Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2051) cryman12


cryman12
csendes tag

Hali! PDA GPS-t szeretnek venni... Eddig egy Mio 169-est hasznaltam, am szegeny mar nagyon megoregedett es mihelyst felpakolom ra a 8-as iGO-t azonnal fagy... Most is valami hasonlot keresek csak erosebb processzorral es sokkal tobb funkcioval... Eddig GARMIN termekeket nezegettem... Tudsz-e ajanlani valami jobbfajta PDA GPS-t? Maximum 70 eFt-ert! Elore is Koszonom...

[ Szerkesztve ]

(#2052) krisztian7


krisztian7
tag

van egy ilyen keszulekem:
Wayfinder RoyalTek RBT-2001
Ezt hasznaltam eddig navigalasra , de egyik naprol a masikra nem ismerte fel semmilyen bluetooth -os telefon, noti sem.
Tudok ezzel vmit kezdeni? Meg lehet ezt javittatni?

(#2053) runner 125 válasza Anti666 (#2049) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem persze, csak így kerek. :))

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2054) runner 125 válasza cryman12 (#2051) üzenetére


runner 125
nagyúr

"PDA GPS" a Te olvasatodban micsoda? Nagy képernyős PNA, vagy mire gondolsz? :F

Ha az;
...pár hete már nem néztem - de várd meg a Wayteq N800-at, köbö 55k -s árért lesz elérhető, nagyon király paraméterekkel. Keress rá Google-ban.

Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2055) csigacsa


csigacsa
tag

Egy kis segítséget kérnék, mert nem igazán értek a témához. Max. 50 -ért szeretnék-ha lehetséges ennyiből-egy gps-t és hozzá térképet. Olyanra lenne szükségem, amit egyből tudnám használni. Auszriába mennénk a héten. Nem tudom ilyen árban melyik a legjobb megoldás. Előre is köszönöm a segítséget.

(#2056) zsolt1129 válasza csigacsa (#2055) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ha én most vennék,akkor biztos egy Navon N470-et vennék az új Igo Amigo térképpel. Természetesen Full E-t :DDD

(#2057) Anti666 válasza zsolt1129 (#2056) üzenetére


Anti666
aktív tag

Ezzel a navonnal többek között az a gond, hogy a full eus amiben Ausztria is benne van, már 60eFt:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2058) Anti666


Anti666
aktív tag

Van itt egy garmin is 52-ért: link.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2059) Anti666


Anti666
aktív tag

Itt pedig többfajta PNA teljes EU-val 35eFt-tól: link.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2060) csigacsa válasza Anti666 (#2059) üzenetére


csigacsa
tag

Melyik szerintetek ár érték arányban a legjobb? Megérné a Navon a plusz pénzt?

(#2061) Anti666 válasza csigacsa (#2060) üzenetére


Anti666
aktív tag

Itt egy navon 54-ért full euval: link Én tuti nem adnék ennyi pénzet gps-ért:) de ez privivélemény.

Itt meg egy neverloss, ezt legalább igo-val adják link.

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2062) Anti666


Anti666
aktív tag

CNS is van igo-val 38-ért: link.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2063) Anti666


Anti666
aktív tag

Iconx is van, 40 körül, ebben legaláb 1 GB RAM can: link.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2064) csigacsa


csigacsa
tag

Az Iconx G310 -t néztem, amihez 18 országos Igo térkép van. Úgy néztem Ausztria is szerepel rajta a listán. Szerintetek jó választás lenne? Kb. 37 az ára.

(#2065) Csicso01


Csicso01
csendes tag

Nekem van egy Garmin nüvi 250 W és nagyon megvagyok vele elégedve

(#2066) Anti666 válasza csigacsa (#2064) üzenetére


Anti666
aktív tag

Szerintem igo-val jobban jársz! A kütyü meg ebben az esetben szinte teljesen mind1, vedd meg!

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2067) Norbi46


Norbi46
aktív tag

Sziasztok!

