vettem a VGAmat de a CFed kb 5870 szintjén van vagyis kb ottvagyok ahol most és nem kell várni az új driverre a CF profil miatt .

(#5164) Alpachino válasza Gaboman (#5159) üzenetére


Alpachino
veterán

Én nem tudom, ki hogy van ezekkel a tesztekkel, de én ez alapján, még életemben nem vettem karit :N

A PH-s tesztek, ill. a személyes tapasztalatok alapján már annál inkább :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5165) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
ATI Radeon 9600 XT-vel lehet 1080p videót lejátszani? Ez alapján próbáltam 1080p videót nézni, mert eddig mindig szaggatott. Most is. A lejátszó szerint "Not using DXVA".

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#5166) Alpachino válasza tknof1871 (#5165) üzenetére


Alpachino
veterán

Inkább a procid gáz az 1080-as videókhoz.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5167) SaiyanJin


SaiyanJin
csendes tag

Sziasztok.

A gtx 460 gyorsabb jobb mint a gtx465 ??? Mintha árban is olcsóbb lenne a 465 és órajelekben is kissebb.Sajnos nem tudom melyiket érdemes venni manapság.

Üdv,
S

(#5168) Gaboman válasza dfdfdf (#5163) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A 5770CF a legtöbb esetben gyorsabb mint az 5870, főleg az új driverekkel amik a CF skálázódását még jobban kihasználják.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#5169) Izzé válasza tknof1871 (#5165) üzenetére


Izzé
őstag

Örülj ha a 720p-s videók nem szaggatnak azon a rendszeren! A DXVA nálad nem játszik, a Radik azt hiszem HD2xxx-től az NV-k a 8k-s szériától tudják. Ezek talán benne is vannak a linkelt írásban...

(#5167) SaiyanJin: Gyorsabb, jobban tuningolhatóbb, hűvösebb és kevesebbet is eszik a GTX 460! Gyorsan verd ki a fejedből a 465-t!

[ Szerkesztve ]

(#5170) Gaboman válasza Alpachino (#5164) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Mennyivel hivatalosabbak a PH tesztek mit azok, új driverekkel tesztelnek mindent, legnagyobb tesztelős oldalak.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#5171) Alpachino válasza Gaboman (#5170) üzenetére


Alpachino
veterán

Nekem, nem mérvadóak és nem is hagyatkoznék kizálólagosan ilyen és hasonló külföldi oldalak tesztjeire, VGA vásárlás előtt. :(

Persze érdekesek, meg minden...., de a személyes tapasztalatok, amelyek pl. itt a PH-n elhangoznak, számomra sokkal hitelesebbek.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5172) Gaboman válasza Alpachino (#5171) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt te tudod, az igazság az hogy hiába tesztelnek ők csúcs hardverekkel nekem nem az van itthon, sokszor tapasztaltam azt hogy nálam ugyanaz a két kártya közül amit ők is mértek fordítva voltak az erőviszonyok a saját gépemben.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#5173) Alpachino válasza Gaboman (#5172) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez így van.
Nem mindenkinek van pl. Core i7 a gépében. Egy elég népszerű sokak konfigjában lévő, E8200 még tuningolva is más eredményeket ad azonos karival tesztelve.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5174) dfdfdf válasza Alpachino (#5173) üzenetére


dfdfdf
őstag

Igen ez így vagy. De ismerjük el hogy ha a nagy tesztelő lapoknál a 470 nyert a pHn meg a 6870 akkor inkább hiszek a nagy lapoknak mint a kicsi pHnak aki lepaktált az AMDvel :)

[ Szerkesztve ]

(#5175) Alpachino válasza dfdfdf (#5174) üzenetére


Alpachino
veterán

Én, legis leginkább :) A fórumtársaim tapasztalatainak hiszek. Nem véletlen, hogy ilyen népszerű ez a topic, mert sokan így vannak ezzel :K
Ezért is szoktam, általában olyan karikat javasolni, melyekkel volt már személyes tapasztalatom.

