Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6348) sinick


sinick
senior tag

Gépvásárlás előtt állok, tanácsot kérnék! Teljes komplett rendszeremet cserélném le gépestül, monitorostul, billentyűzetestül, egerestül, hangfalastul, routerestül. Majd egy éve halogatom, úgyhogy a rászánt pénz megvan (még raktam is hozzá!). Mivel munkaeszközöm is (programozás) a pénzt rá nem sajnálom, Itthon inkább csak a gamék, filmrippelés és videószerkesztés miatt cserélem le!

Jelenlegi konfigom egy AMD64 3000+, MSI F660GT, MSI K8N NEO4 Paltinum. Az elmúlt évek során nagyon meg voltam vele elégedve, kicsit sajnáltam, hogy a Stlaker nem futott rajta full módban. Azt hiszem át- vagy visszanyergelek Intel vonalra.

Ajánljatok nekem egy fasza megbízható gyors lapot (usb, firewire fontos, DDR2/3), hozzá egy fasza Core2-őt (vagy jobbat?) és egy fasza VGA-t (nvidia?). De az sem baj, ha komplett konfigot ajánlotok a fenti bevezető alapján.

Köszi: sinick

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.