Na megvolt az első hosszabb utam az X 820-al Igo 8.3.2.93112 ver-t tettem fel!
Az uticél pedig Mannheim volt német országban! Nagyon szépen dolgozott a készülék és az Igo is!!! Az akku durván 1,5 órát bírt de ez nemzavart mert ugye ott volt az autós töltő!
Vásárlásnál nem tudtam dönteni diamond és a x820 között de nem bántam meg hogy az utóbbit vettem meg!!! Remélem sokáig hű társam lessz!!! Ebben az árkategóriába szer. a legjobb! Én ajánlani tudom aki ebben a kategóriába keresgél!!!! :)) :C

(#2068) Anti666 válasza Norbi46 (#2067) üzenetére


Anti666
aktív tag

nem tudtam dönteni diamond és a x820 között

Csak érdeklődésképpen, miért nem tudtál dönteni?:) A véleményem az, h szinte 1 és ugyanaz mindkettő, mivel ugyanazon fejlesztő gárdától került ki a belmag, a külső kicsit más, de azonkívül hogy a Diamond-ban 4GB ram van, semmi különbség nincs a 2 kütyü között, kvázi a Diamond is ugyanolyan jó lenne:) Miért veszik mégis a 820-ast? Elmondom, azért mert a Wayteq-et jobban ismerik az N770 sikere miatt!

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2069) Norbi46 válasza Anti666 (#2068) üzenetére


Norbi46
aktív tag

Lehet hogy 770 sikere miatt! De én nem 770 miatt vettem az x820-at!!!
Hanem mert szebb a készülék és szoftver verziot tekintve régebbi van a diamond-on!!!!
Ami szerintem fagyásokhoz és komp. hibákhoz vezetne!!! Egyébként meg ha ugyanaz a hardver akkor hogy lehet hogy az egyik készülék 40 csatornás a másik meg 64 :DD !!!
Az X820 Dual 500 Mhz a Diamond meg csak simán 500 Mhz!! Az egyikben 2Gb Ram van a másikban 4Gb már eleve itt nem passzol!!!

(#2070) Anti666 válasza Norbi46 (#2069) üzenetére


Anti666
aktív tag

szoftver verziot tekintve régebbi van a diamond-on!!!!

Milyen szoftverről is beszélünk? Gondolom a WinCE-re gondolsz, elárulom mindkettőn ugyanaz a 6.0-ás van, ugyanis némelyik magyar site rosszul tüntette fel, 5.0-ás írtak, amikor nem így van.
Hozzáteszem, én PONTOSAN EZÉRT nem venném meg most egyik készüléket sem, mert a 6.0-ás op rendszer ugyan újabb, de sajnos jelenleg alig fut rajta program a régiek közül. Pont ezzel van jelenleg kompatibilitási probléma!
De ha nem hiszed el, tegyél fel egy MIOpocket-et a kedvenc 820-asodra és kattintgass, kb. a progik 5%-a fog elindulni...

hogy lehet hogy az egyik készülék 40 csatornás a másik meg 64

Elárulom a GPS-ek jelenleg ennyi műholddal egyszerre nem is kommunikálnak, szóval teljesen felesleges 40 meg 64 csatisnak lennie a kütyünek. A 24 meg 32 csatis régebbi chip-ek is teljesen jól megfelelnek. (Asszem amúgy is 12 db műhold van fenn erre a célra, de ha vki pontosít az sem baj:)

A procikról: szerintem mindkét kütyüben ugyanaz a SiftAtlas IV-es proci van:
http://www.wayteq.com/x820.htm
http://bluepanther.eu/bluepanther/index.php

Sőt, a 820-ast ha jól látom, máshol, nem kis hazánkban, forgalmazzák 600Mhz-es procival is meg 3D gyorsítással.
SiIRF Atlas IV up to 500MHz processor / GPS up to 40 channels ( SiRF Atlas IV platform )
• or SiRF Prima PND, ARM 11 600MHz processor / SiRF 3i+ GPS up to 64 channels / 3D Graphic accelerator ( SiRF Prima platform )
Nálunk ezzel gondolom nem adják ki, mert ez szerintem az N800-ban lesz majd.

egyikben 2Gb Ram van a másikban 4Gb már eleve itt nem passzol!!!