"...a kicsi pHnak aki lepaktált az AMDvel"

Ebben van valami....Pl.Abu hsz-eit olvasva meg pláne. :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5176) Abu85 válasza dfdfdf (#5174) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerinted fLeSs mennyire tehet róla, hogy a HD 6870 gyorsabb volt? :) Egyébként leghitelesebb képet az NV árcsökkentése adja. A GTX 470 olcsóbb, mint a HD 6870. Ha nem lenne szükség az árcsökkentésre nem történt volna meg. Ezt külföldi oldalak tesztjei is alátámasztják. Arról meg a legkevésbé sem tehetünk, hogy GTX 470-et vettél. Alig több mint nulla tesztoldal ajánlotta a megvásárlását. Nekünk is csak egy tetszettre futotta. Az, hogy miért azt láthatod most. A HD 5870 még mindig drága, míg a GTX 470 ára már messze alatta jár. Ha ebből kihozod, hogy nem nekünk volt igazunk, akkor csak gratulálni tudok. :)

(#5175) Alpachino: Linkelnéd azt a hsz-t, amiben kifogásolható állítást teszek?
Most komolyan gondolj bele a dolgokba. Mégis mire adhattunk volna ajánlottat a GTX 47-nél. Sokat fogyaszt, drága volt, és melegedett, mint az állat. Ehhez képest a Radeon HD 5870-nél nem sok kifogásolni való volt. Ezt a piac is igazolta, hiszen a GTX 470 már messze áron alul vihető, sőt az NVIDIA is mondta, hogy a GF100 csak egy kisiklás volt, és megértik, hogy nem tetszett senkinek. Ha egy cég sem hitt a saját termékében, akkor ugyan nekünk miért kellene?

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5177) dfdfdf válasza Alpachino (#5175) üzenetére


dfdfdf
őstag

Szeretem ezt a lapcsaládot hiszen a legjobb az országunkban, köszi Praci :R .
Én is ezért írtam hogy valami van érdekesen erősek a pHs tesztekben az AMD VGAk mostanában.
De ha csak egy ember veszi észre akkor hülye de ha 2 akkor lehet hogy van benne valami :) . Kár hogy a pHs tesztekben megrendült a bizalmam, nem tudom ajánlani így senkinek sajnos. iponos teszteknek azért nem lehet hinni mert az jön ki erősnek amiből sok van raktáron ... így csak a nagy külföldi lapok tesztjei használhatóak.

(#5178) dfdfdf válasza Abu85 (#5176) üzenetére


dfdfdf
őstag

olvastad az átlag konklúziókat? ha nem érdekel a fogyasztás vedd a 470et mert sokkal több van benne gyorsabb erősebb és tuningban is nagyon üt.
Én akárhogy nézem a teszteket 470 alig van elmaradva a 5870től de tudom én kicsi vagyok nem lehet igazam. 6xes széria árazása miatt lett olcsóbb a 470. A 6870 annyival gyengébb a 470től amennyivel a erősebb a 5870 a 470től.
De igaz melegedik és sokat kajál de tuningal eltángálja az AMD jelenlegi 2ik legerősebb kártyáját.

Higyj a valós tesztekben amik dögivel fellelhetők a neten! Bugos csalós driverrel kell tesztelni ami hibázik ...
Abu85 az AMD megtiltotta hogy elmondjátok mijük van amiből következik tudjátok mi van.

nekem ez a sejtésem
Az AMD betárazott hozzátok egy 69xxet valszeg hogy azonnal jöjjön cikk róla ami pozitív....

[ Szerkesztve ]

(#5179) Abu85 válasza dfdfdf (#5178) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Olvastam. Forró, sokat fogyaszt és ehhez képest lassú. Ez az átlag, az ára miatt kapott a legtöbb helyen agy alibi ajánlást. Nálunk ezt jelenti a tetszett. Nem ajánljuk, mert sok a hibája, de az ára miatt megvehető.