Ha a wayteq.com oldalát megnézed, a 820-nál ezt írják:
Built-in flash memory up to 4GB
Kvázi kezelhetne 4GB-ot is, valszeg nálunk eddig a 2GB-os verzió látta meg a napvilágot.
Lehet a BT-FM-es majd 4-es lesz:)

Szóval hidd el, mindkettő kütyü egy azon tervező irodától jött ki: YuanFeng, ha jól írom..

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2071) Norbi46 válasza Anti666 (#2070) üzenetére


Norbi46
aktív tag

Én elhiszem hogy ugyanaz a gyártó ill. tervező!!!
De te az imént azt irtad hogy a két készülék hardvere ugyanaz! Ezzel nem értek egyet!
Az valóban igyvan hogy 12 hold vann fenn de az mégse mindegy hogy a "kütyü" 40 vagy 64 csatornás függetlenül attól hogy mennyivel komunikál!!!

Soft. Ver.:

Diamond:Software Version: V2.0.E60.0.6.22

X820:Software Version: V3.6.E07.6.6

(#2072) Anti666 válasza Norbi46 (#2071) üzenetére


Anti666
aktív tag

Az valóban igyvan hogy 12 hold vann fenn de az mégse mindegy hogy a "kütyü" 40 vagy 64 csatornás függetlenül attól hogy mennyivel komunikál

Ha nem mind1, akkor mondd el h miért nem. Kijelenteni én is tudok. Egyébként meg múltkor a Dohány utcában álltam, kb. 15 percig vártam, de a 820 nem talált jelet! Ennyit a 40 csatornáról.

Soft. Ver.:
Diamond:Software Version: V2.0.E60.0.6.22
X820:Software Version: V3.6.E07.6.6

Ez szerinted számít valamit? Mi az ami kompatibilitási problémákat okoz a Diamond-on, talán nem indul el az ájgó? Elindul. Ennyit erről. A többi progi meg a WinCE60 miatt nem indul, mindkét PNA esetében.

Egyébként a fenti szerintem nem más, mint a Wayteq meg a Diamond által megírt keretprogramnak a verziószáma, ha jól gondolom. Ez van a WinCE felett. De ha ezeket a processzeket kilövöd, vagy egyszerűen bebootolsz a winCE-vel, ezek a szoftverek sehol sincsenek.

Én eddig a 770-esnek a keretprogiját nem sokat használtam, azonnal KILL paranccsal kilövi őket egy mortscript és egy saját felületű shell-em van, amiről számtalan programot tudok indítani.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2073) Anti666


Anti666
aktív tag

Üdv, nem megy a topik, nem akar senki GPS-t venni?:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2074) Bivaly válasza Anti666 (#2073) üzenetére


Bivaly
tag

De igen, én.

4,3", IGO8, TMC. Ezek lennének első körben a peremfeltételek.

S minél olcsóbb kellene, hogy legyen.

Tudom-tudom, olvassak vissza. ;)

Life begins at 140!

(#2075) zsolt1129 válasza Bivaly (#2074) üzenetére


zsolt1129
addikt

Mondjuk egy Navon N260 :F Egész barátságos áron van az új Amigo-val.

(#2076) Anti666 válasza Bivaly (#2074) üzenetére


Anti666
aktív tag

Azt nem írtad, h hivat. ájgo vagy sem. No mind1, amennyiben esetleg utóbbi, akkor az ajánlatom: wayteq x820 + RTA3000 TMC vevő, ez kb. 22000 Ft + 6000 Ft = 28000 FT bruttó.