A HD 6870 is erősebb több helyen a GTX 470-nél. Az NV ezért vitte be az árát a HD 6870 alá. Egyszerűen a számokkal nem tudnak mit kezdeni, így csak az árcsökkentés maradt. Ha nem lenne gyengébb nem lenne olcsóbb. :)

És ki garantálja neked a tuningot? Mert, hogy a gyártó nem az biztos. Innentől kezdve, mi hogyan ajánljunk valamit a tuning alapján, amire nincs semmi garancia. Ez mást terméknél is így van. Megjegyezzük, hogy ennyit tud, de nem vehetjük figyelembe, ha a gyártó nem vállalja rá a garanciát.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5180) dfdfdf válasza Abu85 (#5179) üzenetére


dfdfdf
őstag

Mutass egy olyan helyet ahol sokkal gyorsabb? :)) ne gyere a szintetikus tesztekkel mert annak nem hiszek... valós megbízható teszteket linkelj mert én már linkeltem párat ahol 470 eltángálta az AMD termékét.

(#5181) Alpachino válasza Abu85 (#5176) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem erről van szó. :N
Nem egy olyan megnyilvánulásod volt már, amiben tudattad, hogy az AMD a "szíved csücske" :) ( Lehet, hogy véletlen, de az adatlapodon is mind két VGA ATI/AMD) Ebben a szellemben, igen nehéz objektíven véleményt mondani, írni, tanácsot adni. De, ha így nézzük, akkor tulajdon képen megértelek.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5182) Abu85 válasza dfdfdf (#5180) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

[link] - Itt a Guru3D tesztje (Hilbert Hagedoornot remélem nem kérdőjelezed meg, hiszen róla tudjuk, hogy NV-fan). A játékokban 6:1-re veri a HD 6870 a GTX 470-et. A szintetikus és nem játékos méréseket nem számoltam, azok szerintem is lényegtelenek.
Egyébként nem azt írtam, hogy sokkal gyorsabb, hanem, hogy több helyen gyorsabb. Lásd a fentebbi cikk.

(#5181) Alpachino: Ezért kértem, hogy linkeld be a hozzászólást, mert én ilyenre nem emlékszem. Az, hogy jelenleg jobb az AMD Radeon, messze nem az én hibám. Egy Radeonom van a másik gépben egy integrált GeForce fut. Azt meg ne vitassuk meg, hogy a HD 5850-et miért választottam. A termék képességei magáért beszélnek. Mellesleg amikor vettem még nem volt GeForce a közelben sem. Fél év múlva lett Fermi. Ha nyár végén frissítettem volna, akkor GTX 460-at vettem volna. Ha most frissítenék, akkor a HD 6870-et választanám.
Mellesleg, ha annyira fan lennék, akkor nem írnám a GeFroce-ra, hogy a kiválónál is jobb ár/érték arány: [link] Jelen esetben lehet, hogy nem velem van a baj ebből a szempontból, de nem akarlak megsérteni.Mindenesetre tényt, még nem hoztál fel velem ellentétben. :R

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5183) SaiyanJin válasza Izzé (#5169) üzenetére


SaiyanJin
csendes tag

Thnx az infót papi, az ár sejtette velem a dolgot.De gondolom a 470 azért bitang lehet.
Üdv,
S

(#5184) SaiyanJin


SaiyanJin
csendes tag

Utolsó AMD termékem a Barton 2500+ és az Asus A7N8X, azóta sem, és soha többé sem :D:D:D