Amigo-ért én nem adnék pénzt. Ha hiv. igo kell, akkor körül kell nézni, a wayteq-ek és a bluepantherek egyből kiesnek, mert azokhoz nem adnak igo-t. Maradnak a kb. 35000 és 40000 Ft körüli kütyük, melyekhez a TMC antenna ára számomra jelenleg ismeretlen.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2077) Bivaly válasza Anti666 (#2076) üzenetére


Bivaly
tag

Elsőre nekem is az első bekezdésben említett összeállítás tűnik szimpatikusabbnak.

Persze azon is gondolkodom, hogy egy IconX megér 20ezerrel többet, mint a Wayteq? Mondjuk egy G400(TMC) versus X820(TMC) viszonylatában?

Meg nézegetem itt az aprókat, van TMC-s Mio C720 45-ért, Tomtom Go630 35-ért (ehhez sajna nincs TMC).

Vagy egyszerűen vegyem meg az X820-at, oszt gyí, neki a világnak?

:R

[ Szerkesztve ]

Life begins at 140!

(#2078) Anti666 válasza Bivaly (#2077) üzenetére


Anti666
aktív tag

egy IconX megér 20ezerrel többet, mint a Wayteq? Mondjuk egy G400(TMC) versus X820(TMC) viszonylatában?

Én biztosan nem adnék ennyi pénzt ezért az Iconx-ért. Ha jól látom az árakat, beépített TMC-vel kelet-euval kb.45eFt, full eu-val 58eFt körül van. Tehát lényegében FULLeus árhoz lehet viszonyítani, bár akinek csak HUN-nal kellene, az megteheti ezt a 45 ropihoz is. Végül is mind1, mindenképpen kb. 17-30eFt-al több.
Ami nem tetszik ebben az Iconx-ben, az az, hogy csak 128MB beépített háttértár van benne. Wayteq-ben ez 2GB, melyben full eu simán elfér.
Mellette szól, a Bluetooth, akinek kell, annak jó lehet, bár x820-nak is várható már a BT-s verziója. Továbbá mellette szól még a WinCE50. Kvázi rá lehet tenni elég sok shell-t is, sok progival, akit ez érdekel. De akkor meg minek megvenni az ájgót is, ha úgy is mókolom. Akkor már vehetek egy Bluepanther Azure-t is, ami sokkal jobb:)

Meg nézegetem itt az aprókat, van TMC-s Mio C720 45-ért, Tomtom Go630 35-ért (ehhez sajna nincs TMC).

Vazzer ezt a MIO-t nehogy megvedd! Ez már egy őskövület! Az akksija valszeg teljesen tropára van, csak szivarról fog már menni!
TomTom: ahogy nézem, 17 országot adnak, abból is felén csak a főbb utak vannak meg, ezenkívül több ország is hiányzik, pl. Görögo, Anglia, Franciao, stb... Érdekes még, hogy az akksira több mint 5 órát írnak, hát azt megnézném, mivel csak 1350 mAh-ás, a Wayteq N770 1800-2000mAh-ás és az bírja kb. 3-3,5 óráig. Ez a toomtom tuti nem, ez parasztvakítás, legalábbis én ezt kétkedve fogadom.

Vagy egyszerűen vegyem meg az X820-at, oszt gyí, neki a világnak?

Én jelenleg, sima fulleus ájgó használatra, tmc-vel ezt ajánlom. Avagy BP Azure, ha kicsit jobb kütyüre vágysz és kreatívkodni szeretnél:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2079) Anti666


Anti666
aktív tag

Csak úgy jelzem (nem vok véjtek dealer:), az N800 állítólag (én nem hiszek ennek a hírnek:), a hét vége felé beérkezik kishazánkba. Na ez a kütyü lesz kb. 50-55eFt. De ebben WIFI lesz, 800x480 pixel display, 4GB RAM, 600 Mhz-es proci, 60 csatis GPS vevő, 3D gyorsítás. Szal ha vmiért ennyi pézet akarsz adni, akkor mindenképp inkább ez, mint egy ikoniksz:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2080) Bivaly válasza Anti666 (#2078) üzenetére


Bivaly
tag

Válaszod maximálisan segítőkész volt és elérte a hatást. Valahogy én is így gondolkodtam, de ez a hozzászólásod megerősítette a gondolataimat a témával kapcsolatban.