(#5185) dfdfdf válasza Abu85 (#5182) üzenetére


dfdfdf
őstag

Abu

ezt a tesz AMD győzelem elismerem. Nagyon vegyesek a tesztek. Driver nem tetszett mert több helyen is előjött hogy néhány gamenél kicsi problémák voltak. Azt hiszen agyon optimalizálták a drivert vagyis lehet csaltak kicsit ne legyen igazam.
Még mielőtt azzal jössz hogy nV fan vagyok kikérem magamnak mert CFet akarok építeni hogy imért? mert jobban skálázódik és CFes a lapom :))
De nem fogok linkelni másik tesztet mert az lenne hogy valaki nem megbízható. Mikor lhet csak a driver volt megbuherálva a tesztelő tudta nélkül.
Tuningra NINCS GARIANCIA de nagy átlagban hozzák a 470esek a +200 +200at és úgy már nagyon bitang kari nbem mintha alapból rossz lenne.
Nekem azért van 470em mert olcsóbban vehettem meg mint a 5850et alig 1 hónaposan 35 hó garival.
AMD forever

Abu te nagyon diplomatikusan válaszolsz nincs rajtad valós fogás. De lehet érezni valamit hogy nem tiszta a dolog a 69xx széria miatt.

[ Szerkesztve ]

(#5186) Abu85 válasza dfdfdf (#5185) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

El tudom mondani, hogy mitől függ az eredmény. Az AMD és az NV a testguide-ban különböző ajánlást tesz az anizó szűrésre. Az AMD azt mondja, hogy ha egy játékban belül bekapcsolható az AF, akkor használjuk azt, mert az a program motorjához optimalizált. A driverben egy magas kompatibilitású AF algoritmus van, ami lassabb, mint a program sajátja. Az NV fordítva mondja, mert ők a driverből egy optimalizált AF-et alkalmaznak, ami általában gyorsabb a programban bekapcsolható verziónál, de nem biztos, hogy hozza azt a képminőséget. Mi mindent úgy csinálunk, hogy ha a játékban az AF vagy az AA bekapcsolható, akkor azt onnan aktiváljuk, és csak akkor nyúlunk a driverhez, ha valamit csak onnan tudunk elérni. Ez biztosítja azt, hogy az összes teszt ugyanolyan minőségben fusson. Bár amikor kívülről kapcsolunk AF-et, akkor lehetnek a képminőségben eltérések, de ezzel nem tudunk mit kezdeni, be kell nyelni.
Nem kell megmagyarázni, hogy miért vettél GTX 470-et. Ha neked, az tetszik, akkor az tetszik. :)

Mindig van tiszta fogás, ha valaki nem a tényekre hagyatkozik. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5187) Alpachino válasza Abu85 (#5182) üzenetére


Alpachino
veterán

Szerintem is kár vitatni a témát, aki olvassa az írásaidat, hsz-eidet, az tudja miről beszélek. Ezért nem linkelgetek. Én sem szeretnélek megsérteni, távol áll tőlem......Azt nem mondtam hogy, fan vagy, csak azt, hogy az AMD-ATI közelebb áll hozzád, és így adott esetben elég nehéz objektíven nyilatkozni. Sok esetben, ezért is "félreérthetőek" az írásaid, hsz-eid.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5188) dfdfdf válasza SaiyanJin (#5183) üzenetére


dfdfdf
őstag

Igen bitang kártya bár sokat eszik melegedik van akkora tuningpotenciál benne mint a 460ban és nem sokkal drágább mint az 1 gigás 460 oc verziók

(#5186) Abu85

A tényt senki nem vitatja de amikor a legtöbb oldalon más eredményre jutnak ott szerintem valami gáz van.
Jó kártya mind2 és hogy melyik az erősebb ez is driver függő hogy melyik a jobb ez helyzetfüggő hogy mit vegyen az ember? Ami megfelel az igényeinek.

[ Szerkesztve ]

(#5189) Barnuss


Barnuss
tag

Milyen VGA-t vegyek 25k-ból, amivel el lehet játszogatni?

(#5190) Barnuss


Barnuss
tag

Meg kíváncsi lennék ugyanerre 35k-ból is, ott hátha jobb az ár/érték arány

(#5191) Abu85 válasza Alpachino (#5187) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Inkább úgy érdemes fogalmazni, hogy az AMD most jobb termékeket kínál a PC-be. Ezzel senki sem tud mit csinálni. Illetve csak az NV, ha leveti azt a GPGPU vonalat, amit erőltet és elkezd olyan GPU-t tervezni, amibe nem kell 500-700 millió tranyó olyan dolgokra, amit egy PC-s nem használ ki.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5192) dfdfdf válasza Barnuss (#5189) üzenetére


dfdfdf
őstag

Üdv

milyen felbontásban fogod használni?
milyen CPU és táp van a gépedben?
ezek után tudunk válaszolni.
Új vagy használt termék is számításba jöhet?

[ Szerkesztve ]

(#5193) dfdfdf válasza Abu85 (#5191) üzenetére


dfdfdf
őstag

Abu mi a jobb ez relative. NE nyilatkoztass ki mert sok nVfan morcos lehet emiatt :D
A diplomatikus jelzőt megvonom tőled :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#5194) Alpachino válasza Barnuss (#5189) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez elég érdekes kérdés, az adatlapod : cuccok üres mezője láttán :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5195) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Valami nagyon alap kártyát 10e alatt tudtok mondani, aminek halk hűtése van?
(esetleg asus amire gondoltam)

Előre is köszönöm!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5196) dfdfdf válasza anonymus89 (#5195) üzenetére


dfdfdf
őstag

10e alatt használtan akarsz venni gondolom, mire szeretnéd használni?

Első blikkre ezeket

4670es tudnám ajánlani az van 10 körül használtan vagy 3870 ha van most olcsón esetleg Nv oldalról nem tudok mondani 10 körül sajnos g80as 8800at nem ajánlom mert betegesek...

[ Szerkesztve ]

(#5197) Alpachino válasza anonymus89 (#5195) üzenetére


Alpachino
veterán

10K körül a 3850 is jó választás. Ezt használtan biztosan meg kapod ennyiért, itt az apróban :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#5198) stratova


stratova
veterán

Üdv!

Az alábbiak társaságába PCIe VGA-t keresünk 256MB-os 6600GT helyére, amennyire érdemes játékra (ami még illik ehhez a cpu+ram pároshoz) és minél többféle HD anyag gyorsítására (itt talán a Geforceok játszanak inkább a korábbi szériákból a CUDA miatt. Mintha a korábbi Radeonoknál többfajta videót tudtak volna gyorsítani) lehetőleg energia- és költséghatékonyan:

cpu: X2 3800+ alapórajelen
ram: 1,5 GB DDR 400 MHz (2x512 + 2x256)

Csak videolejátszásra javasolták a Geforce GT210-et de kiderült, hogy azért néha még előkerülne egy-egy stratégia lanban.

Gondolom ez lenne az alja:
Geforce GT220 512MB DDR3

[ Szerkesztve ]

(#5199) dfdfdf válasza stratova (#5198) üzenetére


dfdfdf
őstag

milyen felbontásban lesz használva?
ddr2es VGAt nem ajánlok senkinek!
első hallásra 9600 vagy 4670 bár ezek még elmennek a proci mellett de a felbontást jó lenne tudni és a tápot

(#5200) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok!
Video kártya vásárlást tervezek!
Jelenlegi konfogom:
Proci: AMD Athlon 64 X2 6000 + 3 Ghz 2 mag
mem: Jelenleg DDR2 800 Mhz 2 Giga ( Most akarok még kettőt)
alaplap: Asus M2N-SLI Deluxe
Táp: Deer 400 Watt
Vidikari mostani: Sapphire x1950 Pro
Namost előszőr is milyen márkát ajánlotok? Én Ati radeon fele hajlok.. 40 max 50 ezret költenék rá. Ha vennék egy iylen karit kitudnám használni?: [link]
Vagy tudtok valami jobb karit ami jobban menne ehhez a konfighoz? Köszi a válaszokat előre is!!
vagy egy iylen: [link]

[ Szerkesztve ]

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.