X820 lesz.

Köszi szépen a segítséget. :R :R :R

Life begins at 140!

(#2081) lukacsb válasza Anti666 (#2078) üzenetére


lukacsb
csendes tag

Anti666!

Nos, én is a három készülékben gondolkodom, kár, hogy az N800-ról még igazi tapasztalatok nincsenek, bár leginkább erre húz a szívem. Az X820-tól csak a Wince6 tart vissza. Az Azure-tól kicsit tartok, mert most V480-am van - és francia fémgőzös szélvédős autóm-, hát a GPS jel találás kritikán aluli vagy 2 hónapja - igaz, ha egyszer fogott, utána nem ereszti, de volt már, hogy mire Csepelről az M3 Shellig értem talált jelet -no ez nekem sok(k), ezért cserélném le. Más:Valakinek sikerült már miomap 3.3-at varázsolni a fent említett készülékek valamelyikére? (no nem a térkép miatt, csak nosztalgiából)

(#2082) Anti666 válasza lukacsb (#2081) üzenetére


Anti666
aktív tag

Az N800-ban is WinCE60 lesz, a fémgőzölt szélvédőről mintha úgy emlékeznék, hogy az Azure-nak semmmi gondja vele, de kérdezd meg Snowdog-ot, 770 és x820 fórumjában megtalálod:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2083) z00li


z00li
senior tag

Sziasztok!

Ugyan már régebben voltam itt a topikban, de a vásárlásig még mindig nem jutottam el. Nem határoztam el magam egyik készülék mellett sem, viszont most már lépnem kéne valamit. Szóval: csak és kizárólag navigációra kellene nekem valami minél olcsóbban, lehetőleg igo-val. A Wayteq x620 szimpatikus (x820 nagyobb kijelzője megérné a plusz pénzt?), valamint nézegettem a Mio p360/p560-at is (csupán legális igo lehetősége miatt). Szerintetek? Esetleg bármilyen egyéb tanácsot szívesen fogadok! Előre is köszi!

Z

(#2084) Anti666 válasza z00li (#2083) üzenetére


Anti666
aktív tag

Én speciel az álló PDA-kon futtatott navi progikat nem kedvelem különösebben, ezek közé tartoznak az általad említett MIO-k is, ráadásul kb. duplájába kerülnek mint a Wayteq-ek. Én az x820-at ajánlom, szerintem az a 2-3eFt plusz mindenképp megéri, hogy egy széles képernyős navid legyen, az ájgó is jobban elfér rajta.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2085) Anti666


Anti666
aktív tag

Múltkor vhol írtam, h az új MIO-k saját térkép szoftvert használnak, ez igaz is, viszont a térkép az TeleAtlas-os, szal a lefedettsége ebből kifolyólag az említett gyengusz, legalábbis kishazánkban. (A Garminok hasonlóan az igo-khoz, a Navengo féle TopMap-et használják.)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2086) z00li válasza Anti666 (#2084) üzenetére


z00li
senior tag

Hali!

Ma sikerült élőben megnéznem egy x820-ast, és így elsőre tök jól összerakott cuccnak tűnt. Úgyhogy jövőhét elején szerintem meg is rendelem. Köszi a segítséget! :R Remélem legközelebb az x820 topikjában találkozunk! :D

Üdv: Z

(#2087) Zsé-


Zsé-
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni tőlletek. Készülékk vásárlása előtt állok, de nem vagyok nagy szakértő.
Kinéztem két készüléket, és meg szeretnék kérdezni, hogy melyik jobb, tapasztalatok, vélemények.....
- Blue Panther Diamond
- Wayteq x820

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2088) Anti666 válasza z00li (#2086) üzenetére


Anti666
aktív tag

Remélem legközelebb az x820 topikjában találkozunk!

Én ott vok:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2089) Anti666 válasza Zsé- (#2087) üzenetére


Anti666
aktív tag

Diamond-ban 4GB háttértár van, x820-ban 2GB, tán ez a különség:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2090) Anti666 válasza Zsé- (#2087) üzenetére


Anti666
aktív tag

melyik jobb, tapasztalatok, vélemények.....
- Blue Panther Diamond
- Wayteq x820

Ezekről a kütyükről már többször írtunk szerintem itt, vissza kellene kicsit olvasni, de röviden: ha csak GPS-re kell, akkor bármelyik készülék jó lehet neked. Szinte teljesen egyformák.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2091) Zsé-


Zsé-
csendes tag

Köszi a segítséget! :R
Vissza olvastam elég sokat, és láttam is az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat, és az X820 topikját is olvastam.
Mindíg találtam vmi hozzászólást, ami elbizonytalanított, ... egyiknek jobb a fényereje, másiknak nagyobb a háttértár, az egyik lefagy újraindúl, nehezen talál jelet.......
És ezért kérdeztem én is.

(#2092) Anti666 válasza Zsé- (#2091) üzenetére


Anti666
aktív tag

Fényerő: x820-nak halványabb mint n770-ek, ez tuti, Diamond-ét nem tom, kérdezz egy Diamond tulajt, bár valszeg nem látott még egyszerre x820-ast és diamond-ot, szal nem fog tudni összehasonlítani.

Háttértár tök8, mert pl. full eu elfér 2GB-ban is, sd kártyát meg vehetsz hozzá pár 1000 ft-ért...

A lefagy újraindul sztorik, azok csak a kezdő bénázásairól szólnak, aki ért hozzá annak nem fagy le, nem indul újra.

Akksi viszont nem tudom milyen Diamond-ban, x820-ban cserélhető és 1500 FT, ezenkívül nagyobb a fórumja is, én a helyedben végül is azt vennék.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2093) Zsé- válasza Anti666 (#2092) üzenetére


Zsé-
csendes tag

Nekem is az szinpatikusabb.
Köszi a segítséget!

(#2094) Anti666


Anti666
aktív tag

Ha nem tudnátok, kijött a Wayteq N800, lehet vásárolni!!!:) 52eFT kb. Best Buy:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2095) Istvan40 válasza Anti666 (#2094) üzenetére


Istvan40
csendes tag

ááááááááááááá....és igen...megtermett az a bizonyos rózsa...köszi a jó hírt Anti666! :C

(#2096) Anti666 válasza Istvan40 (#2095) üzenetére


Anti666
aktív tag

Szíves!:) Állítólag 2,5 és 3,5 jack dugesszel is lehet venni, WIFI megy rajta jól, meg a népszerű navi sw is:) Videókat konvertálás nélkül röccenésmentesen viszi:) Na persze azért nem a full hd-re gondolok:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#2097) bambano


bambano
titán

itt wayteq x620-at akcióznak bruttó 20-ért. Jó választás az ilyen (iGo-m van, nem is szeretnék másikat)?

szerk: csak navinak kéne...

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2098) roti86


roti86
őstag

Sziasztok.

Én is gondolkodtam egy PNA beszerzésén.

Ezeket néztem mostanában:

Mio C250 (ez használt)
Wayteq X620 esetleg x820
és még N770 ha találok eladó darabot

Ki mit ajánl? Elsősorban navigációra kellene autóban IGO-val, szóval akksi üzemidő
nem lényeges, ellenben jó lenne a nagyobb fényerő és néha filmre és zenére is lenne használva.

(#2099) Anti666i válasza roti86 (#2098) üzenetére


Anti666i
csendes tag

Fényerő és hangerő szempontjából N770 lenne jó. De szerintem már nem fogsz tudni venni, kifutott darab. MIO520-ast nem ajánlom, valszeg már teljesen tropára van az akksija.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.